• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
my pracovali na bytečku :grinning: , nafotím a dám do alba :slight_smile: , ale nevím kdy, tenhle týden jsem nějak časově zabitá :sweat_smile:
26. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak Leni šup udělej si čas a dej sem ty fotečky bytu!!!
27. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme byli v pátek na hasičským plese a paráda!!!! Konečně nějaký odreagování. Jen jsme šli domů ve 2hod manža byl hrozně utahaný, přišel v 8hod z práce z odpolední tak jsem i chápala, ale vydržela bych tam i dýl.Vy jste některá byli na nějakým plese???
1. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
Jani, chystáme se tuto sob do Josefova a 21.2. na škodováckej, pak asi v březnu tady na sportovní, tak uvidíme :grinning: .
super, že jste si to užili :slight_smile:
2. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

zdravím maminky z Rychnovska :slight_smile: . Nevím jestli budu mít čas, protože moje 6měsíční zlatíčko si samozřejmě nejraději hraje s maminkou,ale ráda bych si sem tam pokecala. Jsem z Vamberka a bydlím tu 2 roky. Znám tu sice už docela dost lidí,ale maminek málo, tak snad se tu trochu zorientuju :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojda, vítej putulko, budem rádi za pokec, občas je to tu mrtvý, tak potřebujeme oživení. Vamberk je od nás na druhou stranu, ale já tam jezdím za holkama z porodnice a z těhu plavání :wink: . Už se těšíme na léto, jak budem chodit na Panču s klukama (jsme 3 a každá máme kluky, ale už starší). Zítra mi držte pěsti, jedu učit jednoho důležitého pána :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ráda se přidám :slight_smile: . Na plavčo do Vamberka jsme taky chtěli,ale bohužel jak na potvoru se nám týden před zahájením kurzu od 6měsíců udělal ekzém (takový suchý flíčky). Doktorka nám dala mastičku a nedoporučuje plavání. Do koupele mu musím dávat olejíček, takže ho nechci trápit vodou z bazénu.
Bylo mi to docela líto,protože kamarádky choděj a jsou z toho samozřejmě nadšený. No nedá se nic dělat musíme si najít jinou aktivitu. Ve Vamberku je naštěstí i mateřský centrum. Byli jsme tam na masáži kojenců,ale hrát si tam ještě nechodíme. Nemáte některá zkušenost od kdy má cenu s prckama chodit do mateř. centra?
4. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
taky jsme měli problémy s kůží, ale dali jsme filtr na vodovody a je klid, používala jsem Leniens mastičku a suchý místa nám zmizely, plovat chodíme :wink: . Byl vysušenej z tvrdý vody, to jsme s ním byli až v Hk u dětský speicalistky na dermatologii a řekla nám, že je to z vody.
Do MC chodíme od cca 3 měs, potřebovala jsem mezi lidi, navíc Honzajs od 8 měs chodí, takže na nějaký masáže miminek nebyl, přidali jsme se ke starším dětem a tam jsme dosud :sunglasses: . Chodím tam s ním, aby měl změnu, možná zítra dopol půjdeme, jinak chodíme ve st, ale já dnes nebyla doma :frowning2:
4. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
Leni tak jak šlo učení??? No já se dneska chystám, že se půjdu objednat k tomu Mrkáčkovi, ještě počád jsem to nedostala..(od listopadu) mám blbý tušení že to zase budou ty cysta..chci být v pořádku manža chce počít už po prázdninách..no uvidíme jestli se mě bude chtít a dojdu se objednat..volat se mi tam nechce.Jinak my jsme včera byli na posledním kurzu plavání, Dandu to už přestalo bavit a zdražili o 100,- tak na to kašlu..teď jsem domluvená se švagrovou že budeme jezdit jednou za 14dní do Dobrušky do bazénu tak uvidím.
Jinak dneska jsem měla jet k pety, jenže kamarádce onemocněl Vojtíšek tak se to odkládá...
4. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
Lennis to jít mezi lidi je na mateřský nutný co nejdřív :slight_smile: . Chodím teď na cvičení a musím říct, že přijdu vždycky jako rozesmátý sluníčko. Je to super odreagování......do MC chodíte kam? Ty jsi z Dobrušky i Petyna?
4. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Putula Pety je z Týniště..Lennis s Dobrušky, neterinka z Náchoda a já z Opočna..
4. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky kdepak to zamrzlo??? To je hrůza nikdo nic nenapíše.. :frowning2:
12. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jani, co Mrkouš??
12. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ale dostala jsem injekci, zase mám něco zvětšenýho ale prý je to u některých ženských přes zimu normální..Mám k němu přijít v červenci abych byla fit a my se mohli v srpnu začít snažit o další..tak snad to bude ok.
13. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
jo, to bude, my jsme od 6 ráno vzhůru :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobruška je za Rychnovem směrem na Zdobnici? Jsem tu sice 2 roky, ale orientace špatná :slight_smile:. V Týništi mám spolužačku s VOŠKY.S mým manželem nás seznámila ona, takže za to vlasně může :slight_smile:, že jsem taky ve Vamberku......jsmenuje se Lucie Kořízková a pak tam znám Verču a Láďu Fikrovi.

My dnes stávali v 5. Malej kolem tý pátý kaká a pak,tak hoďku a půl nespí a pak si zase na hoďku schrupne. Budu mu asi muset posunout kaši a unínání z půl sedmý na půl osmý,aby jsme nevstávali tak brzo, brzičko. No uvidíme, třeba to bude zase za pár dní jinak.....
Jinak se nám zase zhoršil ten ekzém. Červené tváře a suché červené flíčky po těle. Naštěstí ho to nesvědí. Myslím,že doktorka měla pravdu,že je to z chlor.vody. Týden jsem nepila balenou a myslím,že se osypal potom....nebo po meruňk, brosk,příkrmu nebo z kaše......jo....to se člověk může jenom domnívat,že.......
13. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak to mi jsme dnes holky vstávali o půl osmé,manža si myslel že se Danda zbláznil..ale byla to paráda.Jinak dneska mě švagrová vyvezla do toho bazénu do Dob tak jsem si parádně zaplavala, málem jsem to zapoměla..ale danda byl po půl hodině zmrzlý tak jsme šli do páry aby se zhřál..za 14dní hurá znova..
13. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
Jani a vkolik jste byli, my dnes taky byli:slight_smile:
13. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
Leni něco po 3hod jsme tam dorazily...jinak dneska Danda vstával v 8hod a včera v 6hod usnul.. :grinning:
14. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:10 • radus.b.
Ahojda Jani, tak to jsme se teda těsně minuly, my dorazily cca 15:45:slight_smile:, :wink:
čt platí? Dorazila bych o chlup dřív :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak jo ve čtvrtek tě budu čekat..když přijedeš ve 14hod tak se taky nic nestane aspoň budeme stíhat,jinak dneska jsem byla s Magdou u Pety..mám vás moc pozdravovat, malý Štěpánek je pěkný čipera, víc řeknu osobně. Ale co je horší to co se dneska stalo, bráchovýmu kolegovi z práce a našemu kamarádovi. včera mu volala tchýně že jeho žena je v nemocnici se zápalem plic(v dubnu čekali druhou holčičku) dneska ráno v 7hod s ní ještě mluvil a v 10hod mu volali že manželka umřela na zástavu srdce.. :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Je to něco šílenýho, člověku se změní život ze dne na den..doma kamarádovi zůstala 4holčička.
18. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaký byl víkend a co je u vás nového??? :wink: My byli včera celý den u tchýně na Deštné a bylo tam překrásně, moc jsme si to užili, holky s babi sáňkovali a my se pěkně prošli.
A jak je na tom ten váš kamarád, Jani? :cry: asi nic moc, co.
22. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
Jo a Leni všechno nej ke vřerejšímu svátku! :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
Holky tak Jirka bude Náchodskou nemocnici žalovat a myslím že má dost velkou šanci to vyhrát..Jana měla selhání srdce, kdyby nebyli na normálním pokoji a sama tak by mohla ještě žít nebo aspoň malá Valentýnka, měla už 2kila. V 9hod byla prý vizita a ve 45 na to přišlo sestřička že je už mrtvá..je to hrozný. Ve středu má v dobrušce pohřeb jen v rodinném kruhu byla z Chlístova..za svobodna se jmenovala Holečková
23. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
Díky holky za přání.
neznám Jani, jen Jitku.
Ležím a jsem nemocná, nějak mně sobotní ples zmohl, vlastně mě to začlo už v pátek, v sob jsem se držela zuby nehty, byla jsem v pohodě, ale včera jsem už chrčela:slight_smile:
Tak ať jste zdravý všechny :wink:
23. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
My jsme naštěstí všichni zdraví, holky jsem včera odvezla k mamce, přijela ségra z Prahy, tak ať si ty naše zlobidla taky trošku užije :grinning: a já mám alespoň klídek a můžu to doma všechno v klidu pofackovat :wink: , nemusím vařit :grinning: , zítra si pro ně zase pofrčím. Ale je doma takovej divnej klídek :frowning2:
Leni, tak přeju brzké uzdravení! A kde jste byli na plese a jak jste si to užili?
Každopádně ať to v té nemocnici bylo jak bylo, tak je to strašný a tomu Jirkovi přeju pořádný nervy a hodně zdaru.
24. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Dari,byli jsme na škodováckým v Solnici, bylo nás 6 u stolu mladejch, tak jsme si to užili dobře, s manžou jsme se odvázali hlavně spolu, dávali jsme si spolu drinky atd...bylo to moooc příjemný, vyhráli jsme velkýho plyšáka, tak jsme domu i něco dovezli :wink:, sice jsem chtěla tu první cenu - zájezd, ale co, že ....třeba příště. Mám do vínku dáno, že nikdy nic nevyhraju, tak plyšák dobrej:slight_smile:
Je mi už líp, ale nějak furt chrčím a nemluvím, to mně tedy štve. V pátek bychom měli jet do Liberce na štafety na závody juknout, tak uvidímek, jak nám to zdravíčko dovolí :wink:
Min. týden jsem byla v Pardubicích na hokeji, tak to bylo taky oživení, vidět tolik chlapů naráz, to se mi hoooodně dlouho nestalo :wink:
24. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky, taky se přidám do vaší diskuze, pokud můžu:slight_smile: Nechce se mi to číst všechno, ale chci se zeptat, jestli máte nějaký zkušenosti s kojeneckým plaváním v Dobrušce nebo v HK, popř. kde to je lepší, levnější atd...?!:slight_smile: A kolik vás je tu z Týniště??? :slight_smile:
26. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky Luciska já jsem z Opočna, z týniště tu je jen jedna a ta už sem moc nechodí..Pety s malým Štěpánkem..Jinak co se týče toho plavání tak já chodila do Nového Města a tam 10lekcí stojí 1200,-+jednou za rok platíš členský příspěvek 300,- je to asi nejlevnější plavání..v HK podle doslechu je to hodně drahé a v Dobrušce jsem zase slyšela od kamarádky nespokojenost..
26. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.