• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Holky kdepak je Vám konec?
5. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz
A vůbec nevíte někdo jak je na tom Pety???
5. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz
Pety se neozývá, dnes jsme byli v Opo v parku na procházce a na výletě :grinning: , bylo tam super, krásnej vzdoušek
5. čer 2008 v 15:55  • Odpověz
Lennis jj v Opočně je krásně když jdeš na procházku jen je škoda že už máme Opočno celý projitý a už mě tak nějak nebavý chodit pořád ty samé trasy..ale jinak je tu krásně. Tak to asi Pety už má mimčo, snad je všechno v pořádku..
5. čer 2008 v 16:20  • Odpověz
Snad budou oba v pohodě, snad se brzy ozve!!
My už na prochajdy moc nechodíme, kočár ho už moc nebaví, je to spíš nutnost na vyspání nebo když bolej nožičky, ale spíš chce chodit sám a hrát si na zahradě, jak někde s kočárem zastavím a krákám, tak to je konec, buď musíme jet do města, kde se něco děje, příroda ho z kočáru nebere nebo chodit a hrát si s čímkoli co najde :grinning: ,t ak si prochajdy užívej dokud leží či sedí. Já drandila celý loňský léto furt
Dnes máme plavčo a pak přijede bývalá kolegyně taky s malou, tak máme návštěvní den, před chvíli kámoška odešla
6. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, 1.6. v 18.39 se nám v Rychnově narodil Štěpánek, 3030 g, 47 cm. Je úžasnej :wink: Podrobnosti až bude víc času, teď se mi chce strááááášně spát. pa
7. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz
Pety tak to MOOOOC GRATULUJU!!! A co jak to šlo??? Hlavně ať malý Štěpánek maminku nezlobí a jste oba šťastný!
8. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
Přejeme týdennímu Štěpánkovi vše nej, nej, nej a hlavně ať hezky rostete :grinning:
Podrobnosti koukej dotlačit co nejdřív, už se těšíme :slight_smile:
8. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jo a nezapomeň přidat nějaké fotečky!!!! :grinning:
9. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
no tak Pety, šup sem s info, těším se :grinning:
10. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jde to teď ztuha, co jsme přišli z porodnice mám furt teploty. Včera jsem byla u doktora a ten se zhrozil jak ještě 11. den krvácím. Nahmatal mi vevnitř v oblasti šití nějakou bouli, vzhledem k teplotě asi hnisavou. Mám antibiotika, nějaký prášky na to krvácení a ještě jedny na obnovení žilního systému. Docela mi v tom Rychnově dali pohulit. Mrkáček se divil, proč mám takovej velkej nástřih po tak malým miminku.
Takže ty radostnější podrobnosti až později, jo, vydržíš lennis, vid :wink:
12. čer 2008 v 15:47  • Odpověz
Bože Pety tak ať jsi v pořádku! Tak se teď hodně šetři a dávej na sebe pozor!
12. čer 2008 v 17:36  • Odpověz
no, Pety, to není teda zrovna povzbuzující, já teda taky krvácela celý 6nedělí, nástřih cítím při sexu ještě teď. No a co malej, to je hlavní!!!
Janny jak u tebe? My máme novou fasádu, teda starou (2roky), ale nově barevnou, takže novej domeček :grinning: , zítra je manža doma, máme poslední plavčo, tak dostaneme diplom a budeme si užívat víkendu, chceme si něco ogrilovat, nějaký specialitky, zítra možná hk a nákup, potřebovala bych 3/4ťáky
12. čer 2008 v 19:35  • Odpověz
Tak to já jsem holky měla asi štěstí krvácela jsem jen 14dní a po první pořádný stolici :grinning: jsem ani nevěděla že mě něco šili..asi mi to pan doktor udělal dobře. Za což jsem ráda! Jinak mi jsme tento týden plavání museli zase zrušit Danda má pořád hrozný kašel a nějak se toho nemůžeme zbavit. Jinak už nám rostou další zoubky tentokrát nahoře, občas jsme hodně náladový, ale jinak v pohodě. Taky bych už chtěla domeček,ale ještě si musíme počkat. Pozemek už máme zaplacený jen teď musíme čekat až je budou předávat, pořád to ty potvory oddalují.. :angry:
13. čer 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Pety, strašně moc velkou gratulaci k narození Štěpánka! :slight_smile: Přeju hlavně hodně zdravíčka (to budeš teď potřebovat) a sil, neboj bude to zase dobrý. Já jsem krvácela celé šestinedělí, že jsem si myslela, že ani nebudu moct jít na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Už 14 dní bydlíme v Nováči a u nás doma se předělává ve velkém-všechno je rozbořený :frowning2: , ale zase to pak budeme mít krásný :grinning: , teda alespoň doufám :wink: .
Pěkný víkend!
13. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahojda holky, jak je u vás? U nás tak nevlídno, až mi je zima. Dnes máme poslední plavčo, ale vůbec se mi tam nechce.
Pety, jak je? Je už líp??? Ať jsi brzy ok :wink:
16. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahojky, tady to taky stojí za prd. Holky už to doma nebaví, ven se mi moc nechce, protože prší, ale asi budu muset vyrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky mi je pěkná kláda :frowning2: . Včera jsme byli v HK v Sicu vybrat si baterie, mají toho tolik, že ani člověk neví jakou :wink:
16. čer 2008 v 11:00  • Odpověz
Baterii potřebuju do kuchyně s tou sprchou a do sprchy taky bysme potřebovali novou....
My byli v HK v pátek, manža byl v tatoo studiu a snad si i vybral, jen nám to spočítal na cca 5-8tis za kérku k těm jeho 30tinám, tak přemejšlíme...je to palba
Pak v hypernově a jelikož brzy budu mít narozky, tak mi manža koupil v timeoutu 2 tílka a košili, tak se těším na dárečky :wink: , nákup a prašule málem v čoudu, je to běs s tou mateřskou...
16. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
Tak holky, kde lítáte??? Jak je u vás???
Neter a jakou sis vybrala tu baterii?
Pety jak je?? Už líp??
Janny??? kdepak jsi :wink:
17. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
Zdravím...
...zvláště dobrušačka Lennis :slight_smile:
chtěla jsem se zeptat, jak je to s prohlídkou porodky v Rychnově.... je možno kdykoliv nebo pořádají nějaké spešl skupinové akce. Chceme sice jet do HK, ale na začátku července mají malovat, tak kdyby náhodou :slight_smile:
17. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky, baterie budeme mít hranaté, ve sprše a ve vaně podomítkové, značku si nepamatuju. :frowning2: Nejdřív jsme uvažovali, že koupíme termostatický, ale sešlo z toho, jsou prý na všechno dost citlivé, hned se zanesou a pak z nich neteče voda a taky dost drahý :frowning2: . Vzali jsme si hypotéku a už teď jsme jí překročili o 25000kč a to v ní nemám započítanou kuchyň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
Neter.. ale budeš mít krásnej byteček, kdo teď není zadluženej, každej kdo chce bydlet ve svým, tak je...
Maato - no zdarec, ty už tu bydlíš a ani se neozveš - porodka - prohlídka každý 1.a 3. čt v měsíci od 14 hod, před zasedačkou, je to v budově jako porodnice, jen výš o 2 patra myslím, provedou tě, popíšou porod a pak ti budou povídat o kojení ...
18. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz
Lennis, jsem se hlásila v diskuzi, kterou jsem zakládala, ale ta je taková nějaká zapadlá a pak jsem Tě objevila tady :slight_smile:
Díky za info o prohlídce porodky....jenom se teda dívám do kalendáře, že to naše prtě bude muset ještě minimálně 14 dní počkat, protože zrovna dneska je 3. čt v měsíci a to už teda asi nestihneme :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
dnes je středa :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz
Vím vím, středa, ale zítra jedeme na kontrolu do HK a nevím,jestli se stihneme vrátit, takže s tím ani tak nějak nepočítám. ale kdybychom stíhali, tak to zkusíme.
A jak se jinak máte? Kde vlastně tady v Dobrušce bydlíš?
18. čer 2008 v 17:33  • Odpověz
Já vím, že to bude krásný a nový a už se i na tom moc těším! :grinning: :grinning: . Za chvíli jedeme do Náchoda do školky na Zahradní slavnost a zítra ke kámošce do Jaroměře, v sobotu do Týníště na posvatební oslavu. :slight_smile: , máme to dost teď nabitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to neva, alespoň příjemná změna. :wink:
19. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz
to věřím, že je to příjemný, my v teď taky každou sob něco, teď jdeme na další 30tiny, dnes má dorazit bývalá kolegyňka, tak taky změna, že uslyším zas něco jinýho než slovo "dítě", něco normálního z normálního pracovního života :grinning: :grinning: :grinning:
malech chrupká, tak mám chvíli :wink:
19. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky, všem vám moc děkuju za gratulace. Malej je v pořádku :slight_smile: Takže tady jsou ty podrobnosti :grinning:
V něděli v sedm ráno mě vzbudilo pobolívání v podbřišku, tak jdu na wc a měla jsem výtok (ten už jsem měla asi čtvrtý den a to dost) ale tentokrát s příměsí krve. Šla jsem si zas lehnout a za hodinku mě to probralo znova.
Během dopoledne to bylo čím dál častější a intenzivnější, tak říkám: Táto, asi budem dnes rodit :grinning: Dobalila jsem si tašku, ještě jsem stihla vyprat a mezi kontrakcema i uvařit, i když to už bylo dost náročné, ale nechtěla jsem jen sedět a čekat co bude.
Okolo poledne jsem zavolala na porodnici, vylíčila sestře svou situaci a ona mi řekla, že to jsou poslíčci ať si jdu lehnout :angry: Zanedlouho mně bylo jasný, že kecá, to už jsem se doma svíjela možná míň než po deseti minutách. A manžel pořád tak jedem, tak už jedem a já ještě né, ještě né :grinning: Do RK jsme dorazili v 14.45 a v 15.00 mi tam praskla voda. Nakonec nás pochválili, že jsme přijeli akorát. Štěpula se ozývá, pokračování příště :wink: pa
20. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
Petýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, honem pokračování :grinning: , začíná to být napínavý
20. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz
Taky jsem napnutá jak kšandy jaký bude pokračování :wink:
20. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.