• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Zdravím holčiny. Nějak vám to tady vázne. Kde jste kdo? To u nás v diskuzi Orlová, Rychvald, Petřvald to žije. :grinning:
13. čer 2008 v 18:13  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?
my jsme nakonec do Jeseníku neodjeli kvůli počasí tak jsme alespoň včera byli na výletě na Svatém Hostýně a bylo tam moc hezky a počasí se nám taky vydařilo. uvidíme jak bude o víkendu že by jsme ještě někam vyrazili, ale už nějak nezvládám jako dříve včera jsem byla úplně ko a ještě dneska jsem to dospávala, jsem teď nějak rychle unavená a všechno mě bolí :grinning:
Míšo řecká restaurace je v Bohumíně jak je kino :grinning:
my taky máme rádí řecké jídlo od dob kdy tam jezdíme nejvíce zbožnujeme krepu v řecku jsme jí jedli na sladko a v Bohumíně je na slano, ale je taky dobrá, a pak ještě zbožnujeme bugatzu , ale ta tady nejde sehnat to si musíme počkat až pojedeme do řecka.
v řecku máme kamarády ona je češka a vzala si řeka bydlí v Soluni a přes léto na krétě tak tam za nimi jezdíme většinou jsme na chalkidiki je tam moc hezky, ted musíme vydržet at nám prcek podroste než zase pojedeme
13. čer 2008 v 19:34  • Odpověz
no líidi,kde jste? :sunglasses:
16. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
teeeda ted jsem napsala takový dlouhý dopis a místo uložení mi to zmizelo napíšu to znova :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2008 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a jaký byl u vás víkend?
my jsme měli supr víkend v sobotu jsme byli v archeoparku v Chotěbuzi je to tam hezké a zajimavé a pak jsme byli na zámku v Karviné a v sadu a včera jsme odpočívali nebo jsem byla ko.
dneska jdeme do poradny tak se těším že zase prcka uvidíme a hlavně na to kolik váží a měří jsem úplně napnutá a taky jsem zvědavá jestli nám dneska řeknou pohlaví a jaké :grinning:
pak dám vědět jak jsme pořídili :grinning:

holky nějak nám to tady vázne myslela jsem že vás budu dočítat a nic tak piště :wink:
16. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,ale tady je opravdu mrtvo!!!!

Sylvi,tak jak jsi dopadla na poradně?Už teda víš co to bude?
16. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky holky,
No my jsme měli tento víkend jenom odpočívali, ale za to tento víkend bude pracovitý budem pomáhat u mamky doma. Jinak ve čtvrtek taky jdu do poradny tak jsem taky zvědavá hlavně kolik jsme přibrali a jak se miminku daří :slight_smile:
No a nechám si zase nahrát DVD budem mít pak miminko pěknou vzpomínku.
:slight_smile:
17. čer 2008 v 07:40  • Odpověz
ahoj holky tak jsme včera v poradně pořídili dobře prckovi se daří supr krásně roste už má 1550 g tak je vše jak má být a doktorka říkala že je to holka že jen hodně malinkou mezerku si máme nechat na kluka tak to přece jen bude Anetka, ale já tomu stejně uvěřím až jí budeme mít v náručí :grinning: :grinning: :grinning:
ale doufám že už se na tom nebude nic měnit a bude to ta holčička

miri pak napiš jak jsi dopadla na kontrole a jakou máte váhu.

holky co je s vámi nikdo nic nenapíše, nechodíte tady? je tady nějak mrtvo vázne nám konverzace :frowning2:

Danuš a jak pokračuje rekonstrukce ještě toho máte moc a co jste všechno kromě oken předělávali?

TONI78 jak se daří tobě chodíš tady vůbec? co miminko jak roste a co je nového a jak to vypadá se srdíčkem?

mischelinka jak se ti daří ? asi toho máš moc když chodíš do práce, jak dlouho budeš pracovat?
17. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky,koukám,že se vám to Silvi a Miriluk blíží :slight_smile: Teda,ty se pěkně nacestuješ,ale když je ti dobře,tak je to fajn.Já tři dny před porodem prochdila celou zoo :slight_smile: Ajaké je to v tom archeoparku?Je to pěkný výlet i pro menší děti,Myslím šestileté....VKarviné v parku jsme každou chvíli,ale v zámku jsem nebyla :frowning2:Teď v létě dovolená padá zatím,ale pojedeme aspoň k prarodičům,no a nějaký víkend bych zajela do Jablunkova do ski areálu,nebyli jste tam někdo,jak to tam chodí v létě totiž nevím...Mějte se krásně a doufám,že bude i venku krásně :angry:
17. čer 2008 v 09:33  • Odpověz
ahoj Karin je tam hezky je to s průvodcem nebo samotným by vám to moc neřeklo, je tam pevnost a nějaké domečky a ukázky výrobků a věcí tak bez výkladu by jste to měli obejité za 15 minut, jak jsme tam byli poprvé tak trvala prohlídka hodinku a ted jsme trefili že tam byla akce rytíři a vystoupení divadlo a ukázky všeho tak to trvalo skoro tři hodiny tak to bylo mnohem zajimavější a taky počasí nám trefilo nebylo moc teplo ani zima, nebo jak je pařák tak tam nahoře je výheň drží se tam teplo. jak má dítko 6 let tak to bude dobré menší bych tam nebrala nebo to je moc nezajimalo a byli tam nevrlí jedni museli i odejít měli sebou kluka dva ročky a tomu to nic neříkalo tak byl děsně protivný, jinak než se vyjde nahoru tak je tam 106 schodů, ale to zvládne vyjít.
jinak do Jablunkova do ski areálu jezdíme často to může jen doporučit je to supr a hlavně děti to baví je tam toho spoustu tak si užijete srandu. :grinning:
17. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
No holky teda je tady mrtvo.
Sylvi teď jsem zmatená jak je to teda s tím Rychvaldem přispívá? A stačí jeden s manželů mít trvalé bydliště? Protože já bych musela za dva měsíce měnit trvalé bydliště jednou teď a pak zase jak se narodí miminko. :wink:
17. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz
ahojky holky, tak se už tady konečně zase rozjíždí debata?

Už ti to doopravdy Silvi krátí, tak doufám,ž e to bude holčička, ať rozšíříš naše řady. Fakt jsem zvědavá, když ti každý doktor říká jiné pohlaví. :grinning: Ale hlavně, že ve jménech máte jasno. My neměli ani ještě v nemocnici. :slight_smile:
17. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
Ahoj děvčátka :grinning:
Sylvi,my tedkom na bytě děláme elektriku.Potom celé nové jádro,plovoucí podlahu a dlažbu,kuchyn a vymalovat celý byt.Není vůbec čas ten byt dělat,když přítel pracuje na tři směny.Dovolenou nedostane,musí čekat až bude celozávodka.Už se mi to táhne.
17. čer 2008 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a co je nového?

Danuš to věřím že se ti to táhne zvláště když se nic moc neděje, nám rekonstrukce celého bytu trvala 5 týdnů, ale my jsme měli oba nemocenskou nebo jsme neměli kam jít tak jsme v tom binci bez plynu, vody a elektřiny žili tak jsme museli makat až je to co nejdříve hotovo no nedokážu si to představit tohle všechno dělat při práci to je pak na dlouho. a i tak mi to připadalo že to trvalo dlouho , ale více uspíšit už to nešlo nebo všechno chce svůj čas bylo děsné žít v tom binci mezi cihlami v haldě prachu bez vody fuj fuj, ale už je to pryč a uteklo to ani jsme nevěděli jak. a jak jsme pak napojili vanu a vodu a wc tak to byla balada se jít umýt a pohodlně na wc nenosit vodu od sousedky to jsme byli jak v jiném světě, ale trvalo to jeden den a zase jsme si na pohodlí zvyklí. no nedokážu si představit žít pořád bez vody, elektřiny jak žili kdysi my už by jsme to dneska nezvládli

Miri ani přesně nevím jak to je myslím že stačí jeden z rodičů když má tady trvalé bydliště, ale fakt nevím bude lepší když si tam přímo zavoláš nebo zajdeš a optáš se abych ti nedala nějaké špatné informace. nebo by to možná ještě přesněji věděla mischelinka. :grinning:
18. čer 2008 v 10:09  • Odpověz
ahojky holky, no musím se vám pochlubit, dneska byla první noc, co mi malá sama spala v dětském pokojíčku. do včerejška totiž spala pořád u nás v ložnici, ale včera mě tak nakrkla, že jsem ji přestěhovala postel do pokojíčku a šupla jsem ji tam a spala jako dudek. Tak to dneska prubneme znovu.držte palečky.
:grinning:
18. čer 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, několik dnů mi nejel koník, tak jsem se neozvala, nechápu, jak to... :angry: Teď vůbec nestíhám, dopoledne práce (do konce školního roku), odpoledne makám na té bakalářské práci, termín odevzdání se blíží a já musím dohnat, co jsem zanedbala...tak každou volnou chvíli na tom dělám...ještě že mi manža a babi tak pomáhají s Viktorkem, že mám na to klid....
Včera jsem byla na té cukrovce, docela to ušlo, trvalo to dvě hoďky, akorát jsem dost krvácela z žíly :confounded: nějak blbě mi to napíchla, výsledky budou v pondělí

miriluk....poplatky neřeš, měly by se zrušit během července...a pokud ne, dá se žádat zpětně, a stačí pokud má trvalé bydliště jen jeden z rodičů.
19. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dneska byla na kontrole a doktor mi potrdil, že to bude holčička natočil nám dvd a sestra mi brala krev. No a další komtrola až 17.7. no už se to blíží a strašně to letí.
mischelinko děkuji za info a jinak jak se vede?
:slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky :sunglasses:
miriluk gratuluji k holčičce :wink: ,já mám doma tři.
20. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
miriluk.....Ahojky....a jaké máte vybrané jméno pro holčinku? :slight_smile: Teda, už se ti to opravdu blíží, co nevidět budeš držet miminko v náruči, to je krása. No, já jsem dost unavená, nemám čas skoro na nic, protože potřebuju do porodu stihnout dokončit školu, tak makám každou volnou chvíli...do toho mi občas bývá ještě špatně, včera jsem 3x zvracela :confounded: ...takže nic moc.....ale až se mimi narodí, bude už dobře. Pozdrav mi radima...jestli si na mě ještě bude pamatovat
20. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
Ahojky
mischelika: No že se ti chce ještě pracovat já se těším jak už půjdu na mateřskou už teď je na mně toho dost. No a jméno máme už vybráno bude se jmenovat Anežka. :slight_smile: Radima ti pozdravím on bude určitě vědět o koho jde.
Larra 77: děkuji za gratulaci ale ráda budu jak to budu mít za sebou už,aby to bylo mám strach ale co: když to zvládlo tolik bab tak proč bych to i já nezvládla že? :wink:
20. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky já jsem celé dopoledne uklízela a vařila a ted jsem ko no nějak už mě to zmáhá už toho tolik neudělám jako dřívě a taky mi nějak začíná zavazet bříško, už se těším až budeme mít prcka v náručí. I když jsem pořád děsně vynervovaná z porodu, ale to jsme byli asi všechny. hrozně se bojím že to nezvládnu že budou komplikace já hned všechno vidím černě :frowning2: ještě že mám tak hodného muže se vším mi pomáhá a pořád mě uklidňuje :grinning:

Míšo četla jsi co jsem psala že nám ted v pondělí v poradně potvrdili holčinku
:grinning: tak jsem moc zvědavá který lékař bude mít pravdu, ale mám pořád takový vnitřní pocit že je to holka, ale taky se můžu mýlit tak uvidíme co na nás vykoukne :grinning:

miri jak dlouho ještě budeš chodit do práce? jsi dobrá že ještě pracuješ já jsem někdy ko a nedokážu si představit že bych ještě musela pracovat :wink:

co příští týden máte čas nesejdeme se někde na pokec?

nevím co je s tím pořád mi to padá už to posílám po třetí tak snad už to dojde

:angry:
20. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
Ahoj Sylvi,můžem zase někam zajít.Napíšu holkám i na Orlové at se domluví.
20. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz
ahojky holčiny, klidně někam s malou dorazím na drbárnu,příští týden mám kromě úterka (to jdu s malou na očkování) času habaděj. :slight_smile: Ještě uvidíme, kdo se od nás přidá. :wink:
20. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
holky tak supr tak se domluvte jak vám to bude vyhovovat a dáme srazík a pokec už se těším :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 v 16:59  • Odpověz
kdy budéééé srazíček,Mám teď volna moc moc ahooooj zdravím :sunglasses:
20. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz
miriluk....No to víš, že se mi nechce :frowning2: . Teda v tom bufíku to mám jen 7,30-11...to je pohoda....a příští týden končím, horší ta škola, ale žene mě dopředu to, že už to chci mít za sebou....Taky se moc těším na mateřskou, teď jsem tři roky chodila do školy (denní studium), tak už se fakt těším, že u mimča si trochu odpočinu....i když ne úplně, ale tak jinak... :wink:
Anežka je nádherné jméno, to je moc dobrá volba!!!!!! Jedna naše známá z Rychvaldui má také Anežku.

mikso....No, jsem sama zvědavá, co budete mít, ale Rejtová zase nemá tak dobrý UTz, tak to klidně ještě může být Honzík :grinning: ještě půjdeš do karviné na jeden velký, ne? tak tam to půjde jistě vidět už na 100%

Holky, srazík bych určitě brala....příští týden bych se i mohla urvat....aspoň si odpočinout od toho věčného učení :confounded:
20. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak hoďte nějaký ten den na srazík, ať se můžeme k němu vyjádřit, kdo by mohl a kdo ne?
Tak se zatím mějte, valím makat. pa
21. čer 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak já navrhuji ten srazík opět Pod lípou ve středu ve tři.Co vy na to?
21. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky supr já ve středu můžu a co vy? už se těším :grinning:

Míšo přijd taky ráda tě konečně už poznám, no nevím myslím že na velký ultrazvuk do Karviné už nepůjdu alespoň mi nic neříkala, v kterém týdnu se tam chodí? já jsem ted 31 TT hrozně to letí :grinning:

miri Anežka je krásné jméno taky už jednu máme v rodině má 5 let a je to pěkný čertík :wink: jestli budeš moct přijd taky na srazík

Simi tak dej vědět i Míše a ještě té jedné holčině co byla s námi nějak si nemůžu vzpomenout jak se jmenovala jsem ostuda :frowning2:
21. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
jojo to by šlo!A Silvi,myslíš mě nebo Kaču? :slight_smile: Karin,jméno mé :grinning: Tak bychom přijeli stejným busem,asi se Simčou...Holky,jsem strašná,ale nemá někdo zájem o hudební hrazdičku?Mám ji v albumu....jinak ji šoupnu zas na bazar.Je to hasbro playskool tedy značka stála přes 900kč no a máme ji od vánoc tak pápá
21. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.