• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahoj mamky rychvalďačky,připojte se k diskusy :wink: :wink: :wink:
11. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
:wink:
12. kvě 2008 v 17:42  • Odpověz
děvucho nevím kolik se ti jich tady ozve,můžu ti sem poslat akorát miksu :slight_smile:
13. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz
ahoj tady taky jeden Rychvald se hlásí do klubu
13. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
toni-já to jen tak zkoušela :wink:
13. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahoj mikso,jak jsem už psala toni,tak jsem to jen zkoušela jestli se někdo z Rychvaldu ozve :grinning: a ozval :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!Kde bydlíš v Rychvaldě?Dnes jsem byla dlouho venku s dětmi bylo moc krásně.Jak budeš mít čas,tak se zase opět ozvi.Snad se ozve další z Rychvaldu :sunglasses: Zatím pa
13. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
ahojky, jsem tady taky!!! :wink: :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz
autor
Dobré ránko,holky :sweat_smile:
Tak se další přidala :slight_smile: ,to jsem ráda!!
14. kvě 2008 v 07:12  • Odpověz
autor
mischelinko-máš pěkného chlapečka a čekáš miminko!Kdy máš termín?Já má 3 holky,Denisa má v srpnu 7,Natálie v červenci 3 a Nikol měla 10.5. měsíc.
14. kvě 2008 v 07:17  • Odpověz
autor
a co ty mikso,ty máš nějaké děti nebo taky očekáváš mimi! :slight_smile: Dej si tam taky nějaké foto :wink:
14. kvě 2008 v 07:19  • Odpověz
Ahojky larro. Díky :slight_smile: , rodit budeme kolem 20. září...strašně to letí...nedávno dvě // na testu a teď už mám za sebou polovinu těhu. Máš krásné holčičky, to u vás musí být veselo :grinning:
14. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Holky jsou pěkní čerti,hlavně ta prostřední :angry: !!V Rychvaldě bydlíš kde?Já pocházím z Rychvaldu,ale něco přes 2 roky bydlím v Orlové.28.5. nám budou dělat okna,tak nějakou dobu budu v Rychvaldě u mamky.Vím,že máš ještě čas,ale už máš vybranou porodnici?Já 2x rodila v Karviné a byla jsem spokojena!!Zrovna co máš termín bude porodnice zavřená,mají tam malovat.
14. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
larro...Bydlíme na sídlišti, ale nedávno jsme koupili na Podlesí pozemek a chystáme se stavět domeček. Teď máme 2+1 a začíná nám být docela těsný :grinning: Než začne Majda lítat, snad už budeme v novém...taky se chystáme vyměnit okna, někdy v létě....
To jako fakt s tou porodnicí??? :frowning2: Víš to určitě? Já se na to musím zeptat Rejtové....jo jo, chtěla bych rodit v Karviné, ale asi jen za předpokladu, že bude volný nadstandart....na normálním pokoji jsem byla se synem, jako prvorodička to určitě mělo své +, ale teď bych už raději klídek...otázka jhe, jestli bude volný :confounded: , no teď vlastně i to, jestli bude porodka otevřená.....
Máš kousíček po porodu, koukám....takže jsi byla v Ka spokojená i teď? Kdo tě rodil? měla jsi epi?
14. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky včera jsem se nemohla napojit nešel nám net.

larra77 bydlím v 3+1 na sídlišti hned vedle diskontu Plus, čekáme 23.srpna první miminko, vypadá to na kluka, moc se těšíme, roky se nám nedařilo tak snad pak to druhé bude rychleji. jak příjdu na to jak vložit fotečky tak taky něco přidám. jsem zvědavá jestli se nás připojí více Rychvaldaček tak uvidíme. ted jak je venku tak krásně tak jsem málo doma pořád někde lítám.

mischelinka rekonstrukce bude říkala mi dr. Rejtová na podzim, nebo to vypadalo že ani my to nestihneme a budeme muset volit jinou porodnici, ale říkala že ještě nejsou potřebné papíry tak že nejdříve na podzim tak to možná taky ještě stihnete.
14. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz
mischelinka hezké fotečky už jsem koukala do albíčka, tak se asi neznáme nic mi tvoje fotka neříká, ale nevadí určitě se poznáme. mužem někdy někam zajít a pokecat.
14. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
jak jsem už psala,že nám toho 28.5. mění ty okna a že budu u mamky v Rychvaldě,tak se můžem sejít všechny a zajít třeba pod lípu /naši hned kousek bydlí/ nebo jinde.

mischelinka-tak epidural jsem neměla,mluvila jsem o tom v porodnici s jednou sestřičkou,tak ho moc nedoporučuje.v Karviné jsem byla spokojená i ted :sweat_smile: a rodil mě Fiala,dost mi pomoh!!!!!chodím k němu i na gyndu do Rychvaldu.a jak už psala miksa,tak ta porodnice se na podzim zavírá.
14. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky holky, :slight_smile:
mohu se k Vám přidat od 7měsíce budu bydlet v Rychvaldě. A budu rodit 15.8. mám teda PT. No už se moc těšíme.
14. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
miriluk ahoj jasně že se k nám můžeš přidat čím více nás bude tím lépe. kde budete bydlet v Rychvaldě?

larra77 to by bylo supr tak se pak domluvíme kdy a kde a zajdem posedět a pokecat ještě se určitě přidá mischelinka tak nás bude více
14. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
no tady se to nějak rozrůstá :sweat_smile: ,jsem moc ráda :wink:

miriluk-vítám tě :wink: a tedkom bydlíš kde než se nastěhuješ do Rychvaldu?

holky a kolik vám je?mě 31 :unamused:
14. kvě 2008 ve 14:32  • Odpověz
mě bylo v dubnu 30 let
14. kvě 2008 ve 14:41  • Odpověz
za chvíli vyrážím na cvičení pro těhule tak se napojím večer teda pokud nebude problém s netem jako včera, chtěla jsem vložit fotky, ale jsou velké tak pak jak budu mít chvilku tak je upravím a dodám, ještě mám jednu takovou hezkou z ultrazvuku chtěla jsem jí přidat jenže je to nějaký jiný soubor co tam nejde vložit a změnit to neumím tak pak jak budu mít nějakou jinou
14. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz
Hmm-tady to jede :slight_smile: ahoj miksa a mischelin-taky tě přemluvila Sylva? Sylvi,pak napiš co nového na kurzu-ju?
14. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tady. byla jsem dneska na kurzu, ale účast byla slabá byli jsme jen dvě tak jsme pocvičili pokecali a šli domu, příště to snad bude lepší. přes léto asi nebude chodit tolik lidí. :slight_smile:
14. kvě 2008 v 18:46  • Odpověz
miksa-příští týden mám ve středu poradnu a ve čtvrtek bych měla mít interní vyšetř. ohledně srdce-tu další středu půjdu cvičit :wink:
14. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz
toni78 teď 14 dnů cvičení není PA jede na dovolenou tak až za tři týdny.
14. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz
Ahojky...
mikso vedle Plusu? Já taky...1526 :wink: , bydlíme tady třetím rokem...
jasně, můžem klidně zajít někam pokecat....Lípa je myslím pro nás nejlepší řešení, když to máme všechny blízko.....ještě se domluvíme.
larro...Já v prvním těhu chodila taky k Fialovi, ale u porodu jsem měla Rejtovou a hezky nám to špolu šlo, tak jsem se rozhodla, že teď budu chodit k ní....a jsem zatím moc spokojená.
A je mi 23 let :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
mischelinka tak to je dym já bydlím 1525 tak to se musíme potkávat, ale fakt nevím, no snad někdy na sebe narazíme a když tak pod tou lípou.
u koho máte net? to budete mít určitě to co my a jak vám to šlape?
14. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz
:grinning: já vůbec nevím, že by tady vedle bydleli nějací mladí :fearful: To je mazec teda....tak to teď zhruba sedíme cca 20 m od sebe!!!! :grinning: Píšu ti to už na druhé diskuzi....Naše jsme tady v paneláku zařizovali my (teda manža....) to jsi s ním musela přijít do kontaktu.
14. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
ahoj holky,vy jste se ale rozepsali :slight_smile: byla jsem dnes s dětmi dlouho venku a než jsem je všechny okoupala to dá zabrat :unamused: .která z vás je Sylva?toni mi o tobě říkala a já tě z vidění znám :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
mischelinka to musíme kolem sebe chodit jen se neznáme, já bydlím v tom oranžovém baráku s těma zasklenýma balkonama ty asi hned v paneláku za námi, bydlíme hned v přízemí. tak to je možné že to s námi vyřizoval tvůj manžel nebo nám to tady dokonce zapojoval já jsem si říkala že podle té fotky ho musím znát od někud.
14. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
já jsem Sylva
14. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 45
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.