• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahoj misakri - Míšo to jsem ani nevěděla že tady máme Míše dvě :grinning:

já zrovinka studuji na netu kočárky a tedy není to jedoduché já jsem si myslela že koupit kočárek není problém a ted jsem na rozpacích, dneska se jdeme kouknout na kočárky, já už bych ráda kočárek koupila, ale manžel ještě nechce až tak v červenci
28. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz
chichi Míša,další Míša s MALOU mÍŠOU A JÁ MÁM TAKY mÍŠU HOTOVÝ míšaklub :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz
jednou rukou píšu druhou krmím, :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
pomooooooc šúpenát na klávesnici! :astonished:
28. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
teda to je fakt míšaklub :grinning: :grinning: :grinning:

Karin tak co přijedeš zítra?
28. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
sylvi, to je fakt na kočárek je času dost.. já teda nejsem pověrčivá, ale taky jsme ho kupovali asi měsíc před porodem :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz
u nás rozhodovaly o koupi peníze, takže jednoznačná volba pro takko.. jinak bych se asi taky těžko rozhodovala, teď je jich toliiiik :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz
takže má být hezky,jdu omrknout v kolik by to mělo jet,večer napíšu ahooooj
28. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
Karin tak pak dej vědět at víme jestli tě čekat

nám se tako líbí od první chvíle, ale čtu o něm samé negativa tak zvažuji něco jiného tak to musíme všechno prozkoumat at se rozhodneme správně :grinning:

jdu dělat jídlo za chvíli je tady manža tak se najíme a vyrazíme do Ostravy pak dám vědět jak jsme pořídili
28. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz
je pravda, že takko je těžký a dost špatně se skládá, ale jde to.. nemůžu si stěžovat.. my s ním drandili 8měs a spokojenost :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
Míšo,šup na Orlovou! :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
pro mimi je tam fakt fest místa.. a miška byla veliká od narození, tak si neumím představit, jak by se nám vlezla do těch malých korbiček, jak občas teď potkáváme ve městě.. :confused: :wink: :slight_smile: .. ale je fakt, že na estetiku jsou ty kočárky fakt krááásné :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz
je to dost o penězích, no :unamused:
28. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz
už jduuuu :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz
no právě že mám zase strach že když koupíme jiný kočár že zase bude sice lehčí a lépe se bude skládat, ale zase že třeba bude malý a pak se mi tak prcek v zime s fusakem nevejde :frowning2:
28. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ahoj,koukám že si píšete o kočárkách.My máme pro Nikolku kočárek TOLEDO,je hluboký k tomu je další korbička na sporták a ještě je u toho fusák.Byla u toho i dost dobrá cena.Fotky kočárku mám v albíčku,tak se koukněte.Jinak jsem s kočárkem velice spokojena!!!! :slight_smile:

misakri,přijed taky zítra ve tři za námi do Rychvaldu do restaurace pod lipou a vem i holky z Orlové :wink: .Děti sebou :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
28. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz
ahojky holky, už jsem tu jednou byla. Mohla bych se zítra taky s malou přivalit na srazík. Už se doma malá chudák pořád sama nudí. sice nevím, kde to přesně v Rychvaldu je, ale zkusím to najít. Rychvald totiž vůbec neznám. Přijela bych autem, je tam někde nějaké parkoviště, kde bych mohla přistavit.?
28. kvě 2008 v 18:49  • Odpověz
Nebo bych se i možná projela busem, pokud mi dáte přesné instrukce,spíše adresu, abych si z Petřvadlu zjistila spoje.Taky si pořád nemusíme vozit ty svoje dupky. :grinning:
28. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz
simipel ahoj budeme rádi když se k nám přidaš, tak klidně dojed a vem sebou i malou

co se týká parkoviště tak je hned u hospůdky tak by neměl být problém s parkovaním, jinak busem se taky v pohodě dá musela by jsi jed busem co jede do Bohumína a vystoupit na zastávce sídliště a hospůdka pod lipou je hned naproti zastávky, ještě se určitě napojí Danka tak snad ti trasu vysvětlí lépe já jsem na to hrozná
28. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz
ahoj, tak já teda dojedu. Koukala jsem,že bych tam dojela i autobusem 23.Tak snad to nějak nepřejedu. :unamused:
28. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz
simipel ano jede tam i bus 23,
a v kolik dojedeš? máme tě taky čekat na zastávce nebo přijdeš za námi ke stolu? ať víme ať nás nehledáš,
28. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz
no to je celkem jedno, ale my to jede teď jsem se koukala od nás z Petřvaldu ve tiřčtvrtě na tři a pokud stihnu spoj v radvanicích otázka dvou minut, pokud se ten náš autobus nespozdí, tak bych měla dorazit v 15.15. , takže jak chceete, pokud budete mít už sušák, tak klidně u stolu, snad vás poznám, přece jenom ty fotečky v albíčku, jsou mini. :grinning:
28. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
Ale nějak nechápu, že v jízdním řádu, jsou dvě zastávky sídliště. je napsáno Autopal, pak Rychvald sídliiště, pak zase rychvald sídliště, a další restaurace u cesty. Jsem z toho tumpachová. :frowning2:
28. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
simipel tak supr tak my pujdeme ke stolu, určitě bude hezky tak budeme sedět venku tak se určitě poznáme, já jsem široká těhulka a Danka bude mít sebou děti tak nás nemineš :grinning:
tak určitě přijd těším se

dneska už tady nebudu nebo jsme lítali celé odpoledne po Ostravě tak jsem ko tak si jdu lehnout, ale zítra dopoledne tady budu kdyby jsi ještě potřebovala něco domluvit tak zatím pa
28. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
aha tak to nevím já totiž busem nejezdím tak to je horší, ale určitě se připojí Danka a ta bude vědět, nechám ji vzkaz at napíše
28. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz
Tak jasan, teď jsem ještě koukala, že jsou nějaké odklony tras. tak jsem v háji úplně, ale já se nějak dopravím. Tak si jdi odpočinout. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz
už jsem psala Dance do IP tak snad se zítra připojí a dáme to nějak dohromady, ono to nějak zajíží k Autopalu ve špičku, ale já vůbec nevím více nebo jsem busem nejela ani nepamatuji, jsem pohodlná všude jezdím autíčkem, ale neboj zítra to ještě určitě dáme nějak dohromady

a kde bydlíš v Petřvaldě? já jsem totiž myslela že pojedeš busem který jede přes Rychvald do Bohumína a to by jsi nemusela ani přestupovat, ale je fakt že já v Petřvaldě znám akorát parcelaci nebo tam bydlí kamarádka a pak kde se prodávají bonbony jinak to tam neznám, tak zatím páček
28. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
No právě, já bydlím rovnou u zastávky parcelace, hned vedle jsou zubaři a gynda. :grinning:
28. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Ahoj Simi,tak jsem zde.Jasně,nejlépe máš jet busem 23 a ten autopal,tak bus tam jen zajíždí a pak by jsi měla dojet na zastávku sídliště kde vystoupíš a hned naproti je ta restaurace pod lípou.Víš co,nechám ti na IP moje telefonní číslo,kdyby něco,tak mi zavoláš,jo?

Už se těším holky až pokecáme. :sweat_smile:
28. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz
holky a nebude vadit, kdybych přišla s ještě jednou maminou??? :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.