• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Holky, jak funguje solná jeskyně v Náchodě? Vím, že tam jsou 2, v tý jedný je dopo program pro děti. Nevíte o tom něco???
21. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
Holky, tak si představte, že jsme v nemocnici na pozorování :frowning2: , včera Nikča spadla z gauče, dneska dopoledne zvracela, tak jsme byly na rentgenu a nechali si nás tu, už je naštěstí dobrá, ale pro jistotu :wink: . Tak nám držte palce, aby nás zítra pustili domů.
Solná funguje naproti Čedoku, já tam nebyla, ale děti tam chodí se školkou a Terce se tam moc líbí :slight_smile: , jestli budeš chtít něco zjistit, tak ti to Leni zjistím. :wink:
21. říj 2008 v 16:01  • Odpověz
Daritak ať je beruška v pořádku!
21. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
Dari, ať jste brzy doma. Tak mi něco pozjisti, chtěla bych s malým jezdit. Já byla dnes plavat, jsem pěkně grogy, 3dny sportuji a jsem K.o. pěknej lívanec co??? Je fakt, že jsme v noci moc nespali, asi zas zuby, dnes dáme homeopatika, dnes už musím spát, jinak mně mrskne.
Dari, myslím na vás :wink:
21. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
Dari, ať jste brzy dobrý :wink:
21. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
Pety tak Magda bude s Vojtíškem taky chodit na plavání, ael do Nováče, dneska jsme byli spolu zase na cvičení. Si představte v pondělí našli na nádraží v lesíku oběšenou ženskou, bylo ji 45, prý nebyla normální ale stejnak. Já ji najít tak je po mě. :confounded: Jinak zítra už se dočkáme toho našeho pozemku...tak jsem na to zvědavá co nám tam budou říkat.Holky přeji Vám krásnou dobrou noc!
21. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsme doma :slight_smile: , naštěstí je vše O.K. To bych nevěřila, co je v nemocnici malejch dětí a pořád další přijímají, hodně tam byli s meningitídou nebo jak se to píše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, tak to s tím cvičením nepřeháněj, aby z tebe nebyl lazar :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
FAkt hodně dětí jo??? Tak to je nářez, takhle se to ani neví co?
Jani, tak co pozemek? Můžeme gratulovat???
Jani a nedávno tam skočil zas někdo pod vlak ne? Něco jsem někde četla...
Dari, dnes se teda sotva hejbu, ráno to byla síla, ale teď už zas lepší,d nes si dám odech a zítra zas večer cvíčo. Ale cejtím se líp, že pro sebe něco dělám, je to fakt o tom se donutit a jít, pak už z toho mám radost. Chtěla bych se dostat na vel. 38 tak, aby mi byla všude a nejen v některých obchodech :grinning: :grinning: :grinning: a natěsno že....no uvidíme, tak kdy ten srazík???? Zítra frčím do Jaroměře, nechám auto v servisu a jdu po krámech, ale musím s malým, mamka jde do práce, takže mám smolíka pacholíka. Tak snad to s prckem zvládneme :wink:
22. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
Leni jdeme tak až v 15.30 ale ve smlouvě ty chytráci napsali, že tam je vjezd pouze do 25tun ale při stavbě je to povoleno, pod podmínkou že když se nějak silnice nebo ta zámkovka zničí tak to hradíš ze svého...prostě to jsou fakt telata. Jj přejeli tu chlapa, nebo on spíš si lehl na koleje přímo tak že mu to prý useklo hlavu, prostě hrůza, asi začneme být hodně slavní ale ne jako s Taťanou Kuchařovou...Jinak Leni ty vážně nepotřebuješ hubnout, vždyť jsi jak vyžle, aby z tebe nebyla anorektička :grinning:
Jinak napište kdy a kde teda ten sraz a může to být..
22. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
Tak mně se to hodí každý čt a pátek, tak jak chcete holky, jak vy a srazík???
22. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
Čau holky, chystám se na návštěvu z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Štěpulu vozí babička. Bude mu pět měsíců a podotýkám, že ho vozí potřetí. A to dnes jen proto, že ji včera řekl manžel, abych měla čas se připravit, já bych si neřekla. A to ještě nezapomněla říct, že jen když nebude pršet a když přijela v půl desátý, tak jí říkám, že nejdýl do půl dvanáctý, že pak bude jíst a ona na to, že neví, jestli to tak dlouho vydrží, že prej když jí bude zima, přijde dřív :angry: No co byste na to řekly. :rolling_eyes:
Janny, v pondělí byla Magda s Vojtíškem u nás na návštěvě. Byla to sranda. Vojta po Štěpánkovi sahal a jemu to bylo šumák :grinning: Ale pak jsme je držely v náručí naproti sobě a chytli se za ruce :slight_smile:
Jinak ten srazík čt nebo pá dobrý.
23. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
Jo, jo hodně dětiček marodí. Mě se taky hodí Čt nebo Pá :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
Jen holky nemůžu příští týden, to má manža celý týden dovolenou a chci si ho užít..tak až pak ten týden..tda pokud mě tam chcete.. :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
Tak se můžeme sejít až ten další týden a jestli by se Vám chtělo jet do Náchoda, tak se můžeme sejít u nás :grinning: - zvu Vás. :slight_smile:
23. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz
jo, mně je to jedno, ráda se přijedu pokochat Dari :grinning:
24. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
Já bych holky musela spoléhat na Pety jestli by mě zase vzala k sobě :sweat_smile:
24. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
Holky, co děláte v tomhle počasí, to já nemám ráda tuhle vlezlou zimu a než si na to zvyknu. Včera jsem byla zkusit aqua aerobic jo, no 2x týdně by mně to asi nebavilo, ale tak 2x za měsíc aby byla změna to se zvládnout dá. Jinak dnes bych se užrala sladkýho, asi si tělo dělá zásoby na zimu :angry:
24. říj 2008 v 15:45  • Odpověz
Hokly tak kdepak zase všechny lítáte???? :frowning2:
25. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
Jani, už jsem tu, malýho měl chvíli manža, tak jsem luxla a dala něco vyprat, dnes bude květák a včera byl losos :wink: , zítra vyrazíme asi do Prahy do Ikey :grinning: , mám vybranej konferenční stolek, židli, poličky a chci se tam podívat na nějaký koberec
25. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
Jé taky bych jela do Ikei ještě jsem tam nebyla...kdybych ti něco napsala koupila by jsi mi to tam?
25. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
Jani, když to nebude mega veliký, abysme to dali do auta, tak jo :grinning:
My tam byli parkrát, já to tam mám ráda :wink:
25. říj 2008 v 19:07  • Odpověz
Leni tak nic manža už mi zase nadává že rozhazuju tak si počkám až budeme mít postaveno, pak mi to snad už povolí... :slight_smile:
25. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
Leni, já mám taky v Ikee vybraný konferenčák, ale nemáme ho jak přivézt :frowning2: , jak máte velké auto??? Že bych Vás otravovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky hoky tak jak jste si užili víkend? To je ale venku zima co? My jsme teď na týden u našich, v úterý jdeme s Dandou po dlouhé době na plavání tak jsem na něj zvědavá..Jinak Leni jak jste pořídili v Ikee?
No ve středu musím jít k doktorce, mám strašný boloesti v zápěstí od toho jak pořád tahám Dandu, už to mám asi 3měsíce teď to ale bolí jak čert tak si stím radši dojdu...
26. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
Ahojda holky, pořídili jsme pěkně. Stolek už stojí, police budou snad zítra, pelíšek pro berynku jsme taky vybrali a spoustu jiných drobností, který jsem chtěla :wink: . Pak ještě nákup v hyperce a hurá domů, ale čekala jsem, že budu víc vyřízená, hrooozně jsem se těšila na prďolku, toho jsme nechali doma a představte si, on za celý den neusnul až v 19hod večer, takže byl 12 hod vzhůru v kuse. Tak to bylo poprvé, doufám, že už to nebude teď na furt :frowning2: . Zítra se těším, že vyrazíme ven s malým, moc mi dnes chyběl a večer na cvíčo :sunglasses:
26. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jani, jináč, mně se Ikea líbí hlavně kvůli tomu zázemí pro zákazníky, mají vše super vyřešené, nemusíš nic vláčet nikde, velký věci si napakuješ až před pokladnama, když nechceš koš, tak nemusíš, přes rameno si hodíš tašku do který si nandáváš ty drobný věci, o tý jídelně ani nemluvě, ta mně teda dostala na plný čáře, herna pro děti, kojící prostor, mikrovlnka na ohřátí dětskýho jídla, kafeho a pití si můžeš brát kolik chceš, no prostě to je podle mně ten správný servis!! Ne jak tesco atd...
S rukou si zajdi, jak to bolí, tak tam něco je a čím dřív tím líp :wink:
26. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
Holky, nám už stolek taky stojí a vypadá moc hezky :slight_smile: .
Jani a s tou rukou fakt radši běž, aby nebylo pak pozdě :wink: .
Jinak víkend bezva-včera jsem celý den proležela, protože mi bylo zle od žaludku a dneska ráno v kostele na mši za babičku a odpo úklid. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , manža byl bruslit s Terezkou-strašně jí to baví. :grinning:
26. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz
Dari, jakej je squash v Nováči??? Byla jsi tam někdy???
Tak když ti bylo špatně, aby tam nebylo další robátko :grinning: :grinning: :grinning:
Kam chodí bruslit - na zimní nebo ještě inlajny :grinning: ??? Jak se to hezky česky píše "inlajny" :grinning: :grinning: :grinning:
My dneska koukali na brusle na led, Honza chce koupit sobě a už i malýmu, ale nevím, nevím, jak by na tom chudák balancoval!!! sice lítá jako ďáblík, ale ještě to nechápe si myslím ...
26. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
Čau holky, zimní brusle jsem si taky koupila nový, předloni. Ježíš já byla pomlácená. Po těch inlajnech mi to vůbec nešlo, ty zoubky tam byly kámen úrazu, strašný. Kdybych si to napřed vyzkoušela, tak si koupím snad pánský.
27. říj 2008 v 07:21  • Odpověz
Holky, tak máme obložený ten náš komín, ještě lišty a spáry, ale vypadá to pěkně, hold budete muset přijet a zkouknout to :slight_smile: . Dnes ještě poličky, teď odpočíváme po obídku. Venku hnus co? Snad půjdeme aspoň odpo na chvíli ven.
27. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.