• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
dobré ráno holčiny. Tak co se to tady s vámi děje. Nikde nikdo. :slight_smile:

To byla včera nádherná bouřka. Už ale že to ta příroda potřeboval trochu toho deštíku.

Jo Tony, ten příběh je smutný. ale snad se ji bzry zadaří a dočká se taky být mamčou. :frowning2:
4. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?
jak je venku tak krásně tak tady ani skoro nikdo nechodí :grinning:
dneska jdeme na předporodní přípravu tak už se těším

Simi včera byla u mě ta kamarádka z Petřvaldu tak jsem jí říkala o tobě tak říkala že se někdy můžeme všechny sejít a jít někam na pokec, tak se pak domluvíme kdy, od července to vypadá že půjde do práce tak by jsme se mohli sejít ještě do té doby nebo pak nebude mít tolik času.
kdy by ti to vyhovovalo dopoledne nebo odpoledne?
mě spíše dopoledne, odpoledne jedině jak bude mít manžel odpolední a tu bude mít myslím od 23.6, dělá samou ranní a co šest týdnů má odpolední tak je to supr, jak má ranní tak mám více času ráno nebo odpoledne už někam jezdíme nebo chodíme na procházky :grinning: máme návštěvy a tak různě :grinning:

Toni78 taky jsem koukala na ten příběh je moc smutný nikdy bych něco takového nechtěla zažít nevím jak bych se s tím vyrovnala :frowning2:

holky přejí vám všem krásný den
4. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahojky, tak Silvi mě je to celkem jedno jestli odpoledne nebo dopoledne. Ale je fakt, že odpoledne se ještě někdy podaří malé usnout, tak se můžeme domluvit na to dopoledne. Budeme jen rádi, že nebudeme sedět doma. Když něco domluvíte, tak mi písni. :slight_smile:

Jinak jsme dneska měli menší srazík s holčinama z Orlové, tak bylo supr, jen jsem zase lítala jak pometlo za malou. :grinning:
4. čer 2008 v 19:08  • Odpověz
ahoj Simi koukala jsem na fotečky z dnešního srazíku, tak jste se měli dobře to je fajn :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem dneska byla na cvičení tak jsem nějaká bolavá , byla jsem asi nějak hodně ztuhlá a všechno mě bolí.

pak ti dám vědět a domluvíme se :grinning:
4. čer 2008 v 19:38  • Odpověz
Jasan, tak dej pak vědět.

Jo já bych taky potřebovala nějaké cvičení i když dneska to lítání za malou mi taky dalo zabrat. :grinning:
Jen pěkně cvič, ať porod zvládneš levou zadní. :grinning:
4. čer 2008 v 19:39  • Odpověz
jejda kéž by mi to pomohlo a šlo to nějak dobře a rychle :grinning:
později se chystám pít maliník a lněné semínko tak pak můžu povykládat jestli to k něčemu bylo, určitě to neublíží a jak to pomůže tak bude jen dobře :grinning:

dneska jsem se ptala asistentky jestli mají na sálech klimu tak říkala že ano že je tam příjemně, nebo kdyby bylo nějak moc dusno tak nevím jak bych to zvládla, už ted sotva dýchám
4. čer 2008 v 19:46  • Odpověz
No musíš myslet pozitivně, že je to brnkačka a když to zvládlo tolik ženských tak to zvládneš taky. :slight_smile: ale mi se to mluví, když to mám už nějaký ten čas za sebou. Ale jak tak koukám, tak pomalu pořád diskutujeme jen my dvě. :grinning:
4. čer 2008 v 19:55  • Odpověz
dobré ráno maminy. :slight_smile: sluníčko už vstává dobré ráno dává a vy nikde. že by už jste chytali bronz. :grinning:
5. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky přeji všem hezký den :grinning: :grinning: :grinning:

Simi nějak nám to tady vázne ta diskuse, nikdo nechodí ani nepíše :frowning2: na Orlová..... kecáte více
možná to je tím počasím že si každý užívá venku a nesedí doma u pc
5. čer 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
vůbec nemám čas tady zajít co jsem u našich.Tak co,na kdy se opět domluvíme?
5. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
krásné ranko všem.. vpadá to tam nějak větrně teda.. :grinning:
5. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
na srazík mám čas příští týden celý, takže záleží čistě na vás. :grinning: Zrovna vařím, tak mám čas kouknout na koníka.
5. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
já se taky hlásím.. akorát teda nevím, jak bude doma náš tatík, takže se přizpůsobíme jemu.. to chápejte.. :grinning:
5. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
simčo, co vaříš dobrého? já čekám až s emiška vzbudí.. mi normálně sama usla v náručí.. :unamused:
5. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
Já dělám rajskou polévku a jako vždy když nevím, tak nejvěčnější kuře s rýží.
5. čer 2008 v 11:28  • Odpověz
já mišce taky dneska udělám rajskou polívku a sobě nic.. hihi.. :grinning:
5. čer 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím vás...Moc se teď nedostanu k pc, dopoledne jsem v práci a odpoledne je furt něco...Dneska mám docela klídek...Viktorek je na výletě v Zoo Lešná, tak bude určitě nadšený :grinning:
mikso...Už jsi byla na tom testu na cukrovku? Pokud ano, kde? A jak to probíhalo?
5. čer 2008 v 15:28  • Odpověz
ahoj Míšo ano byla už na zátěžovém glukozovém testu ve 25 týdnu, chtěli mě poslat do Bohumíne nebo tam posílají normálně, ale já jsem si řekla že chci na Fifejdy tak jsem šla tam, přišla jsem ráno na lačno ani jíst ani pít vzali mi krev pak jsem chvíli čekala než zavolali z laboratoře hodnoty pak mi dali vypít ten nápoj bylo ho 4 deci a byl takový hnusný, ale dalo se snažila jsem se ho vypít co jak nejrychleji říkali že mám na to pět minut, ale vypila jsem to na tři krát najednou to nešlo, pak jsem šla do čekárny čekala hodinu pak mi vzali zase krev pak jsem zase čekala hodinu a ještě jednou do třetice mi brali krev a to jsem zase musela počkat až zavolají z laboratoře jestli je to ok, tak pak přišla sestra že už můžu jít domů a že už mužu jíst i pít jinak se celou dobu nemohlo, ještě mi říkali že pokud bych ten nápoj vyzvracela nebo dostala průjem tak že ho musím pít znova, ale naštěstí to bylo ok, byli jsme tam na to ten den tři a tak jsme alespon kecali ještě tam byl se mnou manžel tak to uteklo, jinak nevím trvá to dlouho. pak jsem si za tři dny jela pro výsledek, v Bohumíně ho prej pošlou, tak nevím do Bohumína jsem nechtěla, mám problém se žílama nejde mi vybrat krev a na fifejdách mám s tím velice dobré zkušenosti tam mě netýrají a nehledají žíly tak jsem řekla že půjdu jedině tam a proběhlo to dobře. nemáš se čeho bát

dneska jsme byli na procházce venku je supr konečně se tam dá dýchat
:grinning:

příští týden na srazík nemůžu už toho máme hodně v plánu, mě by to vyhovovalo tak za 14 dní, ale jinak se klidně domluvte a jestli budu moct tak určitě dorazím a pokud ne tak příště
5. čer 2008 v 17:36  • Odpověz
miksa-ahoj,nvím co máš proti Bohumínu?Krev se bere všude stéjně,všichni vždycky nadávají na Bohumín a pak jsou rádi (když se jim něco stane)že je tam ošetří. Takových pacientů jsem zažila........................ :fearful:
6. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
ahojte :wink: :slight_smile: co nového? Jinak souhlasím s Toni,jsem sestra na ARU a podle mě se všude bere krev stéjně. Když někdo začne nadávat na nějaký špitál,lidi se toho chytají jak mouchy na lepek :sweat_smile: přitom většina lidí pokaždé v té nemocnici s něčím skončí a jsou rádi že jsou rádi!
6. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
ahoj toni78 konkrétně proti Bohumínu nemám nic mám jen velice špatné zkušenosti co se odběru týká, nemám žíly a ještě k tomu všemu ondlívám a dá se mi vybrat jen krev na zapěstí jinde to prostě nejde a co jsem těhula tak už jsem si užila svoje nebo mám štěstí na sestry které mi nevěří že to jinde nejde a zkoušejí a hledají žíly a je to balada když tě napichnou a pak tam s tou jehlou točí a točí a dávají jí hlouběji a nic neteče tak se diví tak píchnou kousek vedle a znova ten samý postup a to já už hlásím že je mi zle, jak jsem byla ve 12 tt ve vítkovicích na screning tak mě píchali 8x než se jim jednou povedlo mi vzít krev, byli to dvě učenky a byl to fakt zážitek nešlo jim to tak se u toho šíleně smáli a uzavírali sázky jestli mi tu krev vemou nebo ne jak jsem jim hlásila že je mi zle tak se jen smáli až jsem se jim sesunula na zem tak si mě konečně začal pořádně někdo všímat a fakt když potřebuju vzít krev a kvůli tomu mě píchají 8x tak se mi to zdá velice moc, normálně mě vždy píchají tak 3-4x, na fifejdy jezdím už roky na krev kvůli štítné žláze a nikdy jsem tam nezažila jediný problém kam si ukážu tam mě píchnou je to najednou a není mi zle protože nic nehledají, tak se není co divit že po takových zkušenostech zvolím pracoviště o kterém vím že je dobré nebo na cukrovku jsou tři odběry a nevím kdybych zase natrefila na nějakou takovu zlatokopku která by si trvala na svém že něco najde tak nevím kolikrát by mě píchala takže je pro mě daleko příjemnější jed už na osvědčené pracoviště a nemusím se pak domu plazit s tím že mi je ještě dva dny zle,
6. čer 2008 v 08:37  • Odpověz
holky a neříkala jsem že Bohumín je špatný jen jsem říkala že od nás posílají na ty odběry do Bohumína, ale já jsem šla na Fifejdy protože mi to tam vyhovuje. nikde jsem nenapsala že konkrétně Bohumín je špatný, jo co se týká Vítkovic tak tam bych už kvůli tehle zkušenost nepáchla :frowning2:
Míša se jen ptala kde jsem na testy byla tak jsem jí řekla že od nás automaticky posílají do Bohumína nebo tam patříme nebo co nevím jak to chodí, ale pokud mám možnost si vybrat tak zvolím osvědčené a myslím že vy by jste udělali to samé,
6. čer 2008 v 08:41  • Odpověz
Ahojky holky, :slight_smile:
dneska je krásně že? :slight_smile:
No jak já jsem byla na kontrole tak mi řekla sestřička, že mám jít na cukrovku tam kde chci rodit, ale jelikož chci rodit v karviné tak jsem nemusela nikde jezdit tak jsem šla do Orlové nebo Karviá je spojena s Orlovou.
Sylvi měla jsi to úplně jiné než já já jsem tam byla objednaná na 7 hod vzala mi krev a pak jsem musela vypít 0,5 l té hnusné sledké vody a za dvě hodiny jsem se měla vrátit a pak mi zase brala krev a na druhý den jsem šla na kontrolu a pro výsledky. No ale jakou jsem měla žízeň to byl maras. :wink:
Holky co plánujete o víkendu?
:slight_smile:
6. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
miriluk tak se to asi všude dělá jinak nebo já jsem se ptala jestli můžu odejít a pak se vrátit tak mi řekli že ne že musím být v čekárně kdyby mi nahodou bylo zle, všude je to asi jiné

já ted uklízím a pak budu vařít, později se ještě má zastavit známá a odpoledne nevím jestli nepřijedou tchánovci, kdyby nepřijeli tak možná pojedeme do Ostravy na nákup nebo půjdeme na procházku, ještě nevím co naplánoval manžel

o víkendu ještě nevím v sobotu jde manžel do práce tak to asi nic moc a v neděli pokud by nebylo moc vedro tak určitě vyrazíme někam na výlet, ale ještě nevím kam to vždycky domlouváme tak nějak narychlo jak se rozhodneme že vyrazíme

miriluk co budete dělat o víkendu vy? a jak dlouho budeš ještě pracovat?
6. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
No Sylvinko ještě budu pracovat do konce 6 měsíce a pak si vemu dovolenou.
No a o víkendu jdeme na svatbu žení se mi brácha tak jsme pozváni a hostinu budou mít ve Silmě v Rychvaldě no a v neděli budem odpočívat a relaxovat. A moc se těším jak si dám dortíček :grinning:
6. čer 2008 v 09:27  • Odpověz
miriluk to se máte svatba to je krásné, v Silmě to je supr měli jsme tam taky svatbu teda hostinu obřad jsme měli na městském úřadu v Rychvaldě, ještě nebyla možnost obřadu v Silmě to nějak zavedli měsíc po naší svatbě.
budou tam mít i obřad?
kdyby byla tehdy možnost udělat tam i obřad tak by jsme to určitě tak chtěli, ale bohužel nás to minulo, ale navadí i tak jsme měli svatbu krásnou i když nám tedy celý den pršelo, ale ani nám to nevadilo :grinning:
6. čer 2008 v 09:38  • Odpověz
No oni mají obřad na Radnici v Orlové a pak jedeme do Silmy.
A jak jsem se vdávala já tak jsme měli zajímavé počasí ráno nám svítilo sluníčko a odpoledne se zamračilo a začalo mrholit a pak do toho sníh no byla to sranda ale měli jsme taky pěknou svatbu pak jak budu mít čas tak dám pár foteček.
6. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz
Koukám, že nikde nidko, tak se taky odporoučím. Zítra slavíme Elenčiny 2.narozeniny, tak mám od rána o práci postaráno. Snad se nám vydaří počasí a bude nám svítit sluníčko. Tak pa holčiny a dobrou noc. :slight_smile:
6. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz
ahoj Simi přeji Elence vše nej nej k narozeninám a ať se vám oslava vydaří :grinning:
7. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky :sunglasses:
Simi,taky přeji Elence vše nejlepší k narozeninám a mnoho štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:
7. čer 2008 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.