• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Do Vka jezdila kámoška z těhu cvičení a říkala, že super, ale jen že tam je málo prostoru na převlíkání prcka a sebe atd... nás plavčo nebavilo, tak jsme absolvovali jen jeden kurz :wink:
gratulace k zubu :grinning: , my měli první v 11 měs, pak to lezlo všechno najednou, osvědčil se mi Babydent na potírání, prcek prořval nocí, tak já mazala jak ďábel :wink:
15. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky tak mi jsme se konečně vrátili z Nováče, plavání jsme si užili a hurá až zase 6.1..aspoň si maličko odpočinu, ještě jsem musela v Nováči udělat jedny nehty a teď musím jen počkat až mi přijde nový, jeden mi už došel úplně...tak uvidíme. No a jak se holky těšíte na vánoce? Mě přijde že to hrozně rychle utíká...už aby bylo po a bylo zase všechno v klidu. :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
Mě hlavně ani nepřipadá, že budou Vánoce :frowning2: , venku je hnusně, sníh v nedohlednu... Terka se na Vánoce těší hodně, Nikča zatím neví a já se upřímně ani moc netěším, spíš jen kvůli dětěm. Tak snad budou hezký :slight_smile: Zítra mají mažoretky vystoupení, tak se na to těším, konečně uvidíme Terezku, jak jí to jde :slight_smile:
Dneska jsem si udělala těsto na poslední cukroví, tak zítra budeme s Nikčou vykrajovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
Dari tak to mi se na vánoce taky těšíme jen kvůli Dandovi..i to počasí stojí za prd. My jsme ještě včera dělali rumový kuličky a úlky..takže máme hotovo jen si chci zkusit ještě jedno cukroví co mám od tety, jsou to kolečka přeložená na půl a v tom je náplň, já jsem se loni po nich mohla užrat.. :grinning:
17. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
Holky , dneska šůruju, malýho má brácha se švagrovou, tak jsem se pustila do chemie a koupelny, tam by se teď dalo jíst, ale toho smradu :grinning: , tak jdu na obývák, jak u vás? Jsem vytočená od rána, manža mi napsal, že bude muset v út do práce, potěš koště!!! Pak si něco plánujte, ukecal aspoň pondělí, to budem na horách, ale v út musí, tak jsem z toho fakt happy, já se těšila, jak někam půjdem na prochajdu atd a už vidím, že dorazí někdy v noci a vyřízenej!!
Tak ať je u vás líp :wink:
18. pro 2008 v 11:26  • Odpověz
Leni tak to jsi mohla uklidit i včera u nás..mě se do toho oc nechce..a jak nehty ty ten nával práce vydrželi???Kdyby něco tak jsem na drátě.
18. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
Jani, vše ok neboj, držej :grinning: . Malej konečně chrní, tak jdu pokračovat, musím dnes do města, ale jestli bude lejt, tak to nechám až na zítra.
18. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz
Tak to jsem ráda, my jsme byli dopoledne ve městě...v drogerii jsem nechala 700,- ach jo :frowning2: ale mohla jsem v klidu vybírat paní mi tam hlídali Dandu ale to jen proto že mě tam znají a já tam dřív pracovala..tak jsem měla klid, jinak se tam na všechno sápal a házel na zem, však to znáte...odpoledne jede manža do Hk nejradši bych jela s ním, mám o něj pořád strach to jsem hrozná co?
18. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
Proč máš o něj strach?
18. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
Dari když vidím co se dnes a denně děje na silnicích tak bych nepřežila kdyby se mu něco stalo..
18. pro 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
Jannyt, nad takovými věcmi vůbec nepřemýšlej, to by ses musela zbláznit. Já jsem šla (teď nevím, která to byla sobota, prostě bylo ráno namrzlo) ráno do města a na křižovatce nějakej mladej frajer do zatáčky ani nepřibrdil, auto se mu roztancovalo a jel přímo na mě. Zůstala jsem stát na místě jak zmražená. Stačilo pár metrů a měl mě na kapotě. A to bych si fakt nepomyslela, že když jdu ráno do lékárny, že bych se nemusela vrátit. :fearful:
19. pro 2008 v 15:28  • Odpověz
To je jasný, já mám o svýho manžu taky strach, protože jezdí každý den.
Dneska jsem byla u mamky a ta mi říkala, že zemřel jeden kluk ulice. Je to asi 14 dní, co šel domů z hospody po dvou pivech, porazilo ho auto a už nežije-má dvě malé děti a bylo mu asi 33let. Už v Nováči nebydlel a já nevím, kde se mu to stalo, ale je to strašný :cry:
19. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
Jj Dari o něm jsem taky slyšela manželod mý sestřenky byl na pohřbu, je to hrozný co se to děje.
Manža ale naštěstí dorazil v pořádku tak mi bylo hned líp...ani nevíte jakou mám vždycky radost když ho vidím jak je z práce doma. Jsem asi prdlá, ale je to tak.
19. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
a kde Jani bydlel???
19. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz
teď kde bydlel to nevím, myslím že vamberk nebo tak něco..ale nevím to určitě
20. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
aha, každopádně to je strašný
A co jinak holky, máte naklizeno a upečeno??? :grinning:
20. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Naklizeno docela jo, ale jelikož malý dítě a pes udělají každý den nepořádek tak to nemá cenu s tím úklidem přehánět..dneska jsem byla se švagrovýma v Poslku, docela to šlo jen kdyby nebyla zima..koupila jses si tam i takovou obyčejnou svíčku a když ji zapálíš tak svítí různýma barvama... :grinning: to měl manža ze mě zase radost.Pak pár sladkostí, Dandovi na vánoce svetřk, Ríšovi nějakou tu klobásku a něco na nehty..a pár vánočních dárků..nechala jsem tam 1000,- jako prd. Taky u vás dneska tak chumelilo???Kdo ví jak pak se má Lenka na těch horách, doufám že si to pořádně užívá a nemá nic zlomenýho, já ji tak závidím!!!
20. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
To mi povídej 1000kč je v pr... hned :frowning2: , dopo u nás chumelilo, tak jsem taťku poslala s holkama ven a já jsem zatím vařila, protože manža jel ve 12 do práce, celé odpo jsem uklízela, takže už jen vyluxovat a vytřít a mám hotovo :grinning:
no jo, já úplně zapoměla, že je Lenis na horách, jestli tam je sníh, tak to mají supr, hned bych taky vyrazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
Leni tak jak bylo?
22. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
tak holky, jsme zpět, hory super, lyžovali jsme oba dny, dnes tam teda lilo od rána, tak jsme nemohli, ale jináč by dnes byl Špindl, ale v tom počasí to nešlo, tak jsme jeli dopo dom, teď jsem přišla ze cvičení, jelikož tam jsem si teda pěkně dopřávala. Včera ráno snídaně - vydatná, pal lyže, pak obídek, kuřecí s nivou, hranolky a tatarka, pak prochajda, bazén, masáž, Latté, večeře a drink :grinning: , úžasný to den, bazén teplý, snad 37°C báječný, v hotelu všude teplo i na mně Jani!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
jen jsem ještě nevybalila, prostě se mi do toho nechtělo, ale jsem teď nabuzená, tak se do toho asi dám. Malej má trochu rýmu, chytil to tam od dětí v dětským koutku :frowning2: , ale snad to bude ok. Od st má chumelit, tak snad bude bílo, holky, Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Holky, přeju vám všem krásné Vánoce :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ty jo Leni až pak maminka přijede někdy na doplnění tak koukej přivést i foťák s nějakýma fotkama,chci slyšet všecno a doufám že to vaše ziimní řádění nehty přežili...Jinak Vám všem přejeme krásné Vánoce a bohatého ježíška!!!
23. pro 2008 v 06:36  • Odpověz
Taky přejeme všem krásné a klidné Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Taky přejeme krásný a klidný Vánoce :slight_smile:
Jani, byl to super relax, byli jsme na malýho 4, takže nádhera, nemusela jsem za ním skákat furt jen já, navíc u stolu, kde jsme jedli byl hrací kout s odstrkovadlem, klouzajdou, domečkem, kostkama atd..takže jsem se i v klidu najedla :grinning: :grinning: :grinning: všem doporučuju na pár dní vypadnout, sice se mi teď nic nechce dělat, ani nemám nic moc co, vše mám hotovo, tak si to s malým užíváme doma, dnes vstával už v 6, já bych ještě tak spala, ale vzbudila ho rýma a už byl konec se spaním :unamused:, vydržela bych tam i týden :grinning:
fotek moc nemáme, ale něco jo, ani nebyl čas na fotky, taky jsem natáčela na kameru, ale taky jen chviličku :wink:
23. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
I my se přidáváme s přáním pohodových Vánoc :slight_smile: a bohatým Ježíškem!
23. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
Tak co holky jaký byl ježíšek a Leni co manža na TV????
25. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky, u nás byl pěkný a i docela bohatý :grinning: , já jsem dostala vysavač, 2 parfémy, kosmetiku, Terka školní batoh, penál, Niki plyšového pejska na vodítku, pata a spoustu dalších věcí.
Zítra jedeme k mamce na oběd a v sobotu ke tchýni, tak ještě tam budou nějaké dárečky :wink:
A jaký byl Ježíšek u Vás??? :slight_smile:
25. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
U nás penízky jelikož se nám po...televize tak nám na ni všichni přidali a ještě máme dárečky v Opočně, zatím jsme u našich v Nováči..zítra razíme domů a odpoledne razíme k Ríšovým příbuzným a v sobotu přijedou naši s babičkou na oběd, tak už se těšíme že k nám naši po dlouhý době přijedou na návštěvu. A v neděli jdeme zase ke švagrový na oběd.. :grinning:
25. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
taky to máme takový rozlítaný, včera sami doma, dneska u švagra
a co Danda na stromeček a na dárky? U nás měly holky strašnou radost, včera ráno když se vzbudily, tak byl v obyváku stromeček a večer dárečky...
25. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
To víš bylo to pro něj něco novýho vzal si plácačku na mouchy a hned do stromečku bušil, ale naštěstí máme umělý tak to přežil u našich zase otrhává čokolády.. :grinning: a z dárečků byl hotový, dneska celý odpoledne si s nima hrál a pak z toho usnul..
25. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.