• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Holky, Vánoce báječný, manža překvapenej, malej si to užíval až do půlnoci :grinning: .
26. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
Teda holky copak je to s Vámi??? Vůbec to tu nežije jako dřív.. :cry:
28. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
Tak jsme byli dva dny u tchýně a supr, je tam trošku sněhu, tak jsme pekáčovali a lopatovali, včera krásný počásko :grinning: , Nikča dostala kolo, Terka kočár pro Barbinu a Hvězdičku z nebe, voňavku a plno dalších dárečků, my pánev a vysavač a trošku i peněz :grinning: .
Naše holky šly spát na Štědrý den v deset. Manža chodí zase do práce :cry: a jde i na Silvestra :frowning2:
29. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz
Takže holky...
Chci Vám už takhle po ráno popřát do toho nového roku jen samé štěsríčko, aby Vás provázelo celý rok, zdravíčko to pro to, aby jste měli dostatek sil a energie pro svojí celou rodinu,lásku ta je potřeba pořád jak lásku rozdávat tak ji i přijímat a neposlední řadě hodně moc peněz, i když to není v dnešní době všechno, ale jelikož nás prý čeká ta krize tak ty peníze budou určitě potřeba...
Užijte si silvestra každá podle svého a vstupte do toho nového roku 2009 správnou nohou!

Snad se někdy ještě po novém roce společně setkáme?!
31. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
Taky vám všem přejeme vše nej, nej, nej a hlavně to zdravíčko, ať malý miláčci krásně rostou a ti velký ať nezloběj a nerozčilujou :grinning:
Jani, dej datum a jsme u tebe, konečně nás rýma opustila, tak snad dnes taky vyrazíme na nějaký radovánky :slight_smile:
31. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, taky Vám všem přeju Šťastný a spokojený rok 2009!
Těším se až se uvidíme, papa
31. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
Holky taky je u Vás taková zima? U nás je -14°C to je šílený, já bych nemohla žít v Rusku... :grinning: ale zase je to krása když se kouknu z okna a všude je bílo..včera bylo plno lidí bruslit na Broumaře..my snad taky vyrazíme ale až příští rok..
3. led 2009 v 08:02  • Odpověz
u nás bylo minus 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ven radši vyrazíme až po obědě, abychom neumrzli :grinning:
A jaký byl Silvestr???
3. led 2009 v 10:03  • Odpověz
No Dari snad se ani neptej, přišli jsme ráno ve 3hod. byli jsme v hasičárně, Danda celou dobu spinkal v kočárku. Ráno to bylo horší, Dandula vstával už v 8hod tak jsem nechala manžu spát a já hlídala, pak jsme se odpoledne vyměnili. Jen manža se maličko přejedl a pak blinkal.. :frowning2:
3. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky, tak se konečně hlásím, manža obýval pc celý týden, taky nám šel dost špatně net, budeme měnit poskytovatele, tak snad to bude lepší. To je sněhu co???? Včera jsem nafotila kočár, že ho prodáme a koupíme nějaký golfky na cesty atd, ale teda, asi až tak v březnu, tohle by teda nezvládli. Včera jsme byli pekáčovat, Honzína nadšenej, taky plavat s manžou, protáhli jsme si pěkně záda a dnes chci jít cvičit, furt se jen cpu dobrotama a nemůžu si pomoct, asi tělo ukládá tuky, když je taková kosa. Mám furt chuť na pořádný chuťovky!!! Jak je u vás holčinky???
5. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak teda holky, to tady vázne, Jani ty asi plaveš viď :grinning: , Dari, neříkej, že jste venku, v tý zimě? Ale je to nádhera co???? Holky, jsme 12hod bez kojení, kozy tlačí, ale už jsem se rozhodla, už mně to nebaví :grinning:.
Tady bylo ráno -17, to je hrůůza, ale sluníčko nádherný
6. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky, jo jo byly jsme venku, musela jsem do Teplárny a na nákup, odpoledne když jsme šly ze školky, tak jsem myslela, že zmrznu :frowning2: bylo asi -10-hrůza. Už přestáváš kojit :grinning: :grinning: :grinning: , naše sousedka kojí ještě teď a její kluk je jen o šest týdnů mladší než naše Nikča :grinning: , včera jsme byli společně venku a říkala "musíme jít domů, Mareček se už chce napít", docela mi to přišlo legrační, takovej velkej kluk :wink: .
Jinak už nám zase začli povinnosti-školka, mažoretky, práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 v 17:49  • Odpověz
No jo Leni bohužel jsme byli plavat?dandu to dneska absolutně nebavilo, byl jak klíště a zmrzlý, no hrůza řekla jsem že to dochodíme a prdím na to.Akorát projíždíme benzín a stejnak na to pak nebude čas a ž budeme stavět, no ale odpoledne jsem byla u kamarádky co stavěli barák a mají ho za necelý rok hotový a už bydlí a můžu Vám říct, že to je něco překrásnýho, já jim tak závidím! :sweat_smile: Já už chci taky baráček!!!!
6. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jani, bude neboj, hlavně si to vše vymysli, ať to pak je rychlovka, pak budeme jezdit obdivovat k tobě :grinning:
Holky, my to fakt asi zvládneme bez kozy, druhá noc a ok, už mně netlačej, tak jsem happy, že to zmáknul takhle lehce, já se toho tak bála!!! Musím si ho pochválit, že je to šikula, žádný scény, žádný sápání se po mně, nic. ŤUK, ŤUK do dřeva. Musím na živnosťák a na sociálku, tak pomažu do města, malýho nechám našim, to by byl očistec v tomhle a s ním po úřadech a obchodech. Jani a kde má kámoška postavýno a napiš víc, jaký to maj. Já mám taky plány tady na byteček náš, co ještě a kam, peníze nějaký máme, ale za ty jsme chtěli na dovču, tak právě váhám, jestli investovat do bytu, nebo jet k moři, doma to není životně důležitý, ale moře taky ne. Tak nevím, no uvidíme co mně zase chytne :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 09:49  • Odpověz
Holky, kde jste zamrzli???
Odpo máme návštěvku, tak se těším, že pokecáme, jinak my pekáčujem jak o život a malej se u toho chechtá až chrochtá :grinning: . Jak u vás a co zimní radovánky???
10. led 2009 v 08:51  • Odpověz
Leni mě dneska čekají ty křtiny, musím se nachvíli ujmout role kmotry tak se chystám a zároveň hrozně těším. Včera jsem blbla s malou Kamilkou a tak moc jsem zase chtěla mít mimi, Danda už je na mě velký, ale ještě si budu muset počkat jen co budeme mít aspoň tu hrubou stavbu...No a co se týče ty zimy tak je to hrůza, včera jsme byli taky sáňkovat a parádas, Danda byl na těch sáňkách jak přimrzlý..ale líbilo se mu to. Pak jsme byli jako obvykle na oslavě, nic jiného teď neděláme než chodíme na oslavy a příští týden nás zase čeká schůze od hasičů, budu bez Dandy tak si to trochu užijeme..už se docela těším.
By mě i docela zajímalo co se děje s Pety že se vůbec neozve..asi na nás zapoměla :frowning2: :cry:
11. led 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak co křtiny??? Zvládla jsi to kmotro???
12. led 2009 v 17:18  • Odpověz
Jj zvládla na jedničku Kamilka byla hodňoučká chvíli jsem ji tam držela a myslela jsem že mě upadne ruka, hrůza už má skoro 9kilo a to jí je 58měs. Je to macanda, jo hold mlíčko od maminky prospívá..
12. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak to je dobře, že jste to holky zvládly :slight_smile:
Mě právě napsala kamarádka, že budou mít třetí dítě, úplně mi tím vyrazila dech :grinning: , mě by asi kleplo.
Taky u Vás tak chumelí? Nikča má od včerejška teplotu a rýmu jako blázen.
12.2. jdeme k zápisu a dneska máme sezení ve školce s dětskou psycholožkou, tak jsem zvědavá, co se dozvíme nového. :grinning:
A kdy se sejdeme, holky??? :wink:
14. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Jj Dari u nás taky tak chumelí, Danda včera byl na plavání a absolutně ho to nebavilo, klepal se zimou a držel se mě jako klíště takže dochodíme tyhle lekce a prdím na to. Za ty prachy tam mají pěknou zimu a nepotřebuju aby byl Danda pořád nemocný. A co je na tom divného mít 3děti?I když na dnešní dobu to je docela zázrak mít tolik dětí. Má je krátce po sobě? Manža chce pořád taky 3děti, ale stejnak to dopadne tak že budeme mít jen 2..snad ho překecám :o)
Asi se sejdeme až všichni budeme zdraví co???A Pety už s námi stejnak nemluví tak se nás sejde míň :frowning2:
14. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Holky, klidně doražte k nám:slight_smile: Honzajs děti potřebuje a dnes jsme dostali první legální pusu od holčičky :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Není na tom divného asi nic, ale její manžel chtěl jenom jedno a teď budou mít tři, tak spíš to mě zaskočilo. Já bych ale asi tři nechtěla, zdá se mi to moc. Mají skoro šestiletou holčičku, klukovi bude v létě pět a v srpnu budou mít třetí. Jsem zvědavá, jestli budeme všichni zdraví a sejdeme se. :wink: No jo Pety se úplně odmlčela...
14. led 2009 v 17:12  • Odpověz
Teda holky kde to vázne???To je hrůza si si tu budu psát sama se sebou..Jinak opět jsme nemocný Danda měl od Pátku do neděle horečky, ale už je to dobrý. Z pátka na sobotu jsme se vůbec nevyspali,pořád jen brečel.Za to teď nám to brouček vynahrazuje. A jak se jinak máte? Možná za 14dní pojedu s kamarádkou k Pety tak vyzvím co se s ní děje..
19. led 2009 v 19:41  • Odpověz
My měli rýmu včera, ale dnes vypadá dobře, tak uvidíme co z toho bude či ne.
Tak Dari, Nomada mám prodanýho a dnes mi přijede slalomek :wink: .
JInak u nás vše ok, Jani zítra se na tebe těším, doufám, že k nám trefíš.
Tak můj manža chce jen 1 a to chtěl Honýska on první, po porodu řekl, že už další nechce. Já chtěla ještě rok počkat, ještě jsem chtěla chodit do práce. Tak ale 2 děti chci já, ale asi později, teď určitě ne. Až bude Honýsek spát celou noc a sám v pokoji, tak pak jo, ale dřív asi ne, jelikož nám by se 2 postýlky do ložnice nevešly :grinning: . Má přijít ta chřipka, tak jsem včera nakoupila kilo citronů a coldrex pro případ nouze :slight_smile:
20. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Neboj Leni ještě si pamatuju kde bydlíš..Spíš aby manža poslouchal mě a zavezl mě správně..Jinak co se týče dětí tak mi letos ještě budeme muset počít ale až ke konci roku..tak před vánocema jako byl počat Danda..Přes léto chci pomáhat co nejvíc na stavbě..abych tam aspoň něco pomohla a nebyl tam manža pořád přes týden sám..O víkendu nám snad někdo bude pomáhat...No jo ta chřipka, doufám že už se k nám nevrátí, Danda už toho měl plný zuby a my taky.. :frowning2: Ale už je jak rybička, co může to zničí! :angry:
20. led 2009 v 11:31  • Odpověz
taky máme ničitele, já furt jen uklízím, tak holky, ať to zvládneme a kdy se sejdeme? Kdy dorazíte holky ušatý???
20. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Já Leni zítra :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky holky tak jaký byl víkemd??? :wink:
26. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky, u nás celkem normální a závěr takový, že se Terezka pozvracela a má průjem ,tak ji mám doma. :wink: Doufám, že se brzo uzdraví a pomaže mezi děti :grinning:
A co u vás? :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
My klasika vesnice, měli jsme zabijačku už po druhé a ještě jedna nás čeká.. :angry: já už ty prasata nemůžu ani vidět..jen ten ovárek mi moc chutná :slight_smile:
26. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.