• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahojky, jo tak středa by mi taky vyhovovala. Takže předběžně si píši středa. Budeme tam. :wink:

Jo Silvi, dáme vědět i Kačce, to je ta holčina, co tam byla s malou Barborkou. :slight_smile: Sice na ni nemám mobil, ale napíšu ji na diskuzi.
21. čer 2008 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás :sunglasses:

Mikso, ta holčina jsem já :grinning: . Teprve teď jsem zaregistrovala, že máte vlastně dvě diskuze - Rychvald a Orlová, Rychvald, Petřvald :grinning: , bylo mi divné, že některé z vás na té druhé diskuzi vůbec nepotkávám :grinning: , ale vůbec mě to netrklo :slight_smile:

Bohužel ve středu odpoledne nemůžeme, ale rády příjdeme příště. :wink:

A ještě...trošku navážu na příspěvek od Karin :dizzy_face: :dizzy_face: , já mám zase nějaké věcičky po Báji, teda skoro je neměla na sobě, jsou v albu, nevím, kdo tu ještě kromě Miksi, čeká mimi v létě, ale kdyby měl někdo zájem, mrkněte ke mě do alba :dizzy_face: , mám tam foto růžového bodýnka je s volánkem vel. 56 (50,- Kč), Bája měla na sobě jen jednou, a růžový komplet trička a šortek vel. 62 (79,-), z toho měla na sobě pouze šortky asi 2x, už bohužel nebylo tak teplo, když se narodila. Omlouvám se, že jsem tak vlezlá. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2008 v 00:08  • Odpověz
Dobré ráno kočky,
tak se omlouvám, ale na srazík nemohu mám úřední den do 17 hod.
Sylvi no už mně to v práci zmáhá, ale ještě dva týdny a pak jdu na mateřskou takže 4. 7. nastupuju. Jo a pozdravuje tě manžel.
Dneska bude pařák děvčata tak hlavně dávejte na sebe pozor a pijte hodně tekutin :wink:
22. čer 2008 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky

miri taky mi pozdrav Radima, tak to už ti do mateřské uteče a pak si taky odpočineš :grinning:

kacabaja ahojky myslela jsem tebe promiň že jsem si nevzpomněla jak se jmenuješ nějak mi to vypadlo tak se nezlob :wink:

Karin na tebe jsem si vzpomněla nemohla jsem si vzpomenout na Kačku :wink:

už se na srazík moc těším :grinning: :grinning: :grinning: tak holky dorazte všechny a uděláme si hezké odpoledne
22. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
ahojky, no jasan Míši,už se moc těšíme, asi ještě dopoledne vyrazíme z Karin na koupák pokud bude teda krásně a odpoledne nás tam máte jak na koni. :slight_smile: Jen doufám, že nebude Elenka moc utahaná a otravná.
22. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
no taky se těším,Silvi,proč tam máš vlastně napsané v nicku MIKSA ?CHichi taky se mi to plete
22. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
když jsem si zakládala nick tak jsem dávala jméno, pak přezdívku a tak různě a vždy mi vyjelo že daný nick už někdo používá tak už jsem nevěděla co tam mám dát tak jsem někde viděla v kalendáři myslím něco podobného tak jsem to prubla a nikdo takový nick neměl tak pro to a později už se to nedalo změnit tak to tak zůstalo :grinning:
22. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
Míšo, já se nezlobím :slight_smile: .
22. čer 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahojky holky,
Sylvi děkuji a pozdravím, no uteče nám to rychle a pak si odpočinu a pak nám to oběma začne :slight_smile: Chybí ti něco ještě pro mimi. Mně ještě jenom kosmetika a doufám že to budu mít vše.
23. čer 2008 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky jak se máte? tedy mě to vedro pěkně zmáhá byla jsem nakoupit a u kadeřnice se ostříhat a jsem ko doufám že se to počasí ještě umoudří a nebudou takové vedra celé prázdniny :grinning:

Miri pro mimi už máme všechno nachystané už nám neschází nic dokoupit máme toho naopak tak moc že nevím jestli to vůbec vynosíme, ze začátku jsem měla pořád všeho málo tak jsem kupovala pak hodně nakoupila moje mamka a něco donesli kamarádky a ted je toho tolik že už říkám každému že než něco donese at se optá co potřebujeme nebo toho máme šíleně i hračky už máme hrazdičku, kolotoč, válec a dokonce i odrážedlo už máme no je toho hafo už nevím kam to dávat. výbavičku už mám vypranou a nažehlenou všechno seřazeno podle velikosti ještě vyžehlím plymo do kočárku a zavinovačku a mám už snad všechno hotovo jo ještě zbalit tašku do porodky pak později :grinning:
ty už máš pro mimi všechno nachystáno nebo ti ještě něco schází?
já jsem šílená chystala a prala jsem všechno brzy já vždy myslím hodně dopředu tak abych to měla nachystáno
Miri jak se jinak ted v těch vedrech cítíš? a celkově jak snášíš těhotenství a problémy s ním spojené?
u mě to celkem jde no sem tam mě tvrdne bříško, blbě se mi dýchá a děsně trpím zácpou tak jsem dneska byla koupit glicerinové čípky takže mám takové běžné těhu problémy, zatím to jde doufám že se to udrží :grinning:

Mischelinka jak se daří tobě ? a co těhotenství ty pro samý fofr si ho ani nestihneš užít :grinning:
už taky přestan pracovat a odpočívej :grinning:
23. čer 2008 v 15:43  • Odpověz
No Sylvi ještě musím dokoupit kosmetiku a podložku na pult a takové menší drobnosti jako hřebínek na vlásky, nůžky atd.. Jak budu pak na mateřské tak začnu taky pomalu prát věci pro malou a žehlit už se na to moc těším a taky pomalinku kupuju i větší velikosti. Právě ted v pátek by jsem se chtěla jet podívat do Ostravy do SAM BABY potřebovala bych pro malou do vajíčka takovou zajimavou zavinovačku možná že jsi o tom slyšela a tam to právě šijou letní a nebo zimní verzi tak jsem zvědavá no a chci se kuknout na postýlku zatím malou budu mít v košíku a pak jí dáme do postýlky.
Sylvi ty vedra to je hrozné ale co musíme to vydržet taky mně to zmáhá. No a problémy zatím nemám během těhotenství jsem přibrala zatím 8 kilo. a ty? :wink:
23. čer 2008 v 16:02  • Odpověz
miri tak já zavinovačku do autosedačky nemám, mám pak na doma jednu rychlo zavinovačku a dvě klasické zavinovačky a myslím že jich ani tolik potřebovat nebudu uvidíme, pak říkala švagrová že má nějaké letní tři zavinovačky, ale ještě jsem je neviděla tak nevím, ale říkala jsem ji že je zatím půjčit nechci.
u nás na sídlišti vedle kadeřnictví je suprový bazárek sluníčko hodně tam chodím nakupovat dneska jsem koupila supr čepičku, tak jak budeš mít čas zajdi určitě se ti tam taky něco bude líbit
co se týká váhy tak u mě je to složité nebo jsem obézní tak mi řekli že nemám moc přibrat a zatím se držím prvních pět měsíců jsem šíleně zvracela tak jsem zhubla 14 kg a zatím jsem na váhu nepřibrala nic vážím stejně, ale bříško mi porostlo už nejde schovat už je to to i konečně vidět, nebo to ještě tak před třema týdnyma ani nebylo vidět a ted mám pocit že bříško roste každým dnem a už se mě lidi konečně ptají kdy to čekám tak už registrují že se něco děje nebo ještě před měsícem když jsem někomu řekla že jsem těhu tak mi pomalu nevěřil, tak jsem zvědavá jak na tom budu později s váhou, doktorka mi říkala že baculky přibírají málo že nejvíce přiberou hodně štíhlé holky tak nevím u mě je to zatím ok, jen si dělám srandu že bříško šíleně roste že na váhu nebudu mít pomalu nic nahoře, ale bříško budu mít velké :grinning:
tak ty jsi taky moc nepřibrala tak to bude supr :grinning:
mám kamarádku a ta chudák obě těhu přibrala hrozně první 35 a druhé 29 kg byla chudák úplně nemožná hrozně otékala a celkově měla problémy, tak jsem se bála ať tak taky nedopadnu, ale zatím to tak nevypadá pokud to nezačne pak nějak najednou, ale myslím si že už ani ne
jakou máš kosmetiku pro mimi? já johnson a bubchen jsem zásobená na dva roky dopředu :sweat_smile:
23. čer 2008 v 17:54  • Odpověz
miri kam budeš chodit k dětskému lékaři? k nám na sídliště nebo máš nějakého svého? já asi k nám je to blízko a doktorku znám už tam byla jak já jsem byla malá, jen nevím jestli je tam třeba ještě zajít před porodem se zaregistrovat nebo domluvit zatím jsem to nezjištovala tak se budu muset v poradně příště optat,

mischelinka ty by jsi to mohla vědět jestli musím ještě před porodem k dětské lékařce na registraci nebo jak to chodí? a jak budeme doma z porodnice první návštěvu dělá doma nevíš?
23. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
Sylvizajdu se tam teda podívat a c tam tak mají? Mají tam jenom oblečení nebo i nějaké věci? Notchýně mi říkala že na sídlišti jetaková starší doktorka měla taky Radima a nestěžuje si pro mně by bylo lepší kdybych měla dětskou lékařku tady v Rychvaldě než v Orlové ale ještě jsem tam ani nebyla se zaregistrovat prý je to nutné aby v porodnici věděli kde mají poslat papíry! No a když tak tak bych šla do Orlové a kdykoliv když se mi tady nebude líbit tak vemu kartu a půjdu, já ji neznám jaká je podle tvého názoru ta dětská lékařka na sídlišti?

No holky a máte teda ted ten srazík ve středu?

:wink:
23. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz
ahojky holky, tak srazík z mé strany je možná v ohrožení. Malá dostal trošku teplotu a je nachlazená, tak uvidíme jestli dorazíme, záleží jak ji zítra bude. MOžná ani dneska nepůjdeme na očkování, které má absolvovat. Tak doufám, že ji to do zítřka přejde.
24. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím, platí zítra srazík dorazíte všechny ?

Simi to je blbé že malá je nemocná tak uvidíš jak jí bude a když tak dorazíš příště :wink:

Miri je tam oblečení starší i nové, pak nějaké chodítka, autosedačka, myslím kolo a nějaké kočárky, ale to je všechno starší. pak jsou tam dudlíky, chrastítka a všechny tyhle drobnosti, plenky, myslím že i zavinovačky tak uvidíš jestli se ti tam něco bude líbit.
ta doktorka je fakt starší už jako děti jsme k ní chodili, tak i Radim jí zná, chodili jsme tam vždy i ze školy na prohlídky. já k ní budu chodit nebo je to blízko a kdyby byl náhodou nějaký problém tak se pak poohlídnu po jiném lékaři. to víš hodně lidí si jí chválí a hodně lidí na ní nadává to záleží jakou má každý zkušenost tak uvidíme :slight_smile:
ještě tedy musím zjistit jak je to s tou registrací a když tak tam zajdu, zeptám se v poradně tam by měli všechno vědět :slight_smile:
Miri jakou dělá práci Radim? já ani nevím jestli jsme se o tom na srazu bavili, spíše jsme pořád probírali těhotenství a děti :grinning:
24. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky
Simi tak jaké bylo odčkování byly jste tam nakonec?

Sylvi tak já se tam zajdu v pátek kuknout a uvidím třeba něco koupím. Já jsem slyšela že jste se bavili o porodu je to sranda Radim pracuje ve stavební firme jako svařeč ale co potřebuje tak je schopen udělat ohledně stavebních prací.

Holky dneska jsem byla poprvé na cvičení a to byla paráda ještě uvažuju, že budu chodit na plavání :wink: Je to tam super vykládala nám i o porodu a císařském řezu no super a pak jsme cvičily a zkoušely jak se má správně dýchat při porodu. :slight_smile:
24. čer 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak nakonec jsme tam šli, doktorka malou prohlídla, řekla že ty teplotky jsou asi z přehřátí, tak nám nakonec Elenku naočkovala. To bylo zase řevu. TEd mi spala od tří do pěti a to jsem ji ještě musela budit, aby mi pak usla zítra No pořád má něco málo přes 37c, tak uvídíme s tím zítřkem. Tak kdo vlastně tam všechno bude. Nějak v tom mám binec. :slight_smile:

Já jsem si taky myslela, že budu v těhotenství chodit cvičit, ale nakonec jsem to tak odkládala až jsem porodila i bez cvičení. :wink:
24. čer 2008 v 17:42  • Odpověz
nazdárek kočky jak se vede?

kdo zítra dorazí a bude se něco konat? když nikdo nic nepíše :frowning2:

my taky chodíme na předporodní přípravu a je to supr můžu jen doporučit :grinning:
miri kam chodíte vy? my do Bohumína k porodní asistentce z Karviné je moc hodná vždy cvičíme, pak dýcháme k porodu a pak je nějaké přednáška pokaždé na jiné téma a můžeš se na všechno zeptat je to supr, pokecáme tam, z holkama a hned to uklidní
24. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky, já každou volnou chvíli makám na té závěrečné práci, už mi z toho hrabe :unamused: . Využívala jsem toho, že teď měl manža volno a může se věnovat Viktorkovi. Ale zítra už musí do práce a já s malým toho moc neudělám, tak budeme mít volné odpoledne a určitě bychom dorazili. Koná se tedy ten srazík v 15 U Lípy?

Jinak my určitě půjdem k Winklerce, řekla bych, že čím je starší, tím je lepší diagnostik a jsme s ní spokojení, je taková lidová.... :wink: :grinning: Myslím, že registrovat není třeba, v porodce se jen nahlásí její jméno.....A hned po propuštění je třeba jí zavolat a ona na první návštěvu příjde domů. Je dobré mít nějaký zákusek... :wink: :grinning: , ona si ujíždí dost na sladkém.... :dizzy_face:

Holky, valím pracovat, ještě zítra nakouknu, co a jak s tím srazem.....Hezký večer!!
24. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky co se týká mě tak já ráda na srazík dorazím, a už se moc těším, jen dejte vědět jestli to platí at tam nesedím sama.
dneska mizím od pc tak šíleně mě bolí záda ještě mě tak neboleli co den to mám jiný problém ach jo :frowning2:

Míšo vidíš to je dobrá rada mě by asi ani nenapadlo nachystat nějaké zákusky, na to jsem zatím ani nepomyslela tak díky za tip :grinning:
24. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz
ahoj holky my dorazíme tak jak minule busem kolem třetí,Míšo,bylo by fajn,kdybys s Viktorkem došla,malý si bude aspoň mít s kým pohrát :slight_smile: Nevím,co Simča ani Míša?Jdu okouknout Orlovou :sunglasses:
24. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,já se moc,moc omlouvám,ale dnes na ten srazík nedorazím.Máme nějaké vyřizování.Pokud mi to vyjde,tak příjdu,ale později.Zatím pa pa :sunglasses:
25. čer 2008 v 08:47  • Odpověz
ahojky, tak píšu, že my nedorazíme. Malá začala nějak moc kuckat a doktorka říkala, že ty teploty má z těch veder. Tak se máme zdržovat ve stínu nebo doma. NO a Pod lípou to jaksi nejde. To by mi malá zase celou dobu byla na klouzačce nebo houpačce. Ale třeba to s ní doma nevydržím a překvapíme vás i přes to. Tak si ten dnešní pařák užijte. Pa Hlavně foťte, a't vím, jak jste se bavili. :wink:
25. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak my teda příjdeme, ale ještě předtím musím na gyndu, tak snad mi to časově výjde.
25. čer 2008 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky já dorazím tak se tak kolem té 15 hodiny potkáme, už se těším. jen doufám že bude volný stůl někde ve stínu jinak se uvaříme :grinning:
25. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky :wink:
Sylvi chodím do Orlové a taky má nás nějaká porodní asistenka z Karviné a je dost šikovná. :slight_smile:
Holky hlavně se tam dneska neuvařte na tom srazíku doufám, že příště mi to výjde a příjdu taky.
tak zatím pa pa :grinning:
25. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky tak na srazík jsme dorazili jen já a Míša s Viktorkem.

Karin jakto že jsi nedorazila? asi jsi se bála že pojedeš zbytečně že, že tam budeš sama ?!

snad to příště vyjde lépe a sejde se nás více, dneska je venku děsné teplo tak snad se ještě počasí umoudří a trošku se ochladí, třeba včera bylo supr takové by mohlo léto být :grinning:
25. čer 2008 v 17:39  • Odpověz
ahoj,je to škoda,ale nakonec jsme zůstali doma,bylo fakt pekelně a se dvěma dětma do autobusu se mi vůbec nechtělo.Ještě ráno jsme byli na koupališti tak jsem taková unylá :confounded: Slibuju a nic polepším se! Pápá
25. čer 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahojky, tak jak koukám, moc se srazík nevydařil. To je škoda. U nás se ještě k té otravné rýmě Elence přidal takový ten tuberácký kašel. Takže přes ty největší pařáky jsme zavření doma a vyrážíme na zahradu až tak kolem 17hod.
No příště nám to snad už výjde. Jen kdyby bylo o trochu chladněji, pač tady to počasí moc nemusím. Není se pořádně venku kde schovat. :slight_smile:
25. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.