• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
holky,tak mě počkáte některá,že?Na zastávce z14 55 já se ztratím!!! :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
Karin neboj budeme čekat na zastávce tak se nemusíš bát že se ztratíš :grinning:
29. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz
Kam jedete děvčata? :wink:
29. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz
tTakže děvčata na 100%valím autem. Teď se probudila malá, tak ji jdu dělat snídani. Tak odpoledne pa pa. Už se tu asi dnes neobjevím, pač valíme na zahradu. :grinning:
29. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz
simipel ok tak ahoj odpoledne

kykyna máme odpoledne v Rychvaldě v jedné hospůdce takový malý srazík :grinning:
29. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz
mki vy se máte grrr že já jsem marod na entou a dřív jak po operaci se sama nikam nedostanu... :confounded:
29. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz
kykyna tak to je blbé tak ti přeji at se brzy uzdravíš :slight_smile: my určitě budeme srazíky pořádat častěji tak se pak později můžeš k nám přidat :grinning:
29. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
Jé ráda ty jo....V rychvaldě jsem byla naposledy u paní učitelky Bartačkove dělala myslím tělocvikářku. :grinning:
29. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
ano taky mě měla na tělocvik je to hodná učitelka, každou chvíli jí potkávám
29. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz
Moje maminka se starala o její maminku bohužel jí už chudince zemřela byla to faj paní dělala jsem jí trvalou... :wink:
29. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
aha tak to jsem ani nevěděla že už ji maminka umřela :frowning2:
a bobík tě učil? nás na matiku nějak se u nás střídali se Suchou, ale ani jednoho jsme neměli rádi, často ho tady potkávám na sídlišti
29. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
To je ten kulatý uslyntaný bernardýn jo jeden rok matiky.
29. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz
jo jo, mamka mi říkala že tu přezdívku bobík už měl jak učil jí je už tady hrozně dlouho ani nevím kolik mu je, ale pořád učí a je pořád stejný vůbec se nemění

na chvíli mizím jdu uklidit a dát si sprchu, později tady zase budu tak zatím pa
29. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
Jéééé,další nová mamina :slight_smile:
Zdravím tě,kykynko :sweat_smile:

Sylvi,budu na zastávce asi tak 14.50hod.,počkám tam na Karin.Má tak nějak dojet autobusem.
29. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz
Pak se ozvy já se koukám pravidelně i do diskuze Ostrava :wink:
29. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
ahoj Danuš taky tam tak nějak dojdu tak tam počkame spolu :grinning:
29. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz
Laurinko děkuji za přivítání... :wink:
29. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
kykyna do diskuse Ostrava nechodím vůbec ani jsem se tam ještě nedívala, myslím že tam nikoho neznám tak mě ani nenapadlo tam juknout :wink:
29. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Tak jo Sylvi,tak jsme domluvené.Zatím pa pa
29. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz
miki já tam chodím znám tam všechny z té diskuze.... :grinning:
29. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky. Vítám novou mamču.... :wink:
Včera jsem měla perný den, tak jsem ani nenakoukla....Ráno u mamči v kantýně, kde od pondělka nastupuju......bylo to perfektní, asi se vykašlu na školu a půjdu prodávat!! :grinning: bavilo mě to, navíc s puberťáky je sranda (jde o bufáč na ZŠ).
Odpoledne šílenost, neboť se mi malý zamkl v ložnici a neozýval se (stalo se to, když jsem na chvíli v obýváku usla na gauči), měla jsem šílený strach, tak jsem roztřískala sloko ve dveřích hasákem....naštěstí spinkal zachumlaný v mé posteli. Nevím, co ho to napadlo :frowning2: , už asi rok odpolko nespinká....a hlavně se nikdy nezamkl. Já byla úplně mimo, dokonce mi v poradně naměřili poté i vyšší tlak :pensive: . Ale jinak všechno ok.
užijte si moc dnešní srazík, je mi to líto, že se nedostavím.... :unamused: , ale snad to nebude naposledy.
29. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
ahoj Míšo já jsem taky včera byla hotová nebo jsme sjeli Ostravu byli jsme se podívat na kočárky tak jsme byli ve Špalíčku pak v Karolině a ještě v Lase tak jsem večer byla ko, poslední dobou mě dělá problém chodit bolí mě dost v pod bříšku asi ty vazy nebo tak něco taky jsem včera měla pocit že mi tam dole hodně tlačí hlavička tak jsem byla úplně mimo, byla jsem u doktorky že mě pořád tak bolí bříško stačí jak jdu 200 m a nemůžu ujít, ale řekla mi že je to normální a že to bude ještě horší, dělá mi to starosti ještě před 14 dny jsem lítala jak šílená a ted mám problém dojít do obchodu. ale když říkala že je to normální tak jí věřím, ale strach stejně mám :frowning2:
jinak jsem z těch kočarku trochu na rozpacích všechno jsme to prohlídli zjistili pro a proti a ted už vůbec nevím který je dobrý
tako je velice těžký, ale do auta se nám vejde zkoušeli jsme to a je dobrý to terenu jak ho budeme často skládat a jezdit do lesa tak je ideální taky je uvnitř pohodlný a prostorný, ale jak bych jela někam sama tak ho nenaložím do auta,
pak jsme se dívali na basco tak to je pase ten je malinky
pak atlantic a tam nám rovnou řekla prodavačka že ho nerozkládat a jezdit jen na asvaltu jinak je za tři měsíce rozviklaný
pak toledo to nám řekla obdobně že to jsou kočárky do města a nerozkládat jen jezdit a nemanipulovat
a to my nechceme hodně jezdíme tak se bude skládat a taky budeme jezdit na hory a do lesa tak musí něco vydržet
pak jsem se ptala na espiro a firkon, ale ty nemají
tak zatím nevím který zvolit

říkala nám prodavačka v lase že je s kočarkama problém že moc nevydrží a že pokud chceme jezdit do terenu a převážet ho často autem tak že tako nebo kočarek už nevím značku, ale stojí 20 tisíc a to už nedame, jinak říkala že ty kočarky jsou na jedno brdo pokud více krát najedeš na kámen nebo díru tak že se ty klouby rozviklají a celý je pak nestabilní :frowning2:
29. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz
pak říkala že pokud se kočárek často skládá a převáží autem tak že taky dostává zabrad a pak že se za tři měsíce viklá
ještě jsem se ptala na ten co chceš ty, ale nikde není
ještě se chceme jed podívat do Orlové a do Havířova tak uvidíme

nevím nahodou kde se tady prodává Espiro a Firkon?
29. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahojky sylvi....no je to pech s těmi kočárky...20 hadrů je teda opravdu hodně. :unamused: S velikostí korby bych ale si nedělala starosti. Vem si, že miminko se narodí na konci léta, přes zimu bude ještě maličké, to se ve fusaku do klasické korbičky 35x70 (standartní rozměr "malých " korbiček") vejde a v létě už bude stejně chtít sedět a vidět ven, takže budeš používat jen sporťáček. Horší to mají maminky, co rodí na jaře, to už by se jim 8-9 měsíční mimi na zimu opravdu nemuselo vlézt do korby.
Firrkona mají na 100% v Polsku, Espiro je Atlantic (jiný název). Já jdu na kočárky dneska, tak jsem zvědavá, na co narazím já...
29. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz
Nevím ale my prodáváme Tako baby heaven za 3700 je ještě v rok záruce tak ho prodáváme je po michalce. :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz
Míšo v Polsku už jsme taky byli, ale tam se nám kočarky nelíbili hlavně kvůli reklamaci že máme strach že už tam pak prodavače nenajdeme a taky možná pro to že švagr měli kočárek s Polska a za tři měsíce se jim tak rozpad že manžel jim ho musel celý svařovat a dávat dohromady a pak stejně koupili jiný, ale je fakt že je tomu 5 možná i více let není to těd tak ted to zase bude asi jiné

Míšo kdyby jsi někam jela na kočárky a bylo tam něco vhodného i pro mě tak dej vědět taky se tam zajedeme podívat , nebo já už nevím kde se tady ještě dají sehnat kočarky
29. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz
mikso...Tako jsou taky dovezené z Polska, je to typický pl. kočárek, ten Firkon už je trochu někde jinde s kvalitou a solidní prodejce ti dá veškeré papíry k tomu, včetně sídla firmy atd., ale s tou vzdáleností máš pravdu, taky bych tam nechtěla jet řešit reklamaci. :unamused:
jasně, budu na tebe myslet a pořádně se rozhlížet :wink:
29. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz
Míšo včera jsem asi kolem sedmé večer uklízela balkon a měla jsem pocit že jsem tě zahlédla že jsi šla od plusu ty, manžel a malý ?

taky jsem si říkala že ten tako mi příjde že je polský, mě je v podstatě jedno kde to koupím, ale bojím se že v Polsku by mohl být problém s reklamací, uvidíme jak se nakonec rozhodneme zatím na to máme ještě čas, kupovat ho chceme až tak v červenci tak máme ještě možnost to zvážit, ještě se taky poptám kamarádek co mají a vyzkouším a uvidíme, kdy máš ty v plánu jít kupovat kočárek?
29. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
jsi dobrá že nastupuješ do práce mě by se nechtělo a taky každou chvíli mě pořád něco bolí a jsem ko tak jsem raději doma, i když já jsem takový malý hypochondr a pořád se hlídám a pozoruji a pak mě všechno bolí a trápí :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
včera ve špalíčku jsem byla v bylinkách tak už jsem se zásobila koupila jsem maliník ( aby mi náhodou nechybnul tak hned dvě balení ) a taky lněné semínko tak se pak budu cpát a prolévat tak uvidíme jestli to bude k něčemu dobré :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.