• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahojky babule :grinning:
jdeme teda pěškobusem a vyrážíme ve 14,15.. pa :wink: :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz
ahoj Míšo ok, sejdeme se všichni na zastávce, budeme tam s Dankou čekat :grinning:
já už se pomalinku oblékám to víš trvá mi to než najdu něco co ještě můžu nosit a neupeču se v tom :grinning:
29. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz
miksa-ahoj,za kolik jsi maliník koupila? Taky ho chci užívat i když budu rodit asi císařem :unamused:
29. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahojky holky, tak jaký byl (nebo je) srazík?
mikso...ano, to jsme byli nejspíše opravdu my :slight_smile:
Tak jsem dneska byla na ty kočárky, můj Mooník bude na konci července, tak to si ho zarezervuju a budu se snažit si to zařídit tak, abych si ho mohla po zaplacení zálohy ještě nechat na prodejně, že by pro něj pak manža skočil až po porodu (jsem pověrčivá...). Ale když to nepůjde, tak ho v červenci vezmem a půjde ke tchánovcům.
Tak moje dnešní dojmy z kočárků...Ten BABYWELT jsem si prohlédla a vypadá teda suprově, sice to byla trojkolka, ale dělá se i ve verzi 4 kola...a kdo ho má, chválí...německá kvalita za dobré penízky. Dále nevypadal špatně DORJAN cross country, taky s ním bývá spokojenost. A hodně moc se mi líbil DRIVER, byl za cca 7000, ale to nevím, co všechno bylo v ceně, ale ten jsem viděla jen tak zběžně, protože manžel byl už poněkud nervózní, ale působil tak mohutně, takže by mohl něco vydržet....no chce to ještě pohledat, ale nad tím FIRKONem bych popřemýšlela, protože vyhrál i test MF Dnes, kamarádka je s ním spokojená....

No, to je spíš jen taková brigádka...pracovní doba 7.30-10.30, takže takový spíš relax, navíc každá kačka se hodí.

Jo a mám upřesnění ohledně toho příspěvku od města. Bohužel to nebude jednorázová dvoutisícovka na každého, já to předtím špatně pochopila. Bude to proplacení poplatků v porodnice, max. do výše 2000.
29. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Ahojky holky já malinník a jahodník pila cele těhu a porod unikátně rychlový jen 3hodny.
Koupila jsem ho u náměstí republiki v bylinkářském krámě a obolí 100g balení mne stálo kolem 22kč.Teď jsem tam koupila i čaj na kojení a rozkojila jsem se tak že mám mléka jak natentováno.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz
Mischel já mám driver 3xl jukni do albíčka je boží sama ho ztáhnu z autobusu je lehounký jako hrom a pevný. :wink:
29. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz
ahojky holčiny,tak srazík byl úplně božský. Malá byla nadšená a už se těší na další srazík. Tak doufám, že to brzy zopákneme. Můžeme klidně i u nás dopoledlene, ale bude tu i naše bábi, ale to by vám nemuselo vadit. Za chvíli tu vrznu fotečky ze srazíku.Pokud my zase nebude stávkovat net. :slight_smile:
29. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
ahoj holky srazík byl supr ráda jsem vás všechny poznala a budu ráda když se zase sejdeme. tak zase jak budete mít čas tak něco domluvíme

Toni78 maliník mám ze špalíčku 50g a stál 19 kč,- ale jinak myslím že se dá koupit normálně v lékárně, není drahý tak je to supr

Míšo a kde jsi byla na ty kočárky v kterém obchodě? zajdem se tam taky podívat.
teda to je blbé s tím příspěvkem já jsem se těšila že něco dostaneme, ale nevadí tak snad příště :frowning2:
tak to jo s tou práci já myslela že budeš dělat někde na celý úvazek
29. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
kykyno...Ahoj, jo,koukala jsem, to byl tuším on...ale myslím, ale já ho viděla dneska ve čtyřkolové verzi a moc se mi líbil...Takže jste ho vyměnili za Takko, jo? :wink: :slight_smile:
Teda s tím maliníkem jsi odvážná....ten se může až snad od 30 tt, protože může vyvolat předčasné stahy dělohy :confused: . No hlavně, že vám to dobře dopadlo....jsem zvědavá, jestli to u mě bude taky taková rychlovka! :dizzy_face:
29. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
mikso....Byly jsme na karolině, tam jsem viděla ten Dorjan a Driver....Babywelt byl ve Futuru....
Já myslím, že i to propalcení pobytu v nemocnici je dobré.....Já byla s viktorem 14 dní, tak kdybyb se tenkrát platilo těch 60 za den, tak bych platila 1680,-. Tak jsem ráda, že to teď nebudu muset řešit.....Minimální doba strávená v porodce je 4 dny, to je hned 480,-
29. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz
já ten maliník mám taky v plánu pít až od 32-34 týdne jinak prej není dobrý ho pít dříve tak jak říká Míša

Simčo koukám že jsi čiperná a už dáváš fotečky, to je supr že jsi to nafotila :slight_smile:
29. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz
Míšo to je jasné že i to je dobré, ono se to zdá ale nasbírá se to a každá korunka se hodí :slight_smile:
29. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz
simipel...koukala jsem na fotečky :slight_smile: Je fajn, že jste si to tak užily,snad mi to příště výjde s vámi. :wink:
29. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz
Néé tako je po kyky a vozila jsem v tom zezačátku i miki ale Driver jsme koupily hned co mi ho dala kamarádka odskoušet no prostě musela jsem ho mít boží kočárek.

Je danny od 32tt ale já ho pila od začátku a v pohodě. :grinning: Porod rychlovka :grinning:
29. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz
Vy jste měly srazík u Základky koukám jak je ta hala na STK..... :grinning:
29. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
kyky ano je tam rok stará restaurace a dobře se tam sedí i venku tak se tam dobře chodí i s dětmi
29. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
Tak holčiny a jsou tam všechny fotky, co jsem fotla. :slight_smile: Rychlejc to nešlo.
29. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
Simi supr jsi šikulka jen koukám že jsi nás všechny nafotila a my tebe ne
tak se příště polepšíme at tě taky máme na fotkách :wink:
29. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
To nevadí, já nejsem žádný narcis :grinning: Já sebe fotit nemusím. :grinning: Hlavně, že je tam malá.
29. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz
Jééé, holky, ten "nový kamarád" bude nejspíš Viktorkův spolužák z MŠ. Teda pokud se nemýlím......ale k vám nepatřil, co?
To nemáte žádná kluka? To bude mít příště náš chlapec celé hejno nápadnic.... :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
Jo Míšo, byl to samý babinec a ten Peťulka na fotce nebyl nikoho z nás. :grinning: Ale co vím, prej jeho tatínek má BMW se nám pochlubil. :grinning: Tož to se už moc těšíme, že konečně dorazí i nějaký klučina.
29. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz
kukuk :grinning:
29. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz
O te restouračce nevím ale 100% bych tam trefila 23 autobusem. :wink:
29. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Ahoj,tak až ted mám konečně čas,holky už spí.Jinak je mi líto,že jsem musela odejít tak brzo.Vy jste šli v kolik?
Simi,tak ty fotky jsou super,moc pěkné až na mě :fearful:
29. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
Ale prosím tě, všichni tam vypadáte supr. Jinak my jsme se všichni zvedli tak nějak po tobě, nám to jelo s Karin v 18hod a ostatní šli hned za námi. Takže si o nic nepřišla. :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz
ahooooj,bylo fajně,fotky mooooc pěkné,mischelinko já mám taky kluka :slight_smile: ale sem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zítra papahezkou dobrou noc!
29. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
Taky končím. dobrou noc. :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz
jo a ten můj vás okouk a zklidnil hormon,že tam byly faaaakt same baby :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
ahojky holky přejí všem hezký den :slight_smile:

taky jsem včera večer ukázala fotečky manželovi tak říkal že supr :wink:
30. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz
mischelinka ahoj koukala jsem na ty kočárky tak ten baby welt vypadá velice dobře líbí se mi tak se na něj zajdeme kouknout. ten jsi viděla ve futuru a kde tam? v chicco nebo v tesku? a nevíš jaká tam byla cena? koukala jsem na net tak kolem 8 tisíc to by šlo. nebo ten driver vypadá taky dobře, ale je tam cena 12 tisíc a to už je moc
30. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.