• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Ahojky holky tak jsem dneska 3hoďky courali s manžou a Dandou po nováči..byla jsem se i podívat na kámošky hrob, bohužel mi umřela loni když slavila 25.narozeniny.. Když jsem ten hrob viděla hned jsem měla slzy v očích, prostě vzpomínky se vrací, hlavně na ty lidi který jsem měla hodně ráda. Pěkně jsme na tý procházce promrzly, ale aspoň se nám bude líp spinkat..
27. říj 2008 v 16:32  • Odpověz
Holky kdepak Vám je konec, vy už sem vůbec nechodíte.. :wink:
29. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
Jani, já už tu jsem. No jo, hřbitovy, to není nikdy k radosti, tak tam máme už 2 kamarády :confounded: .
To je počásko co???
Holky, dáváte dětem pomeranče?? Malej je po nich jak urvanej, ale aby se mi neosypal.
A nemáte někdo tip, kde se půjčujou čtyřkolky tady někde poblíž???
29. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky, to je hrozný počasí, doma je tma, jak kdyby už bylo navečer. Jsme tenhle týden bez tatínka, odjel na školení. Řeknu vám, nechtěla bych být s dítětem sama. Je to smutný. Večer když usne, sednu k televizi a nemám ani s kým promluvit :frowning2: A co teprve, když se nemám s kým dělit o jeho úsměvy. Tak se těšíme na zítra až budeme zase tři :slight_smile:
Přeju vám hezkej i když zamračenej den.
30. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
taky bych nechtěla být sama s malým, když už teď furt volá táta, táta a čeká na něj. Teď byl 4 dny doma s náma, tak to bylo radosti po ránu, že je tam taky, jináč je to od rána táta táta táta, máma volá jen když je mu ouvej nebo chce mlíko atd....ale je taky už žárlivej, když je před spaním, tak na mně táta nesmí šáhnout, to ho odstrkuje a objímá jen mně a rorčiluje se když se táta tulí, k němu může, ale ke mně ne, nevím jak reagovat, zatím mu to vysvětluju, že ho máme rádi oba stejně a i maminka je dva a že mami je tu pro oba atd... ale moc to nezabírá :sweat_smile: , je to tuleň tulivej.
30. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
To počásko je super, člověk aby celý den doma svítil a namlouval si, že je vlastně poledne a má celý den před sebou :slight_smile: . Doufám, že přestane aspoň pršet, abychom se mohli jít na chvíli vyvenčit.
My byli doma s tatínkem celé tři týdny, od včerejška chodí do práce a na malým taky pozoruju, jak mu chybí, pořád ho někde hledá :frowning2: .
V neděli jsme byli na pohřbu, zabil se manželův hodně dobrej kamarád. Zůstala po něm manželka a roční holčička. Včera jsem s ní mluvila, říkala, že je šílená z toho, jak malá pořád brečí a volá tátu...strašná představa :frowning2: .
No nic, holky, musím využít toho, že Toníček spí a jdu žehlit. Tak zatím :slight_smile: .
30. říj 2008 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
To je strašný, nad takovými věcmi radši ani nepřemýšlet :frowning2: Taky bysme se chtěli na chvíli vyvenčit, třeba se pari konečně potkáme :wink:
30. říj 2008 v 11:28  • Odpověz
no já si to ani nemůžu představit, je mi z toho špatně. To pak člověk nějaký blbosti vůbec neřeší. Holky, taky chci jít ven, odpo pak jedeme do Dvora na hřbitov a k příbuzným na čajík a ukázat Honzína, tak ho musím nastrojit, aby byl fešák :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
Tyhle hřbitovní návštěvy nás čekají o víkendu. Tak ať se Honzík líbí :slight_smile: No a pari jsem zase nepotkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pari, ty jsi snad vymyslela nový trasy v Týništi :grinning:
30. říj 2008 v 16:34  • Odpověz
No, já teď jak je to čerstvé, tak pořád na ně musím myslet, jak je ten život nespravedlivej...když umře starej člověk, tak je to taky hrozný, ale tohle se fakt nemělo stát :cry:
Pety, tak zase nic :frowning2: . Byli jsme na námku a pak jsme to vzali přes bělidlo a park domů. Snad někdy příště...
Skoro po dvou měsících jsem našla ve schránce dvd z vítání občánků. Je tam zabraná stánka z knihy, kam se rodiče podepisujou, že z mrňousků vychovají řádné občánky :slight_smile: , měli jste být se Štěpánkem ve skupině s námi. Už se mohli kluci seznámit :wink: .
Leni, to strojení znám, asi je to všude stejné :sunglasses:. Tak si to užejte.
30. říj 2008 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Si mě předběhla, Pety :grinning: .
30. říj 2008 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Na náměstí jsem dnes byla asi čtyřikrát :grinning: Mezi půl jednou a půl třetí. Na Bělidle a v parku takýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, to počasí ke strašný, vůbec mě nebaví chodit ven. Já to beru tak, že když zemře starý člověk, tak je to takový přirozený, ale když mladý, zdravý, tak je to hrůza :frowning2: .
Já si taky nedovedu představit, že bych zůstala s dětma sama, jak příjde manža z práce domů, tak na něm obě holky visý a snaží si ho, co nejvíc užít.
Už máte nakoupený nějaký vánoční dárky??? Já teda zatím přemýšlím a Terka dostane tašku do školy, penál a česací hlavu, ale co Nikča...fakt netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
Ahojky holky, to je dneska krásně co? Ráno jsem byli hned s manžou vozit a bylo přímo překrásně. Danda byl ospalý ale usnout nechtěl, jezdili kolem nás traktory tak to musel pozorovat. Pak to vzdal a spinkal na sluníčko skoro 2hod. Když se vzbudil tak se pořád jen smál, tak jsem si oddechla, že nevstával zase zadkem nahoru to je pak protivný. Jinak už jsme byli zase na plavání a super.Danda si to vážně užil, jen maličko zapoměl jak se potápí a párkrát si loknul vody. Měla jsem tam sebou ve vodě švagrovou aby mi s Dandou pomohla, byla jsem u tý doktorky a vypadá to že mám začínající karpály, ale spíš že to vypadá že má zanět svalů v obouch rukách, mám mít ruce v klidu a nezvedat nic těžkého :grinning:
No nic zachvíli razíme pryč Dandu bude hlídat švagrová.Pa
31. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
Ahojda holčinky, my taky dneska drandili venku, dorazila kámoška, tak jsme se pěkně vyvětrali, teď půjdeme s manžou na bowlas, docela se těším, nejdřív se mi nechtělo, ale dám si kafíčko a vínečko, docela mám chuť :grinning: .
31. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
Jé Leni ty se máš! Taky bych šla,ale já mám příští týden sraz od základky tak se taky moc těším!!!
31. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
Holky, taky bych někam vyrazila, ale půjdu až za 14 dní, kámoška má 30tiny, tak jdeme někam posedět a pak na dízu. Leni,jaký byl bowl? :slight_smile:
1. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
no dala jsem si 3 vína a kolu a dnes mi nijak dobře nebylo. bowling jsme na konec nehráli,jen jsme poseděli, tak jsem byla zklamaná :rolling_eyes: nó. Dnes jsem byli gratulovat tchánovi k narozkám, tak jsme se pěkně napapkali, jinak Jani, ve čt jsem byla na machačoj na cvíču a teda mně bolej pěkně žebra, protahoval jen nohy na konci a na vrchní část těla se pěkně vykašlal, tak jsem trochu zmordovaná, ale jinak OK. Hlavně ať máš tu ruku brzy OK. Bylo pěkně navečer, nefoukalo a bylo příjemně. Nám je zítra 1.5 roku :grinning: , už jsme byli v porodnici touhle dobou :grinning:
1. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
Gratuluju lennis k těm jeden a půl narozeninkám :grinning:
2. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
Děkujeme :wink: . Holky co víkend??? A co ten srazík??? Už jsme se dlouho neviděly, asi vás zase svolám k nám, jelikož to jináč s váma teda nevidím!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
U nás 2 oslavy, takže jsem nafutrovaná na celý týden, břuch mně tlačí a jsem jak meloun nafouklá. Takže zítra bude pěkně půst, ať si tělo oddychne. Dnes tradičně hřbitov.
2. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
Jo a zítra jedu na No Name a Bendeho do HK :wink:
2. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
Tak si to hezky užij :slight_smile: My jsme na nich byli v 2006, to tam byli se Zeťovou a bylo fakt pěkný.
Víkend hřbitovní, ale pěkný počásko,co :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
No jo hloky víkend byl přímo ukázkový, byli jsme pořád venku, Danda pak spal jak miminko :grinning:
my jsme si hřbitovy objeli už v pátek tak jsme měli neděli klid..No zítra jdeme na další plavání ale budu tak už na dandu sama tak uvidíme co budou dělat ruce, v noci jsem se mohla zbláznit a to mě ještě včera začal bolet loket :frowning2: a toještě mám problémy s pantama, jen co otevřu pusu tak mi to tam pořád lupe a přes víkend to byla katastrofa, jestli jak se změnilo počasí tak jsem myslela, že se ani nenajím, i když by mi to asi neuškodilo.
Pety jak jste na tom s tím plaváním? Kam budete s Pari chodit?
Lenni tak si to užij i za mě, já si jdu užívat trochu v pátek na ten sraz, tak se maličko odreaguju..moc se těším!
Dari a kdepak se nám touláš ty?
3. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
Víkend byl super, sobota byla jak vymalovaná :wink: . Manžel měl přes víkend noční, tak jsme se nastěhovali k našim. Užili jsme si to, nemusela jsem nic dělat, naši si vzali na noc malýho k sobě a vstávali k němu, takže jsem se i výborně vyspala :slight_smile: .
Na tom plavání se musíme s Pety domluvit, snad budeme mít štěstí a brzy se někde potkáme...
Jannyt, nenastydla si někde, když tě berou ty panty? Koukej se dát do pořádku,aby sis ten sraz vůbec užila :wink: .
Leni, užij si ten koncert, vůbec ti nezávidíme :wink: .
3. lis 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Pari já už s těma pantama mám problémy delší dobu, mám to po tátovi ten s tím musel jezdit do Hk aby mu dávali do pantu injekce, ale na to já nejsem...toho se já bojím! :frowning2:
3. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
no a o srazu zase ani slovo že!!!
Jináč na koncertík jedu sama s kámoškou a ještě jedním párem, manža hlídá :grinning: , tak si užít chci, ale včera večer mi bylo pěkně zle, až tak, že moje večeře skončila v záchodu, ale nechci tu být nechutná, tohle jsem ještě nezažila a nechápu bulímičky, jak tohle mohou provozovat, no nic. Ráno jsem byla jak plácnutá lopatou, ale celý dopol jsme drandili venku, tak snad bude líp. Naši jeli do lesa na houby. Pari, to ti závidím tu noc, já už nespala 1.5 dýl jak 3 hod v kuse!!! Už mi to ani nepřijde. :confounded: :cry: ....
Já vám asi dám termín, kdy dorazíte ženský jedny a bude to :grinning:
3. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
Pari, už bysme to mohly domluvit a pobavit se o tom plavču a tak. Napíšu ti do IP číslo a až půjdete na prochajdu třeba do parku nebo na náměstí, tak pošli sms, jo :wink:
Holky, já mám zas posledních 14 dní omdlívací stavy, asi tlak nebo co.
Lenni, šup sem s tínm termínem :slight_smile: Janny, užij si sraz a moc nepij, ať si nenabiješ ještě kolena :grinning: , ty tě ještě nebolej..................... :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
Holky a co příští čtvrtek nebo pátek???? 13.a14.11...máte něco??? Už k nám trefíte :grinning:
3. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
Já souhlas. :slight_smile:
3. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
já taky souhlas,Pety vezmeš mě sebou??? :sweat_smile:
Jinak kolena mě ještě nebolí :grinning:
3. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.