• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Tak holky oslava se vydařila, byl to babinec až hrůza. Chudák ten můj si musel připadat mezi samýma babama zajímavě. Ale hodnotím, vydržel bobánek. Elenka byla taky hodná,zase celý den nespala, tak večer v osm zapadla do postele a spala hned.

Jinak ještě jednou moc děkujeme za přání. Myslím si, že Elenka se moooc bavila. Ale je to hrozné, jak ten čas letí. Už ji táhne na 3. :frowning2:

Zítra hodím asi fotky z oslav do albíčka. Dneska jsem taky jasná do pelechu. Takže pa pa a dobrou noc. :wink: :slight_smile:
7. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a jaký byl víkend?

Simi to je supr že se oslava vydařila, koukala jsem na fotečky jsou moc hezké, tak jste si supr užili a tak to má být.

Miriluk jaká byla svatba?
9. čer 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahojky děvčata,
Sylvi bylo dobře, ale akorát to počasí bylo moc teplo, ale pak se ochladilo a bylo dobře. No a včera jsme odpočívali. Sylvi máš už koupenou postýlku a nebo budeš kupovat později. Budeš chodit na cvičení pro těhotné?

Simi já taky dodatečně gratuluju Elence k narozeninám hodně štěstíčka a zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz
miriluk postýlku už doma máme, kupovali jsme jí v chicco,
na cvičení už chodím dlouho už budu za chvíli končit nebo je to rozdělené myslím do osmi lekcí a my tu osmou máme ted ve středu, pak se jede zase na novo od začátku tak to už asi chodit nebudeme, nebo to bude zase stejné od začátku,
jinak cvičení můžu jen doporučit je to skvělé uvolníš se tam, je tam i sranda hodně se dovíš tak je to supr, a taky tam můžeš probrat co tě trápí a porodní asistentka se vším poradí a pomůže, my jezdíme každou středu do Bohumína vede to tam přímo porodní asistenkta z Karviné, pokud to vyjde tak ted v pátek se jdeme podívat na porodnici :grinning:
9. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz
larra-bude ti psát di IP nějaká luci-chce nějaké informace ohlodně Karvinské porodnice.
9. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky holky, zase se po nějaké době hlásím... :wink:
Na ten diabetický test jdu příští středu a objednala jsem se do Bohumína, do diabetologické poradny....je to naštěstí mimo nemocnici....pokud by to bylo do nemocnice v Bohumíně, tak bych tam teda nešla a ani by mě tam manžel nepustil. :confounded: A klidně tady prohlásím, že Bohumín je pro mě osobně naprosto otřesná nemocnice a ne nadarmo se jí říká "veterina".
Stačilo mi bohatě, když byl manžel po úraze operován a hned ten den po operaci v šílených bolestech se nemohl dozvonit na sestru, třískal berlí do plechové skříňky a do stěny....a žádná odezva. Nakonec volal mobilem mně do Rychvaldu, a pozor, já tam musela přijet......a osobně sestru požádat, jestli by tam nezašla!!!!!!!!!!!! Doufám, že si to ta kráva po mém výstupu, už nikdy nedovolí....Samozřejmě pily kafčo a klábosily.
A to není všechno, před půl rokem tam babi (61) přijali kvůli vyššímu tlaku, srazili ji ho léky a nehlídali ji.....jenže jí ho srazili na takové minimum, že tam málem umřela....hrozně jsme se o ni báli a dodnes nechápu, že ji nehlídali.....Dále nemluvím o tom, jaké má můj muž v místě operací jizvy, to dr. v Ostravě koukali, že ho někdo takovým způsobem zašil....Takže se mi nikdo nemůže divit, že bych tam nepáchla, protože mé skušenosti hovoří jasně.
9. čer 2008 v 15:36  • Odpověz
Mirulik, děkujeme za gratulace.

Dneska je krásně, od poledne, je malá celou dobu naložená v bazénku. Ještě,že ho dostala k narozeninám.

Míšo, jak čtu tvoje zážitky z nemocnice Bohumín, tak mi vstávají vlasy hrůzou. :sunglasses:
9. čer 2008 v 15:51  • Odpověz
No já ještě zatím nemám postýlku, ale zatím jak se malá narodí tak jí budu mít v košíku jo a chtěla jsem se zeptat Sylvi jestli máš i s uložným prostorem se šuplíkem? Rozhoduju se jakou koupit.
Holky nějak tam hřmí no doufám že dojedu dom. :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
simipel....Tak malinká měla narozeninky? Taky dodatečně gratuluju....a přeju hlavně zdraví a ať je šťastná...Takže máš taky malého Blížence, jo? :grinning: To jsou hodné, chytré dětičky :wink: :grinning: :grinning:

sylvi....kde přesně v tom paneláku bydlíte? Dolní rohový byt? nekoukala jsi na mě včera náhodou z okna...? Nebo to byl někdo jiný? Už se sakra musíme sejít, ať víme, jak vypadáme.... :grinning: :grinning: :wink:
9. čer 2008 v 17:23  • Odpověz
ahoojky holky.. jdu vás pozdravit, dlouho jsem tady u vás nebyla.. :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:31  • Odpověz
Holky, co chodíte na gyndu do rychvaldu....nevíte, v kolik ráno otvírají ambulanci? :wink: :slight_smile:
9. čer 2008 v 18:49  • Odpověz
miriluk máme takovou obyčejnou postýlku bez šuplíku, kupovali jsme ji v chicco a stála něco přes tisíc korun, ono hodně záleží na tom kolik chcete do postýlky investovat, mám jí i v albíčku tak se můžeš kouknout :grinning:

ahoj Míšo už jsem tě tady dlouho neviděla :grinning:
tedy musím říct že tvá zkušenost z nemocnicí v Bohumíně je fakt šílená to už bych tam nepáchla mít takové zážitky :frowning2:
Míšo jsme dolní rohový byt od plusu :grinning: je možné že jsem byla na balkoně, ale nevím jestli jsem tě zahlédla nějak si nevzpomínám, včera jsme měli návštěvu tak se nám koukali na balkon a rajčátka tak jsem si možná ani nevšimla :grinning:
jak budeš mít čas tak písni a domluvíme se mužem někam zajít nebo se můžeš zastavit jak ti to bude vyhovovat :grinning:
mě je to v podstatě jedno přizpůsobím se
jinak ani nevím jak jsou u nás na gyndě nebo já vždy chodím v pondělí odpoledne tak ani nemám napsáno jak tam ordinují, ale budu si to taky muset zjistit kdyby něco a potřebovala jsem tam jít jinak
9. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
Ahoj Sylvi....No bylo to cca ve 12 hodin, šla jsem s malým, a myslím, že to byla kuchyně, měli jste okno dokořán a ty jsi koukala ven a usmívala se....A mně až za rohem došlo, že jsi to asi ty..... :grinning: a že jsem tě mohla pozdravit.... :sweat_smile: Jsem teď taková zabržděnější....
Určitě se musíme sejít, ale mám toho teď moc, když jsem si přibrala tu práci....Dneska jsem po dlouhé době měla volnější odpoledne, tak jsem si aspoň dělala nějaké věci do školy.
Já právě taky nevím, jak tam jsou....musím ráno na krev a pak rychle do práce...půjdu na 7 a uvidíme.
9. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz
Jo Mišo, taky blížence, ale že by to bylo hodné dítko, no nevím. :grinning: chytré taky bych neřekla, spíše vyčůrané.
9. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky,zdravím vás,taky jsem tu dlouho nebyla,tak dočítám....Silvi,mám stejjnou postýlku,no a musím napsat,že ten rošt se mi už napraskl,no jenže to bylo tím,když mi tam vlezl malý.Ale koukni,jestli je taky takový tenký.my to máme sešroubované a čekám,kdy to rupne,malá pořád skáče,jak na gumě :slight_smile: Míšo,já bych si na sestry stěžovala .Ale musím se zastat oddělení gynekologické a dřívější porodnice byly skvělé,nnekecámLežela jsem tam pěkně dlouho a sestry a personál byly ochotné a hodné.A na porodnici taky.No ale ten zbytek nemocnice nevím,ale jak popisuješ katastrofa!
9. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz
kari....Ahojky. Na porodnici jsem tam slyšela samou chválu.....a tu zrušili :angry: . No stěžovat jsem si raději nešla, protože jsem měla strach, aby se krávy na manžovi nemstily, on tehdy nebyl převozu schopný, jinak bych ho okamžitě vzala pryč. Do Bohumína jsme nechtěli, jenže když se mu úraz stal, tak tady po zavolání 155 automaticky přijede Bohumín.... :unamused:, s tím nic neuděláme...
9. čer 2008 ve 22:32  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?
to je hrůza já zase dneska nespím od půl páté, poslední dobou se mi prostě nechce spát vzbudím se tak ve čtyři a už nezaberu :frowning2:

Míšo tak to jsem asi byla já, škoda že jsem si tě nevšimla asi jsem byla myšlenkami někde jinde, jak budeš mít čas tak se sejdeme stačí dát vědět, já mám času dost nebo do práce nechodím tak není problém :wink:
co se týká porodnice v Bohumíně tak jsem na ní taky slyšela jen samou chválu, škoda že jí zrušili :frowning2:
Míšo ted bylo ve zpravodaji o tom příspěvku na miminka a nevíš jak to chodí to se asi žádá pak že? nejspíše si v nemocnici nechám vystavit doklad o zaplacení a pak s tím půjdu na úřad?
10. čer 2008 v 06:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
no Sylvi já jsem slyšela že Rychvald přispívá 2000Kč za miminko, ale podmínkou je mít trvalý pobyt v Rychvaldě aspoň jeden s manželů. No nevím. Za chvilku se kuknu na tu tvojí postýlku já vzhledem k tomu že máme málo místa tak jsem uvažovala s tím šuplíkem tam si pak můžu dát třeba plynky a nebo hračky pro malou. Matraci už mám ale postýlka chybí :slight_smile:
10. čer 2008 v 07:26  • Odpověz
autor
Dobré ránko,maminy :sunglasses:
k té bývalé porodnici v Bohumíně,já tam rodila před sedmi léty a byla jsem nadmíru spokojená.Až ja jednu doktorku,která byla dost nepříjemná :angry: !!!!!!!Pokud by porodnice dále fungovala,tak bych tam určitě porodila i ty další dvě dcery.Ty jsem rodila v Karviné a nemůžu si stěžovat.
Jinak holky,které se chystáte rodit v Karviné,tak ta rekonstrukce se má dělat až příští rok.Prý na to nemají dostatek peněz,tak mi to říkala moje ségra,která má TP koncem září.
10. čer 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
opr.až na jednu doktorku......
10. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno ženské,

tak se klube krásný den, tak doufám,že nebudete sedět doma a vydáte se ven. Dneska k nám možná dojde MIsakri-Míša s malou Miškou,t ak bude zase drbárna. Tak já valím kouknout na malou,jak pokračuje se snídaní. pa
10. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím :grinning:

miriluk ještě musím zjistit jak je to s tím příspěvkem, trvalý pobyt máme oba v Rychvaldě tak to nebude problém.
jak vy to máte s bydlením? bydlíte jen v jednom pokoji a zbytek máte společné? a jak má tchýně velký byt? nebudete tady mít trvalé bydliště?
postýlka s tím uložným prostorem je myslím dobrá vždycky se hodí mít místo navíc vždycky najdeš něco co do toho šuplíku dáš.
my máme pod postýlkou zatím strčenou vaničku a takové boxy na věci které se pozdějí dají na stěnu,

Karin no není tam moc hrubý rošt taky jsem si říkala až bude prcek pak skákat jak na trampolíně že to asi moc nevydrží, ale myslím že to je tak se vším ted to zboží všechno vydrží málo, myslím že staré pevné vydrželo více, třeba když jsme rozbíjeli skříně po babi tak jsme to museli štípat sekyrama a byla to fuška drželo to pořádně a když jsme rozbíjeli novodobou skříň tak jí stačilo strčit sem a tam a pak jí nakopnout a ona už se sama složila :grinning:
10. čer 2008 v 11:24  • Odpověz
ahojky, zdravím Vás všechny....
mikso.....Musíš potom na úřad donést potvrzení o zaplacení poplatku, to ti dají v porodce.....a město ti to proplatí, ale max. do výše 2000,- V září mají ty poplatky za novorozence nejspíš rušit, ale ty to ještě určitě stihneš využít.
Dneska jsem byla na odběrech, měla jsem štěstí, protože ráno tam jsou jen v úterý a pátek, od 7.30...
10. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
Tož děvuchy, dneska to bylo teda venku pěkné peklo. Škoda, že k nám nedorazila Misakri, pač ji do toho něco vešlo. Tak jsme domluvené na čtvrtek, ale to má být už škaredě, takže nějaké rochnění dětí v bazénku nehrozí. :frowning2:

A jak jinak jste prožili holčiny dnešek? Povídejte, přehánějte. :wink:
10. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz
hoooj
jsem tu zase a podržte se, miška spí , nevím teda na jak dlouho to bude, ale dobrý.. nedala jsem ji spát celé odpo, to jsme si hrály a teď jsme se vykoupaly, najedla se a chrní.. tak držte palušky, ať je to na celou noc :wink: :slight_smile:
10. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ahoj,vůbec ted nemám čas zajít na koníka,jezdím uklízet na byt po těch oknech co nám dělali,no je to síla!!!A ještě k tomu rekonstruujem ten byt.Nevím kdy se z toho bordela a prachu vymotám!!!Je to ještě na pěkně dlouho,snad do konce prázdnin :angry:
10. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Sylvi no už jsme se s manželem rozhodli, že koupíme postýlku se šuplíkem musíme někde pak ukládat věci od mimi a její hračky :slight_smile: Sylvi a ty víš jaké pohlaví čekáte nebo se necháš překvapit?
Larra 77: No to ty věřím že máte velký bordel mně to stačilo jak se u nás dělali v podnájmu ty okna a ještě nám dělali vyzdívky no maras nezávidím ti to.
11. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky zdravím

manžel má ted do konce týdne dovolenou tak jsme volali do porodnice chtěli jsme jít na prohlídku, ale bohužel se rodí jak o závod ani jeden sál není volný a PA říkala že je to ted takhle každý den že není šance se tam dostat tak uvidíme jestli nám to nějak vyjde, říkala at ještě zavolám po jedné tak to prubnu, ale nevypadá to slibně,
uvažujeme že zítra odjedeme do jeseníku a vrátíme se v neděli tak hlavně záleží na počasí jak bude hnusně tak by jsme se tam nudili jak bude hezky tak vyrazíme

Larr77 to věřím že máš bordel my jak jsme loni dělali rekonstrukci celého bytu tak ten prach byl úplně všude myslela jsem že se ho ani nezbavím, trvalo dlouho než bylo všechno čisté, prach je svina zalezl všude musela jsem mýt všechno nádobí, vyprat všechno prádlo no totální úklid, ale nakonec to šlo a prachu jsem se zbavila i když to tak nevypadalo a říkala jsem si že se toho nikdy nezbavím, tak neboj dáš to do pořádku jen to bude trvat a pokud máte doma zedníky tak pořádek nebude nikdy, u nás makali zedníci tři týdny v kuse od brzkého rána do pozdního večera já jsem vždycky večer uklidila a ráno to bylo nanovo, prostě dokud neodešli tak se nedal udržet pořádek, i když odešli tak zase přišli elektrikáři a dělala se nová elektřina a pak zase instalatér a byl bordel vlastně pořád

miri u nás s tím pohlavím je to složité nebo nám jednou řekli že to vypadá na kluka a podruhé řekli že to vypadá na holku, takže vlastně nevíme nic a necháme se překvapit, v pondělí jdeme ještě na velký ultrazvuk tak možná bude něco vidět jinak bude překvapení :grinning:
11. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
nazdárek holky tak nám to přece jen dneska vyšlo a v té porodnici měli volno, volali jsme tam v tu jednu s tím že to stejně nevyjde a PA říkala jak přijedete hned tak to stihneme za hodku tady máme porod, tak jsme hned vyrazili a frčeli směr porodnice tak jsme si i změřili čas za jaký tam zajedeme, sály jsou hezké personál příjemný všechno nám ukázali vysvětlili a odpověděli mi na tisíc otázek takže supr, dojem fakt dobrý. tak ještě aby byl pak porod dobrý a hlavně prcek zdravý a budeme spokojení. :grinning:

venku se udělalo pěkně hnusně :frowning2: za chvíli vyrážíme na cvičení a večer si chceme zajít do řecké restaurace na večeři :grinning:
11. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky holky. Teda Sylvi, tu řeckou restauraci ti závidím....kam chodíte? :dizzy_face: Já řeckou kuchyni miluju!!!! Hlavně, od té doby, co jsme byli loni v Řecku na dovče.....
je fajn, že se ti porodka líbila....Já tam asi letos nepůjdu, předpokládám, že se to za ty 4 roky moc nezměnilo.
11. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.