• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Karin nevadí já jsem si říkala že se ti v tom vedru asi nechtělo busem, mě by se taky nikam nechtělo cestovat. nevadí příště se nás sejde určitě více :grinning:

Simi držím palečky at je malá brzy zdravá nebo ještě sedět doma v těch vedrech to je děs i když možná doma je lépe než venku, ale pokud máte bazének a stín na zahrádce tak je to úplně nejlepší.

my by jsme taky s manželem chtěli zahrádku s chatičkou, pergolou a bazénkém, ale zatím je to jen sen snad někdy v dálné budoucnosti :frowning2:
jezdíme na zahradu ke tchýni, ale to není ono když to není naše a taky tam nemají bazenek který by jsme tolik chtěli, snažili jsme se je přemluvit že se bazén koupí, ale oni nechtějí ani slyšet škoda :frowning2: i když představa že se před tchánem a švagrama producírují v plavkách to by nešlo tak bych se stejně asi moc nekoupala :frowning2: a stejně to máme k nim daleko to už máme blíže koupaliště
25. čer 2008 v 19:18  • Odpověz
Karin jen Míši bylo líto že jste nedorazili nebo si neměl s Viktorkem kdo hrát tak se nudil :frowning2:

příště se možná domluvíme více dopředu aby to pasovalo všem a sejdeme se jako minule to bylo príma :grinning:
25. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
Jo Silvi, je to o něčem jiném, když si ve svým. Ale nemysli si, že máme nějaký supr bazén, je to normálně nafukovací o průměru 2,5m ale ani ho nemáme napuštěný celý, pač je to hlavně pro elenku, tak ať se nám tam bobek neutopí.

NO doma taky není zrovna příjemně, máme 25c, takže taky vedro. Hlavně v noci se nedá pořádně spát.

Příště se hlavně domluvit, aby jsme se doopravdy sešly všechny.
:slight_smile:
25. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
my máme doma 24 tak to jde, ale v noci se stejně blbě spí jak je takové dusno. nedá se to ani pořádně vyvětrat a tak se pořád budíme

Simi to nevadí hlavně že je alespon se kde zvlažit, já bych brala takový bazének. pár krát jsem byla u kamarádky ti mají ten 3,6 a je to supr sice si nezaplaveš, ale na osvěžení je to supr
25. čer 2008 v 19:41  • Odpověz
Jak koukám, tak silvi čekáš už jako na 100%nebo tak nějak děvčátko. já myslela, že je to pořád nahnuté jestli holčička nebo chlapeček. Jo holčička, to je supr. Jsou to takové princezničky.
25. čer 2008 v 19:46  • Odpověz
říkala doktorka že holka, že určitě že jméno pro kluka máme mít sice připraveno, ale že tento krát nebude, tak jsem zvědavá
ono tím že mi to poměnili tak jsem nejistá tak uvidíme
25. čer 2008 v 19:49  • Odpověz
doufám že už to v pase měnit nebudu nejdříve jsem tam měla Honzíka a ted Anetku někteří už jsou ze mě zmatení jak to pořád měním, doma máme z toho srandu jak se to pořád mění,
25. čer 2008 v 19:51  • Odpověz
a co by sis přála více. Já chtěla nejprve s chlopem kluka, ale co máme Elenku, tak bychom ji ani za nic nevyměnili za kluka. Kdyby bylo druhé, tak chceme taky zase holčičku. A neměla si náhodou jiné jméno pro holčičku? Anetku jsem u tebe nějak nezaregistrovala,že si říkala.
25. čer 2008 v 19:52  • Odpověz
nám je to jedno co to bude, ale trošku více by jsme chtěli oba holčičku,
Anetku jsem měla od začátku jen jsem říkala že se mi líbí ještě Terezka a Barunka, ale těch máme v okolí i v rodině dost tak Anetka tady není žádná
25. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, no snad se opravdu sejdeme příště ve větším počtu, ale já chápu, že se vám nechtělo, protože to počasí bylo na zdechnutí :frowning2: My se Sylvou to máme pár metrů, tak nám je hej, ale vy...s dětma, no nic moc. Já se teď vrátila z kulturáku, kde jsme přijímali nejlepší žáky, snídám a vrhnu se na školu, dokud je Viktorek ve školce....Ráno to počasí nevypadalo nic moc, dala jsem malému i mikinku, ale už se to teda vybralo a nej spíš bude opět hic. V noci musel manža držet normálně okno, aby nevypadlo...Už ať máme po výměně. :confounded:
Přeju vám všem hezký den....a spokojené dětičky (i ty v bříšku...) :wink: :slight_smile:
26. čer 2008 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky přejí všem hezký den

včera když byla ta šílená bouřka tak jsem málem umřela strachy zrovna v tom největším peklu mi jel chlopek z práce domů autem no děs, pořád jsem mu volala aby raději ani nejezdil a zůstal v práci, ale nešlo se dovolat normálně mi nefungovali telefony, tedy jakej já měla o něj strach to bylo šílené pak jsem se mu dovolala tak říkal že je v Ostravě že tam jsou popadané stromy a že chvíli stojí u benzíny nebo že nevidí na krok no hrůza myslela jsem že strachy umřu ani jsem pak celou noc nemohla spát tak jsem si přispala ráno vstávala jsem před chvíli :frowning2:

a nějak mě bolí v krku

:frowning2: tak doufám že neonemocním

mějte všechny hezký den :grinning:
26. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
ahojky, omlouvám se ale do teďka nám nejel po bouřce net.

Silvy u nás to taky bylo s bouřkou děsný, nejenže jsem se na baráku bála, a to byl chlop doma, ale fakt takovou bouřku nemusím, pač nám trochu ten vychr ulámal větve na zahradě. Ale hlavně se hrozně bála malá, se probudila, říkala bouřka, maminko bojím, tak jsem si šli i s manžou k ní lehnout do pokojíku a spali tam až do rána. No spali, spíše bděli, pač malá byla v jednom kuse vzhůru a volala bud mě nebo Lukyho. Takže paráda, opět další noc pomalu beze spánku. Už si připadám jako hned po porodě, kdy jsem toho taky moc nenaspala.

Proto silvy, spi dokud můžeš, pač pak si už o krásném spánku můžeš nechat zdát. :dizzy_face:
26. čer 2008 v 16:57  • Odpověz
Ahojky.
Jo jo, bouřka to byla šílená, malého teda nevzbudila, což se divím, s těmi našimi starými okny :frowning2:
Já mám náhodou bouřku ráda, vždycky mi připomíná, že příroda je stejně nejmocnější... :wink:
26. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz
Čauec
To byla včera sranda stou bouřkou hlavně pak večer bylo strašně dusno ani jsem moc nemohla spát, ale jak jsem přijela z práce tak jsem si hned lehla a dospala jsem to a teď mi je hej.
Holky co plánujete na víkend? :slight_smile:
26. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
halóóóó kde jste kdo????
26. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holky už jsem tady jak se máte ?

miri na víkend zítra budeme odpočívat a v něděli jsme pozvání ke tchýni na oběd a na pouť a tak víkend zase uteče,

Simi taky si pořád říkám spi dokud to jde jenže poslední dobou mám to spaní slabé dneska v noci jsem se budila co hodinku na wc tak jsem taková pytlem praštěná, a to jsem vždy byla velký spáč a ted je to naopak :unamused:
27. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já včera odevzdala Viktorka k babičce a dneska hodlám uklízet, je to tu po tom týdnu, co jsem makala na té závěrečné práci, jak po výbuchu :confounded:
Holky, já bych zase spala pořád....akorát mě dost trápí v noci křeče do lýtek, pak mě ten sval pobolívá celý den, měla jsem to už i u Viktorka
28. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
jejda,Míšo a nemáš na to něco,Já brala hořčík a pak mě to chytlo i při porodu,ty křeče,paráda.Holky,hezký den :sunglasses:
28. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz
kara...Jo jo, už mi doktorka nasadila magnesko na tvrdnutí bříška, snad by to mělo pomoci i proti těm křečím, ale zatím ne...
28. čer 2008 v 17:55  • Odpověz
ahojky holčiny, no my máme zase opět makací víkend. tož to je tak když jsme na starém baráku.

K večeru jsme jeli po obchodech, pač jsme měli úplně vybrakovanou ledničku a to zase padlo peněz. Pořádně jsme nic nekoupili a peníze fuč. To fakt nechápu :angry:

JO Silvy,já jsem taky během těhotensví pomalu vůbec nespala. celou noc jsem si většinou četla a nad ránem jsem teprve zabrala . a to jsem taky spáč. Jsem si taky myslela, že si to v těhotenství nadespím,ale prd. A to se už asi nevyspím do té doby, dokud nám Elenka nevyroste a nevyletí z hnízda. No teda nevím z hnízda, když jsme kvůli nií koupili dvojgenerační barák, ať má kde bydlet, kdyby se rozhodla s námi zůstat. :grinning:
28. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz
krááásný večer holky.. jsme u vás už dlouho nebyla :wink: :slight_smile:
28. čer 2008 ve 23:29  • Odpověz
jsem pro nějaký ten srazík.. co vy na to??? příští týden má být mooc teplo, takže klidně i dopo, jak budete chtít, aby to všem vyhovovalo.. :wink: :slight_smile:
28. čer 2008 ve 23:30  • Odpověz
jsem taky pro,kromě pátku,budu dělat přípravu na narozky přifrčí rodina :grinning:
28. čer 2008 ve 23:57  • Odpověz
Jo taky nejsem proti srazíku, Elence je zatím hej.Ae u mě to nejde v pondělí. Manžílek má dovču před nástupem do nového zaměstnání, takže si chceme udělat možná nějaký rodinný výlet. :wink: Takže kromě pondělka, bych mohla být k dispozici.
29. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a jaký byl víkend?

u nás dobrý víkend šíleně utekl, ale hodně mi začalo tvrdnout bříško každou chvíli tak hodně ležím, dneska se mi zase tak blbě spalo byla už jsem vzhůru od půl třetí a nemohla už zabrat, teda nikdy jsem tak blbé spaní neměla jako ted.
za týden mám poradnu tak uvažuji jestli to počká s tím bříškem nebo mám jít raději dříve, už mi to dělalo tak jsem užívala magnezium, ale to už jsem dobrala a bylo to dobré a ted se to vrací, četla jsem na netu že to nevadí že to tak dělá, ale stejně mám zase s tím starosti.
30. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahojky
tak mi jsme měli taky dobrý víkend seděli jsme na záhrádce. No a ted se budem chystat na oslavu. Doufám, že nám výjde počasí v sobotu. Nevím jestli by se nám vlezlo tolik lidí do bytu :grinning:
Sylvi já jsem dneska taky nemohla moc spát včera jsem to trochu přehnala s uklízením a jak mně havně záda bolela au. , Ale ted je to lepší odpoledne půjdem zase na zahradu a budem relaxovat :slight_smile:
30. čer 2008 v 11:37  • Odpověz
miri ještě chodíš do práce? už by jsi měla nějak končit né? aby jsi do porodu taky trochu odpočinula.
miri ty nemáš problémy s tvrdnutím bříška?

tento týden mají být tropy tak jsem zvědavá docela bych se i obešla nějak mi vedro nedělá dobře.
30. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz
Sylvi ještě chodím tento týden a apk konec, no zatím nemám problémy s tvrdutím bříška. Jo já si odpočinu a pořádně bude se o mně a malou starat manžel :grinning:
No jsem zvědavá na ty tropy ve středu mám poslední úřední den tak si to teda doufám užiju :grinning:
30. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a co je s vámi že nikdo nic nepíše?
copak je nového?
včera jsem dělala zákusek z bebe sušenek no je hotový rychle a je výborný Karin dala do orlovaček recept tak můžu jen doporučit.

miri tak to už ti uteče do konce týdne a pak si taky trochu odpočineš :grinning: po porodu bude Radim doma a jak dlouho? já chci aby byl manžel doma tak uvidíme jestli dostane dovolenou a kolik a jak to bude. a pak to budeme řešit podle situace :grinning:

mischelinka už jsi dlouho nepsala jak se máš ? :grinning:
1. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem asi chytla asi angínu a nebo chřipku bolí mně celý člověk hlava v krku a ještě rýma a nožičky no teda pěkně mi začíná to mateřství k doktorovi jsem ani raději nešla.
Sylvi manžel si bude brát dovolenou na 14 dní tak jsem dost ráda aspooň si jí užije :slight_smile:
1. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.