• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Leni mi jsme kupovali kočárek v Opatovicích a když jsme si ho přivezli domů, tak zespodu bylo napsáno made in poland, takže Poláci jsou vážně všude, ale kočárky tam mají krásný a né drahý...uvidíme.No jo blíží se dušičky a vánoce a to tam teď ty důchodci budou pořád, je to pak hrozný když tam je plno lidí a ty se mačkáš v uličkách a nemůžeš ani na jednu starnu. To tam radši jedu když tam je skoro prázdno. No dneska sse chystáme do Dob do kanceláře čsob pojišťovny pro papíry na pojistku..tak snad to najdeme..asi se stavíme i v Elmanovi, musím si koupit kalhoty na cvičení a Dandovi nějaký na zimu.Tak snad pořídím.
16. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
tak hledej ty vyteplený džíny, vypadaj docela dobře, koupila jsem mu vel. 80 a ještě mu to je veliký, Opatovice jsou známý tím, že maj podvozky z polandu a pak na to šijou ty korby. Ale co, hlavně, že jezdí. Já byla z Firkona šílená. Taky polskej, ale kupovali jsme ho ve Dvoře Královým v dětským obchodě, hlavně proto, že jsem měla termín na duben a potřebovala jsem velkou korbu. Teď už jsou zas lepší nánožníky, že můžeš prcka líp zakutat i na sporťáku, co půl roku, tak jde vše dopředu. Když jsme kupovali kočár my, tak autosedačka šla nacvaknout snad asi na 2 kočáry, jinak ne, teď už to dělaj skoro na všechny. Proto jsem se všeho zbavovala a prodala, protože vím, že budu chtít vše nový na druhý a hlavně netuším, kdy to druhý bude, třeba taky až za 10 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já musím na poštu, mám tam balík, tak se třeba potkáme :slight_smile:
16. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
To my kupovali kočárek na Vysokově za 12000kč, byl portugalský a teda nic moc :frowning2: , podle mě na ceně nezáleží-spíš na vlastnostech :wink: a jaký je s ním povozeníčko. :slight_smile: , pak jsem měla golfáč ZEKIWU a prodala jsem ho a koupili jsme Jané se spojenou rukojetí, se mi zdá lepší na vození.
Mě přišel balík včera s nádobím, tak konečně můžu vařit, máme indukční sporák a to moje staré nádobí na to nešlo :unamused:
16. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
O indukčních sporácích jsem už slyšela i viděla, to musí být super ne???
Jani, co Elman???
Holky, já byla včera cvičit, dnes teda cítím celý tělo
17. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
Jo je to úplně něco jinýho, všechno se hned vaří, plotýnky zase tolik nepálý, takže když na ně třeba holky sáhnout, tak se tolik nespálý. Já měla před tím klasický sporák a teď mám desku a troubu zvlášt a řekla bych, že to i vypadá líp :slight_smile: .
A co Leni cvičíš?
17. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
Leni mi jsme tam nakonec nebyli, švagrová potřebovala půjčit do práce auto, tak jsme byli celý den doma, ještě k tomu tady pořád lilo. Dneska se Dandovi na zadek přicucnul nočník tak mi zdrhnul i sním :grinning: ještě že tam nic neudělal, ale už do něho kakáme, teda pokud to stihneme..a je to paráda, lepší než mu ty hovínka všude otírat.
Dari tak to musí být paráda, když už jste v novém, docela i dost závidím, to já se toho jen tak nedočkám. :frowning2:
17. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
Švagrová mně vzala na cvičení, kam jezdí. Ta cvičitelka cvičí v Po v Dce a čt na skalce, každá hodina je jiná, aerobik, kick box aerobik, posilování nebo taneční aero. Tak uvidíme, cítím celý tělo, ale né bolest, ale že se konečně bůčky snad trochu hnuly :grinning: . Snad mně nechytnou záda jak minule :grinning: :grinning: :grinning: .
Jani, tak to je Danda šikula. Honzajs ví kde je nočník, ráno mu říkám, že půjdeme na nočník, jestli udělá čččččč vše mi odkejve a pak na něm nechce bejt. Tak asi budu muset začít chodit na nočník já, jelikož po mně vše opakuje s velikým nadšením :grinning:
17. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Leni říkala jsem si jestli ho nemám hned učit na záchod, že bych na to koupila to malý prkýnko, ale když jsem viděla jak na tom nočníku sedí a tlačí, tak byl tak rozkošný že to necháme až na dýl a bude na nočníku..leze kolem mě a pořád prdí tak jsem v postřehu a hlídám, aby jsme to stihli...
17. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
My máme problém s nočníkem pořád, Nikča ví kde, ví, že se do něho dělá ee, záchody máme dva a všechno prd platný, to mi na něm líp seděla v šesti měsících, když jsme chytaly moč k doktorce, ale to neuměla sama sedět, tak jsem jí držela a děsně se jí to líbilo a teď...hrůza :angry: , ale s Terkou jsem měla ten samý problém, asi něco dělám špatně :frowning2:
17. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
To v létě to bylo mnohem lepší, lítala po zahradě nahatá, čůrala a občas i kadila na travičku a bylo, co plín jsem ušetřila :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
Dari neboj ono nás to může čekat taky, Danda začíná mít nálady že kdyžnení po jeho tak začíná hysterický řev..já mu dávám před nočník krabici s hračkama a zatím ok ale až se mu to nebude líbit tak mám smůlu..
17. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
Já už přemýšlím o tom, že koupím ty slipečky klučičí a budu mu do toho dávat normal plínu doma a uvidíme co on na to. Jinak včera po dlooooouhý době usnul bez kozy, usnul sám v postýlce, sice jsme leželi s ním v ložnici, ale usnul. Já to nijak neřeším, byl vždy s náma a užívala jsem si ho u sebe, jen chodíme teď dřív spát, tak chodí s náma, my už bychom spali, ale HOnzula po nás skákal, ale manža ho sklidnil až zvýšeným hlasem a poslechl, což jsem se divila :slight_smile: tak třeba se blejská na lepší časy a nebudeme mít takovýho lumpa, jak to zatím vypadá. Asi budu muset být přísnější a bude to. Jestli to budu umět. Já měkota....
17. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
Leni všichni maminy jsou na tom stejně, já bych taky na Dandu nějak nemohla zvýšit hlas..i když občas :sweat_smile:
17. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
Holky tak jsme to krásně stihli do nočníku.. :grinning:
17. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
taky u vás Jani je hnus vítr?
17. říj 2008 v 11:40  • Odpověz
Je a to máme jet zítra od hasičů na tajný výlet bere se to i jako ukončení sezóny tak doufám že bude hezčeji..vždycky když je víkend a tátu máme doma tak je hnusně..Jaký pak máte holky plány na víkend?
17. říj 2008 v 11:49  • Odpověz
My teda žádný, jelikož nevím, jak taťka bude pracovat u kámoše, je poslední dobou nějakej hotovej, ale potřebovala bych jít plavat, záda mně bolí furt mrchy a jináč teda nevím. Tajný výlety já miluju :grinning: . Letos měl manža 30tiny a vzala jsem ho do Dětenic, poznal to až těsně před nima kam vlastně jedeme, jinak netušil. Prďola mi chrupe, už jsem po obídku, dnes byla rychlovka, udělala jsem si kus kus se zeleninou a k tomu jsem si dala uzenou makrelu, tu miluju. Honzína dostane to samý nebo telecí páreček, dnes teda žádný vyváření, stačí že peru a převlíkla jsem postele a fackuju to tady dokud chrupe lumpajs. Dnes možná dorazí kámoška s mimi a pojedem na prochajdu nebo tam pojedeme my, jelikož dělá výborné Lattééééé, tak pojedu na kafíčko a na drb, nic moc dělat nejde. Ale vyvětrat prďolu budu muset, ani pesina nechce ven.
17. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
Leni já právě taky miluju tajný výlety ale pravidelně se dozvíme dřív kam se vlastně jede, ale tajilo se kde se pak bude pít, ale letos už to taky víme, jak máme ukončení sezóny tak se to bude dělat všechno v hasičárně v Opočně, aspoň to nebudeme mít daleko domů. Danda bude u našich tak se nemusím tak moc hlídat..už se moc těším to bude zase odreagování. My jsme teď u našich konečně tu mají internet tak můžu psát a kontrolovat Vás odsud :sunglasses: Tak přeji krásný páteční večer holky!
17. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
Holky, tak my byli včera na bowlingu, uplně jsem zabudla, že tam máme slezinu s naší partou, tak jsem hotová, 4 hod jsme házeli koule :grinning: , dnes jsem už byla volit a pak s malým v parku, je to úžasný ten podzim, líbí se mi ty barevný stromy, mám to ráda, když je krásně. Jani, máte super počásko, to vám hezky vyšlo :grinning: . My odpo asi ven a večer už se těším, jak si lehnu k bedně a bude kllíííííídek.
18. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, nám ten den nezačnul zrovna příjemně-zemřela mi babička, i když jsme s tím počítali, protože měla rakovinu, tak je to stejně takový divný :cry: , v únoru letošního roku to zjistila, udělali jí operaci a říkali, že to má trvání pár měsíců(bylo jí 86), takže se dožila pěknýho věku. Loni mi zemřel taťka, předloni děda... :frowning2: , ale jinak je venku moc hezky. Jsem ráda, že mám děti a manžu :slight_smile:
18. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
Dari je mi to líti, úpřímnou soustrast.. :cry:
Jinak holky byli jsme včera teda na zámku v Letohradě, prohlídka trvala asi 15min, mají tam jen 3místnosti..no pak jsem jeli za Přepychy na tu rozhlednu, myslela jsem že tam nechám plíce, ale dolů to šlo jen se mi maličko točila hlava. No v hasičárně jsme měli kýtu a co se týče alkoholu tak vše co teklo, fungovala jsem tam dobrovolně jako myčka na nádobí..přišli jsme domů ve 3hod.Padla jsem do postele a spala bych až do rána, ale musela jsem snad 5x budit manžu ať se otočí na bok, chrápal jak něco...No zachvíli si jedu pro Dandu, hrozně se mi stýská. :frowning2:
19. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
Dari, hodně vnitřní síly ti přeji, já mám tohle za sebou, babi s náma bydlela několik let, taky jsme to čekali, měla druhou mrtvici a zrovna jsem u toho byla já a manža, on volal záchranku a já ji držela, hooodně dlouhá čtvrthodinka, pak už to bylo rychlý, ale i takovej je život, bylo jí 82. Teď se mi o ní dost často zdá a možná mně chodí i navštěvovat :wink: jak jsem tu už psala :grinning: :grinning: :grinning: o duchách.
Jani, tak pěknej výlet ne??? My odpo chvíli na kolách, ale byla zima, pak na zahradě, poklízeli jsme zahradu. Malýho má švagrová, tak jdu na G.Ú. (generální úklid :grinning: )ať mám v týdnu klid a odpo ven :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Jani a ani se ti nedivím, že se ti stejská, já jak jsem s malým nebyla v pátek večer, tak jsem ho včera dopo furt muchlala, je to hrozná závislost co???
A jsi dobrá, že jsi bez něj vydržela celej den a noc, vůbec se ti nedivím, že hned pro něj jedeš :grinning: :grinning: :grinning: lumpíci to jsou, ale milovaný :slight_smile:
19. říj 2008 v 11:00  • Odpověz
Hned jak jsme přijeli tak jsem ho hledala ale byl zrovna s tátou na prochajdě a když přijeli tak spinkal..no když už se vzbudil tak letělo letadlo a ten je z nich hotový..takže nějaká maminka mu fakt nechyběla..Ale odpoledne jsem ho držela v náručí a normálně mi dal pusinku až mi strčil jazyk do pusi..a pak se začal řechtat, prostě je to moje druhá láska.No nic Danda je s našima na prochajdě tak jdeme s manžou dospávat tu dnešní noc, manža jde ještě k tomu dneska na noc.. :frowning2:
19. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz
Holky, tak jak bylo? To je krásnej barevnej podzim co??? Já to mám moc ráda, ty barevný lesy a parky. Tak jsme dnes byli v lesíku s pesinou a malým, večer jsem se ještě donutila jít do bazénu, málo lidí, tak jsem si zaplavala, teď se už těším do postele. Tak krásnou dobrou a vymyslete ten srazík :grinning:
19. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz
Hoky pamatujete si na ,,zup" jak sem kdysi psala?Tak má holčičku Nikolku..má už album s fotkami
19. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době vás moc zdravím...
Koukám, že jste si užili super víkend :wink: , až na Darču...dodatečně upřímnou soustrast.
Nám dorarazili v pátek známí ze Slovenska, viděli jsme se po roce, tak si dokážete představit ten fičák :grinning: . V pátek jsme trochu popili,pokecali atd. V sobotu jsme vyrazili do Tý na bowling. Poprvé jsme byli skoro celý den a noc bez drobečka, myslela jsem, že se zblázním, jak se mi stýskalo. Vyčítala jsem si, jaká jsem hrozná matka :frowning2: , byl to fakt divnej pocit usínat a mít vedle sebe prázdnou postýlku. Ale po přečtení vašeho vyprávění vídím, že jsme na tom všechny uplně stejně... Ještě před porodem jsem si nemyslela, že budu na tom malým šmudlovi tak strašně závislá, ale je to asi normální :slight_smile: .
Dnes se odpolko chystám ke kamarádce na másáž, je to úžasnej relax, hlavně mi uleví od bolesti zad po tom bowligu, moc se k ní těším a pak vyrazím s malým na špacír, je tam dnes krásně...

Pety, tak jsem mluvila se sestrou mojí švagrové ohledně toho plavání. Jezdí do Všestar za HK, strašně to chválí. Mrkni na www.kojeneckeplavani.hradecko.com. Je to klub "vydrýsek". Chodila tam i moje kamarádka s Hradce a viděla jsem i dvd z jedné lekce, docela jsem se pobavila :slight_smile: . A navíc ty Všestary doporučuje i dětská dr., že je to bazén vrámci ZŠ, takže pravidelně kontrolován hygienou...Takže kdyby se ti líbilo, mohli bychom tam jezdit spolu, já mám už rozhodnuto.
20. říj 2008 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Holky teď jsem si vzpoměla že do Nováče jezdí taky jedna mamina z Týniště, jmenuje se Dana a má holčičku Simonku, dokonce jsme leželi vedle sebe když jsme rodili.
Tady je adresa tak se Pari s Pety můžete taky mrknout, mají to tam teď po prázdninách celý předělaný..
http://www.svet-deti.cz/
20. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahojda holky,tak jsem byla včera zase cvičit a jsem docela zničená, navíc prďola se v noci zas docela budil, tak jsem nevyspalá, ale půjdeme ven se rozhejbat. Jani, jakej je ten Machač, znám ho jen z posilky. Přemýšlím jak ve čt, jestli na něj nebo na aquaaerobic, ten je i dnes od 6 do 7, ještě jsem ho nezkusila. Jinak jsem se změřila a zvážila a jsem teda zvědavá jak mi to půjde. Navíc včera jsem se namatlala celulitiďákem a omotala břuch potravinovou folií, prý to pomáhá na úbytků cm v pase, je to rychlejší. Chtěla jsem si koupit nějaký L carnitin na rychlejší spalování tuků, ale kvůli kojení asi ne. Včera jak jsem dorazila ze cvíča, tak se mi vrhnul na nohu a nechtěl se prdek pustit, hned se mi sápal kolem krku a do výstřihu. Asi mu to chybělo :grinning: :grinning: :grinning: . Jak já ho odstavím, to teda nevím, tuleň jeden mazlivej. Ještě bych potřebovala sestavit nějaký jídelníček, abych věděla co a jak přesně, když už jsem do toho zas chvíli žhavá, tak uvidíme.
21. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
ča holky, teda to je hrůza, člověk nemá chvíli čas sem zajít a pak nestačím číst, vy jedete :grinning:
Dari, je mi líto, úpřímnou soustrast.
Pari, asi do toho půjdem s váma. Ještě jsem ten odkaz neviděla, protože mám zas naspěch, ale věřím ti :grinning: Mrknu odpo. Zatím papa.
Jo a lenni, máte pěknou novou fotečku :grinning:
21. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.