• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Holky tak už to začíná Danda má horečku, asi se ještě chudák dodělal tím dnešním plaváním..když jsme přijeli tak vypadal fakt hrozně, po čípku už vypadá líp. Tak snad to bude dobrý.. :frowning2:
25. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
Pari, no něco budeme muset vybrat, ale to až na jaře :slight_smile:
Jani a budeš dělat nehty i někomu jinýmu??? (třeba mně :grinning: :grinning: :grinning: ?)
25. lis 2008 v 19:35  • Odpověz
Leni klidně ti je udělám...stanovila jsem si i cenu,nové 200,- doplnění 100,- s francií 150,- když jsem to řekla kamarádce tak se hned objednala já dávála za nový 680,-a dopnění 380,- a ona nový 700,- doplnění 450,- tak jak holky budete chtít ráda Vám něco vytvořím :grinning:
Jinak dnešní ráno stále s horečkou, Danda od 5hod brečel dali jsme čípek a vzala jsem si ho k sobě do postele a ještě pořád chrápe..
26. lis 2008 v 07:57  • Odpověz
Jani, jsem další zájemce o nehtíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
já jsem taky další zájemce!!! Každý měsíc francie a pokud vezmeš i moji mamku, tak máš 2!!!!
My zase rýmu, já i malej! Ale už se dopoju, on je z toho vždy rychle vzpamatovanej, asi díky mlíku, dnes ještě nejedl, ale už jsem 3x kojila, nic jinýho do něj nemůžu dostat.
Jani, tak ať jste brzy v pohodě a ráda na nehty dorazím!
Zítra máme doma taťku. tak bude veselo a třeba si i odpočnu
Holky, včera jsem po 11 letech mluvila s kámoškou ze střední, vdala se v Anglii a konečně jsme se spojili přes Skype, tak jsem z toho nadšená, ještě musíme dát dokupy web kameru aby mně i viděla, tu jsme sice museli mít už asi před 2 roky, ale použili jsme ji asi 1x, že? Ale museli jsme ji koupit HNED :grinning:
26. lis 2008 v 11:37  • Odpověz
Nejste taky někdo na skypu nebo ICQ???
26. lis 2008 v 11:38  • Odpověz
Já jsem na icq 424726199
26. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
Jinak Leni nejdřív bych je udělala tobě a když by se ti líbili tak i klidně mamce..A Dari tobě taky, jen je potřeba aby jste přijeli ke mě a bude to trvat tak 3-4hod ty první nehty, doplnění už je pak rychlejší..ale nesmíte to nikde na mě prásknout.. :grinning:
26. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
neboj, nepráskneme, tak kdy můžu dorazit???
26. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz
487 651 093 tak to jsem já
26. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
moje icq je 498-854-170 :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
Jani, písni mi na ICQ až budeš on line :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak malej je už ok, včera chrčel jak lokotka a dnes ještě ani nekejchnul, to mateřský mlíko je fakt asi zázrak, taky na mně furt visí a pije, nic moc do něj nemůžu dostat, taky si včera blinknul hleny, ale evidentně se mi ulevilo. Nemůžu do něj dostat sirup na kašlík, holy máte nějakej tip jak to děláte???
28. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
Čau holky, lennis, kojení je skvělá věc. V dnešní době neslyšíš nikde nic jinýho než kojit, kojit, kojit. Máš z toho pocit, že když nebudeš kojit, tak tvoje dítě bude furt nemocný a já nevím co všechno. Samotnou mě to šíleně stresovalo, když jsem zjistila, že kojit nebudu moct. Obrečela jsem to hrozně.
Dnes, střízlivýma očima můžu říct, že Štěpán není kojenej jedinej den a je zdravej. Já sama i můj brácha nejsme kojený a nikdy, ani jako děti ani v dospělosti, jsme netrpěli žádnými nemocemi, ekzémy apod. Sousedka má dvouletou holku, kterou pořád kojí. Malá má atopickej ekzém a to jím v rodině nikdo netrpí. Takže dnes už vím, že zas taková tragedie to není, a když se mi nepoštěstí ani u druhého dítěte, věšet se z toho nebudu. :wink:
28. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
Pety neboj tak yjsem to obrečela že kojit nemůžu a Danda je taky zdravý, jen občas horečky, ale z takovýho počasí je to normální..takže když nekojíš není to nic tak hroznýho jak každý říká. Jinak já mám to štěstí Leni že ten sirup do něj dostanu vždycky, ze začátku byli problémy tak jsme to dávali injekční stříkačkou ale teď si ho už vezme ze lžičky takže pohoda. :slight_smile:
28. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
no, Panadol taky normal chce, ale tohle ne, ani to neochutnal, je to vopičák, pozná, že to je něco jinýho.
O tom kojení, víš jak já byla stresovaná ze začátku??? No hrůůza, přisát se nechtěl, kozy mně bolely a on furt řval hlady, po nakojení a řev, mně kozy bolely jen začal bulet a to jsem mu to tam měla strčit, tehdá jsem začla přikrmovat sama od sebe, protože mně to prostě bolelo, jenže on se kozy pak nechtěl ¨pustit a nechce dosud. Doktorce jsem to dosud nepřiznala, že jsem ho dokrmovala, protože jsem nechtěla vyslejchat další přednášku o kojení, měla jsem toho plný zuby, takže jsem jí to neřekla a nechala ji přitom, když pěla chválu nad tím, jak roste a přibírá (po UM :grinning: )a že tam musím mít smetanu, sama sobě jsem si říkala, tak to dělám asi dobře a kašlu na doktory. U nás je to uspávací metoda a budďte rádi, že vám spěj bez kozy. Sice intervaly se nám prodlužují, ale nechci nic zakřiknout!!!
Pety, zdraví a imunitu má každý zakodovaný, jen jak to vidím na prckovi, tak se díky asi mlíku ode mně z toho rychlejc dostává, než kdyby to mlíko neměl. Včera tady prskal a pčikal soply, soráč že to tak píšu, a dnes jsem ho ještě neutírala a to nedostal žádnou medicínu, protože to nechtěl. Jen jsem chtěla říct, že to má zázračný asi urychlující účinky léčby, dnes jsem do něj dopol nic nedostala k jídlu, jen mlíko, oběd teda už jo. Virama onemocní každý dítě to je jasný, kojený nebo nekojený, ve školce je to pak jedno, stačí jeden bacil a budou prskat všechny, kojený do 2 let nebo nekojený, takový ideály teda fakt nemám, to mi věřte a kdybyste viděly jaký mám cecky, no budťe rády :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
Holky, tak jsme po pařbě, včera jsem ochutnala i tu becherovku citronovou, je to jak sladká citronová vodka, mně chutnala teda :wink: . Jsme jak praštěný lopatou, ale to se vstřebá
29. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
Mě zas bolí tělo po sobotní lyžovačce, super. :slight_smile:
30. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz
taky se už těším na lyžovačku, jen aby byl sníh, škoda, že to tady roztálo :unamused: , já to mám ráda v adventu sníh.
Kde jste byli, ve špindlu?????????
30. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
Byli jsme na sjezdovce v Olešnici, byla sice hrozná zima a foukalo, ale nadšení z prvního sněhu bylo silnější :grinning:
1. pro 2008 v 10:07  • Odpověz
Teda holky tady to pěkně vázne co??? Leni a jak zítra? Jinak Danda je opět nemocný, ale má jen kašel, takže to ještě jde, tak musíme dávat násilím kapičky, aby se z toho prďolka dostal.
3. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
My máme taky kašel a i rýmu :frowning2:
3. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Holky, tak dneska jdeme na Mikuláše, tak jsem zvědavá, co na to holky- loni obě brečely :cry: .
Na víkend jedeme do Prahy a včera jsme se domluviliy se sousedkou, že vyrazíme někdy na víkend na hory, tak se těším :grinning: , taky mají dvě děti (Štěpánka 5 let a Mareček 2 roky), tak si alespoň děti budou rozumět :slight_smile: a snad i vyhrajou
4. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
Teda holky tady to žije..koukám Pety už je asi taky plně vytížená, no vypadá to že si tady začnu psát sama se sebou.. :grinning:
5. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
nééé Jani, já jsem tu taky, byli jsme v Hastrmánku, byl tam Mikuláš, tak se mně nechtěl pustit, ale dobrůtky co dostal, ty mu jely:slight_smile:
čekám na studenta a pak se vrhám na koberec, máme půjčenej čistič na koberce, tak to musím sjet a pak jdu dělat těsta na cukroví a zítra peču, teda jen dopo, odpo jdu do tanečních a večer jedem na véču. Tak to máme nabitý!
Jak u tebe Jani? Mohla bych tě poprosit o ten Corel????
5. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
Leni mi máme u našich sobotu zabijačku tak se bude zase makat a odpoledne jedeme na toho Mikuláše do Opo jak jsem ti říkala..co nehty ještě pořád drží???Kdyby chtěla náhodou i mamka ty nehty tak by jsme se mohli klidně nějak domluvit že by mě Ríša k Vám hodil..ten Corel ti určitě půjčím!Já jsem ti ho úplně zapoměla dát..
5. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
No jo holky tak já si tu budu psát sama se sebou... :slight_smile:
7. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jannyt, jak se ti líbil Mikuláš? Rozhodli jsme se s manželem, že Štěpánka strašit čertama nikdy nebudem. Když jsem viděla ty plačící děti, srdce mi to trhalo a to nejsou moje. A ty masky, to bylo někdy dost i na mě.
7. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
Pety po pravdě? Já jsem se schovávala za švagrovou, sice vím kdo ti čerti byli znala jsem je i osobně, ale každý rok se jich bojím...i když jsem byla celý rok jako andílek :grinning: Danda z toho byl docela vykulený, ale nebrečel, když šli čerti kolem vždycky jsme někam zalezli...radši. :sweat_smile:
7. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
Pety a Jannyt, úplně s vámi souhlasím. V pátek jsem byla s mamkou v HK po nákupech a někteří ti čerti byli fakt hrozný :angry: :astonished: , sama jsem z nich měla hrůzu. A co pak chudinky děti... Na Toníčka jedině s hodným čertem, abych se ho nebála i já :slight_smile: .
7. pro 2008 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, u nás chodili taky pěkně strašidelný čerti :cry: , kterých jsem se taky bála i já i když to byli všechno sousedi, které znám.Nikča si zakryla oči a celá se klepala, tak jsem s ní šla radši do obýváku a Terka byla statečnější-řekla básničku a přeskočila metlu :slight_smile: , ale teď to na ně platí když zlobý, tak řeknu, že jdu pro čerty a je klid :grinning: . Jinak jsme byli v Praze na Václaváku a Staromáku, dali jsme si Trdelník mňam, všude hafo lidí, ale stromečky krásný(oba dva), projeli jsme se metrem a rádi zase jeli domů :slight_smile: .
Od středy mě bolí moudrák, ale jako p...., cpu se tabletama a prd platný :cry: , už tři noci jsem skoro nespala. :frowning2: Nevíte, co by zaručeně pomohlo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.