• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Dari, jedině asi zubař a dren nebo s ním ven. Já co měla s moudrákama.
Tak já viděla čerta akorát v centru a to byli děti ze základky a čert byla čertice, holka co vypadala mouchy snězte si mě, tak jsem se teda nebála, ale jináč mám taky respekt. Nikam jsme ani nešli. Hodně jsem pekla a včera jsme byli na véče a dnes u známejch na návštěvě. Chtělo by to sníh co?
Jani, nehejtky drží, vydržely nápor těst a pečení, tak super. S mamkou se domluvím a písnu na icq :grinning: . Prcek nám už vytuhnul a dnes usnul s tatínkem, já nemusela, hurá :grinning: .
Holky, já se už tak těším na ty jeho oči u dárečků, jak vybaloval dobrůtky od Mikulajdy, jak z toho byl už šťastnej, tak se tak těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , už jen 2 týdny :wink: :wink: :wink:
Dari, do Prahy bych taky jela a taky na převánoční Vídeň, to by asi stálo za to vidět to v noci nebo i Paříž.
7. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
No Leni koukám že by jsi teda chtěla hodně cestovat..to mě bude muset stačit stromek buď tady v Opočně nebo v Nováči :slight_smile: Jinak jsem si už Leni koupila odsávačku na ten bordel z pilování, tak už se těší až mi přijde, musela jsem si půjčit od manžela :grinning: A určitě se s mamkou domluv, pokud ji teda nebude vadit že nejsem nějaká profesionálka..
Jo holky taky by jsme se mohli do vánoc ještě sejít co???Můžeme klidně u nás...
Jinak co se týče sněhu taky bych ho už chtěla, asi budou opravdu vánoce na blátě :frowning2:
Dneska jsem se pustila do úklidu obýváku to bylo ale prachu a těch chlupů ze psa,já ho snad oholím dohola...hrůza.Tak holky můžete klidně přijed dokud mám uklizeno :grinning:
7. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
já souhlasím, na srazík se těším :slight_smile:
7. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz
No Leni teď zbývá ještě překecat holky aby si udělali čas...takže holky?! :angry:
8. pro 2008 v 06:52  • Odpověz
já si čas ráda udělám :wink:
8. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz
Tak Jani, navrhni termín a uvidíme kdo se přidá :slight_smile:
8. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz
Holky tak co už tenhle pátek???
8. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
pátek mám zatím volný
8. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz
tak kdo další???A asi dopoledne co? Holky ale nebude vám vadit že bude manža doma, že ne? Nebojte bude zalezlí v ložnici a bude hrát na pc...takže o něm nebude ani vedět...
8. pro 2008 v 15:16  • Odpověz
já jsem teda objednaná na pátek ke kadeřnici, ale jestli se sejdeme určitě, tak se přeobjednám a ráda přijedu :slight_smile:
Jani, kdepak v Opočně bydlíte? Moc to tam neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
Když Dari pojedeš od Dobrušky tak po levé straně najdeš starý velký barák a hned za nim je odbočka na sídliště...(na proti tomu baráku je diskont coop) na tom sídlišti je to hned ten první panelák za tím starým barákem..když si na netu najdeš mapu a zadáš ulici Dobrušská 577 tak ti to najde..
8. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
mrkla jsem se, tak to snad najdu :slight_smile:
8. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
kdyby něco tak stačí zavolat..ale až budete holky před barákem tak prozvonit, nefunguje nám zvonek..ještě uvidíme jak Pety..nevadilo by kdybych pozvala ještě někoho navíc??Jo a ještě mi napište teda v kolik se sejdem?
8. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
Holky jinak když kouknete na moje fotky Naše štěstí II. tak tam máme daný po domácku vyrobený vánoční přání tak se mrkněte..snad se bude líbit. :wink:
8. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nezlobte se, ale sejděte se bez nás. V pátek přijede manžel dopo z práce, aby pohlídal Štěpánka a já vyrážím konečně sama na vánoční nákupy. Je to příležitost, jakých moc nemám :slight_smile: .
Omlouvám se, ale do Vánoc už s námi nepočítejte. :pensive:
9. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
No jo no Pety tak jindy...holky tak v kolik???Tedaq jestli si aspoň vy uděláte časík? :frowning2:
9. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
Jani, my vstáváme po 8, takže tak nejdřív po 9, my než se vykopeme :slight_smile: .
Dari,kudy pojedeš?
9. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky, Terka má od včerejška teplotu :frowning2: , tak jsem jí nechala do pátku doma a uvidíme, jak to s ní bude vypadat.
Leni, pojedu přes Dobrušku, klidně tě naberu, myslíš, že se všichni vejdeme? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
tak to nevím, jestli 3 sedačky dáme dozadu...můžu jet sama :wink: , já myslela, kdybys jela jen s Niki víš :slight_smile: , ale nemusíme to hrotit. Jani, až budeš na ICQ, tak mně procinkni na tel. :slight_smile:
10. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz
Kdybych jela jenom s Niki, tak bychom se vešli určitě :slight_smile:
10. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
Holky tak když Pety nepřijede tak jsem pozvala ještě 2kamarádky..Janu Kaněrovou(Mudrochovou) s malým Dominičkem a možná přijde i s dandou a Magdu s Vojtíškem..tak aspoň budeme mít o čem kecat :grinning:
10. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak já ten zítřek musím zrušit, opravdu mě to moc mrzí, ale šla jsem dneska s Terezkou k doktorce, protože ráno byla strašně spocená a dost šeredně kašlala, tak si jí poslechla, koukla do krku a dala nám Ospen 400 po osmi hodinách, tak abychom vás nenakazily, prý zabere tak za 2 dny. Tak si to užijte a doufám, že už nám to po Novém roce dopadne :slight_smile: a zase se sejdeme v plném počtu :grinning:
11. pro 2008 ve 14:57  • Odpověz
Teda Dari :cry: a co ty Leni ty přijedeš???Doufám že jo...
11. pro 2008 v 15:09  • Odpověz
Promiň, fakt mě to mrzí
11. pro 2008 v 15:11  • Odpověz
Jani, snad jo, zatím nám nic nehrozí, potřebuju se stavit v železářství, tak aspoň na chvíli dorazíme :wink:
11. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
Ach jo a já jsem zrovna pekla buchtu..a chystala jsem se dělat jednohubky..
11. pro 2008 v 16:21  • Odpověz
mrtvo... :frowning2: :cry:
14. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
ale totál, co holky? :frowning2: tak to tolik s tím pečením a uklízením nepřehánějte :grinning:
já si byla v pátek sednout s holkama a domů jsem přišla o půlnoci a v sobotu jsme byli s rodičema od mažoretek a to jsme domů dorazili ve dvě, tak jsem z toho nějaká hotová, nějak už to na mě není chodit dva dny po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jaký byl víkend u vás??? :wink:
15. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
tak my v sob byli v nováči na zámku, oběd u broučků a pak Hypernova, nákup jídla, nějak nám vše dojíždělo, tak to byl pěknej a pohodovej den a večer jsem šla s kamarádama na vínko, H hlídal, tak jsem pokecala s jednou kámoškou a včera jsem trochu lepila cukroví, dopo jsem byla nějaká K.O. Dnes trochu poklízím a peru :confounded: , Honzajs se dnes vzbudil o půl 6 a odmítal už usnout, takže v 9 byl K.O., tak jsme chrupli do 11 :grinning:. Musím už vytáhnout ty lyžařský věci a zkontrolovat to, v sob jedem a přijedem až v po večer, tak musím mít vše v richtigu :grinning: .
Pety, jak nákupy v pátek????
15. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak jste si to v pátek užily? Já dobrý, pořídila jsem skoro všechno co jsem chtěla i strom jsem přivezla. Akorát to počasí bylo blbý. Když jsem jela kolem osmé domů chumelilo se to proti autu, nic příjemnýho.
Musíme se pochlubit, v sobotu jsme zacinkali na první zoubek, ale jsme břídilové, Tonda od Pari už má rošťák dva :grinning:
Taky už jsme si poslaly přihlášku na plavčo, nakonec do Vamberka.
15. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.