• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahoj maminy kde jste dneska všechny od rána se tady nikdo neukázal ?!
asi si užíváte venku tepla a sluníčka :wink:
já jsem dělala velký uklid a ted dělám buchtu a oběd a odpoledne už budeme mít veget asi vyrazíme někam na procházku
30. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz
já jsem tady.. miška chrupčí na balkoně v kočárku a já uklízím a teď jsem si k tomu pustila koně.. :grinning:
30. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz
ahoj Míšo zdravím tě, co budeš dneska dělat odpoledne? že se ptám asi pujdeš s malou na procházku že?
30. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
no prosím tě vůbec nevím.. mě samotné se do toho tepla vůbec nechce.. už doma se potím jak čuník, natož venku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
dneska je tam vážně děsné teplo, před chvíli jsem si sedla na balkon, ale tak tam paří sluníčko že se tam nedá dýchat tak jsem utekla
teda dneska prcek vůbec nekope asi má nějaký líný den snad je ok :frowning2:
30. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz
neboj, ho zmohlo to teplo.. nebo jestli jsi celý den uklízela, tak jsi to nezareagistrovala a teď spinušká.. neboj.. :wink: :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz
manžel si dneska na oběd objednal zapékanou pohanku, ještě jsme to nejedli ani jsem to nedělala tak jsem zvědavá jestli nám to bude chutnat, je to na sladko a tchýně říkala že je to výborné tak uvidíme
už se peče v troubě pohanka i buchta tak už to tady voní tak uvidíme, buchtu taky dělám makovou ještě jsem jí nedělala tak jsem dneska samý pokus
30. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
to je asi fakt celé dopoledne jsem byla v jednom kole tak jsem si možná ani nevšimla
30. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz
já jsem si na oběd udělala obložený rohlík se salátem.. vařit se mi vůbec nechtělo.. :unamused:
30. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
pohanku jsem teda ještě nejedla a ani mě to teda neláká :grinning:
30. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz
jéé musím končit, madam je vzhůru.. tak zatím pa :wink: :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 13:19  • Odpověz
my jsme to taky nikdy nejedli moc na tu zdravou stravu nejsme, ale teď byli tchánovci někde ve mlýně tak dovezli spoustu pohanky tak nám dali tak jsem si říkala že když je to doma tak s tím musím něco udělat tak uvidíme

manžel je hodně na sladké a je to na sladko tak mu to bude asi chutnat

ještě tady máme kuskus ten jsme si dovezli z Tunisu tam nám docela chutnal, ale nevím jak ho připravit tak se kouknu na net a taky ho musím někdy udělat

jinak nejíme teda zdravě nebo jak to tady píšu tak to tak vypadá že jíme samé zdravé věci

švagrová a švagr jsou vegetariáni a jedí samé takové věci, ale mě to nějak netáhne, oni každou chvíli jak jsme všichni u tchýně tak si dělají samé kličky atd, ale ani jsme to nezkoušeli my jsme spíše na svíčkovou a knedlo vepřo zelo to budeme mít zrovinka zítra na oběd :grinning:
30. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
tak pa a jak budeš mít čas tak písni pa a hezké odpoledne
30. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky, chci vás jenom pozdravit, je fajn, že jste se takhle "sešly" :wink: Já pocházím z Rychvaldu, přes 4 roky už žiju v Čáslavi.... Kdybych byla v Rychvaldě, přidala bych se určo k vám!! :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj Silvi jsi moje jmenovkyně :grinning: a kde jsi žila v Rychvaldě a který jsi ročník? já jsem ročník 78. koukala jsem do tvého albíčka jestli se náhodou neznáme ale bohužel ne :frowning2:
a jezdíš někdy do Rychvaldu? a jakto že jsi se odstěhovala až tak daleko ?
30. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Sylvi, já Tebe od vidění znám..jsem ročník 75... Jsem ze sídliště...... Do Rychvaldu se dostávám tak 2x za rok, teď jsem tam byla s holkama v dubnu, chystáme se přijet zase na pouť v červenci.... No a odstěhovala jsem se za láskou... ten můj je tady kousek od Čáslavi.... :wink:
30. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
Silvi ještě jednou jsem koukala do tvého alba a tedy taky tě od vidění znám, ale pamatuji si tě jen velice matně.
jo na pouť se už taky těším, jsou tady pěkné pouti je to za chvíli to už uteče :wink:
tedy to jsi se odstěhovala daleko, ale nejdůležitější je že jsi šťastná a spokojená a jinak se všechno dá, a vždycky tady nějak dojedeš na návštěvu :grinning:
kamarádka ta se odstěhovala až do Řecka a jezdí tady jednou až dva krát do roka podle toho jak potřebuje a jak jim to vychází a je tak velice spokojená a neměnila by
máš hezké děti , já už se taky těším na to naše taky už se to krátí a uteče to už asi velice rychle :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 14:36  • Odpověz
ahojky holky, já jenom na skok, zase jsme celý den venku. Nějak ale nechápu tu moji malou, když je venku počasí nic moc, tak to je naložená v bazénku a dneska, když je vedro, tak tam nechce být. Tak to fakt nechápu. :wink:

Teď jsem myslela, že mi usne, ale zlatý oči. Vylezla z postele a blbne tady. Tak končím s koníkem. Večer tady asi taky nebudu, pač dneska grilujeme. Už úplně slintám. :grinning:
30. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
ahoj ,nevítte, někdo něco ozastávce autobusu,měla by to být za městským úřadem a máme řidiči říct Almont nevím teda vůbec co to má být...je tam kousek stáj a budeme tam jezdit na koníčkách?
30. kvě 2008 v 16:15  • Odpověz
ahoj Karin, tak to ti asi nepomůžu, jsem na tom jako ty. Pro mě je všude španělská vesnice. :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz
ahoj Karin nevím to na 100 procent, ale měla by jsi vystoupit tam jako včera, ale pak nevím kam jít na ty koně asi někam a Jarošovice, spíše by to mohla vědět Danka tak snad poradí jak se ukáže. ještě se poptám kamarádek jestli neví kam se tam chodí na koně, vím že tam nějaké koníčky mají hned za tou zastávkou, ale jestli se tam jezdí to nevím pokusím se to zjistit. spěcháš na to?
30. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz
Tak co Silvi, jak si přežila dnešní pařák? To bylo peklo. My byli celý den na zahradě a lilo se mně jako z ....... :grinning: Sauna hadra.
30. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz
ahoj Simčo dneska dopoledne jsem uklízela a odpoledne jsme byli na nákupu a na procházce tak jsme měli hezké odpoledne, ted si jdeme lehnou k telce. jak je tak jak bylo dneska tak je to ještě supr horší je jak je přes 30 to už mi nedělá moc dobře.
trošku se bojím jaké bude léto jestli tak jako loni tak to bude šílené i když loni jsme byli na dovolené v Tunisu a celých 14 dnů bylo 47-50 ve stínu tak jsme si říkali po tomto už ty naše třictky musíme v pohodě zvládnout, ale u moře je to jiné je tam vlhký vzduch a taky se pořád koupeš tak se to zvládá lépe, taky neděláš žádné domácí práce a tak, mě je vždycky líto jak jsou šílené pařáky lidí co musejí do práce tak si vždycky říkám když to přežijí oni tak já taky.
doufám že jak budeme rodit tak nebude nějaké šílené teplo, ale jelikož to vychází na srpen tak bych na to moc nespoléhala :frowning2:
30. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz
Tak to s tebou plně souhlasím, jo moře je moře. Taky bych jela ani ne tak kvůli horku, to tady máme taky, ale hlavně to móóře. Tak snad si někdy s malou vyjedeme. :slight_smile:

Tak nebudu rušit a utíkej se vyvylit k TV. Snad tam dávají něco pořádného.Za chvilku tam asi taky zapadnu. :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz
ani nevím co dávají asi koukneme na dívko, ještě se musím domluvit s manželem,
tak já mizím měj se moc hezky a krásný víkend
30. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
Nápodobně, krásnou dobrou noc. :grinning:
30. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak my se dneska celý den nezastavili. S Viktorkem jsme byli na Dni dětí, teď jsem ještě marinovala masíčko na zítřejší Vikýskovu narozeninovou párty. :slight_smile: ...teď už odpočívám...
mikso...Bylo to v tom chiccu, ale myslím, že to byl tříkolák, ale byl fakt krásný....Mně se nikdy z obrázku moc nelíbil, ale naživo super...a měli tam i atraktivní barvičku, takovou béžovo-fialkovou. Ale na tu verzi 4 kola se musíte doptat....ceny jsem si nevšimla.
30. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahoj děvčátka,dnes jsem byla celý den venku,přijela ségra a na koníka jsem se dostala až ted.Deniska s Natálkou jedou zítra s moji tetou do ZOO,je tam dětský den z bratrské pojištovny.Holky tam jezdí každý rok.
Karin,tak vůbec nevím kde to je Almot,tak to ti neporadím.Řidič to snad bude vědět :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahoj já jen na skok,díky za pomoc ,nějak to najdeme,my taky minulý rok byli v te zoo no katastrofa,nedalo se ani kam hnout,teda radši bych to nechala na jindy :grinning: Tak se mějte hezky,dobrou!
30. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky to máme zase dneska pařák :sweat_smile:

Danko almont to je bývalé autodružstvo dělají se tam myslím plastová okna tedy pokud to nepletu, ale ptala jsem se známé tak říkala to samé, ale kde jsou tam koně to nevím, asi jak se jde na Jarošovice, vím že tam mají koně myslím Kocurovi, ale ti jsou tak zanedbaní že tam se určitě nejezdí a pak ještě tam dále je ohrada s koníčkama ti jsou krásní tak to bude asi tam, ale nějak to nedokážu vysvětlit kde to je. já jsem prostě na to vysvětlování debil :grinning:

Míšo zajedeme se tam určitě podívat na ty kočárky, možná i ted o víkendu pokud se nám bude chtít.

Dneska jsme měli v plánu jed na pustevny, ale nějak se nám nechce tak to vzdáváme, pak jsme si říkali že pujdeme na pouť radia čas, ale jelikož ty pouti už máme křížem krážem projeté a ti co tam jsou už nám nelákají tak to taky vzdáváme, a pak jsme uvažovali nad zoo, ale je fakt že je tam dneska ten den dětí od braterské pojištovny nebo to včera říkali na radiu, tak tam bude šrumec tak to asi taky ne. tak ještě asi pojedeme ke tchýni na zahrádku tak uvidíme :grinning: :grinning:

holky mějte se moc hezky
31. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.