• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
děkujeme za gratulace. Rok po porodu a přijde mi to jak půl roku. Od Vánoc mi to hrozně uteklo. Porodnici mám furt v živý paměti a když si představím, že loni jsem tam teď ležela, to mi vůbec nepřijde. Honzík ťape a ťape sám, je na sebe patřičně pyšnej a má z toho velkou radost, to je na něm vidět.
Ty jo, Pet, už 36tt, tak to je mazec. Už piješ maliník??? :grinning:
4. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
Ještě nepiju, ale vím, že bych měla. Já totiž nesnáším byliny, nevypiju ani heřmánkovej čaj, prostě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak myslíš, že je to tak nutný? :zipper_mouth: Ty jsi ho pila? Není to teda moc hnusný? Ale zato masíruju hráz :grinning: , i když ty jsi taky říkala, že jsi masírovala a bylo ti to stejně k prdu, vid?
5. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Holky, používaly jste kojící polštář?
5. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky, já jsem měla kojící polšttttář půjčený od kámošky a byla jsem s ním spokojená, jak při kojení, tak jsem tam i malou dávala odpočívat, celkem dost jsem ho využila :grinning:
5. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
Neterinko, měla jsi molitanovou drť nebo polystyrenové kuličky?
7. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahojda, já maliník pila i masírovala, ale k prdu to nebylo si myslím, bylo to rychlý a Dr. mně ani nastříhávat nechtěl, ale pak jsem už málo tlačila, tak mně nastřihl, to mi říkal. Já na polštáři hlavně spala poslední 2 měs, ten jsem si nechala a neprodala, kojila jsem na něm snad jen 14 dní, moc mi to nešlo a hlavně jsem furt kojila někde jinde.
Ten maliník je bylinka, nic moc no, šampíčko to není :grinning: .
Já mám polštář s těma kuličkama :grinning: . Zítra vezu manžu na tajný výlet do Dětenic, tak jsem tam na to zvědavá. V pá má narozky, tak ho tam chci vzít, dárek ze mně už vymámil, v sob máme grilovačku s kámošema, bude nás asi 14-16 (+děti), ale snad to zvládnu vše připravit :wink:
7. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz
Já jsem měla taky kuličky.
lennis, tak ať se Vám oslava vydaří a všechno zvládneš připravit :wink:
Včera byl u nás ohňostroj, byl krásnej, ale to je každý rok, my koukáme doma z okna a vidíme krásně :grinning: a letos jsme slyšeli i hudbu. Navečer jsme tam šli celá rodinka, byly tam stánky s občerstvením, obří skluzavka,...balonky, ale všechno je tak šíleně drahý :frowning2:
8. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz
Holky, tak výlet byl super, moc se nám tam líbilo, malej to zvládnul, teda spíš my s ním a ještě jsme jeli na hrad Kost. Tak zítra mně čeká uklízendo a pečendo na sobotu a taky plavčo odpol s malým.
8. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
A jaký to bylo v Dětenicích??? :wink: Je tam kaam jít a tak?
9. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
Lennis, pěknou oslavu a pevný nervy s přípravama :slight_smile:
9. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
Holky, to je pařák,m co :slight_smile: , mám nohy jak konve :angry:
12. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
Je krááásně, ale věřím, že tobě nic moc, loni takhle bylo už v dubnu, hledala jsem něco lehkýho na sebe přes břuch a vylejzala jsem až večer nebo brzy ráno, přes den jsem byla zalezlá, nateklá jsem byla ještě půl šestinedělí, vodnatý ruce i nohy, to si teda pamatuju. Já se letos vejdu do všech letních věcí, tak to se mnou není tak zlý jak jsem si myslela, se překvapuju, to je to zlatý kojení :grinning: :grinning: :grinning: aspoň k něčemu je dobrý to noční vstávání a nevyspalost. Ze sob na neděli malej tak brečel, že jsem už nemohla a začala nad ním brečet i já, fakt, byla jsem vyřízená, ale asi to bylo i troškou alkoholu a chudáček asi trpěl z mlíka, patlala jsem to všechno pátý přes devátý na tý oslavě a pak ho to asi tlačilo, jsem si nadávala do krav a do všeho možnýho. Dneska jsem si dala čerstvý salát s mlíkem a to byl očistec pro mně, jak klistýr, 4x toaleta, no mazec. Takže holky pozor na čerstvý salát :grinning: :grinning: :grinning: ze zahrádky, jéžiš Pety ty jsi už v termínu, teď koukám na 37tt, no to je mazec, tak koukej každej den psát a hlásit se, jinak si budu myslet, že rodíš a pak z porodnice koukej napsat, je tam přístup na net :grinning:
12. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
No ty jsi teda Honzíkovi dala přes víkend, však tě taky za to potrestal :angry: Ale podle všeho se oslava vydařila a užili jste si to, viď?
Já právě nemám teď už nic moc na sebe. Žádný letní šatky jsem nepořizovala, že se to nevyplatí. Mám jednu těhu sukni, ale ten náplet mě pěkně hřeje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak už to snad nějak doklepu, kdyby bylo teď pár dnů pod dvacet stupňů, nezlobila bych se :sweat_smile:
Tchýně mi včera zrovna donesla hlávku zeleného salátu, tak si ho chci dneska udělat. Věř mi lennis, že kdyby se mi stalo to co tobě, vůbec by mi to nevadilo, naopak, celé těhotenství se s tím trápím.
V porodnici je net? Tak super, když nebude nával :grinning: Psala mi kámoška, která je o týden napřed, že od 26.5. do 2.6. se v Náchodě maluje, tak to bude asi v Rychnově znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a zítra lennis, už tam bude 38 tt :grinning: Ale řepa mi zatím neschne, zatím dobrý :grinning: Holky, kleslo vám před porodem břicho? A tak, že jste to poznaly?
13. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
Jo Pety, já s tím pročišťováním měla taky problémy, pak hlavně i po porodu, to jsem myslela, že mi tu prdel snad zašili :grinning: :grinning: :grinning: jsem tu ale sprostá co, no nic, už nebudu :wink: . Pila jsem furt zákysy a jogurtový mlíka atd...pak to bylo lepší.
Je tam PC na chodbě naproti sprchám kam tě pošlou před porodem se osprchovat, teda pokud to nebudeš mít mega rychlý, nával tam určitě nebude neboj, teda za mě nebyl a to byla porodnice plná. Jestli se ti bude blbě sedět po porodu, tak si pořiď takový ten nafukovací dětský kruh, já na něm taky seděla asi tak první týden, byla to úleva.
Já taky měla jen těhu kalhoty, pak ve vedrech jsem nosila sukni na gumu a elastický tričko, něco jsem doma našla, ale po porodu to bylo horší, musela jsem si koupit u ťongů sukni a 2 letní kalhoty, do ničeho jsem se nevešla a těhu džíny už jsem nechtěla ani vidět.
13. kvě 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
Nejsi sprostá, náhodou mě to pobavilo :grinning: , to se mám ještě na co těšit. Zákysy, jogurty, mlíka, tím se taky cpu pořád, mám to ráda i normálně, ale bez efektu :rolling_eyes:
Ještě jsem se tě chtěla zeptat, kde dostanu papíry na vyplnění jmen???? To si má někde sehnat a vyplnit doma? Nebo mi je dají v porodnici?
14. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
Já jsem si o ně řekla na cvičení, jelikož jsem jezdím na gyndu do Dvora Králové (zrovna zítra se jedu ukázat panu Dr. :grinning: ), tak tam mají jiný papíry než v RK. Zkus se zeptat na gyndě kam chodíš, tam to správně mají dávat, nebo v porodnici, popř. si tam zavolej a domluv se, ať ti to pošlou poštou, jelikož jestli nejste oddaní, tak pokud chceš příjmení po partnerovi pro prcka, tak musíš s nějakýma papírama na matriku, tam nějaký zádrhel je. Ale už si to moc nepamatuju, jak to říkali na cvíču. Zavolej na vrátnici a nech se přepojit, já to taky tak dělala, taky jsem tam volala. Oni ti poradí jak to chodí.
Jinak jsem dneska prolezla sekáče a nakoupila kraťásky na prcka, protože máme spotřebu min. 2 denně, dnes i 2 trička, někde se zmáchá a je to hned, tak jsem nelenila a nakoupila něco na ven. Za ty prachy... no jo už tam máš 38tt :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra do dvora na výlet,t ak bude změna a v pátek na plavčo. To zas bude slepičárna, je to mazec, když tam říkáme ty básničky a říkadla a při jedný mají děti kopat nohama a my máme říkat - kopy, kopy, kopy - velmi rychle říkat - tak to je jak slepičárna (8 mamin+1 lektorka). My už máme taky bazén postavenej, tak se těším až ho vymáchám doma, je na vodu jak divej, jen na tom plavču by si radši hrál, než abych ho tam různě tahala všema směrama a něco mu krákala do ucha. Moc ho to nebere ta lektorka a ty říkadla...no nic doklepeme to, už jen 4x a pak se uvidí po létě co dál, popř. s ním budem chodit na veřejný plavání, aby se tam vyřádíl dle svýho gusta.
TEn salát nezabral???? Je fakt, že já v tom měla mlíko od krávy, naši kupují domácí, tak to v tomto spojení má asi tento účinek :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2008 v 18:00  • Odpověz
už rodíš??? :grinning:
16. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahojda, ještě neeeeee. Dnes jsem byla na křivce. Byla špatná. Zaznamenávala každý druhý ťuk srdíčka. Byla jsem z toho dost vyděšená. Doktor mě poslal do města se projít a za půl hodiny mi ji točil znova. Ta dopadla líp. Pro jistotu mi ještě dělal utz a koukal na průtok krve a množství plodové vody, to se mu zdálo být dobrý. Tak snad je malej v pořádku. Ale ta dnešní kontrola mi rozhodně klidu nepřidala :frowning2: Zas za týden v pátek.
Jo a salát nezabral, ale mlíko od krávy v něm nebylo :grinning:
16. kvě 2008 v 15:48  • Odpověz
Neboj, to mohl být špatně natočenej, srdíčkem dolů, nebo něco a nemuselo to být dobře zaznamenaný, neboj, hlavně, že pak už to bylo dobrý, to by Dr. poznal na UZ že se něco děje. Já byla ve čt taky na UZ heč!!! Ale našel mi tam 6mm miom a 6mm sraženinu krve, nechce mi dát injekci na vypuzení, jelikož kojím, takže čekám až to vypudím, já totiž už 2,5 měs čekám na menses a nic. Už jsem si dělala i test, ale negat :grinning: - pro jistotu, jinak jsem prý ok. Tak čekám, když hodně kojím, tak je to normal. Tak jsem si zas užila vnitřní UZ :grinning:
17. kvě 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky já jsem taky z Rychnovska přesněji z Opočna, ale rodila jsem v Rychnově a nemůžu si na něj stěžovat. Personál byl strašně milý a moc se mi tam líbilo..jen škoda že nám zrušili porodnici v Opočně hodně tu schází.. :frowning2:
17. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz
Ahojda Jannyt - můžu se tě zeptat k jaký dětský Dr chodíš a jaký jsou vůbec možnosti pediatričky v Opočně??? :grinning: jinak jsem koukla do albíka a Danoušek je krásnej chlapák :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
Chodíme k dr.Musilové ale abych řekal pravdu nejsem s ní moc spokojená..je tu ještě paní Jirásková ta je prý mnohem lepší a pořád se tě na něco ptá aby se něco nezanedbalo...za to dr.Musilová ani nepřišla na to že má Danda problémy s tím že neudrží hlavičku..sama jsem si musela říct a doporučení aby jsem s Dandou mohla chodit na rehabilitaci cvičit..ale každý má na ni asi jiný názor.
18. kvě 2008 v 15:16  • Odpověz
autor
Dík lennis, každá útěcha dobrá, snad máš pravdu. Věřím, že kdyby si nebyl doktor jistej, snad by mě domů neposlal. :confused: Jak jsi začala o tom utz, už jsem myslela, že je NĚCO nového :grinning: :grinning: a ty tady blbneš s miomem :rolling_eyes: Ale přeju, ať je brzy pryč.
Ahoj jannyt, taky jsem ti koukla do alba, Danoušek je opravdu krásnej :slight_smile: a myslím, že znám taťku, jmenuje se Ríša? :grinning:
18. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
Ahojda holky, Janny a kde má ordinaci pí Jirásková??? Kámoška se bude stěhovat do Rohenic, tak nemá představu o Dr.
Neboj Pety, vše bude ok. Já mám furt pocit, že to mám dostat a ono nic :unamused:
18. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz
Ahojky petynko, to víš že znáš manžela je to Ríša a pracoval u Jecha v Dobrušse... :slight_smile: Mám Tě pozdravovat!

Lennis pí Jirásková má ordinaci jako pí Musilová je to ulice Charouzova...kdyby jsi chtěla vědět bližsí plán klidně bych ti to napsala do podrobna..
20. kvě 2008 v 17:26  • Odpověz
A holky jestli vás můžu poprosit nechcete pro nás hlasovat?Jsme hned ti první...předem díky..http://www.betynkai.cz/tvar-betynky/?kolo=3
21. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
Janny, máš tam hlas i ode mně :grinning:
jo, prosím tě pošli mi popis do IP, Opočno znám :grinning:
21. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
Lennis děkuju! Jinak když by jsi šla z náměstí na malý náměstí, tak hned za lékárnou je ulice je tam tím směrem i základní škola ale nepůjdeš k základce ale na druhou stranu je to hned na rohu v rodinném baráku a vchází se tam garážovýma vratama...nevím jestli to z toho pochopíš snad jo...
21. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
Taky jsem poslala hlas :wink:
21. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Můj hlas máte taky :wink: a díky jannyt za pozdravování, jo svět je malej :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.