• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
tak ještě Darča a co Pari?????????????? Ukážeš se nám v životní velikosti??? :wink:
3. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
autor
Jasně Jannyt. :wink:
3. lis 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky, já žiju, ale nemám moc čas. Celý min. týden jsem byla s holkama pryč, tak se mi nahromadilo prádlo, uklízení atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a to ještě chodím uklízet a manžovýmu bráchovi do firmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já 13. ani 14. nic nemám, takže se mnou můžete počítat :grinning: , taky bych vyrazila na nějaký koncertík :frowning2: , jsem chtěla na Tři sestry, ale neměla jsem s kým :cry: , tak snad příště :slight_smile:
3. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak holky, Bende byl dobrej, ale No Name byli naprosto fa-mo-z-ní!!!!!!!!!!! Na to, že jsem je znala jen z rádia a chtěla jsem spíš slyšel Bendeho, tak mně teda dostali a mají další skalní fanynku, byli jsme pod podiem asi v 5. řadě, takže vše z první ruky, no Igorek - zpěvák - naprosto úžasnej, co ten tam vyváděl na podiu, to se snad ani nedá popsat! Fakt doporučuju někdy příště, kulturní zážitek jedna radost
4. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahojda, koukám Leni, že jsi si koncert pěkně užila, to je super :slight_smile: . Já razím s mamkou v prosinci do Pardubek na Káju Gotta :slight_smile: , měl s ní jít taťka, ale nechce se mu a kdo by nechtěl vidět "velkého mistra",zě?
Co se týče toho příštího týdne, musím se omluvit, razíme na prodloužený víkend k manželovým rodičům. I když po pravdě, radši bych byla s vámi :sweat_smile: , příště to napravím.
Pety, díky za číslo, určitě se ozveme...
4. lis 2008 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
na Gotta jede i moje švagrová, dostala lístky k narozkám :grinning:
tak holky, ještě upřesněte - čt nebo pátek v 9:00 přesně :wink:
4. lis 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
Já hlasuju pro pátek, ale přizpůsobím se. Škoda pari, tak jindy :wink:
4. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
holky já se přizpůsobím vám teda hlavně Pety..jinak chci se zepta nevadilo by kdyby dorazila i kamarádka Magda s Vojtíškem?
4. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
autor
No to by bylo janny super, ale to musíme nechat na hostitelce. :slight_smile:
5. lis 2008 v 08:24  • Odpověz
holky, je mi to jedno :wink:
5. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
holky, mě je taky jedno, kdy se sejdeme :slight_smile: , oba dny se mi hodí :wink:
5. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
venku pěkně a tady to pěkně vázne, co děláte ženský????
Jak se chystáte na vejkend??? U nás asi normal, domácí pohodička :wink:
6. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
to víš Leni využíváme posledních dnů kdy je krásně :wink:
tak jak to je stím srazem?
Já se chystám na zítřejší sraz, mám nakázáno být do 11hod doma tak asi budu muset poslechnout.. :unamused:
6. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz
Pane jo, to teda Jani nemáš moc dlouhé vycházky :grinning:
Jo a k tomu srazu, já ve čtvrtek nemůžu :frowning2: , nějak mám blbne klika u balkónových dveří, tak se na to přijedou podívat.
Jinak dneska jsem holkám koupila zimní botky v České Skalici, tak může začít chumelit :grinning:
V sobotu jedeme na celý den k mamce a v neděli přijede tchýně :angry: , takže to bude bezva. :grinning:
6. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
Dari to víš musím poslouchat :unamused: ale stejnak přijdu asi dýl :sweat_smile: je to můj sraz a basta!
Tak se můžeme sejít v pátek, hlavně aby Vám tu kliku opravili..
Jinak včera jsem chtěla jít s Magdou na jógu ještě že jsem nešla, v úterý jsem šla na Machače se zavázanýma rukama a druhý den sem se mohla zbláznit jak mě ruce boleli, hold zánět je zánět. Pak mi Magda psala, že celý cvičení bylo skoro pořád na rukách tak to bych asi nepřežila, už nevím co stím pořád to bolí a nic nepomáhá, všude mi řeknou aspoň týden v klidu :angry:
7. lis 2008 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky!
Zdravím....jsem nějak chtěla rozjet diskuzi Dobruška, ale dobrušácké maminy asi na netu moc nejsou, tož jdu za vámi sem :slight_smile:
Jsem dočetla jenom pár příspěvků zpátky a koukám, že Lennis byla na NO NAME .... my s manžou taky :slight_smile:
7. lis 2008 v 08:40  • Odpověz
Je fakt, že mi se s manžou na našich příchodech taky domlouváme a zatím to funguje :slight_smile: a mě to docela vyhovuje, když by se z nás jeden měl opozdit, tak si písneme sms :wink: , hlavně si ten sraz pořádně užij :grinning: :grinning: :grinning: .
Mě dost ruce bolely, když jsem uklízela barák, ale nikam jsem s tím nešla a teď už to je lepší. :slight_smile: Dneska jdu zase uklízet ke švárovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: -už abych byla doma.
7. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
Ahojda holky, no zdar Maato, jak je v Dce? A kde se schováváš?????? Chodíš někam?
No Name byli dobrý co??? My byli pod podiem asi v 5. řadě, tak jsme si to užili. Byla jsem bez manži, ale radši chodím s ním, my se rádi bavíme a paříme spolu :grinning: . Tak Jani, řádnou jízdu na srazu ti přeji a užij si to dosytosti :wink:
7. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
teda holky, venku hnus a vy někde lítáte :wink: . Mně dneska bolí škebule, ale jak střep, večer jsme si dali šampíčko a nějak se z toho nemůže hlava vzpamatovat. To počásko co? My půjdeme asi odpo plavat s malým, aby se vyřádil. Jak u vás? Dnes mně manža lanařil na vánoční nákup, ale fakt mně bolí hlavat, tak se mi nechtělo, jezdíme do globusu a tam koupíme všechny dárky, nejdřív pozjistíme co kdo by chtěl a pak jednou vyrazíme. Loni jsme museli jet na 2x s košem dovnitř, najednou se nám to nevešlo :frowning2: , ale já pak dokoupím jen drobnosti a nemusím nic schánět tady, s malým to moc po obchodech ani nejde.
Hlavně dostáváme peníze a tak si za ně koupíme a pak to dáme rodičům jako dárky pro nás a malýho. A je to fajn jet takhle brzy, páč vánoční zboží už všude je a není přebraný a za z´ten 1.5 měs občas zapomeneme co vše jsme si koupili a pak máme hezký překvápko :grinning:
8. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
Teda Leni ty taky nic jiného neděláš než že popíjíš :grinning: ne kecám, jinak včerejší sraz super!!!Tak už nás je ze základky 5 co budou mít děti ale jen já a kamarád už nejsme svobodný. Ale parádně jsme si to užili.Už se těším na příští rok :grinning: :grinning: :grinning:
Počasí stojí pěkně za prd, až je to hrůza, naši byli dopoledne v Polsku mysleli že když je už po dušičkách a tak hnusně že tak sand nikdo nebude, omyl bylo tam prý narváno že tobylo horší snad než před vánocema. Tak koupili to co chtěli a jeli dom.
No nic poprvé zkoušíme u našich myčku tak jdu mrknout co vyvádí..pa
8. lis 2008 v 15:20  • Odpověz
Jani, já myslela, že jste vzatý, takže ty máš ještě před svatbou jo??? No, to je kráááásssnnnýýý, my jdem už na 2 svatby příští rok :grinning: , to víme už teď, loni jsme byli na 3 a letos zatím na 1, :wink: . Jani, včera jsme si udělali ňamku k véče a dali si šampíčko jen s manžou :wink: , vždy na nákupu si koupíme jedno vínko nebo šampíčko :slight_smile: . tohle se nám chladilo už asi 2týdny v lednici. Na to, že jsem kojící, tak dobrý ne :wink: ?
Byli jsme u Dr. a prý mám kojit ještě do jara, no kdyby mi to neřekla, tak to snad ani nevím, že.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ani se pustit nechce, je to dudlálista kozomilný, to se jinak říct nedá, ale je to výhoda, kdykoli potřebuju aby kdekoli usnul, tak je to do 10min a nepotřebuju kočár a nic, tak to ještě přes ty rýmy a virozy v zimě musíme vydržet a pak uvidíme. Dala jsem si závazek do dubna ho odstavit a odplínit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak uvidíme! Dnes jsme s ním byli plovat, no to bylo radosti, řval na celý bazének radostí, vydržel skoro 45min ve vodě, pak už začal být pěkně rozmáchanej :slight_smile: , ale je to super, jak už se s ním dá někam jít a něco dělat, za rok dostane brusle a lyže :grinning:
8. lis 2008 v 18:46  • Odpověz
Leni ale já jsem vdaná..asi sis to špatně přečetla...
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=133959
:grinning:
8. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz
jo, já su blbá, promiň Jani, to víš, večer už oči tak neslouží :wink:
9. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
tak máme za sebou poprvé zubařku, povozila ho na křesle, ukázala všechny možný přístroje, pak si na mně sednul na křesle a prohlídla mu zuby, takže zatím v pohodě, maminka je má také v pořádku :grinning: . To je vichr co? Mně se s ním ani nechce ven, zakutlat ho do kočáru moc nemůžu, to se mu moc nelíbí a když je venku na volno, tak je za chvíli zmrzlej, červenej nos a teče mu z něj. Zítra jedeme do Opo do nemocnice k ortopedovi, tak jsem zvědavá co nám řekne tam. Tak holky, ať je vám dobře a Jani co ruka??? Jo a v pátek s váma počítám, tak koukejte dorazit.
10. lis 2008 v 11:42  • Odpověz
Leni nás zubař taky čeká, horší je že krom kartáčku do pusy nikoho nepustí :grinning:
Jinak jedna ruka už je v poho jen občas tam něco přeskočí, ale ta levá to je na zbláznění, pokaždé když si myslím že už to je v poho tak ono není :angry: Uvidíme jak si s tím poradím zítra na plavání a večer na cvičení..V pátek to platí, ještě zkusím překecat tu Magdu, říkala mi že je to blbý že nioho nezná...ale ona zná Pety a my se přeci uvidíme po druhé, tak ji snad překecám..
10. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
My jdeme k zubařce za 14 dní, ta naše je hodná, ale dost přísná, žádný slazený nápoje nic sladkýho, no co by to bylo za život, že??? :grinning: Já jdu za 14 dní poprvé v Náchodě, doteď jsem chodila v Nováči. Od pátku mám rýmu a kašel, tak snad budu do Pá o.k. :wink: a budeme moct dorazit :slight_smile: . Venku je děsně, ale musela jsem k doktorce pro potvrzený papír(jak jsme měly otřes mozky), tak alespoň budou nějaký korunky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, tak jsem koukala na tu solňačku www.jeskynkasolna.cz a tel. číslo je 605 757 767. :slight_smile:
10. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
on taky neotevřel pusu, odhrnula mu rty a prohlídla tak, nebo mu něco ukazovala a přitom mu do pusy koukala. Nic velkýho, jen mu nemám dávat nic slazenýho atd...
10. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
Tak v pátek v kolik??? :wink:
10. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
v 9 :grinning:
10. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
To my teda asi nepořídíme, ale budeme se snažit dorazit, co nejdřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Koukala jsi Leni na tu solňačku?
10. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.