• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Já myslela Pety, že už rodíš :grinning:
21. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz
¨Pety, jak je???
Jany, díky za popis.
21. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
Holky děkuju moc za hlasy...myslím že to stejnak nevyhrajeme no teď jsme dorazili z 8.měs prohlídky vše je v pořádku máme 8,63kg a 72cm..dostali jsme kapičky na kašel tak jsme nechali v lékarně 120,- je to hrozný jak je všechno drahý :frowning2: aspoň těn dětem a starým lidem by mohli nechávat něco zadarmo..no a jinak holky abych byla v obraze...je tu některá z vás v očekávání a kolik kdo z vás má dětí??? :grinning:
21. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
no co vám mám povídat holky, čekám až porodím :grinning: a v tomhle počasí je to zatraceně dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je mi dobře, kromě divokej snů, který mě provázej :frowning2: Už aby byl pátek a šla jsem zas na tu křivku, zase se mně zdá, že málo kope, snad si to jen namlouvám nebo se mu prostě nechce :frowning2:
21. kvě 2008 ve 14:36  • Odpověz
neboj, křivka bude ok, neměj strachy. Je to hnus venku, malej je už pěkně nevrlej, že nechodíme ven, ale dneska to nejde ani na kočár, navíc nám v noci začala trochu rýma, tak čekám co z toho bude...v pátek asi plavčo odpískáme a na víkend jsme měli jet na Moravu do Mohelnice na nějaký Trucky, no uvidíme. Počasí má být dobrý, ale jak mladej, to se uvidí

Janny, tak Honzík měl na 1 roku 9,7kg a 77cm a na 10 měs měl malinko pod 9kg, tak Dančovi chutná :grinning: , to je dobře.
Já už malýho dost zvykám na naši stravu, dělám to bez soli a bez koření, přizpůsobím to malýmu a je to a papká s náma a jak mu to jede. Ty mixovaný zeleniny už jen viděl a nechtěl, takže s tím jsme skončili velice brzy...
21. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz
No jo Danda má pořád hlad...miluje mixovanou zeleninu tu co Honzík u tebe neměl rád a co se týče kašiček tak ty taky může..ale mrzí mě že nechce vůbec ovoce, pořád dělá že se mu chce z toho zvracet a ani tu pusu mi neotevře.. :frowning2: nemáte nějaký recept jak na něj???už jsem vyzkoušela snad vše a zatím bez úspěchu..

Petynko a kdy máš ty rodit? :slight_smile:
21. kvě 2008 v 16:42  • Odpověz
ma jsme na tom s ovocem stejně, do 11 měs jsem do něj stěží nacpala kousek banánu občas a tak 1 přesnídávku týdně, to musel mít hoooodně velkej hlad. Furt kojím, teď teda zas skoro furt, už si říká sám o mlíko, takže já to neřešim, snad má toho dost ode mně, jinak jsem dokrmovala od prvního týdne 1 flašku mlíka denně, večer už jsem nějak nestíhala tvořit mlíko :grinning: , teď se toho nějak malej nechce vzdát, ale už mně to neomezuje, tak to neřešim. Dr. mi k tomu nic neřekla, vůbec mně na roční prohlídce naštvala, no nic...
Mně poslední 3 dny jí jak vrabec, pár soust při každým jídle, zkouším všechno možný a pak stejně přijde chce mlíčko ode mně. Nějak nemá potřebu, jediný co může furt jsou Lipánci, ty nám teda jedou :grinning:

Pety, jak tam má už málo místa, tak se moc nehejbe, už to není tak intenzivní, znám plno holek co ke konci se bály, že necítí pohyby a kdybys měla velký pochyby, tak jeď do nemocnice nechat si natočit křivku, byla jsem svědkem v porodnici, že tam taky jedna těhule dorazila na křivku, že se bála, že necítí pohyby a sestry byly velice přivětivé, hned doktora, hned na křivku, takže si klidně dojeď ať máš klid.
21. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz
Holky, koupete děti každý den? A perete ještě v dětským prášku zvlášť jejich prádlo????
21. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz
Já jsem bohužel to štěstí neměla abych mohla kojit malý se už na porodním sále nechtěl přisát ani po velké snaze se nám to prostě nepodařilo tak jsem aspoň měsíc odsávala a pak jsme byli na Bebě..no a taky jsme vyrostli..teda spíš přerostli :grinning: Když dám Dandovi do pusinky banán tak pořád dělá že bude zvracet :unamused: snad to časem bude jíst..Jo a já osobně koupu jednou za 2dny..mě to bylo doporučeno i v porodnici,děti pak mají prý i zdravější pokožku..ale zase mě mrzí že se nám dělá vyrážka po Nivee..přitom se říká že se dělá po Jonhsonu..

Jinak Pety já jsem ko konci taky skoro vůbec necítila pohyby..je to tak jak to píše lennis..prostě tam mají málo místo, taky jsem pořád trnula strachy jestli je všechno v pořádku..
22. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
Čau holky, dík za útěchu, zítra už jdem na křivku do poradny, tak už to vydržím. Za chvíli mažu k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: A janny, termín mám 4.6., ale už aby to bylo :grinning:
22. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahojky, já koupu každý den, jak pořád máme plíny, tak je taková celý den zapařená a myslím, že to je pro ni příjemný-beru to i ze svojí strany, taky se cítím líp :slight_smile: po osprchování, ale celou jí myju tak jednou za 3-4 dny. Peru v normálním prášku a spíš používám děts. aviváž. Když se narodila Terezka, tak jsem v děts. prášku prala prvních půl roku a u Nikči asi první dva měsíce (u druhého jsem to už tak neřešila) :stuck_out_tongue_closed_eyes: , všechno beru víc sportovněji :grinning: .
Pety je to tak, jak píšou holky-má už tam málo místa, neboj všechno bude v pořádku. :slight_smile:
22. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
Pety tak to máš ještě čas...věřím že ty konce jsou nejhorší..já jsem si připadala jak váleček, Ríša mě vždycky jen odkulil nebo překulil.. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je teď hrdý taťka tak mu ani nevadilo jak jsem vypadala.. :slight_smile: Jinak ke komu chodíš na gyndu? Já jsem chodila nejdřív do nováče k Tichýmu,pak jsem přešla sem k jedný doktorce a ta mi řekla že mám málo ženských hormonů že nikdy nebudu moct mít děti.. :slight_smile: No a pak jsem začala chodit k dr.Mrkáčkovi ten mi udělal veškerá vyšetření a Ríšovi taky, aby jsme věděli jak na tom jsme.Pak jsem si volala pro výsledky a sestřička mi řekla: ,,Zchubněte 10kilo a pak přijďte a něco s tím uděláme...No a já ji za 14dní volala že jsem těhotná že to chci jen potvrdit..byla jsem už v 6týdnu..otěhotněla jsem 2dny po tom co nám dělali ty vyšetření..
22. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Janny, taky jsem chodila k Tichýmu, ale už je to roky, před tou dvacítkou. Měla jsem nějaké potíže a on mi vůbec nepomohl, jen jsem se u něj trápila. Pak mi nějaká kamarádka doporučila Mrkáčka. Vzal mě, vyšetřil, dva dny ve špitále a bylo po problémech. Od té doby tam chodím a jsem spokojená.
To je super, že vám to takhle s malým vyšlo, to jste Mrkáčkovým vytřeli zrak. :grinning:
Mýmu manželovi taky nevadí jak vypadám (nebo to aspoň neříká :wink: ), jen se mi občas směje. Nedávno mi říkal, ty máš ale mičudu, jsem si ani nestačil všimnout, kdy takhle vyrostlo :grinning:
Neterinko, zrovna dnes jsem klidnější. Vzbudil se v čekárně u zubaře, asi dostal strach :grinning: , ale dopadli jsme dobře.
22. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ahojda holky, my taky teď většinou koupeme každý den, jenže to je tak, že mu napustím asi 5 cm vody a on ve vaně stejně stojí a furt někde něco loví kolem vany, takže ho ošplouchnu nebo jen sprchuju, měli jsme problémy s kůží, ale koupili jsme filtr na vodu a je to o 100% lepší, většinou ho meju jen vodou a jen tak 3x za týden mýdlem, vlasy 1x týdně, strašně se nám po mýdle vysušoval, tak koupeme jen již v měkký vodě a chodíme plovat a je to pohoda. Ale musela nám to poradit až Dr. v HK kožařka, tady kožní na nás zkoušela všelijaký mastičky. Tam už nejdem.
A s tím praním, jednou jsem nechtěně vyprala bodýčka v Arielu a ten se pak osypal, to byla hrůza, takže já teda furt peru v dětským, teď jsem si koupila od Eurony, znáte to??? Tak jsem na ten zázrak zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
Pety to víš že jsme mu vytřeli zral, bylo to asi tím že jsme na to prostě s Ríšou přestali tak myslet a plánovali svatbu..když už bylo vše naplánované tak jsem to zjistila a museli jsme tu svatbu dát dřív. Vdávala jsem se v 5.měs..a to mi stačilo! Měla jsem hodně na těsno šaty.
22. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz
Pro nakouknutí jaká byla naše svatba..http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=133959

Jinak já Dandovi peru v dětským prášku Ariel a mám dětskou aviváž..zatím jsme naštěstí neměli žádný problém s pokožkou,asi nám vyhovuje...
22. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz
Já taky holky jen tak ošplouchnu a jednou za čas umyju pořádně :slight_smile: , do koupele dávám střídavě olej, pěnu nebo nic, podle toho jak se mi zdají špinavé :wink: , na praní mám Palmex nebo Ariel, Bonux, jak kdy. Já teda chodím k Tichýmu pořád a jsem s ním spokojená, když jsme chtěli druhé, tak jsem u něj byla na kontrole a on se měl ptal proč neberu prášky, tak jsem mu řekla, že chceme mimi a on po vyšetření řekl "za dva až tři dny to bude k tomu" a ono to vyšlo na poprvé :grinning: , ale to záleží, někdo s ním má dobré a někdo zase špatné zkušenosti. :wink:
Tak už máme objednanou skluzavku :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 14:59  • Odpověz
Holky přeji Vám krásný víkend a hlavně aby už bylo sluníčko venku. Ráno jsem byla s Dandou u doktorky a máme chřipku, tak snad se z toho brzy dostaneme. Broučka lituju když ho vidím jak mu není dobře. Tak se zatím mějte krásně pa!
23. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz
Janny, my měli 2 dny rýmu, ale dneska už je dobrej, já mám zatím dobrou zkušenost s Panadolem, už asi 3x měl rýmu, frkla jsem mu panadol a do 2 dnů byl ok, ale je to asi i tím kojením, taky jsem včera v lékárně koupila od Olynthu odpařovač do zásuvky, je to na lepší dýchání a uvolnění nosu, v noci dýchal pohodově, tu předešlou noc pěkně chroptěl, tak si myslím, že to nám taky pomohlo, že líp spal.
Jinak já nebrala nic 2 roky před otěhotněním, brala jsem prášky a furt jsem na ně zapomínala, takže jsme stejně museli dávat bacha, tak jsem to vysadila a pak jsme to zkusili na dovče a bylo to hned, ani jsem to nečekala, já tomu do poslední chvíle nevěřila nebo prostě vůbec nepřipouštěla, že už bych mohla být první měsíc těhotná. Taky to bylo v práci, jelikož moje kolegyně dala akorát výpověď, takže jsem musela s pravdou velice rychle ven a nakonec ta kolegyně tam je dosud a já pryč :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, taky krásný víkend, snad se zadaří a bude líp. My nebyli 3 dny venku a už to bylo doma hrozný, dneska už jsme venku byli, tak byl spokojenej mladej :grinning:
23. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes byla křivka v normě, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Říkal, že v následujícím týdnu asi neporodím, ale ten další, že už bude aktuální, tak budem doma užívat posledních bezstarostných dní a nocí ve dvou :grinning:
Taky vám přeju krásnej víkend a Danečkovi ať se brzy uzdraví.
Lennis, co to máte v Dobrušce za blázinec, čtvrt hodiny jsem hledala parkovací místo :rolling_eyes:
23. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz
pouť :grinning: náš nový starosta chce obnovit léta zapomenutou tradici, takže vše z Potštejna je už od pondělí tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2008 v 15:28  • Odpověz
Ahojky holky! Tak už jsem po vydařeném víkendu doma, počasí celkem ušlo tak jsme si ho užívali..jen Danda je toho pořád plný a je zahleněný. a jak jste se měli vy? A jaká je a byla pouť?
25. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaký byl víkend :wink: ? U nás pracovní, musíme mít do této neděle vyklizený celý barák a v pondělí příjdou dělat střechu a zedníci vnitřek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska nám přišla skluzavka, ale dáme jí dokupy až u našich. Dandovi to nezávidím, Nikča má taky rýmu a ještě k tomu má každé ráno zahnisané očičko, tak nevím, co to má. :cry: . Přejeme pěkný den! :slight_smile:
26. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my jsme byli v sobotu na výletě v Krkonoších u známých a v neděli na opejkačce u švagrový. A taky se nám včera podělalo auto, vůbec jsme nenastartovali, tak jsem docela ráda, že nás to nepostihlo v sobotu někde v Jilemnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Auto už je v servisu a já doufám, že si drobeček nevzpomene, že chce ven :grinning:
Taky vám přeju krásnej den. :slight_smile:
26. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky kdepak jste všechny?Asi venku když je tak krásně co?
30. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ahoj jannyt, taky jsem si říkala, přestane pršet a všechny se zdejchnou :grinning: Zítra ráno jedu do RK do porodnice na vyšetření, zas jsme dnes měli slabší křivku a navíc podezření na unikající plodovou vodu. Tak uvidím jak dopadnu a jestli už nestrávím víkend tam :confounded:
30. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz
Pety, jen dobře, že budeš pod kontrolou, já byla na pokoji č. 5 :grinning: :grinning: :grinning: a moje šťastný číslo je 4 a to jsme dostali tohle číslo jako označkování, což znamená, že se narodil jako 4. mimi ten měsíc :grinning:
Já mám rýmu jako trám, teď máme prase od práce, měla jsem jet, ale nejela, nemám moc náladu, oči ještě nateklý, no nic moc. Malej taky bojuje s rýmou už přes týden, ale má ji slabou, jak ho hodně kojím, tak si myslím, že se mu to nerozvinulo dál, ale furt se někde máchá ve vodě, tak to vždycky přikrmí, ale máme od Olynthu do zdi inhalátor a je teda výbornej, to fakt ten nos protáhne, malej spí jak bez rýmy :wink: , koukám, že už jsem to psala, no nic. JInak se u nás pracuje na nové pergole a sezení venku, dnes lejou beton a bude se dělat dlažba, za týden se maluje fasáda a pak se postaví pergola, práce habakuk, ještě že bylo letos společný zdanení manželů :grinning: :grinning: :grinning: penízky se teda hoděj, škoda, že už to nebude, to mně teda fakt mrzí.
30. kvě 2008 v 17:59  • Odpověz
No konečně jste se hoky ozvali...Pety tak ať je hlavně všechno v pořádku..já jsem ležela na pokoji hned od porodního sálu...i kdyby si tě tam nechali tak to nevadí, hlavní je že budete v pořádku sledováni!
lennis tak hlavně aby ta práce šla od ruky, to mi jsme byli včera na městským úřadu kvůli pozemkům kdy je už budou předávat a zdělili nám že až koncem července a to to měli dávat na konci května :frowning2: takže se to prodlužuje, až je to hrůza! Chtěli jsme už přes prázdniny začít stavět a asi to nedopadne..
30. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak zatím všechno dobrý, křivka i plodovka :slight_smile: Byla tam dnes doktorka Dejlová, nebyla to zrovna sympaťačka :angry: Máte s ní některá zkušenosti? Třeba jen neměla svůj den.................... :rolling_eyes:
31. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz
Tak tu jsem já neměla...ale myslím že zrovna na ní jsem slyšela stížnosti, že se k ženským chová strašně. Ale nejsem si jistá jestli je to ona. :sweat_smile:
1. čer 2008 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.