• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahoj holky tak hlásím novinku máme doma kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo koupili jsem ten baby welt co jsi o něm psala ten fialovo - béžový máme 6 koleček, jsou odaretované a je perfektní jak jsem se s ním projela tak se s tako nedá srovnat je lehký dá se řídit jedním prstem, lehce se skládá a v pohodě se dává do auta naložím ho i sama, no zamilovala jsem se do něj na první pohled tak stojí v ložnici, tak ho ted skládáme a koukáme co na co je atd

pak přídám fotečky
31. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz
holky přidala jsem fotečky našeho kočárku
31. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz
noooo mooooc hezkýýýýý
31. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
Téda,dnes byl den.Já s malou jsme na koně nejeli,kvůli tpmu vedru,a oni to nakonec nenašli!Akorát v poledne šlapali z Rychvaldu pěšky dom. :angry: Odpoledne jsma vyrazili na kryťák,to bylo fajn,ale venku je venku :frowning2: Vyzkoušela jsem poprvé ten mrazící box!brrrr.Jinak malý chytl poprvé klíště tak bojim a´t z toho nic není :unamused: Teď si dávám do nosánku.mám plnou mísu jahod :grinning: Tak pápá jdu dělat fotky,pak ještě nakouknu
31. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
ahojky holkyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
1. čer 2008 v 09:39  • Odpověz
sylvi, kočárek je moc hezký, vybrali jste i krásnou barvičku.. :wink:
a budete ho mít doma???
1. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
a karin, neprovokuj s těma jahodama, jo???????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady suším hubu o jednom banánu, který jsem ještě ukradla mišce a ty takhle.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
k dnešnímu dni dětí přeju těm našim prďolkům vše nej nej nej.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
ahojky holky, silvi, moc pěkný kočárek, teď už jen tu malou fazolku do ní, co? ale ani se nenadáš a už budeš taky kočárkovat. :grinning:

Holky,ale ty pařáky se fakt nedají, už mě to ani nebaví být s malou pořád na zahradě, ještě že je možnost se schovat pod slunečník, pač jinak bych padla.

Tak nic já jen na skok. Valím vařit, se mi fakt chce. :angry:
1. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
hojky,tak malá mi spinká,děda nám už odjel...ááááááchjo :frowning2: Mně náhodou pařáky baví,sice ve stínu,ale jsem ráda,že je hezky,sluníčko svítí,akorát ten náš taťka celý týden bude pracovat tak bucem chodit sami...Co se takhle zase domluvit?Je mi jedno kdy :cry: AMÍŠO JEŠTĚ STÁLE MÁM DALŠÍ PLNOU MÍSU JAHOD :grinning: :grinning: :grinning: Simčo,co jste oslavovali?
1. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz
Karin, kámoška měla 31let, tak jsem pařili, sice jen u ní doma, ale bylo supr. Už jsem se potřebovala odreagovat a hlavně na noc byla malá u našich,tak nás nikdo v ložnici nerušil :grinning:

Jinak nejsem proti se domluvit.Já jsem taky celý týden k dispozici. :slight_smile:
1. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz
ty tepla jsou fakt mazec.. my dneska sedíme celý den doma, zatažené žaluzie, puštěný větrák a je tady příjemně.. miška lítá jen v plínce, já v tričku a táta ve spoďárech.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 15:52  • Odpověz
a s těma jahodama mě neštvi, jooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 16:00  • Odpověz
malá mi zrovna před chvílu usla, tak jsem jen nakoukla a zatím nikde nikdo. Tak zkusím štěstí večer. :wink:
1. čer 2008 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky tak jsem na skok tady, tedy venku je pařák, my jsme dneska byli pod lípou na čepovanou kofolku a na procházce a jak jsme se vratili domu tak jsem nechápala před barákem nám stáli tři hoky tak 10-13 let a pořád koukali k nám do okna a řvali tuším jméno Hanko , ale to už přesně nevím tak jsme chtěli jít ještě na procházku, ale mě se to nezdálo protože jsme měli okna dokořán a pořád k nám koukali tak jsem říkala manželovi jdeme domu to zkontrolovat a jak jsme přišli domů tak jsme našli totálně vyděšenou uplakanou babču která byla v chodbě a měla strach, ty holky pořád k nám zvonili, řvali, a házeli nám do bytu kamínky a ořechy nebo co a jak je babi přehnala tak jí začali nadávat do piči starých a smát se jí atd tak jsem je já přehnala proč pořád k nám zvoní a házejí nám do bytu ořechy atd tak mi taky začali nadávat do piči tlustých, a že jsou z ameriky a tady někoho hledají a já se jim nemám do toho plést tak jsem je poslala pryč tak mi začali nadávat do komunistických sviňí, tlustých, hnusných starých pičí, pak začali vykřikovat že mám na sobě šaty které se nenosili ani za komunistu tak už na ně vletěl manžel tak mu začali nadávat do čuráku tak jsem začala řvát že volám policii na ně ať je dovedou k rodičum tak jen řvali že klidně že oni jsou z ameriky a jejich taťka je velké zvíře už nevím přesně co říkali že dělá, ale pak šli pryč, ale celou dobu na nás řvali komunisti zasraní atd no já jsem v šoku tři holky nebylo jim snad více než 13 let v šest odpoledne a takové chování tak si říkám v jakých asi tyhle děti vyrůstají rodinách že mají takové chování to jsem fakt ještě neviděla, jen pak ještě řvali že někoho hledali a spletli se a my je hned vyhazujeme no jsem v šoku. a říkám si doufám že mě tohle taky nečeká s tím naším dítětem. jo ještě říkala babi že jak je přeháněla tak že zvonili na všechny zvonky v paneláku a že říkali že se nudí atd no kdyby to byli opili 17 letí hejskové tak by mi to bylo jasné, ale holky a takové chování jsem úplně v šoku :frowning2:
1. čer 2008 v 18:19  • Odpověz
Silvi, tak to ti řeknu, to je ale mazec. Já bych se asi neudržela a šla bych je snad vyfackovat. Fakt ta dnešní mládež se dostává do puberty čím dál tím dříve. Tak si někdy říkám, aby mi tak nedopadli moje děti. HOdně záleží na té výchově, ale bojím se toho, žae pokud se dostane do nějaké špatné party, tak se veze a rodiče s tím asi prdlajs zmůžou. :frowning2:

Ale do puberty té mojí prdelky, je ještě daleko, tak zatím jsem v klidu. :slight_smile:
1. čer 2008 v 18:24  • Odpověz
holky děkuji za chválu kočárku, zatím ho máme doma v ložnici nebo ho pořád studuji a rozebírám a skládám a hraji si a jak mě to přestane bavit a začne nám zavazet tak ho dáme do sklepa, původně jsme tak brzy kočárek nechtěli, ale tak se nám líbil a prodavačka říkala že tuhle barvu mají poprvé že jsem si říkala co když za dva měsíce nebude tak jsem ho musela mít, trošku mi leží v hlavě hluboká verze je dost malá, ale každý mi říkal ať to neřeším že v hlubokém budu prcka vozit tak 6 měsíců, nebo si říkám aby se mi tam se zimní výbavou vešel, ale snad to nebude takové strašné, manželovi se zdá že to je normální rozměr, ono je to všechno tak vypolstrováno že to spíše opticky vypadá malé. tak snad to bude ok
manžel se mi směje nebo já si vždycky něco najdu a pak mi to leží v hlavě a pořád to zkoumám u kočárku je to korba, ale jinak je ten kočárek naprosto perfektní je lehký dobře se skládá tím že má odaretované kola tak jezdí sám dá se s ním jezdit slalom fakt jede tak lehce a dobře jak jsem jezdila třeba s tím tako nebo jinými tak se to nedá srovnat tak snad budeme spokojeni :grinning:
teď jak ho máme doma tak se nemůžu dočkat až budeme vozit, ale už to uteče do srpna, už včera jsem říkala že bych si tak někde pujčila dítě a šla vozit :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 18:29  • Odpověz
Neboj, se už brzy dočkáš. To ti sletí, že ani nebudeš vědět jak. Ještě si párkrát zajdeme na slezinu a už budeš kočárkovat taky. Jen si to krásné těhotenství úžívej.Jen kdyby nebyly takové parna. já si dobře vzpomínám, že než jsem rodila tak asi taky od toho 7měsíce jsem byla jak nafukovací balon :grinning: a hlavně ty moje nateklé nohy a hlavně kotníky. To byla krásna na mě pohledět. :grinning:
1. čer 2008 v 18:33  • Odpověz
a co autosedačku už máte vybranou, když jste takový cestovatelé.
1. čer 2008 v 18:33  • Odpověz
jo už asi jo, pač ted jsem se koukala do albíčka a už tam nějakou máte, jsem to ale dupka. :grinning: si taky ničeho nevšimnu. Vy už jste doopravdy ready, teď už jen to bejbátko. :slight_smile:
1. čer 2008 v 18:36  • Odpověz
Simčo kdybych nebyla těhotná tak bych určitě na ně vlítla, ale nechci se nějak moc rozčilovat nebi mi to za to nestojí aby jsme pak jeli na pohotovost a ještě nedej bože tak brzy porodili, jen si taky říkám že to není vůbec jednoduché vychovat dítě aby z něj byl pořádný člověk a jak říkáš ty stačí jak se pak chytne nějaké špatné party tak je konec, říkala jsem si že ty holky musí být asi z nefunkčních rodin že se tak chovají že to přece ty nadávky do těch komunistu sviňí atd musí od někud mít třeba se tak baví jejich rodiče, někde to musí slyšet docela by mě zajimalo kde a jak vyrustají nebo si říkám že přece v rodine kde to klape a jsou rodiče slušní a vychovávají spolu tak že nemůžou děti být takové, ale třeba to nemají z domu a doma se chovají úplně jinak nevím, ale zajimalo by mě to.

manžel říkal že ta jedna byla jejich taková vůdkyně taková hlavní a ty dvě jí následovali nebo já jsem pak zalezla at se nerozčiluji a manžel na to dohlížel at odejdou a ony jak šli tak ještě dlouho řvali a nadávala lidi co šli od plusu tak se jen koukali co se děje tři holky a s takovým kraválem a nadávkama, a ještě pořád s těma komunistama no to bylo halo

babi u sebe zavřela i okno říkala že se bojí že se vrátí, ale my jsme jí říkali at se nebojí že na to nebudou mít odvahu určitě prudí už zase někde jinde, ono dokud jsme nebyli doma a přeháněla je babi tak jí nadávali a ani se nehli vůbec neodešli, ale jak jsme se pak objevili my tak nejdříve dělali kravál, ale pak se vzdálili

ještě by mě zajimalo jestli říkali pravdu že jsou z ameriky že tady nežijí, mluvili perfektně česky , ale pokud by měli třeba jednoho rodiče čecha tak proč ne, já si říkám že podle chování bych řekla že opravdu nejsou od tud že si tak dovolují nebo si myslím že v americe se výchově moc nevěnují a děti i tam dělají co chtějí, ale manžel i babi říkali že určitě lhali a jsou od tud zajimalo by mě jak to je, ale to se asi nedovím
1. čer 2008 v 18:40  • Odpověz
Simi autosedačku už máme to byla jedna z prvních věcí myslím jsem byla 7 nebo 9 týden a už byla doma. ještě nemám kojící podprdku a jinak co vím máme všechno a ještě něco i navíc aby náhodou nechyblo :grinning: :grinning: :grinning:
bojím se že bude všeho málo, ale myslím si že pak zase řeknu že bylo všeho zbytečně moc taková jsem já :grinning:
1. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
Taky si myslím, že byli odtud, jen chtěli asi vypadat zajímavě. Si hold myslely, že jim asi patří svět.
1. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
Ale hlavní je že jste už připraveni, teď se už jen připravit psychycky na ten porod. a ať hlavně nemáš moc velké pařáky. pač to se fakt špatně rodí, zadýchaná si už tak jak tak a pak ještě zpocená z těch veder. :unamused:
1. čer 2008 v 18:44  • Odpověz
Simi ted jsem ti koukala do albíčka tak ty peřinky s krtečkem máme ty samé do postýlky :grinning:
jak jsi s nimi spokojená? a oblékáš je nebo né? ono totiž mají jiný rozměr než ty klasické a já jsem ještě nenarazila na povlečení na ně, ale babi koupila látku světlé modrou s barevnýma medvídkama tak teta ušila dvoje povlečení, ale jinak nevím kde koupit ještě jiné, ono to může být i bez, ale to se zase bude muset častěji prát

když jsem je kupovala tak mě nenapadlo koukat na rozměry až jak jsem chtěla koupit povlečení a to jsem se divila že mají bud velké nebo malé, ale v takovém rozměru žádné
1. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
Simi veder se taky bojím nebo já jsem ještě k tomu všemu astmatik a jak je dusno tak jsem vyřízená tak bych si přála aby nebylo takové léto jako loni, ale moc tomu nevěřím tak si říkám alespon na porod by nemuselo být dusno :frowning2:
ted to ještě jde, ale pak přes 30 to už mi dělá problémy :frowning2:
1. čer 2008 v 18:48  • Odpověz
Silvi, no já nevím, já jserm ty peřinky měla ještě po mojí ségře, když měla ty svoje děti, takže teď jsme to už používali spíše jen jako deku na zem... Takže fakt ani nevím, že je to jiný rozměr než klasických peřinek do postýlek. Ale pokud máš dvoje povlečení, tak to ti zatím bohatě stačí. Já taky měla jen dvoje. Jedno se vždycky stačilo vyprat a pak jsem ji už stejnak od roku a půl nechávala spát v klasické posteli a má už i klasické dospělácké peřiny.
1. čer 2008 v 18:53  • Odpověz
Simi taky jsem si říkala že dvoje povlečení mi stačí jedno se vždycky vypere a při nejhorším není problém vyprat celé peřinky

my jsme původně koupili klasické v chicco bílé a pak jsme jeli do intersparu a tam byli tyhle a tak moc se nám líbili a byli ještě levnější že jsme v chicco ty původní vrátili a koupili tyhle, ale koukat na rozměr mě fakt nenapadlo, no jo ještě nemám zkušenosti a chybyma se člověk učí příště už bych věděla koukat i na velikost, ale tak snad to bude ok a pak stejně pujde do velké postele jak říkáš a dostane velkou peřinu
1. čer 2008 v 18:57  • Odpověz
Jasan, nazatěžovat si hlavu drobnostma. Na co mít doma kopu věcí.

A že se ještě nikdo teď na večír nenakoukl na koníka, Kde jsou všechny. Že by pořád chytali bronz? :grinning:
1. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
taky si říkám kde jsou všichni asi se ještě někde sluní a užívají si sluníčka :grinning:

v úterý se má stavit kamarádka co bydlí v Petřvaldě ta co jsem ti o ní říkala že bydlí za valachovcem, má dvě děti myslím že 7 a 4 oba kluky. jak budu u ní já v Petřvaldu tak by jsme se mohli sejít všichni třeba by jste se zkamarádili, ale je fakt že kdysi jsem tam jezdila často a ted se vidíme velice málo, je to hodná holka, ale taková usedlá a když jsme se viděli často tak jsme si neměli vůbec co říct a ted jak se vidíme jednou za půl roku tak si i perfektně povykládáme :grinning:
kdysi jsme tam jezdila skoro každý týden, ale to pak bylo fakt o ničem a ted je to supr vidíme se málo tak vždy o všem pokecáme a je to
1. čer 2008 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.