• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
miri včera manželovi taky nebylo dobře chytl rýmu, kašel, říkal že ho bolí v krku a hlava a večer říkal že je mu dobře a před chvíli mi psal že je mu zase blbě tak nevím asi taky nějaká chřipka nebo angína.
manžel taky říkal že si vezme 14 dnů dovolené tak uvidíme. u nich se to musí nahlásit předem a jak zase máme vědět předem kdy se usmyslí prckovi chtít na svět tak to teď neřešíme až pak se to nějak vyvrbí. a říkali jsme při nejhorším půjde na nemocenskou, trápí ho záda taky by si je dal alespoň dopořádku
1. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
Sylvi a kde vlastně pracuje tvůj manžel? No manžel to taky nemá moc lehké ale ted nikde nejedem tak mu je povoleno on říkal šéfovi jak půjdu rodit tak aby s tím počítal, že nepůjde do práce. :grinning:
Tak teda uvidíme. :slight_smile:
Vlastně Sylvi kdy máš termín porodu?
1. črc 2008 v 16:54  • Odpověz
ahojky holčiny.

tak my se máme s elenkou výborně. Každý den jsme nakvašené v bazénku, takže mi i zázračně odpoledne usne, to podotýkám nebývá u ní zvykem. Takže já jsem nad míru spokojená.

Ve čtvrtek se chystáme na letňák do Orlové, tak se malá pořádně vyrochní. Snad se přidá i Karin a možná i další holčiny z Orlové. Nepřidá se i Rychvald? :grinning:
1. črc 2008 v 17:20  • Odpověz
Miri manžel dělá ve Vítkovicích technika, no taky říkal že budeme rodit tak mu slíbili že mu dají volno kdy bude potřebovat, ale znáš to slíbí něco a pak je to úplně jinak, termín máme 23.8 už se na mimi moc těšíme. ty už to máš za pár že? koncem července to už uteče a budete mít Anežku u sebe je to hezké jméno, jednu už taky máme v rodině.

Simi já bych ráda šla, ale už se nějak necítím každou chvíli mě něco trápí každou chvíli mi tvrdne bříško, bolí mě záda je mi často mdlo a celkově už to není nějak ono dneska jsme byli na malou procházku a nakonec jsme se vrátili domu nebo jsem měla pocit že mi tam někde strašně tlačí hlavička a nemohla jsem ujít, tak už ani nemám odvahu někam jed. určitě si užijete má být pařák tak vám až závidím taky bych hned šla na plovárnu, ale raději budu doma odpočívat bude to jistější :grinning:
1. črc 2008 v 19:05  • Odpověz
Tak to je jasný Silvi. To znám, já měla poslední týdny pocit, jakoby se mi malá už jaksi drala ven, dole jsem měla nepředstavitelné tlaky. ale ještě vydrž pár týdnů a máš bublinku u sebe. :wink: Když tak raději zajdeme zase někdy pod Lípu. Příští týden se má ochladit, tak uvidíme.
1. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz
dobré ranko, dneska to vypadá na pařák od rána, tak vás jenom pozdravím a valím s malou na zahradu, pak jdeme po obědě na prochajdu s holkama s koníka, se upečeme, tak to pak vidím, že zapadneme po příchodu do bazénku a nevylezem dříve než v 18hod. :grinning: Tak zatím pa
2. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?
tak manžela to nakonec skolilo má chřipku tak má nemocenskou tak se budu starat o maroda

Simi pokud by jste chtěli přijít pod lípu a nebude nějaký šílený pařák tak určitě taky dorazím tak se domluvíme příští týden podle toho jak vám to všem bude vyhovovat.

přeji všem krásný den :grinning:
2. črc 2008 v 08:27  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Sylvi no já mám stejný termín porodu jak ty a nevím proč mi to píše 37 tt je to nějak divné.
Taky bych se k Vám přidala jestli my to výjde.
Dneska to je pařák ani nevylezu ven :grinning:
2. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky. Pořád makám a makám, v pondělí musím dát závěrečnou práci do tisku, tak teď doháním, na co jsem měsíce kašlala :grinning: , malý byl dneska s babi v zoo, tak snad se tam neupekli....
Jinak mi není moc dobře....včera jsem zvracela až do krve....už to mám asi nějaké podrážděné....Z toho magnusolvu (nebo jak se to jmenuje) mám průjem, tak jsem vysadila a snad bude všechno v pořádku. Mějte se hezky, ozvu se, až bude zase volněji....pa
2. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
ahoojky holky, jdu vás všechny pozdravit... :wink: :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
ahoj holky dneska je venku pěkné dusno ráno jsem byla v obchodě a ted už sedím doma, ale po obědě jsem vytuhla a spala tři hodky.

mischelinka když jsem brala ten magnosolv tak jsem taky z něj měla průjem, ale jelikož celé těhu trpím šílenou zácpou tak jsem byla akorát ráda, ted se mi to trochu zase upravilo nebo už beru lněné semínko, ale stejně to není ono.

miri já jsem si říkala že máš termín nějak jako já a píše ti to více, ale myslela jsem že ti to změnili. proto jsem se pořád ptala i na to jakto že pořád pracuješ nebo mi bylo divné že už by jsi měla být na mateřské tak ted už mi to sedí. jak se jinak cítíš už je ti lépe oproti včerejšku? manžela to skolilo má chřipku a nemocenskou už se to nedalo tak jsem ho nahnala k lékaři.

misakri ahoooj už jsi tady u nás dlouho nebyla jak se holky máte?
2. črc 2008 v 17:03  • Odpověz
ahojky sylvi.. :slight_smile:
no my se máme fajn, děkuji.. akorát to teplo nás obě zmáhá :unamused: :unamused:
2. črc 2008 v 17:30  • Odpověz
Ahojky
No holky já jsem to taky pila a neměla jsem průjem jak to pijete dáváte to do vody? Já jsem to rozpustila ve vodě 200 ml a zapíjela jsem to mezi jídlem a vše bylo ok
Sylvi cítím se už lépe, ale to vedro to mně zmáhá už aby se trochu ochladilo nejde vydržet venku. Tak manžel se určitě teda pěkně propotí v tom vedru že? Hlavně at se rychle uzdraví a at to nechytneš i ty nebo já jsem to chytla po manželovi a není to nic příjemného když jsme teď dvě :wink:
3. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky jak se máte? a co je nového?
já jsem ted měla docela fofry tak jsem skoro ani nebyla na netu a když tak jen nakouknout a rychle pryč, manžel chytnul minulý týden virozu nejdříve to vypadalo jen jako obyčejné nachlazení a pak dostal šílenou chřipku a když už to vypadalo že je dobrý tak se mu to usadilo do dutin a je celý nateklý tak nás dneska poslali k zubaři tak mu vyrvali jeden zub dostal další antibiotika a prej už by to mělo být dobré no zatím má pořád teplotu je celý nateklý a pořád spí tak doufám že bude brzy ok.

dneska jsem byla v poradně tak je všechno dobré tak jsme moc rádi, taky jsem dostala papír na mateřskou tak půjdeme vyřizovat, ale to nechám asi až na středu :grinning:
pokud nebudou vedra tak chci jít ve středu i na cvičení ted jsem 2x kvůli veder nešla a docela bych šla zase ráda i když už to mám celé za sebou a probírá se to zase od začátku, ale nevadí mi to a líbí se mi tam

holky co je s vámi že žádná nic nepíšete? jak jde život co dětičky?

miri a mischelinka co miminka jak se jim daří?
7. črc 2008 v 16:41  • Odpověz
holky přidala jsem aktuální fotečky bříška, :grinning:
7. črc 2008 v 17:26  • Odpověz
Ahojky. Tak práce už se mi váže a mám trošku klídek, sice se musím učit na státnice, ale to už si můžu trošku rozvrhnout, tak snad nebude takový šílený stres.
No, je mi docela dobře, už dva dny jsem nezvracela a přitom jím úplně strašně, včera jsem si na pouti nakoupila hromady cukrovinek a všechny jsem je večer doslova sežrala....a světe div se, žádné nevolnosti :grinning: Dneska jsme byli s manžou na číně a taky zatím ok, tak asi se nesmím hlídat..... :confounded: :grinning:
Akiorát mě dost píchá v bříšku, kolikrát to stáhnutí trvá třeba 10sec a je to dost bolestivé....ve středu jdu na kontrolu a měření ve 30tt, tak doufám, že je vše ok a že se pipinka malá otočila hlavičkou dolů.

mikso....jdeš ve středu na cvíčo? Kam chodíš? Já přemýšlím, že bych taky zašla....jak tam jezdíš? Já jsem se z těch stresů úplně zapomněla dr. zeptat na podrobnosti. Není to už příliš pozdě, když jsem ve 30tt? S Viktorkem jsem totiž nechodila...
7. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
ahoj Míšo na cvičení chodím do Bohumína na zš Masaryka vede to tam porodní asistentka z Karviné, je to každou středu od 16 hodin tak do 17 až 17.30 vždycky nejdříve cvičíme, pak se dýchá a pak je vždycky debata na nějaké téma pokaždé jiné, paní je moc hodná zodpoví všechny dotazy a holky jsou tam taky supr. myslím že je jedno v kterém týdnu tam začneš chodit je nás tam různě každá jinak a záleží jen na tobě jak budeš chodit když nepřijdeš nic se neděje já jsem chodila pravidelně , ale ted jsem dva krát nebyla a chtěla bych jít zítra, ale zase nevím nebo manžel má pořád problémy dneska byl zase celý opuchlý tak jsme šli k lékaři tak nás zase poslali k zubaři tak mu zase rvala zub chudák včera jeden zub a dneska druhý, ale ten prý byl plný hnisu a hodně bolel a zdá se mi že mu opuchliny už začínají opadávat kéž by nebo už se trápí tak dlouho že je mi ho líto. zítra bych ještě potřebovala před cvičením zajít na pracák nebo jsem včera dostala papír na mateřskou tak to musím vyřídit tak bych jela dříve jinak jezdíme s manželem autem po půl čtvrté, zítra jestli pojedu tak pojedu dříve a nejdříve zajdu na pracák. ještě před chvíli volala tchýně že by se zítra stavili můžou jen zítra a v sobotu odjíždějí na dovču tak sama ještě nevím jestli nakonec cvičení nevzdám asi uvidím zítra podle toho jak bude chlopkovi. :frowning2: a jak ještě zavolá tchýně nebo říkala že to ještě probere doma a ještě se ozve :slight_smile:
8. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
mikso...Jé tak to si manžel chudák musí něco vytrpět...Tak to raději s ním zůstaň doma....musí to být pro něho strašné, navíc chlapi tu bolest snáší hůře, to je známá věc :wink: .
Já tam teda asi zítra zajedu, vezmu manžu, ať si natrénuju jízdu autem (jsem šílený zmatkař, když to někde neznám)...a manžel tam může být se mnou? Nebo musí počkat někde před? A je to normálně v tělocvičně? Co si mám vzít na sebe? :confused:
8. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Míšo je to normálně v tělocvičně a vem si nějaké tepláky nebo něco v čem se ti bude dobře cvičit, já dám ještě vědět zítra jestli půjdu. jinak se mnou tam manžel chodí, ale je jediný ještě jsem tam žádného chlapa neviděla maminy tam chodí samy, ale nevadí když půjde s tebou můj normálně chodí spíše jde o to jestli mu to nebude vadit že tam bude sám chlap. já zítra písnu jestli půjdu a když tak se domluvíme.
8. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
Jejda, tepláky...to si budu muse ještě asi skočit k ťamanům, protože žádné, do kterých bych se vlezla nemám :grinning: , doma chodím normálně v šatech nebo v sukni. Manžel tam se mnou nejspíš chodit nebude, ale zítra bych byla ráda, kvůli té cestě. Určitě mu ženská společnost vadit nebude...on se mezi babama cítí dobře :grinning: , je to takový cíťa.
8. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
ahoj mischelinka nejdu dneska na cvičení, tak si to tam hezky užijte je to na škole ZŠ Masaryka je to v tělocvičně jde se tam zezadu kolem hřiště tak snad to v pohodě najdeš, pak napiš jak se ti tam líbilo :grinning:
9. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Sylvi. Tak já dneska nakonec taky nebyla....Dopoledne jsem lítala po Ostravě a nějak mě to zmohlo, tak už jsem neměla nějak sílu na cvíčo jet...Tak snad příště.
Dneska jsem byla na poradně, tak malá se otočila hlavičkou dolů, tak mám radost. Vážíme 1509g a dle UTZ jsme ve 30tt. Kolik máte vy?
9. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
ahoj Míšo my jsme měli ve 30 týdnu 1500g a ted jsme 34 týden, ale nevím kolik máme jdu zase 21.7 do poradny tak se zeptám nebo jsem zvědavá.
to je supr že se malá už otočila ted už tak určitě zůstane :grinning:
já už se začínám těšit na porod nebo se ted nějak šílěně potím a je mi pořád mdlo a jsem pořád hrozně nervozní pořád vrčím jsem někdy protivná sama sobě, manžel má se mnou zlaté nervy :frowning2:
dneska v noci jsem byla 7x na wc je to šílené budím se po hodině a to večer už ani nepiju, už aby byl prcek na světě :grinning: začíná mě to zmáhat a začínám být protivná :frowning2:

miri jak se máš ted tady nějak moc nechodíš? co malá jak se vám oběma daří?

jak se jinak všechny máte nikdo nic nepíše ?!

Danuš chodíš tady ještě vůbec ?
10. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
ahojky holčiny, tak jak koukám tak už spíše vedete jen dialog. :grinning: Nám ted pár dní stagnuje net, tak ani nemůžu na koníka :frowning2:

U nás nic nového. Malá má už to své vzdorovité dvouleté období, tak jsem každý den večer už zralá tak na chocholouška. To počasí mi taky moc nálady nepřidává, tak že mám celkem náladu takvou nijakou.

ale jak koukám, jak ten čas letí, za chvilinku se Silvi ani nenadáš a už budeš kočárkovat. Držím ti pěstičky, abys ale dlouho nepřenášela, pač já jsem myslela, že se zcovknu. :slight_smile: Měla jsem dva termína a ani jeden mi nevyšel.Takže od prvního termíná jsem přenášela 11dní a od druhého naštěstí jen den. :grinning: Bylo to hrozný, když jsem třeba viděla kámošky, které ještě porodili o nějaký ten den dříve před termínem, tak mi bylodo pláče. Byla jsem nateklá a spuchlá, ani se mi už chodit nechtělo a Elenka si dávala pořád na čas. :wink: Ale na všechno člověk rychle zapomene a už zase uvažujeme s manželem nad druhým. Asi tomu ale necháme ještě tak rok a pak se uvidí. Přece jenom ted nastoupil do nového zaměstnání, tak se musí trochu usadit.
10. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak dneska byl fakt blbej den vše mi padalo z ruk. :grinning:
Sylvi no neměla jsem čas furt jsem něco zařizovala a teď do toho nám na bytovce budou měnit okna tak to jsem si teda dobře vybrala. No uvidíme co nám řeknou příští týden jak zahájí výměnu oken :slight_smile: Jinak se nám daří dobře ale už se nám těžko chodí po schodecha musím dělat vše pomaleji. Já jdu na kontrolu 17.7. a budou mi dělat ozvy tak jsem zvědavá jaké to bude :slight_smile:

Holky a kde jste??
10. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já se mám fajn, sice jsme často sami, manžel teď bere samé přesčasy, ať se trochu finančně zvednem, když mi skončila první mateřská a na další mimi dostanu až po porodu :unamused: ...ale brzo bude mít dovolenou, to vyměníme okna a dáme to tu trochu do pořádku.....a konečně začnu chystat pro miminko. Už mám pořízenbé všechno (nebo objednané), už chybí jen kočárek :dizzy_face: Strašně to letí, potřebovala bych ještě tak půl roku. Kvalitně vyspat jsem schopná jenom přes den, celou noc mi bývá blbě, popř. nemůžu usnout a převaluju se....žádná poloha není dost dobrá....výsledkem je, že jsem přes den tak strašně unavená, že nejsem schopná se učit :frowning2: a jen čumím do papírů...aniž bych v tom něco viděla :rolling_eyes:

miriluk....A kdy máš vůbec termín?
13. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky holky,
to byly večer teda bouřky že? Nám to na zahradě zbořilo altán takže máme po altánu no musíme si koupit nový. :slight_smile:
Míšo s tím spaním mám i já problémy a asi i 100% Sylva teď je to maras a kolikrát chodím na wc :slight_smile: . No holky až to máme už za sebou že?
Míšo termín mám 15.8. tak doufám že se toho budem :slight_smile:, ale to si člověk nevybere. No a 17.7. jdu na kontrolu tak se zeptám gynekologa jestli mi řekne kolik malá váží jsem dost zvědavá :grinning:

Holky co s Vámi děje, že tu nikdo nic nenapíšete?? :frowning2:
14. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky, Mirčo :slight_smile:

Teda,ty už máš to těhu skoro za sebou, akorát proč ti to ukazuje v apsu 39tt?
14. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz
No to já nevím proč mi to tak blbě píše je to nějaká blbost :slight_smile:
14. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
Sylvi jaký máš začátek poslední menstruace?
14. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.