• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Někdy si to samo přeskakuje, jsem zjistila... :confounded:
14. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz
A si užíváš na mateřské?
14. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
ahoj holky jdu vás po dlouhé době pozdravit nějak jsem ted neměla čas nebo jsem se starala o manžela a je konečně už fit už se z toho vyhrabal, ale ještě bere celý týden antibiotika tak má ještě nemocenskou.
Jinak mi taky nějak blbne net jede hrozně pomalu někdy vůbec nenačítá tak nevím co je s tím.

to byla včera bouřka děs běs bojím bojím a jsou hlášené pořád

Miri poslední menstruaci jsem měla 16.11.2007, kdy máš termín jak já nebo později ? už se nám to krátí už se těším, jak chodím na srpen2008 tak tam už holky rodí jak o závod myslím že už máme 3 miminka ted už to půjde jedna po druhé.
mě se taky blbě spí, každou hodku lítám na wc a pořád se budím a převaluji to už je asi tréning na nevyspání a je to divné můžu takhle spát i 10 hodin a ráno jsem unavená a nevyspalá asi je to z toho věčného buzení.
Miri to je blbé že vám to zbořilo altánek :frowning2:

Mischelinka jak se těší Víktorek na miminko? mě to těhotenství taky děsně utíká mám pocit že ted jsem objevila dvě čárky na testu a za chvíli budeme rodit zatím se mi tomu ani nechce věřit mám pocit že si to zatím ani pořádně neuvědomuji, ale na mimi už se hrozně těším říkala jsem že už bych ho tak chtěla mít u sebe :grinning:
14. črc 2008 v 15:16  • Odpověz
Miri ted jsem koukala že máš termín předemnou tak to se asi v porodnici nepotkáme :frowning2: i když to stejně nenaplánujeme
kam jdeš rodit do Karviné? my chceme jít do Karviné, ale ted ve čtvrtek se jdeme ještě podívat na fifejdy, já jsem od začátku rozhodnutá pro Karvinou, ale ted jsem začala pochybovat nebo uvažuji nad epidurálem a v Karviné by s tím mohl být problém jak jsme se byli podívat na sále tak nám řekla sestra že ho moc rádi nedávají a že když tak jen přes den že v noci nemají anesteziolga a celkově se na to dívala divně a četla jsem že na fifejdách je k dispozici 24 hodin denně tak se jdeme ještě podívat tam tak ještě uvidím.
nejhorší je jak se člověk už pro něco rozhodne a pak o tom začne pochybovat já jsem v tomhle děsná vždycky udělám rozhodnutí a pak se v tom pitvám a uvažuji jestli by to jinak nebylo lepší tak jako ted a ted jsem na rozpacích kam vlastně jít ach jo to jsem celá já :frowning2:
14. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Peti užívám si na mateřské a je to fajn ještě, že jsem pracovala teď akorát jenom spím a lebedím, ale strašně se těším jak to budu mít za sebou :slight_smile:
Sylvi no já chci rodit v Karviné no ale uvidíme kde mně teda manžel zaveze :slight_smile:. no a moje poslední menstruace je 22.10.08 tak nevím co to mi píše a termín porodu 15.8. tak jsem zvědavá je to ale zajímavé že? No už se nám to krátí to jo. :grinning: Ještě si akorát musím nachystat tašku do porodnice jenom to mám zatím něco málo nachystané na komodě a kdyžto na mně příjde tak to rychle zbalíme do tašky :grinning: To bude sranda a chaos :grinning:
Sylvi byla jsem se kouknout do toho sluníčka na sidlišti a koupila jsem tam pro malou sukni a dupačky s košilkou, mají tam fakt dobrý výběr. No a ještě potřebuji koupit jenom podprsenku a odsávačku no jestli ji budem potřebovat že, ale to ukáže čas.
14. črc 2008 v 19:49  • Odpověz
A kolik jsi, Mirčo, přibrala? Já zatím teda ani ň. Spíš naopak. Furt bleju. Minulký týden jsme byli v Chorvatsku, tam mi nic nebylo, jenom jsme se vrátili, mám zpátky zvracení :angry:
14. črc 2008 v 19:57  • Odpověz
ahoj Miri zrovna se chystám vypnout net tak jsem si říkala že se tady ještě podívám jestli někdo nepsal. no je to nějaké chaotické píše to tady nějak divně, jaké máš datum porodu v průkazce? já se řídím tím co mi napsali lékaři co mi ukazuje net beru s rezervou :grinning:
už aby jsme to měli za sebou a prcky měli u sebe, za týden jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jaká bude váha,
jsem už ted nějaká bolavá ted mě šíleně bolí záda,
Miri přidej nějaké fotečky at tě konečně poznám :grinning: nebo se pak poznáme jak budeme vozit tak můžeme jezdit spolu
14. črc 2008 v 19:58  • Odpověz
Ani se ti nedivím, že už se těšíš na porod. Poslední týdny jsou už o ničem že a lepší už mít mimouše doma :slight_smile: Pořád zůstáváte u ANežky? a jaké jméno máte pro případného kluka? V porodnici se hlaásí obě jména, že...
14. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
Teda vy obě, holky. S Mirčou se známe z práce :grinning:
14. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky.
Dneska jsme byli koupit barvičky na stěnu, už se nemůžu dočkat, až budou ta okna vyměněná, vymalováno a naklizeno a já budu moct konečně začít všechno pro mimi chystat. :slight_smile: Dneska mi přišel ten přenosný košík, mám ho v galerce... :wink:

Holky, nejpřesnější termín porodu není dle poslední menses, ale podle toho screeningu v 11tt....tam to mám na 22.9. v té době ta miminka totiž jsou ještě stejná-tabulková.....potomuž si každé roste jinak.

mikso....myslím, že Viktorkovi to dojde až sestřičku uvidí....teda s bříškem se mazlí, byl v šoku, když ho kopla, probírá se mnou její věcičky, ale jsem sama zvědavá, jaká bude realita a jak ji přijme. babi si ho na konci srpna bere k moři, tak budu mít před porodem opravdu KONEČNĚ klídek na vydechnutí...i když se o něj budu bát.

Holky, já mám na Sluníčko šílenou smůlu....Co tam jdu, tak je zavřeno... :frowning2:
14. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz
miksa-ahoj,tak tobě se už to krátí :grinning: Sylvi ty jsi taky byla v Karviné ještě asi tak v 30tt na utz. že? Myslíš že bude posílat i mě? Hezký kočárek :slight_smile:
15. črc 2008 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky my jsme dneska vyrazili na nákupy tak jsme byli v hornbachu a pak v tesku tak jsem ještě dokoupila jeden dudlík a lahvičku at mám po třech kusech a ještě balík plen tak máme 4 balíky tak to bude pro začátek stačit, a ted si dáme oběd a pak půjdu hajat nebo jsem ko

Míšo ten košík je supr kde jsi ho sehnala? ještě jsem nic takového neviděla, my máme postýlku v ložnici a v obýváku nic tak taky uvažuji nad tím že by se mi něco takového sešlo, manžel sice tvrdí že je to zbytečné, ale jak budeme v obýváku tak nemůžu prcka pořád nechávat samotného v ložnici a v obýváku nemáme nic a pořád být v lehátku tedy v sedačce lehátko zatím nemáme taky zvažujeme, tak by se mi spíše líbil ten košík no ještě uvidím. když tak se pak dá dokoupit později nebo pak pořád přenášet postýlku to taky není nic moc, když to je různé některá kamarádka mi říká že stačí mít postýlku v ložnici a nic víc a jiná zase říká že je lepší mít dvě tak asi uvidím jak to pak budeme potřebovat

Toni ahoj už jsi tady dlouho nebyla jak se ti daří a co miminko je všechno v pořádku? a jak to budeš mít s tím porodem už víš? ve 30 týdnu jsem byla na velký ultrazvuk normálně u paní doktorky tady v Rychvaldě do Karviné už mě neposlala asi už to není potřeba. :frowning2:
15. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
miksa-aha,dík.S porodem ještě stále nevím,zda porodím normál nebo císař :unamused: Jinak mimčo je v poho-doufám,zítra mám zrovna poradnu.jinak máme první říjnové miminko-jedná od nás z diskuze porodila už ve 29tt chlapečka,odtekla ji plodovka tak musela jít na císař-jsou oba v poho.jen její maličký ma 1420g tak musí papkat!
15. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz
toni tak držím palečky at je všechno v pořádku :grinning: teda tak to porodila brzy snad bude mimi brzy ok
u nás na srpnovkách už se taky rodí jak o závod už máme myslím 5 miminek :grinning:
15. črc 2008 v 15:19  • Odpověz
Ahojky.
sylvi...ten košík jsem si objednala na netu....když si zadáš do vyhledávače "košík chipolino", najde ti to. Jinak já měla u Viktorka ten klasický na kolečkách, teď jsem ho chtěla taky, ale to už bychom se tady v tom minibytě nehli vůbec. :angry: Navíc je dobře skladný, takže když pojedeme třeba k našim, vezmeme ho sebou. A počítám s tím, že mimi bude ze začátku s náma v obýváku večer a musí někde ležet...

toni78....Ahoj. Ty jsi měla nějaké problémy? Že zvažujete císař?
15. črc 2008 v 18:17  • Odpověz
mischelinka-jojo,mám problémy se srdcem-proto bude možná císař ale to se dovím až příští týden na interním vyšetření.
16. črc 2008 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, mam na Vas takovy dotaz. Nevite jestli v Rychvalde na gynde jde poridit video na dvd a kolik stoji? Nebo tady davaji jen fotky. A nebo to delaji jen v Karvine a maji tam i 3D ultrazvuk a cena?? Diky moc za odpoved.
18. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
toni78...ahga, tak to ti budu držet palce, a´t je všechno v pořádku! :slight_smile:
patti....myslím, že to možné není....teda mě to nikdo nenabízel... :unamused: Fotky zde prodávají.....Já myslím, že nejbližší 3D je v Havířově, já platila myslím rovnou tisícovku.
18. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
patti mě tady doktorka udělala cd na kterém je 8 fotek vypadají jako klasické z ultrazvuku a chtěla za to 80 kč, nahrávku přímo asi nedělá nebo říkala že to nemají nebo že jim to nefunguje nevím možná jsem to špatně pochopila a jinak za obrázek z ultrazvuku klasický chtěla vždy 50 kč, ale pokud máš na mysli 3d ultrazvuk tak ten tady nemá určitě
18. črc 2008 v 17:28  • Odpověz
Holky-vám fotky z UTZ. v Rychvaldě prodávají???
18. črc 2008 v 17:47  • Odpověz
mischelinka-dííík :wink:
18. črc 2008 v 17:49  • Odpověz
toni ahoj ano já jsem vždy za ně platila
18. črc 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
Ahoj mamky :slight_smile: ,tak jsem tady po dlouhé době :wink:
Sylvi,tobě se to už krátí,co?Jak ti je?Já jsem ještě stále v Rychvaldě.Byt se nám už pomalinku dodělává,ale nebude to určitě do 14dnů :unamused:
21. črc 2008 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky jak se daří a co je nového?

Miri v sobotu jsem si na tebe vzpomněla nebo jsem v plusu potkala tvou švagrovou :slight_smile:
jak se ti daří?

ahoj Dani už jsi tady dlouho nebyla, no máš pravdu už se mi to krátí už jsem 36 týden ani se mi pořád nechce věřit že za chvíli můžu rodit, dneska jsem byla v poradně tak mi poprvé dělala srdíčko a ted už budu chodit do poradny každý týden.
jinak je naštěstí všechno v pořádku vede se mi dobře jen už moc neujdu nebo mě prcek děsně tlačí a chce se mi pořád na wc tak mám někdy problém ujít i 200 metrů a noci taky nic moc pořád se budím po hodině na wc tak spím třeba 10 hodin, ale stejně jsem nevyspalá a unavená. ale jinak musím říct že se mi problémy jako třeba vysoký tlak a opuchliny míjejí tak jsem ráda :grinning:
tak to je supr že už budete byteček dodělávat pak už jak bude uklizeno a všechno hotovo tak to bude supr :grinning:

mischelinka jak se daří tobě? :grinning:
21. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
Ahoj sylvi, uz jsem si ríkala, jestli se nechystáš do porodnice, ze jsi dlouho neprihodila zádný delší príspěvek!
Omlouvám se, ale máme něco s klávesnicí....tak píšu divně... :frowning2: . Tak to s tím spaním mám podobně...jsem unavená z toho,ze nejsem schopná se kvalitně vyspat. Máš uz všechno pripraveno? Nám dneska prisla autosedajda, kolotoč nad postýlku mám objednaný....olejíček na masáz hráze a čaj z maliníku uz taky čeká na vyuzití :wink: ....Takze uz jen kocarek...a z toho jsem nestastna, protoze měl být 30.7. a je nějaký problém s dodavatelem a bude (a to kdo ví jestli) az koncem srpna.... :angry: ...to je fakt jak za komančů...toto...! protoze vůbec nevim, co bych dělala....hlavně, kdyz je to můj vysněný :cry: :cry: tak se modlím, at máme štěstí.
Ve středu už se chci dokopat na ten kurzík....tak snad to výjde.
21. črc 2008 v 19:12  • Odpověz
ahoj Míšo, ted jsem byla málo na netu jak měl manžel nemocenskou tak jsme byli pořád spolu, když je v práci tak sedím více na netu nebo to se nudím, tento týden má zrovna odpolední od 13 do 21 hod tak za chvíli bude doma.
taky mi poslední dobou blbne net jede hrozně pomalinku nevím co je s tím každou chvíli mi to vypadne

my už masírujeme hráz, taky už piji maliník a jím lněné semínko tak snad to k něčemu bude dobré

držím ti palečky at ti kočárek brzy dodají, je to blbé když máš jeden vysněný pak nechceš už vybírat jiný tak to jsou pak nervy, ale snad dojde :wink:

jinak já už mám všechno připraveno i tašku už je zbalená jen schází ještě několik maličkostí dobalit a vyvařit dudlíky a lahvičky, ale s tím nespěchám to má čas,

ty už chystáš věcičky nebo ještě né? asi ještě nemáš hotové ty okna že?
21. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky zdravím vás :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:09  • Odpověz
Míšo,kočárek je krásný,snad Ti ho brzo pošlou!Ať se můžeš kochat :slight_smile: To je Moon?
22. črc 2008 v 08:12  • Odpověz
Dobré ranko, holky.

Tak jsem se taky za vámi přišla na chvíli juknout a jak pořád koukám 2v 1. ale že vám to počasí přeje, alespoň se nepaříte ve vedrech. :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky zdravím už jste u nás dlouho nebyli :grinning:

Simi zatím počasí přeje tak doufám že to bude tak až do konce nebo když je 25 tak už jsem šíleně upocená a nemožná, vždycky jsem léto měla ráda a ted bych raději zimu tak doufám že se to pak zase vrátí všechno do starých kolejí. Manžel se mi směje nebo jsem vždycky byla zmrzlá a ted chodím pořád nahatá a je mi vedro až hrůza :wink:
zrovna mi manžel volal tento týden má odpolední tak že zítra bude mít dvanáctku tak chtěl se poradit jestli může, ted má ty směny nějak rozhazené :sunglasses:
22. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.