• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
autor
Ahoj holky, Lennis, víš jak vypadá zmoklá slepice, viď :grinning: , tak asi nějak tak. Ale teď už je to o trochu lepší :slight_smile: Při mé smůle, až půjdu příště, tak tam určitě porodím :grinning: Břuch vyskočil, to teda je, ale kdyby jen břuch, zdá se mi, že i prdel :angry: No už to nějak vydržíme a pak s tím budem muset něco udělat.
Tak jsem se radovala, že sem zabrousila jednu těhulka, že trochu poklábosíme a je zase pryč :frowning2: , škoda.
17. bře 2008 v 11:26  • Odpověz
je fuč co? Tak jí zkus doIP. Mně taky narostla prdel, ale uklidňuj se tím, že se ti rozšířila pánev na porod víš, že to není to navrchu, ale ta kost:slight_smile:. Mně teda zůstal širší hrudník, jako žebra, prsa stejný, ale některou košili mám narvanou přes poprdu, obvod pod prsama je taky větší, byla jsem na oční diagnostice - což je léčitelka co ti čte z očí co ti je a řekla mi, že to tam mám po porodu vše hrklý, jestli byl porod v pořádku, že to vypadá, jak když se mi tam vše posunulo, no pěkný co?
17. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
Čau holky, nejsem fuč, jen nám teď nějak blbnul počítač, tak jsem byla mimo.Rozhodovala jsem se mezi Hk a RK, pak ještě o Ústí jsem slyšela dobrý reference, ale všude je něco, takže vyhrál Rychnov, chci se tam jít podívat ve čtvrtek, tak pak budu referovat. :wink: Taky byh chtěla jít do bazénu, jak ořádá nemocnice v hotelu Panorama, ty ne?
Já jsem u škodovácký pjišťovny a dostanu 1000kč na mimi, nic víc jsem zatím nezjistila.
Taky si připadáte tak unaveně? Nějak mě pořád bolí břicho, už aby bylo mímo na světě. :confounded: už to není na dlouhý chození, nakupování, výlety...ach jo :cry:
17. bře 2008 v 16:56  • Odpověz
na to těhu plavání jsem jezdila, rodily mně zrovna sestřičky co tam předcvičovaly, tak to bylo super, jinak plavčo a cvíčo je takový pohodový, s holkama co jsme chodily spolu tak se občas scházíme dál s mímama. Byla jsem na pokoji č. 5 a rodila jsem úplně vzadu na tom prvním lehátku :grinning: , myslím, že ve finále ti bude jedno jakej doktor tam je, já jsem jen vnímala jak se rozsvítilo a viděla jsem Mudra v roušce a plno sester kolem a byla jsem happy, že bude finiš, poslední 2 hod mám mlhu, pak vylítnul prďola a příval energie a šílený megaúlevy, šití a placenta mi byly ukradený :grinning: tak se těšte velrybky :grinning: stojí to za to. Sice mi nikdo neřekl, jak moc bude vše bolet ještě po porodu, ale to mně mohlo napadnout že??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
tak holky, kde jste??? Zakázali nám plavčo, máme vyrážku z vody, takže nic :frowning2:
18. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky, no tady :grinning: :grinning: :grinning: , takže koukám, že jste si moc nepoplavali :wink: ? my máme zase od pátka teplotu, kašel, rýmu, v noci se skoro nevyspíme, taťka spí v obyváku, aby se alespoň on trošku vyspal do práce, včera jsem byla v nemocnici na chirurgický ambulanci-sebrala se mi záděra, hnisá to, bolí to, no hrůza :cry: a ve čtvrtek na kontrolu, máme taky pořád něco :frowning2: , ale snad bude zase líp :slight_smile:
18. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky, mi taky byli u doktora, ale naštěstí jen na 8 měsíční preventivce. Tak máme 8740 g a 74 cm :grinning: . A paní doktorka to je kousek, když mu poslouchala srdíčko tak se Mates řechtal a najednou koukám na ten stetoskop a ona ho měla rozpojenej, tak že slyšela kulový,ale furt jako poslouchala :confused: :confused: :confused: tak sem ji na to musela na to upozornit. Doktoři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A venku opravdu krása, tady chumelí :unamused:
18. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz
Meg, tak my měli na 10měs 8880g a 75cm, tak to jste cvalíci :slight_smile: , hlavně, že chutná a mají se k světu. KOukám všude se doktoří, my dneska v HK, manža spěchal do práce, takže ani žádnej shopping :angry: , potřebuju džíny a boty, holky kam na ně jezdíte? Min. neděli jsme byli v NA, prošli jsme to od Hypernovy až na začátek a nic, jen malýmu věcí jak ....v Kiku, ale pěknejch a na mamku nic!!!! Vyzkoušela jsem hafo džín a ve všech jak velryba, žádný mi nešly a o botách ani nemluvím, kam na to jezdíte????
18. bře 2008 v 16:23  • Odpověz
Zdravím lennis a meggys Náchoďačky zběhlý :wink: Lennis tak s hadrama je problém jeď do Hradce v Ná prd. Jinak Kik jsem vyplenila fest :wink: Posílám s Aduš hubany vašim frajerům :wink:
18. bře 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
Čau lenko, to je fajn, že jsi se ukázala :grinning: , tak to pojedeš do RK dřív než já, tak dej vědět, jak tě to zaujalo. V pátek jsem mluvila se známou, která rodila v únoru v HK. Seděla 14 hodin na chodbě a čekala na volnej sál :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to děkuju pěkně. Mají v rodině nějakou poruchu srážlivosti krve, tak se rozhodla pro HK kvůli transfůzce, jinak že by tam nešla.
Do bazénku bych šla moooooc ráda, ale nemám doporučení od doktora :frowning2: , mám nízko uloženou placentu, tak mi nedovolil ani těhu cvičení.
Já jsem u České národní ZP a teď mě napadá, že jsem ještě ani nezjišťovala, co nám můžou nabídnout.
Lenko, břicho mě nebolí a ještě docela statečně pochoduju. Třeba oborou do Třebechovic, to teda ale musím říct, že jsem toho měla plný kecky a řekla jsem už dost :grinning: V Třebechovicích jsme si zašli na pohárek a to mě hnalo kupředu :grinning: :grinning: :grinning: Jinak už se taky moc těším až bude mimís venku.
A ty nás lenis s tím porodem nech ještě chvíle dejchat, joooooo????? :grinning: Myslím, že nám bude stačit projít porodním sálem a pěkně to na nás spadne.
18. bře 2008 v 16:48  • Odpověz
Lennis, mi jezdíme hodně HK a jednou začes do Prahy. na malýho si tam vždycky nakoupíme v HaM. Bokmba věci za docela dobrý ceny. Sme zrovna byli v pa. dvoje kalhoty,košili, polo triko a jedno dlouhej rukáv a super čepici - cca 1200,- má to na léto. A na dospěláky v Práglu ráj...Já nakupuju v shopech s velikostma xxl :grinning: :grinning: :grinning: tak moc na výběr bohužel nemá :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Pety neboj, naopak,až tten sál uvidíš a to prostředí tak budeš v poho, protože budeš vědět do čeho pak jdeš a co můžeš čekat.Asponˇco se týče prostředí. A porod neřeš, kažná znás to má inak.
18. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
ahoj Petyno, včera jsem byla na gyndě a doktor mi řekl, že mi děloha taky klesla, takže z plavání nebude nic, navíc se mi teď objevil cukr, tak mám fakt radost. :fearful: Nechodíš náhodou taky k Riedlovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přibrala jsem 10kg, což mě nepřipadá moc a on mě pořád straší s váhou, pokaždé říká něco jiného, tak nevím co mu mám věřit.
Meggys, HaM mám taky ráda, mají tam super věci i normální, ale i na těhule a prcky, jen mě štve že není třeba v hk nebo v Pardubkách :pensive:
19. bře 2008 v 10:19  • Odpověz
Já jsem při prvním těhotenství nabrala 17kg a při druhém 13kg, sestra v poradně říkala, že to je úplně zbytečné tolik nabírat a aby jsme se hlídaly, jedly tmavé pečivo, zeleninu,...ona sama byla taková seschlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se mi nelíbila. :angry: no každej jsme nějakej, včera jsem trošku uklízela na půdě, tak jsem odvezla plno věcí do bazárku, tak z toho mám dobrý pocit, malá si docela pěkně hraje, tak mám čas psát. A holky porodu se nebojte-každá z nás to přežila, tak to zvládnete taky :wink:
19. bře 2008 v 10:28  • Odpověz
To je to co mě uklidnuje, když vás to zvládlo tolik, tak já musím taky :sweat_smile: , jen doufám,že se nenarodí moc brzy, když mi děloha klesla :unamused:
19. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahojda, taky malej spí, tak mám chvíli, porod je a bude bolestivej, ale jak jsem psala, po půl hod bolestí si na to zvykneš a pak už ti to je v podstatě jedno, prostě to stejně musí ven a já nééé že bych se těšila na druhý porod, ale vím, že se to zvládnout dá, hlavně se těšte na tu úlevu potom, ta je fakt nezapomenutelná :grinning: . V HaM jsem ještě nebyla, ale jela bych ráda, dost jsem o tom slyšela. Ale PHA je na nás daleko.
KIla v těhu: tak já nabrala 18kg, 9kg jsem nechala na sále - vážila jsem se hned po porodu u sprchy, no a dalších 9 kilo ze mně malej vytáhl za 2 měs, jedl každou hodinu, takže já musela jíst taky a šlo to dolů 1-2kg za týden samo, až jsem se divila. V létě jsem už nosila moje staré džíny. To byl můj metr. Sice jsem je zapla tak, tak, ale zapla. Teď jsem na svoji váze, povadlý celý tělo, nezpevněný, kůže na břichu vytahaná a to cvičím a snažím se to břicho zpevňovat, ale stejně je to znát, že už to není pevný. Ale za toho prďolku to stojí.
doporučuju pít maliníkový čaj a jíst to lněný semínko, mně porod trval cca 5 hod od napíchnutí vody a to jen kvůli tomu, že jsem se neotvírala. Pak to bylo hned. Jo a masírujte hráz, mně se pak Dr omlouval, že mně nastříhnul, že by jinak ani nemusel, ale málo jsem už tlačila a tak mi to urychlil. Masírovala jsem Weledou. Asi to do sebe něco má. :wink: nebojte, v Rk jsem byla fakt spokojená, jen jsem byla ze všeho furt vykulená jak bambule.
19. bře 2008 v 11:38  • Odpověz
jo a ty kila mi na konci naskakovaly rychle, jelikož jsem zadržovala hrozně vody, byla jsem celá nateklá ještě v porodnici i v 6nedělí, taky jsem se celou dobu čistila, takže těch s prominutím "sraček" tam je spousta co z vás pak vyjde, takže nemějte obavy jak budete na konci nabírat, nejsou to jen špeky :grinning:
19. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, lenko, přibrala jsem devět a mně doktor říkal, že je to dobrý, chodím k Mrkáčkovi do Opočna. Takže myslím, že je to v pohodě, neboj. Říkala jsem mu, že jsem slyšela, že je to teď ke konci nejhorší a doktor mě uklidnil, že taky ne u každého, že je to různé. Cukr mám zatím ok. Opuchají ti nohy? Já když jdu jednou za čas do práce a půl dne tam sedím, tak je to potom večer fakt ble ty moje kotníky, ale když jsem doma a chodím, tak to celkem jde.
Dík holky za podporu k porodu, asi máte pravdu, že to máme každá jinak. Lenko, to zvládnem :grinning: a až uvidíme ty naše mrňousky, tak přežijem i těch pár kileček co nám zůstane. Budem si brát příklad z lennis a v srpnu je zase čupr :grinning: :grinning:
19. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
neterinko, takový sestry co ti radí jak máš vypadat a samy vypadají jak zmačkanej papír taky nemám ráda :grinning: Proč se stresovat ještě u doktora, jakoby jsme z toho měly radost jak přibíráme. Na jedné diskusi se tady bavily baculky, jak je pro ně stresující chodit do poradny a říkat svou váhu sestře nahlas, některé to prý píšou i na papírek :angry: , to mi přijde fakt zbytečný takhle ty ženský děsit. Doktor mi říkal. Víte, já mám pacinetky, které přiberou za celé těhotenství 5 kilo, ale začínají na 96 a z toho fakt radost nemám. :grinning: Z toho vyplývá lenko, jsme OK :grinning:
19. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Pety, taky dojíždím k Mrkajdovi, je supr. A sem zrovna ten případ, na začátku těhotenství 80 kg a na konci 115 gk :sweat_smile: :sweat_smile: , ale byla sem strašně zavodněná, prsty na nohách nebyli skoro vidět... ale jinak vše v pořádku. Když já stěma kilama bojuju celej život :frowning2:
20. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
Nohy, ani nic jinýho mi neotéká, prý zezadu vůbec nevypadám, že bych byla těhotná.Zjistila jsem, že mě stresuje jen doktor, tak na něj peču. :grinning: Petyno, to jsi teda dobrá, že chodíš ještě do práce, to si teda už nedokážu představit :astonished: Na mimi se už moc těším, jen aby byl zdravý.
Holky dnes můžete jít s vašima dítkama stavět sněhuláky a udělat pořádnou koulovačku, to máme jaro co?My jsme o víkendu cvičně přehodili letní gumy u auta :unamused:
20. bře 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
Čau holky, lenko, do práce chodím jen když paní co nastoupila místo mě potřebuje pomoc, jinak bych to už taky nezvládla. Je to dojíždění do Dobrušky, navíc ráno dost narvaným vlakem, kde se nedá ani nadechnout a to nemluvím o těch nástupištích. Bych potřebovala, aby mně někdo zezadu nadzvednul zadek :grinning: . No vychází to asi na jednou týdně.
Já teda tu vodu v těle mám. Vidím to i na oblečení, nezapnu košili, měla jsem ji takovou akorát a teď mi chybí dobrejch 5 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale věřím, že se to po porodu upraví. I když lennis říkala, že jí větší objem hrudníku zůstal.
Meggys, těch 80 není zas taková váha, jsi pořádná ženská, nikdy jsi nebyla žádnej záprdeček. To já se svýma 160 cm :sweat_smile: A máš pravdu, Mrkajda je dobrej, i když jsem taky slyšela ženský nadávat, ale to je asi normální, nikdy se nemůže zavdečit každýmu.
20. bře 2008 v 10:32  • Odpověz
Je jasný, že nám něco navíc na těle asi zůstane, ale co bysme neudělaly pro děti :sunglasses: , ikdyž moje kolegyně má tak čilé dítko, že má o 7 kilo míň než před otěhotněním(taky je teď jak kostra) :grinning: Na každýho doktora se asi něco najde, napovrch jdou totiž jen špatné zprávy, pokud je dobrý to se neříká, to se bere za samozřejmost :wink:
21. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Lenko, byla jsi už v té porodnici?
Lennis, prosím tě, jak jsi psala, že jsi masírovala Weledou, je to taková malá, zelená krabička, tuším s nějakou citrusovou vůní? Za cca 50,-?
25. bře 2008 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaké byly Velikonoce?? :slight_smile:
25. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz
Pety, bylo to určitě dražší a je to přímo na masáž hráze od Weledy. Dostala jsem to od kámošky, co už to nepotřebovala, myslím, že min. 250Kč. Je to malá lahvička, ale jak to vypadalo to už nevím, poslala jsem to zas dál, vypotřebuješ toho jen malinko.
Velikonoce byly sněhové a zamračené, nevím jak u vás, ale my se váleli a nic nedělali, což mně trošku mrzelo, protože manža měl posledních 14 dní v práci takovej mazec, že doma jen spal. malýho skoro neviděl a tak jsem myslela, že něco podnikneme. V sob jsme sice jeli do HK, ale malej byl doma s našima, tam mu bylo líp. Koupili jsme filtr na změkčení vody, tak to dává manža dokupy a snad nebude mít malej ty vyrážky. Příští pátek máme začít s plavání, po tý poslední mastičce mu to zmizelo za 2 dny, je fakt, že ho max sprchuju, ale spíš jen omeju žínkou a nic nemá, už týden - ťuk, ťuk. Tak asi o víkendu zkusíme bazén a uvidíme reakci a popř. když to bude ok, tak bychom začali chodit na plavčo. Platí se to první hodinu, tak uvidíme. Jinak džíny jsem si koupila u ťamanů za 239,- a v HK 3 super trička, jedno Kenvelo a 2 v New Yorkeru, takže jsem byla moooc spokojená, ale zas jsme utratili peněz, my tam nesmíme jezdit často, protože to je s náma hrůza!!! Včera finančák a zdanění manželů, tak snad dopadne ta částka na kterou nám to spočítali, že by nám měli vrátit. Proběhlo to docela dobře, jen nám tam chybělo kupa podpisů, ještě, že jsme tam byli oba. No a přišel nám balík od kámošky z Anglie, tak nám zas poslala oblečení a 2 botky, krásný, jen nevím kdy nám budou, ale vypadá to na zimu :frowning2: , tak uvidíme jak mu poroste noha. Taky jsem objendala z MMB botky Umbro pro malýho a gumáky, ty už máme doma a jsou super a teď sandálky Nike v super stavu, tak se na ně těším. KOupíme ještě v lékárně nějaký botky samochodky na léto a teplíčko může přijít :grinning: . Už dělá pár krůčků sám, tak se těším až vyrazíme pěšky, až mu to ukážeme venku :grinning: . Takže takto u nás. Jak u vás????
26. bře 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahojky Lennis, chtěla jsem se tě zeptat, jestli ty značkové botky kupuješ nové nebo starší a jestli do nich koupíš ortop. vložku? Já bych holkám taky chtěla koupit, ale manža je jen pro zdrav. botky, že v těch značkových si akorád zničí nohy, mě se strašně líbí a pořád po nich koukám. :wink: , tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz
Kupuju jen ty, co vypadaj k světu, náhoda byly ty Umbro za super cenu, v tomhle věku je fakt, že ty prckové to nosí 2-3měs, uvnitř byly úplně čistý a jen trošku špičky ukopnutý, ale za 170Kč, nekup to. No a ty holinky byly nový, vzala jsem větší na léto do trávy a do kaluží a na zahradu a ty Nike sandálky na fotce vypadaly jak nový, prý je měli spíš do kočárku, dítko nechtělo moc chodit, tak jsem zvědavá v jakým stavu příjdou. Ale věřím maminám co napíšou. Na starší jako máš ty, ale asi budu kupovat nový. Nejsem moc pro "jetý" botky, ale tyhle mně nadchnuly, projíždím to preventivně furt. Zdravotní máme ty první a na léto chci ještě sandále taky z lékárny, ty nike jen na písek, zahradu atd. Na chození po ulici taky zdravotní. A právě proto se mi za ty tenisky nechce dát majlant ,v nike teniskách se mi chodí nejlíp. Už mám troje a jsem moc spokojená. Zas nekupuju u Deichmana atd. Manža si kupuje v Humanicu, sice jsou pěkný, ale dlouho mu nevydrží, to je moje zkušenost. Jak to budu řešit dál nevím. Máme 4 botky z Anglie fungl nový - Nike, Adidas (tady stojí 1299,- na malýho ty co máme, mně málem mrsklo z tý ceny) a 2 Lonsdale, ale jsem zvědavá kdy mu velikostně budou. Myslím,že tak příští jaro.
26. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Petyno, v porodnici jsem nebyla a jak to vypadá tak se tam podívat ani nepůjdu-musím ležet, takže mám po ptákách, břicho pořád bolí. :rolling_eyes: Tak mě pak budeš informovat ty jak to tam probíhalo..Doktor mě ani nedoporučil masáž hráze, aby se to nerozjelo ještě víc, jinak si myslím , že Welada je nejlepší, masíruje se od 34.týdne na hrázi z venku i zevnitř asi 5 minut denně. :wink:
Holky, botičky bych určitě kupovala vždy nový-každý dítko má jinak tvaronou nožku a jinak šmajdá takže si to potřebuje prošlápnout podle své nohy, ono to láká, hlavně ty peníze, ale do budoucna tím ušetříte daleko víc, nejen na problémech na noze ale hlavně se související páteří. :wink: Nechci dělat machry, ale jsem fyzioterapeutka tak o o tomhle trošku něco vím.
Jsem ráda, že jsou Velikonoce už za námi, moc je nemusím :grinning:
27. bře 2008 v 16:18  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12099299&tab=2
tyhle jsem objednala, tak jsem zvědavá co přijde, taky nejsem moc pro dýl nošený, ale tyhle jsou po mímu co bylo ještě v kočáru a chodit nechtělo, uvidíme jak budou vypadat.
Pety mrkni na inzeráty, něco jsem tam včera večer zadala (i ostatní samozřejmě :grinning: )
Holky, já jsem teď tak s "rozežraná" to je hrůza, dnes už to bylo lepší, ale včera jsem byla jak bezedná, snad je to tím počasím, nebo budu mít do léta 100kg!!!
27. bře 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahoj Lennis, tak to jsem ráda, že tu žravou nemám jenom já, protože jsme na tom úplně stejně, pořád do sebe musím něco tlačit, ale už jsem docela na sebe naštvaná, 11.4. máme sraz od střední a chtěla jsem trošku zhubnout a je to spíš naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak já pořád nevím, jak s těma botkama :confounded:
27. bře 2008 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.