• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Ahoj holky...Leni když to manža platí nechcete nás vzít sebou a zaplatit nám to??? :sweat_smile:
To mi si teď nic takovýho nemůžeme dovolit, potřebujeme penízky na ten barák snad se pak ještě někam podíváme a pojedeme i s dětma k moři, aby se tam aspoň podívali. Já jsem tam byla poprvé ve 20ti, a to díky tomu že mě vzal Ríša sebou a ještě to zaplatil..ale to ještě pracoval u Jecha :angry:
Byli jsme na Sicílii (bylo tam nááádherně)
20. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
Neboj Jani, určitě budeš taky cestovat. Taky škudlím a učím jako ďas, z mateřský by to tak veselý nebylo, ale to znáš viď. Já chtěla něco levnějšího, ale manža chce, tak ať se snaží, néé, dohodli jsme se na tom, že nebudeme přehánět dárky a tohle bude k Vánocům, dlouho jsme v zimě nikde nebyli, tak si to chceme užít, jsem ráda, že jsme sehnali něco až takhle před Vánoci, že už bude taková ta nálada vánoční, to já mám ráda :wink: .
Jani a kde jste byli na Sicílii? Tam mně to taky láká. Já byla u moře poprvý v 17, tak nemusíš mít nějaký mindráky :grinning:
20. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Tak to já byla holky poprvé u moře ve čtvrté třídě, to byla ještě Jugoslávie. Byla jsem tam na táboře od Eltonu, kde mamka pracovala. Bydleli jsme v karavanu a můj nejsilnější zážitek je, jak mi jedna slovenka ukradla tričko a já jen bezmocně čučela. A to bylo s tou síťkou na rameni, to bylo tenkrát in. :grinning:
21. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
Nazdárek hoky to je počásko co? Tak jsme Dandovi ukázali sníh a je na něho prý moc studený :grinning: za to pes mi ho z ruky hned sežral..Jinak Leni tady jsme byli http://www.oasiazzurra.it/
22. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Jechácká dovolená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
No jo Pety, ale bylo tam krásně...myslím na tý dovolený Jech stál za prd pořád tam lítal s kamerou když jsme byli bv bazénu..úchyl jeden, ale byla to moje nejkrásnější dovolená, Ríša¨tam blinkal a já měla zánět takže paráda aspoň ty výlety byli krásný!!!
22. lis 2008 v 18:05  • Odpověz
Holky, já byla poprvé na Balatonu asi v 7 letech, ve 12 v Chorvatsku a ve 13 v Itálii, potom když jsem chodila na střední, tak jsem mohla letět se ségrou do Tunisu, ale já se bojím létat, tak jsem zůstala doma a před šesti lety jsem byla s manžou v Bulharsku :slight_smile: a to byla moje poslední dovča :frowning2: od té doby nikde, ale snad ještě někdy to dopadne, už kvůli holkám.
Jinak tip na zimní dovču je Chata Deštná v Orl. horách(u mojí tchýně) :grinning: .
Dneska dopo jsme byli vlese na chvojí a Nikče se sníh strašně líbil :slight_smile: , sice jí převapil, že studí :frowning2: , ale nechtěla rukavice...jinak Terku má od včerejška tchýně, tak to máme doma takový klidnější, ale zase je prázdno bez ní :cry: , už se na ni těšíme :grinning:
22. lis 2008 ve 22:08  • Odpověz
Holky to je venku ale krása co???Kéž by to tak bylo i o vánocích..
Jinak jsem dostala od manžílka nehtové studio tak si dělám nehty doma a včera jsem je dělala i švagrový, na to že jsem je dělala někomu poprvé tak se musím pochválit :grinning:
23. lis 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Já vím Janny, určitě to bylo pěkný, ale já bych s ním nejela. Pak chodí po firmě a vykládá o těch lidech. Třeba tahle rodina, ty jsou hrozný, furt se váleli u moře a na výlet nejeli atd. Je hrozná drbna. Dělala jsem tam devět let, tak vím o čem mluvím. :rolling_eyes:
Venku je krásně, i když dneska to teda pěkně fučí, ale prej mají být Vánoce zas na blátě. Příští víkend už máme domluveno s našima, že pohlídají Štěpise a pojedem si zalyžovat :slight_smile:
Holky, já jsem s bývalým manželem byla každej rok u moře, on si na to potrpěl. Teď s manželem brázdíme Českou republiku a jsem o to šťastnější, takže o moři to není :wink:
23. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
23. lis 2008 v 10:47  • Odpověz
autor
no to je dost hrozný..................
23. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
tak to je fakt šílený, nedovedu si to představit. Bylo tady téma pro ni, ale nějak to některý holky nezkously a rozhádalo se to, tak to asi admini smazaly.
Pety, my byli s manžou za 8 let 3x u moře a 1x letecky v tom Bulharsku na lyžích, poslední 4 roky jen po Čechách a dokonce 3x na dovolený pod stanem na písáku, nám se tam moc líbí, jen s prckem by to tam nešlo, tak letos byly ty Slapy.
23. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
ale jináč plánujeme určitě zas Čechy, hrozně bych chtěla do Českýho Ráje, nikdy jsem tam nebyla. Přitom to není daleko ...
já taky miluju bílý Vánoce, stačí poprašek a je to hned o něčem jiným.
My dnes asi budem doma, ráno měl zvýšenou teplotu, furt kňučí, jestli zuby .. nevím ...
včera js byli na Kuksu, vánoční trhy, jsou mooc hezký, pak js setavili v Jar ve sport. obch. maj tam i bazoš a prďoli si vybral lyže, chytl si je a nechtěl je pustit, tak jsme přijeli s lyžema :grinning: :grinning: :grinning: , tak bude mít na hory až pojedem, včera jsme taky už sáňkovali :grinning:
23. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj děvčátka, po delší době Vás zase můzu pozdravit. Měli jsme pc v opravě, po týdnu jsme si ho dovezli domů a sedí na něm pořád manžel, měl absťák :slight_smile: .
Konečně tu máme trochu sněhu,co? Jen kdyby tak nefoukalo. Včera jsme si s malým vyrazili na procházku, byla jsem zmrzlá jak bobek :grinning: .
Leni, tu zimní výpravu ti závidím, razila bych hned...
My s manžou jezdili do Bedřichova na vojenskou zotavovnu nebo na chalupu na Slovensko. Tam to vážně miluju, Tatry jsou nádherný.
Naše první letní dovča dopadla katastrofálně, měla to být vlastně svatební cesta do Španělska. Dva dny před odjezdem nám krachla cestovka. Fakt hustý, strašně jsme se těšili, manžel nebyl nikdy u moře. Peníze už nikdy neuvidíme, hlavně, že aspoň pan Hušek už sedí... Rok nato jsme už opravdu vyrazili do Španělska, busem, samotná dovča super, jen chudák manžel si musel protrpět tu cestu, má skoro dva metry, bylo mi ho moooc líto, já prťavec se vždycky nějak poskládám :grinning:. A předloni jsme si splnili malej sen, letěli jsme oba poprvé do Egypta. Tam to bylo super.
Jani, koukala jsem do tvého svatebního alba... svět je fakt malej, až uvidíš někdy Ronyho, moc ho pozdravuj. Známe se z práce. Čekali mimi, co se jim narodilo?
23. lis 2008 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Pari, jak
Egypt? Kde jste byli, tak to mi musíš napsat, my se tam chystáme v dubnu :grinning: .
Holky, to je sněhu co? Na hory se už hrooozně těším. Jak vidím sníh, jsem jak nadržená. Dnes jsem ven sice nešla, ale choutky mám, malej na mně celý den visí,když ne na krku, tak na koze :grinning: . Kňoura. Má průjem a tu teplotu, tak to připisuju zubům, musím mu je prohlídnout, kde se nám co vyklubalo, drbe to o 106. Jen ať lezou, ať může kousat masíčko :wink: .
Pečete už?? Já se už 2 dny nutím do perníčků, dnes celý den doma a nedonutila jsem se :confounded: :confounded: :confounded: , ale je nevyšší čas. Holky já vám musím prozdradit jedno tajemství :wink: .
V pátek jsem koupila mega dárek pro manžu!!! Novou velkou TV LCDéčko, sice jsem si na ni půjčila od mamky, ale z hodin co odučím to zmáknu :slight_smile: . Mně by to nenapadlo, koupili si ji totiž tchánovci a manža ji opěvoval a pak jsem o tom s mamkou mluvila a ona, tak mu ji kup, já ti na ni půjčim, no a je to!!!!!! Ten bude čumět, jen doufám, že to vydržím a neprokecnu se. Zato já dostanu asi jen džíny :grinning: :grinning: :grinning: , který jsem si vykručela!!
Máte nějaký spešl přání pro sebe???? Já snad ani .... :unamused:
23. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Pari mají kluka Dominička je strašně velký..Ronyho budu pozdravovat až ho uvidím, to je tak 2x do roka..já spíš mluvím častěji s Janou. Jinak Leni já jsem už taky něco manžovi kupovala ale nic tak velkýho jako ty..ale nemůžu sem napsat co je to taková zvědavka že by se sem přišel podívat co jsem napsala.. :grinning: My musíme šetřit tak jen drobnosti..my si nadělíme až baráček :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak co se týče pečení cukroví tak mi v úterý s manžou začínáme, pěkně si u toho pijeme vínečko,kecáme a laškujeme :sweat_smile: prostě předvánoční pohoda..Nakoupili jsem si Heru měli ji tady v coopu v akci tak můžeme začít..
Jinak mi už máme venku 10zubů a další 2 se derou ven zatím to bylo pořád bez pláče ani o tom nevíme že mu něco roste...ještě že tak. :wink:
23. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
Já se taky chystám na perníčky, ale Terezka mi chce pomáhat, tak musím počkat až ji tchýně přiveze domů :slight_smile: . U nás ty ván. dárky taky nebudou tak velký, nadělili jsme si předělaný dům, tak koupíme něco holkám a příbuzenstvo taky bohužel tak nějak odbudeme :frowning2: , co se dá dělat. Já, abych řekla pravdu, tak ani nevím, co bych si přála :wink: snad třeba voňavku, ta mi vždycky udělá radost :grinning:
23. lis 2008 v 19:13  • Odpověz
to je u nás taky výjmečně, takový mega :grinning:
23. lis 2008 v 19:27  • Odpověz
a jak velkou úhlopříčku? my máme velkou televizi od loňských vánoc
23. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
jo, tak to nevím Dari, ale je velká dost, když na to tak koukám, tak to budeme mít docela blízko, ale furt přemýšlíme, že bysme ji dali na ten nově obložený komín, ale pak kam se stolem, protože by bylo dobrý šoupnout sedačku naproti, proto jsem vás tu chtěla, abyste mi ženský poradily!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Netuší, že TV bude přidělávat tak brzy :wink: . Jemu se líbila Samsung, všude mně vodil a ukazoval mi ji, ale koupila jsem mu LG, je stejná a o 7tis levnější, tu si koupil tchán a H z ní byl nadšenej, tak budeme mít stejnou :wink: .
Už teď máme sedačku jináč, ale to až dorazíte NĚKDY!!! Já jsem jako dítě dostávala málo dárků, naši prostě na víc neměli, spláceli barák a my byli 3, takže Vánoce u nás byly docela skromný, až HOnza mi vždy nakoupil hooodně dárečků, ten mi splnil sny o stromku s hodně dárkama :slight_smile: , co jsme spolu, tak jsou Vánoce bohatý na množství dárků, nemusí být drahý a dary veledary a značkový, já si to asi kompenzuju z dětství, tak mu říkám, ať mi klidně zabalí žvejkačky, jen když na tom bude moje jmenovka :grinning: , ale od doby, kdy jsem dostala varnou konvici zabalenou na 4x, tak už to tak neprožívám :grinning: :grinning: :grinning: to byly tehdá Vánoce, první tady a spolu. 14dní jsem ho vodila kome zlatnictví, kde ve výloze měli nádhernej řetízek s přívěškem, Ježíškovi jsem si napsala o nějaký řetízek a výsledek byl, že jsem dostala hladký jemný řetízek se smilíkem a ještě k tomu dodal, že to vybíral snad hodinu a v krámě byl spocenej jak mu tam bylo vedro a vůbec nevěděl co mi má vybrat, že je to hrozně těžký, ale že jsem mu to říkala si 15x, to neslyšel. Tak od té doby si již říkám o konkrétní věci, či si je rovnou vybírám!!! Co vy? Máte něco pikantního Vánočního???? Doufám, že si to tu nepřečte, co jsem mu koupila :frowning2:
23. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
No Leni to já kdyby si mohla vybrat tak bych chtěla strašně notebok, ale už mě to částečně přešlo šetříme na ten baráček a příští rok si chci konečně udělat papíry tak to taky nebude levná záležitost. Já jsem k letošním vánocům a narozkám dostala to co jsem chtěla a jsem spokojená, to jest ta nehtová modeláž na gelové nehty...
Stejnak se těším víc na vánoce kvůli tomu že se těším jak bude reagovat Danda :slight_smile: ale když si vzpomenu když měl 1rok a měl rozbalovat dárky tak se rozbrečel, neměl nějak rád balící papír :unamused:
24. lis 2008 v 07:39  • Odpověz
Mě na vánoce nejvíc těší to, když naše holky rozbalují dárečky a mají z nich fakt radost :slight_smile: , já mám vánoce strašně ráda-atmosféru, stromeček, cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mě naštvali naši na vánoce, to mi bylo asi 14 a dostala jsem jenom samou výbavu-děsný vánoce, pěkně jsem to obrečela :cry: , já vím, že to mysleli dobře a taky to není levné, ale holka v tomhle věku by radši něco jinýho :grinning: , co vy na to???
24. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
Jj Dari taky by mě to naštvalo. Mě tenkrát dostalo když jsem počítala že dostanu mobil a když jsem otevřela obrovskou krabici tak tam byl mlýnek na maso a plno novin, v krabici už nic nebylo...pak jsem se rozbrečela, táta mi řekl ať se podívám pořádně, bylo tam udělaný ještě jedno dno, ale nebylo to vidět a tam byl MOBIL, byli to pak ty nejkrásnější vánoce! :grinning:
24. lis 2008 v 11:38  • Odpověz
Holky, nechtěla by jste některá záclonu s Ferdou mravencem(barevnou) v. 130cm a š. 280cm. :wink:
24. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
dari mi si budeme kupovat medvídka Pú..tak ne díky :slight_smile:
24. lis 2008 v 19:47  • Odpověz
Dari, já taky dostala hrnce a koberec a takový bejkárny, tak si z toho nic nedělej a jednou jako dítě jsem dostala jen hřeben a knížku, naši prostě na víc neměli a od tý doby, chci furt co nejvíc dárků :grinning: . Ale teď už mi to je snad jedno, těším se na brouka, až bude rozbalovat, už loni byl nadšenej a letos už budeme dělat Ježíška se vším všudy. Příští st máme v mateř centru anděla a mikuláše :wink:
25. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
My máme besídku 4.12. v mateř. centru, tak jsem holky nahlásila a snad se zbavíme dudáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
Leni, na dovolené jsme byli na Makadi Bay, je to asi 35 km jižně od Hurgády, nově postavené letovisko. Byli jsem tam na 14 dní, malý ráj na zemi :slight_smile: . Vše All inclusive. Je to síť hotelů "Iberotel", mají to pod palcem Němci. Schodli jsme se s manželem, až bude Toníček větší a našetříme korunky, tak tam určitě vyrazíme. Je tam super zázemí pro prcky. A to moře, krásnější jsme fakt neviděla, pořád jsme měli hlavu pod vodou :unamused: .
http://www.makadi.cz/prehled/makadi/iberotel-makadi-oasis/
Jediné, co bylo náročné, byl výlet do Káhiry, strašně dlouhá cesta s ozbrojeným doprovodem, ale stálo to za to. I když mě ty pyramidy trochu zklamaly, všude se ti vnucovali obchodníci, bordel,... trochu mi to zkazilo moje představy o pyramidách. A samotná Káhira, špína a chudoba,mrtvý nafouklý kůň v Nilu,atd. Silný zážitek.
A co se týká Vánoc, tak jsem fakt nenáviděla praktické dárky do výbavy. Ale nemůžu si stěžovat :slight_smile: , většinou vždycky jsme s bráchou dostali to, co jsme si přáli.
A letos jsme si už nadělili miminko a přála jsem si nový telefon a ten jsem dostala ke třicátinám, takže víc si nepřeju... Budeme u našich a snad stihně manžel dorazit včas z práce, bohužel slouží :angry: .
25. lis 2008 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Pari, to vypadá dobře, já právě chci - 7dní, all inc., bazén+moře užít si prcka ve vodě, žádný výlet, jen mít jídlo a pití furt při ruce a odpočívat a užívat si vody, takže nějaký hřiště,nějaký vyžití v hotelu. Máme nějaký peníze a chci to ke třicátinám příští rok, 6let jsme nebyli u moře, chceme jet v dubnu, jelikož prcek to bude mít ještě celý zdarma a kam jinam v dubnu, že? Takže Egypt, all inc. tam umí velice dobře. Radši bych Lefkádu, Krétu nebo tak něco, ale to je tak na červen a to už bysme zas za prcka platili min. 5tis, což mi přijde zbytečně o 1.5měs pozdějc než v tom dubnu a takhle ty peníze můžeme vrazit do lepšího zájezdu, Řecko a tyhle výletový země, kde je na co koukat i s dětma si chci nechat na pozdějc, až z toho bude něco mít, teď je to tak na klouzačky a dětský hřiště :grinning: :grinning: :grinning:
My máme taky na Vánoce oboje rodiče u nás, jak jsme se nastěhovali, tak už je to tradice, tak naši bydlí pod náma a manžovi rodiče mají dceru s rodinou na Moravě, takže jsou u nás. Ona je tam snad ani nikdy nepozvala, kolem 8 večer k nám přijíždí ještě můj brácha se svou rodinou, takže nás je požehnaně :wink:
25. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
Leni, byli jsme se Sunny Days, vše bylo bez problémů. A zapomněla jsem na jednu důležitou věc, jsou tam dvě restaurace. Pro dospěláky a pak dětská, kde je jídlo jak pro rodiče a pak trošku jiná pro prcky (málo kořeněné jídlo, víc ovoce, sladkýho, samoobsluha pro zmrzku, malý stolečky a židličky,....). Párkrát jsme tam zašli a docela jsme se pobavili. :grinning: :grinning: :grinning: . A další věc, je to jedem z mála hotelů,kde si můžeš čistit zuby jejich vodou (balenou pitnou samozřejmě rozdávají v neomezeném množství )... mají už speciální čističky, takže je menší možnost uhnat si "faraona".
25. lis 2008 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.