• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Jinak Leni to jsi asi hodně na tom plesu bumbala co? To já mám teď nemocnýho manžílka, od včerejška 39horečky a já mám na 14dní ruku zavázanou..bolestí v noci nemůžu spát, tak si to mám mazat a zavazovat, tak jsem na zvědavá.. :unamused:
26. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, já jsem z Náchoda. V Týništi jsem chvíli bydlela U dubu :wink: a s plaváním nemám žádný zkušenosti, protože máme citlivou pokožku, tak nám to Dr. nedoporučila :frowning2: , ale v létě doma v bazénu plaveme o 106 :grinning:
26. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, já celý týden rýmu, jak jsme byli min týd v tom Lib. tak jsem si dovezla pěknou rýmu. Tak snad už končím. Ale hrůůůza. Dnes mi přijede paní, co bych chtěla koupit náš stůl a židle, tak jsem zvědavá jestli prodáme, zítra by dorazil její manžel pro vše. No uvidíme. Hezký víkend všem.
6. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
No Leni tak ať prodáte, já už mám manžu po týdnu zdravého, ale zase já jsem to od něho chytla..ráno jsem myslela že je to moje poslední..tak jsem se trchu víc prospala..ale moc to nepomohlo. Prostě hrůza! Zítra jdeme na oslavu 40.do hasičárny teda uvidím jak na tom budu a Dandu by mi pohlídala přes noc švagrová tak by mi to docela pomohlo.Taky Vám všem krásný víkend!
6. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak jsme prodali, musíme o víkendu koupit nový stůl, menší :wink: .
Byla jsem včera v práci, pracovat! Dnes jsem pracovala z domu na compu, tak jsem taková gumová, už mně zas bolí v krku, zítra chci být s Honýskem, půjdem do herny, tak budu relaxovat s prckem :grinning:
10. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky holky jak pak žijete? Já už týden beru antibiotika zítra jdu na kontorolu ale fit se ještě moc necítím, ale vyležet to taky nemůžu tak musím vydržet.. :frowning2: a co vy?
17. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
JO, Jani, já se z toho hrabala 3 týdny, taky nic moc, rýmu mám furt, ale už snad lepší. Příští týden jdu na preventivní prohlídku, tak jsem zvědavá, jestli mi něco najde.
V neděli jsme byli v Ikee, tak už máme nový stůl a skříňky do koupelny, tak jsem happy :grinning:
17. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, my zatím jenom rýmujeme už druhý týden :frowning2: , měly jsme jít na třetí klíšťovku, ale musíme čekat až budeme zdravé. Na podzim jsem byla taky nemocná a brala jsem dvoje antib. po sobě :cry:
Jinak se máme dobře, dneska jsme byly celý den v Jaroměři u kamarádky a bylo to bezva :grinning: , čeká třetí dítě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdypak se sejdeme my??? :wink:
17. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojda,
budu se stěhovat do Rychnova k příteli, plánujeme mimčo, je mi 26 a nikoho tam celkem neznám.. A ráda bych to změnila:slight_smile: může být i z okolí;)
8. čer 2009 v 00:29  • Odpověz
coccinella... ahojky... plánujete mimčo.. a jak se daří??
28. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
jinak zdravím tu všechny maminky, těhulky i snažilky... my čekáme miminko koncem června... momentálně bydlíme v Javornici, což je od Rychnova kousek....:slight_smile:)
28. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.