• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Tak jasan, jak budeš tady, tak dej vědět. hodím ti číslo na IP. Můžeme si zajít na kofču. :slight_smile:
1. čer 2008 v 19:11  • Odpověz
no tak to je jasný, ty jsi ukecaná ženská :grinning: ty máš pořád co povídat, ale jak je druhá zamlklá, tak to je fakt potom horší s takovou konverzovat.
1. čer 2008 v 19:13  • Odpověz
jasně dám vědět, ale fakt nevím kdy to bude nebo ted přijede ona tak to zase tak brzy nebude, ale číslo mi dej já ti taky pošlu moje a můžeme se třeba někdy sejít i bez ní jen tak a můžeme zajít na pokec
určitě by se k nám přidali i ostatní holky a udělali by jsme zase srazík
my jsme vždycky chodívali na pivko do sokolovny, ale už jsme tam dlouho nebyli
1. čer 2008 v 19:13  • Odpověz
jo já v sokolovně taky nebyla, skočil tam jen jednou ten můj pro pizzu, my spíše chodíme na valachovec na pivčo, :grinning: Ale určitě, jak se budeš nudit, tak se ozvi a můžeme posedět i u nás.
1. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
ona je hodná holka, ale nemá moc koníčky a spíše sedí pořád doma tak není s ní o čem pořád povídat, jak ji vidím jednou za čas tak je to supr, ale jak každý týden tak je to pak divné nebo jsme pak hledali nějaké témata a to mě nebavilo.
ted je zase o čem pokecat nebo ona si hledá práci, a já zase těhu tak to je o čem pokecat, pak o jejich dětech a tak, ale to se fakt nesmíme vídat moc často, i manžel tam byl se mnou pár krát a říkal že si s ní ani jejim manželem nemá pořádně co říct a to se nám nestává většinou s každým pokecáme, ale tam fakt není o čem
1. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
já mám taky takovou kámošku.je to bejvalá kolegyně z práce, taky toho nikdy moc nenamluvila, tak jsme se tak nějak přestaly vídat. ale já si myslím, že až budeš mít mimčo, tak téma si s ní už najdeš vždycky, pač děti, to je nikdy nekončící téma. :grinning:
1. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
ono my jsme s manželem spíše takoví aktivní pořád někde jezdíme a nesedíme doma chodíme na procházky a hodně ke známým na návštěvy tak jsme pořád v jednom kole a nemáme čas na nudu, spíše se někdy nudím jak je manžel v práci, ale to je málo taky si vždycky zajdu někam za kamarádkou nebo některá přijde k nám tak se vždycky nějaká zábava najde, snažím se být pořád aktivní, ale někdy se stane že se nudím.
my hodně cestujeme jak to jde tak jsme pořád někde pryč, máme představu že pak budeme jezdit i s prckem tak doufám že to půjde že to nebude nějaký problém zatím si to malujeme tak že budeme pořád jezdit po výletech, ale jak bude prcek tak pak můžeme zjistit že skutečnost je jiná tak uvidíme jak nám to půjde, ono některé kamarádky mi říkají že s dítětem se dá cestovat v pohodě a některé říkají že s dítětem se nedostanu nikam tak uvidím jaká budu pak moje zkušenost zatím to nemůžu moc soudit když jsme sami

jasně že se někdy ozvu a můžu se stavit to není problém vemu auto a dofrčím :grinning:
1. čer 2008 v 19:26  • Odpověz
To záleží hodně na rodičích jak budou vést svoje děti. Pokud budete mít hodné neuplakané dítě, tak v poho se vám bude cestovat. My měli smůlu,pač ta naše proplakala co se dalo a asi tak do půl roku, takže ani cestování v autě ji neukonejšilo. Takže jsme raději seděli doma. Ale ted už je v poho, všude se těší, jen kdyby bylo více peněz na to cestování. Nám pomalu vše sežere barák a hypotéka.
1. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
Takže pokud to bude jen trochu možné, tak čapněte pak to svoje robátko a cestujte a cestujte. Já to jen schvaluji, :slight_smile:
1. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
pokud to půjde tak budeme hodně jezdit
uvidíme jaké budeme mít dítě jestli hodně uplakané nebo klidnější a jak bude snášet cestování,
od švagrové dvě děti cestovali rádi a to třetí jim v autě pořád blinkalo tak ani pomalu nemohli nikam jezdit, ale to se pak taky asi po půl roce upravilo

už budu končit jdeme si udělat večeři a pak v osm je 3+1 s Donutilem tak budeme koukat máme ho rádi vždycky na to koukáme a manžel říkal že je to dneska o hypochondrech tak že se musíme dívat že je to i o mě já jsem taky hypochondr každou chvíli mi něco je :grinning: :grinning: :grinning:

měj se hezky a krásný večer zítra tady zase budu pa
1. čer 2008 v 19:36  • Odpověz
Tak si to u té bedny užijte, taky krásný večer. Pa :slight_smile:
1. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím
jste tady některá? :wink:
2. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky!!! :slight_smile:
Tak Viktorkova sobotní oslava se vyvedla, dostal tolik dárečků, že jsme to ze zahrady tahali na dvakrát :grinning: . No jo, musí si naposledy užít pocit jediného vnoučátka. Včera jsme byli celý den na Ecce Homo, to jsou závody do vrchu, můj taťka do toho dělá...Bylo super, ale malý už byl tak hotový, že usl na lavičce na terase u hospůdky, ale fakt bylo fajn.

mikso....To jsou věci... :slight_smile: Moc moc gratuluju ke kočárku!!! Takže to byla šestikolka, :sweat_smile: , snad budete spokojeni a ta barvička je prostě NÁDHERNÁ, taková krásně miminkovská!!! :dizzy_face:
Já měla na Viktorka první peřinku (spíše dečku-byl letní) taky takový nestandartní rozměr, takže jsem nepovlíkala, a vždycky šoupla do pračky
...no a ještě k těm holkám....to je docela masakr, ale ani mě to moc nepřekvapuje, protože z vlastní zkušenosti vím, že holky dokážou být pořádné "svině" a kolikrát se chovat hůře než kluci :confounded:, to jsem teda v šoku, že tady na sídlišti něco takového můžeme mít...no snad je nepotkám nebo nevím, co bych dělala, ale asi by lítaly facky... :zipper_mouth: , já mám celkově problém s nevychovanými dětmi...pořád mám nějaké snahy vychovávat, třeba kluka od sousedky učím už třetím rokem zdravit :angry: .
2. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
ahoj Míšo já už jsem si říkala co je s tebou že jsi tady dlouho nebyla, tak to je supr že jste si oslavu užili :grinning:

ten kočárek je úžasný jsme z něj úplně nadšení, zatím nám stojí v ložnici a já pořád s ním jezdím a tak a jak začne překážet tak půjde do sklepa, akorát mi dneska psala kamarádka že by ho nekoupila myslím takovou barvu že je typická pro holky, ale já si myslím že je tak akorát a nevadí pokud by to byl kluk, někdo má modrý nebo červený kočárek a opačné pohlaví a taky to nevadí. a ta barva je prostě úžasná nikde jsme takový kočárek neviděli všude jen ty typické barvy a tenhle mě okouzlil na první pohled.
my s tím pohlavím pořád nevím nejdříve nám řekli kluk a ted holka tak ještě jdeme za dva týdny na poslední velký ultrazvuk tak uvidíme co řeknou tam
já mám pořád takový vnitřní pocit že to bude holka tak se necháme překvapit co na nás vykoukne

jsem ráda že jsi mi dala vědět o tom kočárku nebo je fakt supr a jak jsem s ním pojezdila a srovnala to s tím tako tak je to docela šílený rozdíl, ještě že jsme to tako nekoupili

Míšo jakou barvu budete mít vy kočárek?
2. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
ještě mi paní prodavačka ukazovala katalog v jakých barvách by se dal ještě objednat, ale žádný se mi tak nelíbil tenhle je nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
Míšo mě se normálně o těch holkách zdálo ještě v noci, byla jsem včera úplně v šoku že takové chování můžou mít i holky, ale jak je vidět můžou a jsou mnohdy ještě horší než kluci, ted už si nemyslím že jen kluci a puběrťáci jsou špatní :unamused:
2. čer 2008 v 10:59  • Odpověz
Ahojky Sylvi...To není pravda, že je typický pro holku.....asi kamarádka narážela na tu výšivku květů, ale mě to právě připadá takové něžňoučké, prostě přesně pro miminko....Já ani nejsem pro to, rozdělovat to jako holka-červená, kluk-modrá...Viktorkovi od mimíska moc slušela právě červená barvička, měl i červený sporťák a dokonce měl i panenku, kterou si vozil v kočárku.... :dizzy_face: , takže na toto my vůbec nehrajem. Ale ta barva toho kočíku je prostě naprosto dokonalá a můžeš si být jistá, že stejný jen tak nepotkáš. Jsem za vás moc ráda, že jste spokojeni a vlastně máte o starost méně teď už.
Já budu mít ten Moon barvy malinové...je to hodně razící červeno-růžová, takže nás taky nikdo nepřehlédne :grinning: ...Moon je vlastně jakási odnož Babyweltu, takže máme kočík od stejné firmy a je pravda, že se ti němci s poláky nedají srovnat. Já když si zkusila poprvé s Moonem v obchodě pojezdit, tak jsem hned věděla, že tento a žádný jiný. Fakt se to nedá srovnat, manipulace doslova jedním prstem....Už se taky těším, až ho budeme mít doma!!!!
2. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz
mikso....a na kolik vás teda nakonec vyšel? A jaký to je přesně typ....ještě bych ho chtěla prozkoumat na netu.... :wink: :grinning:
2. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
Míšo já taky nerozděluji barvy podle pohlaví, je supr dá se ovládat jedním prstem a jezdit s ním slalom, a je úplně lehký, už se těším až budeme jezdit venku s prckem :grinning:
stál 8390,- a ještě jsem si objednala tašku, ale tu od emitex nebo vyjde na 499 a taška přímo k tomu by stála 1399,- a to už se mi zdá moc. a ještě musím dokoupit pláštěnku na tu jsem úplně zapomněla tak jak půjdu pro tašku tak se hned optám
jinak je to baby welt oregon gt 6

už se těším až budeme drandit s kočárkama :grinning: :grinning: :grinning:

ještě tam byl ten samý zelený, ale tříkolka ale nám se nelíbila ta barva ani ty tři kola, s těmi šesti je supr kola jsou odaretované točí se o 360 stupňu tak je to úplná pohoda, včera jak jsme byli venku tak jsem pozorovala kočárky a je tam velký rozdíl v těch kolem maminy museli kočárek pořád nadzvedávat jak zatáčeli a tak celkově je to jiné a s tím nemusíš hnout jede sám.

jsem moc ráda že jsi nám o něm řekla

ted jsem byla v obchodě je tam zase dneska pěkné vedro, chtělo by to bazének :wink:
2. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky kočandy, :slight_smile:
tak jak čtu tak jste se měly dobře na srazíku dobře no a my jsme už teda v Rychvaldě. KOmplet c ze vším.
No a to počasí je hrozné že ale co aspoń že je kde vyrazit tak co nového máte holky? Nějaké novinky? :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz
ahojky ,jen na skok.Danko,jak si s tím spokojená?Je tam starší baterka ale až ji vyměníš,tak to hrčí no jak v tom autě :grinning: Nemusíš kupovat zásoby,dlouho to vydrží :wink: Jo Sylvo,kdyby tam u toho byl ten můj,tak to by asi lítalo!Já to zažila nedávno,představ si taky holky a zvonily na zvonky a tloukly do schránek,jo a vyběhl na ně pán řval a ony se ani nelekly byly ještě drzé!Tuším,bylo to asi před týdnem.
2. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz
ahoj Miri,tak kde váznou ty fotečky?Míšo,nevíš kde můžu sehnat ten dort s tím jedlým papírem?Já jen jestli nevíš,když jste slavili...
2. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz
jdu koupit malé pidibazének na balkon,jsem zvědavá,jak se jí to bude líbit :sunglasses:
2. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz
ahojte,vy jste ale ukecané :grinning: takže srazík byl výborný?No to vám závidím :slight_smile: jinak abych se pochlubila,vypadá to že čekám dvě holčiny,doktor mi to říkal na 80% ale ještě uvidíme jestli aspon jednomu nenaroste pindík :slight_smile:
2. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz
Karainnkaa :frowning2: i dej mi trochu času ještě budu pracovat měsíc a pak budu na mateřské tak budu mít více času a dám tam fotečky teď fakt nestíhám je toho hodně :frowning2:
Dita tak ty teda čekáš dvojčatka tak to jo krásné by bylo kdyby se ti narodil páreček kluk a holka a co hlavně ať jste zdraví všichni to je důležité. :wink:
2. čer 2008 v 16:41  • Odpověz
mikso...Tak ta cena je slušná, sice jste si trochu připlatili, když to srovnám s takem, ale určitě to bude stát za to. Já taky nebudu kupovat origoš tašku a pláštěnku, to je zbytečně drahé...zvolím nějaké univerzální, za mnohem menší peníze...

kara...tak to bude maličká určitě nadšená :wink: my se v balkónovém bazénku nařádili dost....do té doby než nám zrekonstruovali balkóny a pěkně ho zúžili :unamused: Teď se mi tam nevejde ani židle! :angry:
dito...Gratuluju k děvčátkům....to je hezká zpráva! holčičky jsou roztomilé a co teprve, když jsou dvě! :astonished:
2. čer 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
Ahojky holky :wink:
Karin,jsem moc spokojena.Je to super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
Holky, tak vám jen popřeju krásný slunný den. Jsem tu jen na skok. Malá zrovna snídá a nějak tam dělá randál, tak zase musím valit.

Diti, taky gratuluji k holčičkám. Já mám jen jednu, ale kdybych měla druhé zase holčičku, tak jsem jen ráda. Holčičky jsou fajn, jsou takové mazlící berušky. Já na tu svou nedám dopustit.

Tak nic valím za malou a pak s ní ven. Dneska jsme už vstávali v 6hod, tak to je na nás rekord. Pač jinak vstáváme tak kolem 8hod. Tak zatím pa
3. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím jsem tady jen na skok jen pozdravit a dočíst vás, nebo za chvíli mi příjde na návštěvu kamarádka. tak se tady pak asi objevím večer nebo zítra :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo je trošku dražší než jsme měli v plánu, ale myslím že se vyplatí a nebudeme litovat :grinning:
my máme taky po rekonstrukci balkony, ale nějak viditelně nám to na prostoru neubralo možná něco málo, ale ani jsem to nějak nepostřehla, prádlo se mi věší supr, ještě tam máme dvě zahradní židle a takový velký hambál v kterém máme rajčátka a je to ok není zase tam málo místa, a koukala jsem že takový ten malý bazének se mi tam taky později vejde, ale to jen ten malý větší to už ne. asi máme každý jinak udělané balkony :grinning:

Diti taky gratuluji k holčičkám :grinning: :grinning: :grinning:

Holky užijte si krásný den :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 08:25  • Odpověz
Ahojte-noo,tady se kecá víc než u nás-miksa to tady zachranuje :wink: Jinak holky,jestli chcete podpořit Heliska (nevím jestli jste o tom některá slyšela) přišla o dvojčátka-dcerky (v září měla termín) tak ji pisněte do volné diskuze "Na podporu Helenky". je to moc smutné :fearful: Jinak přeji hezký den :wink:
3. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.