• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
já jsem byla dopoledne na Fifejdách na to echo a pro výsledky cukru naštěstí vše ok, pak jsem si dali oběd a manžel šel do práce a odpoledne jsem šla do předporodního kurzu a pak na procházku cestou jsem se stavila za kamarádkou na dětské hřiště tak mi odpoledne hezky uteklo. ted jsem ještě poklidila prádlo a sedím u netu a čekám až příjde manžel domů z práce.
14. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
joooo :wink: ,máš takové kudrnaté delší vlasy,že?
14. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
jdu nakrmit to naše malé mimi a pak se vrátím,tak tu na mě čekejte :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
mikso....aha, tak teď už vím, budeš z toho paneláku před náma...my máme zatím oranžovou jen zadní stěnu. Já si právě říkala, že to není možné, sousedy celkem od vidění znám, tak jsem teď toho měla plnou hlavu...kdo by jsi mohla být :slight_smile:
My vyřizovali net jen pro náš panelák, takže odtud ho znát nebudeš, ale on chodí s malým hodně ven a nakoupit atd, tak nejspíš od vidění...
14. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz
ano mám tak to mě asi budeš znát, pořád se sem chystám dát fotečky, ale nějak to vždy nestihnu, já se napravím a nějaké tady dám, já jsem koukala na tvé fotky tak myslím že od vidění se známe
14. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
mischelinka tak určitě od vidění ho znám,

holky pak se musíme domluvit a zajdem pod lípu a pokecáme,
14. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Jasně, určitě někam zajdem.
Já se loučím, teď jsem byla zase zvracet :confounded: ...mám nějaké horší období teď.l Tak hezkou noc.
14. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
mischelinka tak raději bež do hajan držím palce at to brzy přejde a dobrou noc, zase pokecáme jak bude čas pa
14. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
tak jsem tady :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
tak koncem měsíce dám vědět to budu už u mamky a zajdem pokecat pod lípu.už se těším :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
larra v pravý čas už jsem to chtěla vypnout nebo mischelinka už šla do hajan tak jsem tě ještě stihla.
jasně pak dej vědět a zajdem pod lípu na pokec já se taky těším
14. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
napíšem si zítra,malá pláče tak jdu za ní.zatím pa a dobrou :sweat_smile:
14. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz
holky chtěla jsem tam vložit fotky tak jsem dala nastavení a vložit fotku jenže vkládá mi to pouze do profilu jak si mám založit album? jsem na to asi nějak nešikovná nějak mi to nejde
14. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
je top nějaké divné dám alba a vytvořit nové album a vložím a popišu fotky a jak to chci uložit tak to nejde a píše že album je smazáno, nevím co s tím?! možná to ještě dám dohromady a když ne tak snad mi poradíte co s tím
14. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky holky,
:slight_smile: prozatím bydlím ještě v Orlové na Osvobození 822 a dělají nám tam okna tak to jé maras a ještě jsem těhotná no a do Rychvaldu se budem stěhovat v 7 měsíci na bytovku 1560. Tam je klid a jak se mi to narodí tak to bude žužo můžu aspoň malou někam dát ven než v Orlové. No a mně je 23 let a čekáme první mimi.
Tak zatím pa pa
15. kvě 2008 v 07:15  • Odpověz
autor
Dobré ránko,maminy :slight_smile:
miriluk-já taky bydlím v Orlové na Lesní nad koupalištěm.V Rychvaldě se ti bude líbit.Já tam bydlela od mala.Mám tam rodiče a zbytek rodiny.V Orlové bydlím víc jak 2 roky,ale to už jsem psala.A kdy máš termín porodu ty?
15. kvě 2008 v 07:41  • Odpověz
autor
Sylvi ahoj,klikni na album a pak vytvořit album.Objeví se ti tam tabulka a v ní klikni na procházet na výběr fotky kterou si tam chceš dát.
15. kvě 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
Jinak mé jméno je Danka :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 07:48  • Odpověz
larra77 tak to dělám a nechce se mi to uložit, ještě to dneska prubnu snad už to bude ok
15. kvě 2008 v 09:35  • Odpověz
No termín podorodu mám 15.8. a jmenuji se miriam lukovská a možná Danko budeš znát mého manžela, bydlel kdysi taky v Rychvaldě .
15. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
miriam,no možná že ho budu znát z vidění to jméno mi nic neříká.
15. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
Sylvi,možná že ty fotky máš moc velké.Já jsem si tam chtěla dát fotky z ultrazvuku a taky mi to nešlo.
15. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Miriam,taky si tam dej nějaké fotky,co? :slight_smile:
15. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
Jdu uklízet a něco uvařit.Zatím pa :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
mirililuk a nemáš náhodou bratra Radima Lukovského má 30 a taky čekají mimi?
15. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz
Teda baby.....Tak aby to bylo ještě zamotanější....tak já na 1560 bydlela 7 let!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
miriam....ty budeš spíše manželka radima, co? no tak to je sranda!!! určitě si mě bude pamatovat, bydleli jsme naproti, ale já byla ještě malá holka!
15. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz
Miksa: Radim je můj manžel a čekáme spolu miminko. :grinning: no a jsem taky v 26 tt. asi jako ty!
mischelinka: a jak se jmenuješ celým jménem? Zeptám se manžela jestli tě zná.
:slight_smile:
15. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
miriluk tak to je supr jak jsme měli sraz ze školy tak říkal Radim že čekáte mimčo tak jsem ještě říkala to budeme mít tak nějak přibližný termín. to je supr. Radim je můj spolužák chodili jsme spolu na základku tak mě zná jmenuji se Sylva Jarolímová za svobodna Mokrášová tak to bude vědět. pak znám od vidění i jeho sestru právě jsem myslela že je to ona.
15. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak co holky už se znáte??Sylvi ty jsi stejný ročník jako já-mám pocit že jsme spolu chodívali do školky :grinning:
15. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
¨toni78 ahojky že by jsme spolu chodili do školky?! :wink: :wink: :wink: je to supr že se nás tady začíná scházet více, pak dáme nějaký ten srazík, můžeš přijít taky máš do z Bohumína kousek :slight_smile:
15. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.