• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
autor
Čau Marcelíno, no to jsi mě překvapila, ráda tě vidím :grinning: Jak žiješ a kde bydlíš??
Holky, trochu jsem se uklidnila, nic se nemá přehánět. Lennis, když se ti bude někdy chtít tak napiš co máš a uvidíme, jestli ti od něčeho pomůžu :grinning:
A ten kočár jsme koupili. Mamku jsem v sobotu naložila, dojela jsem s ní do toho obchodu, aby se na něho podívala in natura a uznala, že ve skutečnosti je to lepší, takže už můžem obě klidně spát :grinning:
3. bře 2008 v 16:23  • Odpověz
Ahojda Megg, Polanka jede, ani nestíhám číst :grinning: . Večer jsem ráda, že jsem ráda.
Kočárek vypadá moc hezky, neboj, určitě bude jezdit pěkně.
Megg, tak casualplay jo?? Jak jezdí??? Kámoška ho taky chce. Jsou moc pěkný. My taky koupili jinej sporťák, máme Jané Nomad a je úžasnej.
4. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahojky, tak na kočáry sem uchyl. Cusualplay je super, sem snim spokojená.Matesa v tom sportˇáku vozim už od pátého měsíce. No a mám ještě jeden, britax verve. To je něco jako golfáč,muže jen sedět a máme to třeba do obchodˇáku nebo jen na popojetí. Do kufru se mi vejdou oba :grinning: . Ahojky Petruš, tak konečně to vyšlo, to sem ráda že bude mimi :slight_smile: .Bydlím v Dolní Radechové, asi 1km od náchodského koupaliště, jestli víš kde to je. postavili sme domek. A co ty? Seš pořád v Dobrušce a se stejným pánem? A lennis ty si přesně odkud? Polanku už nečtu, baby bláznivy, upsaný.... Bych nic doma neudělala a jen čučela do pc. Tak se mějte holky krásně a zase písnu. Pa pa :slight_smile:
5. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahoj Marcelko, no to právě že už nejsem :sweat_smile: Jsem podruhé vdaná a bydlím v Týništi, podrobnosti na nějakém srazíku, jestli teda ještě někdy bude :wink: Jinak se teď mám moc dobře, máme hodnýho tatínka, kterej se o nás stará :slight_smile:
Radechová vím kde je, tam je to pěkný, to máš fajn. My bydlíme v paneláku. Brzy budem muset s mrňouskem řešit bydlení, protože bydlíme v 1+1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lennis, posílej posílej :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 17:58  • Odpověz
Petys, ty jsi bydlela v Dobrušce??? Já jsem z Dky :slight_smile: . Máš to na mailu.
Holky, jsme sami, manža šel na pivko s kámošem co dlouho neviděl, tak jsme samotinký. Já se už tak těším na jaro, jak budeme venku, už mám fakt nedostatek sluníčka. Zítra mám volno, jen v 1 masáž, to si budeme užívat.
6. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
Pety, asi se ti to neodeslalo viď? Mně z toho mrskne, včera mi to nějak nebralo fotky. Tak až bude energie poslat to znovu, tak pošlu :wink:
7. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, taky už se moc těším na jaro, teplo a tak. Doma je to dlouhý. Letos přes léto budeme bydlet v Novém Městě, protože u nás bude probíhat celková rekonstrukce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už aby to bylo hotové. Měla bych pomalu začít balit, ale nějak se mi do toho nechce :frowning2: , ale až to bude hotové, tak to bude supr :grinning: . Dneska večer si jdu sednout s holkama, tak se už těším :slight_smile: .
7. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
Tak jak jsi zapařila D.? My dneska taky měly slezinu s holkama z exbejvalý práce, ale ani jsem si nevzdechla, není čas a nechtělo se mi až do Jaroměře. Takže smolík, ale zatím není ani chuť, to se víc těším na léto na zahradní na pivínko s Honzou a malým až budeme chodit na prochajdy :grinning:
8. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, taky se na teplíčko těším a nejvíc na mrňouska, až ho budeme mít doma. Já si tyhlety posezeníčka s kámoškama užívám teď, přes léto to asi moc hrozit nebude :grinning:
Lenni, bydlela jsem v Dobrušce 7 let. Od 1999 do 2006, ale nepocházím odtamtud. Bydlela jsem Za Univerzitou naproti hasičárně. A ty?
9. bře 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,též se těším na jaro a hlavně na ty zahrádky a kafíčka a tak. Pety a co čekáte? jestli to není tajemství. Mi to vědět chtěli. Jinak hledám novou autosedačku a už máme asi vybráno.... :grinning: :grinning: :grinning: casualplay beat s černou s nápisama. Pety a ty máš už vajíčko?
9. bře 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahojky, no zapařila, jela jsem autem :cry: , takže jenom kafčo a nealko a Cipískův salát :wink: a o půl jedenácté dom, protože ráno jsem jela na Deštnou převlíkat, jezdím každou sobotu si přivydělávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ke tchýni na hotel. To mě by se taky jet někam daleko nechtělo, ale je to v místě a s holkama se scházíme poměrně pravidelně, alespoň nějaká změna na MD, člověk se upraví, ustrojí, popovídá o jiných věcech než mám doma na každodenním pořádku. Taky jsem bydlela tři měsíce v Týništi :confounded: . Dneska jsme s holčičkama chodily po sousedech na koledě,. takže máme zase sladkostí až běda-Megg můžeš se stavit :grinning: .
9. bře 2008 v 16:17  • Odpověz
Meggy, tu jsem taky chtěla tuhle autosedačku, ale nenašla jsem žádný crashtesty ani hodnocení. Takže jsme koupili Maxi Cosi PRiori, chtěla jsem MC Tobi, ale malýmu se nelíbila :grinning: .
Pety Za Univer bydlel manža, teď jen jeho rodiče, my bydlíme kousek od školy F.Kupky.
10. bře 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahojky, to víš že se stavím, já vám stím sladkým pomůžu :grinning: . Taky podle toho vypadám :rolling_eyes: . Lennis - mě se líbí že je do 25 kg a je široká, kvůli zimnímu oblečení. Testy ssem nějaký našla a hodnocení je dobrý. Kamarádka si koupila tu kiddi infinity pro co má nejlapší testy a stojí , co se týče používání, za ho....bobek, tak jí zas prodává.
10. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
Lennis od kdy můžou děti pribinˇák? Mi máme ukončený 8 měsíc.
10. bře 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Tak koukám Lennis, že svět je malej :grinning:
Vajíčko mám Megg, díky :slight_smile: , je součástí kočárku.
10. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz
Meg, v porodnici říkali, že cokoli z tvarohu do roka NE, že je tam hodně bílkovin a zbytečně jim to zatěžuje ledviny, já dávám jen strouhaný sýr a dětský taveňák na chlebík, jinak z mlíka zatím nic. Ale už loupák - ten má rád, Ramu tu dětskou, vánočku už ochutnal a jinak housku, rohlík. Přesnídávky s dětskýma sušenkama a ráno občas namixovaný banán s piškotem nebo s tou sušenkou, přemýšlím o pudingu z kojeneckýho mlíka, jestli by to šlo. Bílek taky nedávám,jen žloutek jednou týdně místo masa do zeleniny.
Co vaříš a dáváš ty?? Kaše nám už moc nejedou, je jich přejedenej, dnes jsem koupila s malinama, tu ještě neměl, tak jsem zvědavá na úspěch. Jinak miluje cokoli s rýží a bramborou, takže mu to střídám a ještě králíčí polívku s koj mlíkem a bramborou - takovou tu bílou jak se jí říká, jestli to vaříte, tak po tý se mi může utlouct, to i 2x denně. Nejí skoro ovoce. Ať mu cpu co chci, tak je to pár lžiček a tím to hasne. Zavře papulu a já si to můžu dojíst sama :grinning:
Pety jak ti je??? Už se ti to krátí, to se překulí a ty se vykulíš :slight_smile: Dneska to zas nezvládnu poslat ti ty fotky, ale snad brzy jo.
10. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
Tak dnes sme bojovali s jogurtem, se oklepal, jak kdyby dostal el šok, po každý lžičce.Tak sem mu to necpala. S tím ovocem sme na tom stejně, ale přesnídávky, tak ty joooo. K snídani nutrilon , pak oběd, kupovaný nebo vařený, jí mi oboje.Nutrilon, přesnídávka a k večeři dvojtá porce kaše :sweat_smile: do flašky.Na kousání nic nedávám, má jen dva zoubky, tak čekám až mu narostou asponˇ ty nahoře.
10. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
My nemáme žádnej zub, ale dásně má tvrdý a kouše jak kdyby měl zubů plnou pusu :grinning: , to u nás problém není. Ty už nekojíš????
Já Nutrilon nebo jiný mlíko dávám jen do jídla, jako mlíko mu samotný nedávám. Jogurt mu chutná, ale ještě mu ho taky nedávám, prý dokud mají min 3x denně mlíko, tak je to zbytečný, že je pro ně lepší ovoce nebo zelenina. A co vaříš??? Zkoušela jsi už jáhly??? Já už jo a taky to baští, normal přidám do zeleniny, někdy oves vločky. Jáhly jsou bezlepkový a teď jsem koukala na celozrný kus kus, je taky bezlepku, to by taky šlo ne?? Jen mu to chci občas obmněnit, aby měl jinou chuť. Ráno mi moc nesnídá, ale je fakt, že celou noc pije mlíko. :grinning:
11. bře 2008 v 17:57  • Odpověz
Ahojky, nekojím, mi sme nekojili vůbec, ale cca 3týdny sem mu odsávala a pak to dostal s flašky. Teda mamko ty vyváříš. Já mu vařím hodně zeleniny s masem. Ale je fakt že kupovaný mu jede víc, hlavně králičí polívka od sunarky.Nedávno mi říkala kamarádka, že její doktorka byla na kongrese a začínají propagovat aby děti do 1 roku byli na mat. mléce nebo po případě na umělém, že jim tuhá strava zatěžuje organizmus :confused: . Já řikám, hlavně že sme zdraví a příbírá na váze :slight_smile:
12. bře 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
Lennis, krátí se to krátí, ale zatím dobrý. Dolehne to na mě asi až s květnovým datem :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3.dubna se jdem podívat do té porodnice, je to 1. a 3. čtvrtek v měsíci. V květnu budu asi potřebovat trochu utěšit, tak buďte holky připravený :grinning:
Dnes jdu ke kadeřnici, hurááá, byla jsem naposledy na začátku prosince a už se nemůžu ani vidět :rolling_eyes: Jo ale ještě předtím s tchýni do mlíčky, to je taková tradice jednou týdně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Joooo když máte tchýni v důchodu a ve stejným městě, to je fuška :sweat_smile:
12. bře 2008 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Petyno, tak koukám, že čekáme mimčo skoro stejně, nám se má narodit 2.června, jsem z Čestic, pořád řeším kam do porodnice, ale do Rk jsem se chtěla jít taky podíva :wink:
12. bře 2008 v 10:50  • Odpověz
Holky, tak nevím čím to je, ale stašně mi všechno letí-dny, týdny, měsíce :frowning2: , nedávno byly Vánoce, už budou Velikonoce a mě za rok 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale naštěstí se na to necítím :grinning: . Já jsem obě holky kojila 8 měsíců a pak byly na Sunaru, ale Nikča mi nechce na noc vůbec kaši-žádnou :cry: , tak nevím čím to může být. Když jí to přimýchám do mléka, tak to pozná a nechce to. Pety, to je dobře, že si s tchýní rozumíš- já občas taky :slight_smile: . Dneska jsem šla do lékárny na Plhov pro vakcínu na Pneumokoka a zbytečně, včera všechny doprodali :frowning2: , tak zase zítra.
12. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jo a včera jsem měla tak trošku den sama pro sebe, byly jsme celý den v Nováči u babi, tak jsem si šla ke kosmetčce, na pedikúru, ráno na masáž, no cítím se jak vyměněná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jak u kadeřnice??
12. bře 2008 ve 14:32  • Odpověz
Neterinko, taky jsme dali Prevenar. Letos dokonce pojišťovna přidává 1000kč, tak potěšili. Včera jsme objednali chodítko http://aaahracky.cz/aktivni-choditko-chicco-activity-p-4720.html , ještě potah na autosedačku, tak se těším až to dorazí.
ATaky chodím na masáže.
megg, my furt kojíme a ještě asi budu :grinning: , kupovaný taky dávám, ale má rád od Hippu
12. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
Čau holky, tak vám musím říct jak jsem dopadla u holiče. Tak jsem se těšila, že budu krásná :grinning: , naposledy jsem byla na začátku prosince. Když jsem měla na hlavě melíry, venku začal foukat vítr a hrozně lejt, no a vypnuli proud :angry: Domů jsem jela s mokrou hlavou, grrrrr :angry:
Ahoj lenko, jééé, ty jsi z Čestic, to je super, já z Týniště :slight_smile:, jestli se rozhodneš pro RK, tak se tam třeba sejdem. My jsme asi už rozhodli. Do HK se mi nechce, je tam hodně rodiček. Navíc čekáme první miminko, budu ze všeho určitě vykulená, tak si říkám, že menší porodnice bude lepší. A lennis dala dobrý reference :grinning: Uvidíme, jak se nám tam bude líbit toho 3. dubna. Náchod je prej taky dobrej, ale zdá se mi to už zbytečně daleko. Co myslíš? Mezi kterýma porodnicema se rozhoduješ?
13. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
Neterinko, mně bude 30 za půl roku, taky jsem z toho nějaká překvapená :grinning: , no ale doufám, že s miminkem budu jenom mládnout.
13. bře 2008 v 11:06  • Odpověz
Tak mně je zatím stále ještě 28 :grinning: :grinning: :grinning: , ale blíží se to :angry:
Já byla v porodce spokojená. Rodil mně Parma, ale ten už tam není, byl super. Jen jsem se tam vůbec nevyspala, což mně trošku vadilo. Ale jinak vcelku ok. S druhým tam pojedu určitě taky.
A tak jsi krásná Pety??? :grinning: trošku vody a větříku.... :wink: jak roste břuch??? Já měla před porodem kolem 115cm obvod pasu. Byla jsem pěkná velryba:slight_smile:, jééé kdeže ty loňský časy jsou...termín jsem měla 27.4. a až 1.5 jsme jeli a narodil se 2.5. ve 3:05, jak já byla happy, že tam nejsem ještě dopol
13. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz
Jo a která pojišťovna?? My jsme u VZP. Tak jsem tu vakcínu dneska koupila za 1780 kč a zítra půjdeme na včeličky s oběma holkama.
13. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
my jsme u ministerstva vnitra, mají fakt dobrý programy, na plavání malýho mi dají 1000kč, jako kojící taky 1000kč za doklady, my jsme u ní spokojený. Od VZP jsem neviděla nikdy nic.
14. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz
tak od VZP dostaneme na Prevenar 500kč a na Meningokoka 300kč, tak alespoň něco :wink: , manžel je taky u Ministerstva, tak nás možná taky přehlásím
16. bře 2008 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.