• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Danko,nějak se to zadrhlo,dej vědět,co s tím lehátkem,jo?Kdyby něco,my jsme dnes na Kolibě :grinning:
26. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky, :slight_smile:
Míšo čekáme holčičku, no a pokaždé co jdeme na kontrolu tak mi taky dělají ultrazvuk no a nahrávají mi to na dvd.
Sylvi já jsem si koupila kočárek už od známých použivali ho zhruba půl roku a chtěla jsem klasiku 4 kola a trojkombinaci a ne tři mně se moc nelíbi ale každý máme jiný vkus že?
:slight_smile:
26. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz
ahoj holky tak jsem byla na kontrole a na další jdeme zase za tři týdny a to bude velké vážení měření atd, jinak jsme dostali magnosolv na tvrdnutí bříška a křeče nohou a mělo by to být dobré.

jinak je sranda dneska mi doktorka řekla že to vypadá na holčičku tak jsme zvědavá co na nás nakonec vykoukne a který doktor bude mít pravdu :slight_smile: :grinning:

miriluk a jakou máš značku kočárku?

karainnkaa hned se podívám na net na ten kočárek, asi to chce pořádně zvážit než pak litovat je fakt že moc o kačárcích jsem si nezjistila spíše jen jsem koukala který se mi líbí a to bylo všechno tak to ještě nastuduji než nějaký koupíme

Míšo ještě jsem ti zapomněla říct že chci určitě trojkombinaci
26. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz
miksa-ahoj,tak to je gol :grinning: tak to jsem zvědavá co budeš mít (holku či kluka). Mě Rejtová i dr. z velkého utz. řekli kluka-tak snad už to tak i zůstane :wink: já mám další poradnu 18.6
26. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz
Hezký večer....nebo noc? :slight_smile:
Malý byl dnes celý den s babi, tak jsme prospinkali s manžou fakt skoro celý den...paráda.
mikso....Ještě z těch Poláků se hodně chválí FIRKON...prý dobrý poměr mezi kvalitou a cenou, na živo vypadá hezky :wink: Dále perfektní zkušenosti za docela dobrou cenu jsou s BABYWELT, tobě by se mohla líbit varianta riva air...většinou všude na netu najdeš rozměry složeného kočárku, pak jenom přeměříš kufr auta. Já budu chtít určitě tříkolku, s největší pravděpodobností ten Moon S3 ocean...nějak se mi ke mně hodí. :sunglasses: :dizzy_face:
To je sranda s tím pohlavím... :grinning: Ještě bys měla mít jeden velký UTZ v nemocnici, tak tam už ti snad řeknou přesněji.....Mně holčičku potvrdili 3 lékaři nezávisle na sobě, tak snad....A na 3D jsem to opravdu viděla.....Ale stejně na 100% uvěřím, až to fakt uvidím.
26. kvě 2008 ve 23:46  • Odpověz
ahoj holky dneska už nemůžu spát tak sedím u netu. je to takové nezvyklé být tak velice brzy vzhůru všude klid nikde nikdo to se mi asi den potáhne :slight_smile:
mějte se všechny dneska moc hezky

Míšo hned se na všechny ty kočárky kouknu na netu
27. kvě 2008 ve 04:26  • Odpověz
Míšo docela se mi líbí Espiro a ten Baby welt, ještě zajedu do Ostravy do obchodu přímo na kočárky kouknout nevím kde jsou dobré obchody na kočárky? já právě vím jen o Špalíčku a tam mají právě velký výběr jen těch tako a pak Karolína a jinak moc nevím. nebo bych to ještě raději všechno viděla osobně.

ten tvůj co chceš je taky moc hezký taky mi padl do oka, ale my jsme si nějak řekli že tu tříkolku nechceme, ale je vážně hezký. když jsou tří kolečka není ten kočárek nestabilní?
27. kvě 2008 ve 04:38  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
Sylvi,tak včera večer jsem už přijela k mamce do Rychvaldu.Můžeme se všichni sejít ted ve čtvrtek pod lípou ve tři,jo?

Karin,omlouvám se,ale nám budou dělat ty okna a já balila věci,neměla jsem vůbec čas.Ted jsem u mamky,takže se do Orlové dlouho nedostanu.Pokud ti to neva,tak v pondělí dopoledne v 11hod. u Bille by pro to lehátko přijel můj přítel autem,máme modrou Cromu a on je dost vysoký,takže ho nemineš :grinning: .Pokud by byla nějaká změna,tak ti dám vědět,ale zatím to v to pondělí platí.
27. kvě 2008 v 06:44  • Odpověz
ahoj Danko to mi vyhovuje tak tedy ve čtvrtek ve tři pod lípou, bude určitě hezky tak můžeme sedět venku už se těším.
doufám že se k nám někdo přidá a bude nás více :grinning:
27. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky.
mikso...Tak to já mám opačný problém, já bych prospala 20 hod. denně... :grinning: , a to bych měla začít už dělat závěrečnou práci, jinak se z toho pak osypu!
Kočárky jsou v Ově....Futurum- Babyexpert (chicco), Na Karolině je tuším Sam baby. V Lase je taky prodejna se spoustou kočíků (levnější než na netu, perfektní ženské....), dále na Husově sadu je malý obchůdek s kočárky, hned na zastávce směr Nám. Republiky....teď už nevím, kde ještě, kdyžtak dopíšu později. Určitě je dobré vidět osobně, všechno si zkusit, pojezdit si atd.
To, že tříkolky jsou nestabilní je podle mě mýtus....Já měla už na Viktorka sporťáček tříkolku, od té doby jsem rozhodnutá, že pro další dítě chci taky.

larro...tak já bohužel ve čtvrtek nemůžu... :frowning2: Je to jediný volný den, kdy můžeme s manžou jet koupit dárek Viktorkovi.....tak snad jindy
27. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky teda já jsem byla venku a je tam děsně teplo já mám ráda teplo, ale nemůže to být moc nebo mám astma a jak je venku nedychatelno tak jsem ko a to je zrovna dneska, odpoledne jsme chtěli jed do Ostravy tak ani nevím jestli pojedeme, tedy jestli bude zase tak krušné léto jako minulý rok tak nevím to budu celé léto zavřená doma u ventilátoru.

Míšo to mě mrzí že nemůžeš těšila jsem se že všechny pokecáme :frowning2:
teda ty máš přehled o těch obchůdkách hned si to někam poznamenám a postupně to objedeme
27. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
Míšo to zajdeme určitě i do lasa pokud jsou tam levnější, včera jsem uvažovala že na netu jsou levnější jestli si ho neobjednám, ale raději vidět a pak s reklamací je to myslím jednodušší to odvést do obchodu než to zase někam posílat, ty budeš kočárek kupovat kde? přes net nebo v obchodě?
27. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky,škoda,že se taky nemůžu přidat,Za1.nevím kde to je :grinning: za 2.zrovna v tu dobu povalím pro malého do školky.Jo Danko,to vúbec neva tak v to pondělí.Jinak Viktorkovi vše nejlepší k narozeninám!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz
mikso...Já to vidím stejně, raději si to koupím v obchodě, budu klidnější kvůli reklamace, ale je docela možné, že ten můj kočík nebude tak lehké sehnat, tak bych ho nejspíš musela objednat taky přes net. :wink: Ten můj Moon měli právě jen ve Futuru a myslím, že už snad ani nebude...budu tam muset ve čtvrtek skočit a zjistit situaci

kara....Díky moc....Jsem z toho celá naměkko, vždycky to prožívám více než on :wink:
27. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
taky přeji Viktorkovi všechno nejlepší k narozeninám :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz
Míšo v kterém patře bydlíš? mohli by jsme se někdy navštívit co ty na to? třeba dopoledne jak budeme mít obě manželata v práci, nebo jak ti to bude vyhovovat. :grinning:
27. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
mikso...díky. Bydlím ve druhém patře...Jasně, to bych byla ráda, kdybychom se konečně seznámily...Teď mám bohužel úplně plný program,v pondělí nastupuju do práce. navíc tu máme ty tetky z canady, ale až bude volněji, určitě můžem.. :wink:
27. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
Karin,znáš trochu Rychvald?Víš kde je STK?Tak ta restaurace je hned naproti.Máš tam i hned zastávku pokud by jsi přijela autobusem.Zastávka se jmenuje SÍDLIŠTĚ.Tak by jsi přijela později,jak vyzvedneš malého ze školky nebo si ho vem po obědě. :slight_smile: :wink:
27. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz
Míšo já mám času dost tak se podřídím a jak budeš mít čas tak se sejdeme dej pak vědět a nějak se domluvíme,

Karin to by bylo supr kdyby jsi přišla ráda tě poznám klidně přijd později my na tebe počkáme, a určitě to nebudeš mít problém najít jak vystoupíš na zastávce sídliště tak hospoda pod lípou je hned naproti.
27. kvě 2008 ve 14:55  • Odpověz
hojky!Tak jsem ráda,že na mě myslíte,já to zkusím nějak zkombinovat a abych pravdu řekla,Rychvald teda neznám vůbec a můj orientační smysl je :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no já se ztratím i vrodném městě :grinning: No ale jinak je tam i hned zastávka poblíž na Orlovou?Pojízdní bohužel nejsme takže bus .To zas bode komedie s kočárkem do autobusu!Všichni akorát čučíjinam aby ti snad nemuseli pomoct no pak stejně musíš někoho poprosit,že.Tak snad dorazíme :wink: TAK DOBROU NOC!
27. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
dobré ráno holky přeji všem krásný den

já zase dneska nemůžu spát to je hruza na začátku těhu jsem spala 18 hodin denně a ted nemůžu spát skoro vůbec a pak se nudím a den se mi táhne

Karin tak to jsi na tom stejně jako já já pomalu zabloudím v Rychvaldě jak někam jedeme tak všechno organizuje manžel nebo já bych zajela úplně na opačný směr a ještě horší je jak někomu mám vysvětlit cestu tak to jsou úplné galeje a vysvětlím to tak složitě že si pak dotyčný myslí že musí snad ještě 100 km a ono je to při tom skoro za rohem :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 v 06:46  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
Karin,tak zastávku na Orlovou máš pak hned před tou restaurací kde budem sedět.Dej pak vědět v kolik dorazíš a my tě pak počkáme na zastávce.

Sylvi,jsem zvědavá jestli mě zítra poznáš.Počkám tě na zastávce.
28. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz
Ahojky holčiny,
no škoda :frowning2: já zítra nemohu přijít ale doufám jak bude zase znova sejšn tak se sejdem všechny. Ráda bych Vás poznala.
Míšo máme kočárek TAKKO. No uvidíme jak budeme drndat po Rychvaldě. :slight_smile: No já taky ze záčátku těhotenství jsem spala jak mimi a ted málo spím, ale už se těším jak půjdu na mateřskou a pak nám to Míšo začne :slight_smile:
28. kvě 2008 v 08:23  • Odpověz
Danuš dobře počkáme se ve tři na zastávce, já jsem si říkala že by jsme se mohli počkat v restauraci, ale pak jsem si řekla no jo ale co když se nepoznáme tak raději na zastávce. segra přijede taky? říkala jsem jí, ale neřekla jestli ano nebo ne
28. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
miriluk mohla by jsis tady taky přidat pár fotek jak budeš mít čas, já se vždycky ráda dívám do albíček na fotky
28. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
halooooo holky kde jste dneska všechny? není s kým pokecat, asi všechny někde trajdate když je venku tak hezky :grinning:
28. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile:
je tady někdo? v orlové je pusto, na termínu taky, tak zkouším tady.. :wink: :slight_smile:
28. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz
Jo Míšo dám tam fotečky jak budu na mateřské ted mám velký frmol v práci ale budu se snažit. :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz
já jsem Sylva

Míša je mischelinka :grinning:
28. kvě 2008 ve 13:41  • Odpověz
já jsem taky míša :grinning:
28. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.