• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
nazdárek kočky jak se daří?

já mám dneska odpoledne děsné prostě den blbec, jsem už ko
nejdříve mi vypadl z ruky jogurt tak jsem musela uklidit celou linku nebo se samozřejmě všude rosprskl a pak jsem uklidila celou kuchyň, pak jsem dělala polévku a vysypala jsem mouku tak jsem zase zametala, a ted zlatý hřeb chtěla jsem manželovi na večer udělat vaječnou omeletu a když jsem vytahovala ze spížky strouhanku tak mi samozřejmě vypadla z ruky tak děsná kalamita strouhanku úplně všude tak jsem musela vyklidit celou spižku a vytřít jí, pak asi 6x zamést nebo to bylo všude a pořád to odněkud vylézalo a pak vytřít tak mám dneska nablýskanou kuchyn je celá vymytá , 3x vytřená a 6x zametená a už tam raději ani nelezu už raději nevařím ani čaj nebo už jsem ko už se mi nechce dneska uklízet, alespon jsem rozhýbala záda, ale jsem ufuněná jak blázen :grinning:
tak si musím jít dát sprchu tak doufám že se neutopím nebo tak něco :grinning:
22. črc 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky!
Sylvi....tak to je fajn, ze uz máš všechno pripravené....mně z chybí jen nějaké ty drobnosti do porodnice dokoupit a vanička a lehátko do vaničky...a mozná se ještě něco najde...okna nám mají vyměnit tak během 14 dnů, tak z se nemůzu dočkat, az bude uklizeno a budu moct chystat, protoze jsem z toho nervozní, kdyz to jeste nemám a vlastně by mě mohli odvézt kdykoliv... :confused:
Teda dneska jsi měla uspěšný den!!! :grinning: :grinning: Ber to tak, ze máš porádně naklizeno!!

Ahoj kari, ano je to Moon S3 ocean a byla to láska na první pohled! :slight_smile: :wink: Ale reálná barva je trochu jiná, více do růzova.....malinová...prostě pro holčičku nádhera! Moc by mě mrzelo, kdybychom ho nesehnali.
Simi...Jo jo, počasí je ideální....hlavně kdyz se musím učit.....ale kvůli Viktorka bych chtěla, aby bylo pravé léto! :unamused:
A jak se jinak holky máte? Co dětičky?
22. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz
Omlouvám se, máme něco s klávesnicí!!!! :unamused: Musím koupit novou!
22. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz
No Míšo o dětech ani nemluv, mě asi z malé picne. Prostě úderem druhých narozenin, je celá vyměněná. Vůbec neposlouchá, hází z hračkama, pořád se musí předvádět, neuklízí po sobě, do toho se někdy nakrknu na manžela. Si někdy říkám, jak mi bylo dobře svobodné a bezdětné.ale na druhou stranu zase jak za mnou Elenka příjde a obejme mě, tak si zase říkám, jak je krásné být mámou. :wink: Tak si asi člověk nevybere. Asi by to byla bez těch dětí nuda. :grinning:
22. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: ...no asi máte zrovna období vzdoru....neboj, brzo to prejde...nám se teda toto naštěstí uplně vyhlo, ale mám strach, aby mi to nevrátila ted ta holčička! :astonished: :grinning:
22. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz
Jenže než ji to přejde, tak já budu snad v důchodu. :angry: A co ty Míšo vlastně děláš za školu? Jsem taky myslela, že bych se o mateřské nahlásila na vejšku,ale pak jsem si to rozmyslela, pač pochybuji, že bych vůbec na nějakou školu udělala příjmačky. Přece jenom 11let ze školy, to by pak byl záhul. :grinning:
22. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahoj holky

Simi neboj to určitě přejde, nedávno jsem četla že kolem druhého roku je strašně velké období vzdoru dokonce tam bylo napsáno že je to někdy horší než puberta. tak držím palečky at to brzy Elen přejde :wink:

mischelinka to už ti uteče a pak budeš moct chystat, chápu tě že jsi nervozní já měla všechno nachystáno hodně dopředu nebo mě všichni strašili že od poloviny budu v nemocnici tak já už v pátém měsíci prala a žehlila a všechno chystala a nakupovala, ale jsem ráda že už to všechno mám hotovo a že je klid. a ted už jen čekám na den D a tedy strašně se mi to táhne :frowning2:
každou noc se mi zdá o porodu, asi je to tím že se tak bojím :frowning2:
dneska v noci jsem rodila 3x, vždycky se vzbudím celá upocená a zadýcháná :frowning2:
23. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky....Dneska jsem uplně hotová, nemám na nic sílu, tak si dám asi od učení pauzu. Navíc mě bolí kyčle...asi jak se mi roztahuje pánev. :frowning2: , uz nevím, jakou si mám najít polohu.

simi....Učím se na státnice na speciální pedagogice (zatím Bc.)....chodila jsem normálně na denní studium. Jsem tomu ráda, protoze po roce na MD uz mi začalo uz z toho trochu "hrabat" a potrebovala jsem mezi lidi....Myslím, ze na MD se studuje lépe nez pak pri práci. Moje mamka ted nastupuje taky na VS, ale protoze bylo moc zájemců, tak jí nabídli placené studium a asi do toho půjde....a to je ze školy 25 let :grinning: . Kdo ví, jak to bude zvládat.

mikso...Jéé, mně se u Viktorka taky pořád zdálo o porodu...někdy to byla holka, jindy kluk, ale vdycky to byl hezký sen :slight_smile: , ted vůbec....Sejdeme se ještě pred porodem? Nebo uz nemáš sílu někde vysedávat?
23. črc 2008 v 15:26  • Odpověz
ahojky.

No taky jsem chtěla jít na speciální pedagogiku a pak do školství,ale nějak na to asi nemám. Kámoška se dostala do školství, pracuje jako asistent pedaoga a to má jen rodinku a do nedávna dělala na škole uklizečku.
Tak taky uvažuji, že se po okolních školách pozeptám. ale asi je to lepší přes nějaké známé. Ne že by školství byla moje parketa, ale hlavně kvůli malé, že když bych měla nastoupit do práce, tak bych měla s malou prázdniny a volno i odpoledne. Ještě po gymplu jsem chtěla jít na pajdák obor čeština -dějepis, ale nakonec jsem to vzdala a nešla ani na příjmačky a ted toho lituji.

Jo holky, klidně bych si s vámi pokecala, ještě než porodíte, teda pokud doopravdy máte ještě sílu. Tak co tak někdy příští týden. to ten můj má volno po noční, tak co tak třeba hned v pondělí. bych klidně dojela za vámi do rychvaldu. :slight_smile:
23. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?

miri co je s tebou už dlouho jsi tady nebyla? snad už nejsi v porodnici? :grinning:

holky nezlobte se, ale mě už se nikam nechce jsem už ráda když nemusím nic dělat tak to necháme na pozdejš i když to zase už asi Mša moc nebude schopná někam vyrážet :frowning2:
když tak se sejdete sami a já se přidám jindy tak se nezlobte

co jinak dělate? já nic pořád ted nějak spím jsem pořád ko a ospalá dokonce i v noci ted dobře spím že by už se něco chystalo ?! :astonished:
i přes den poléhávám a spím tak jsem četla na netu že to tak je před porodem tak že by se to už blížilo, no i bych to brala

Simi jak budu v porodce tak ti pošli sms at můžeš tady podat informace :grinning: nebo na nikoho jiného ani číslo nemám
24. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jasan, Silvi, pošli mi zprávičku, už teď jsem z tebe nervozní. :wink: Ale ještě máš času, já jsem byla unavená celé těhotenství, bych taky prospala přes den, ale v noci jsem byla zase čilá. A u mě to bylo spíše naopak, že když se blížil termín, tak jsem byla nervozní a taková našponovaná a natěšená, že jsem se strašně na porod těšila. :slight_smile:
24. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
Simi já se porodu bojím, ale zároveň se i těším že pak už budud mít prcka u sebe tak doufám že bude všechno ok. tak ještě necelý měsíc pokud tedy nebudeme přenášet to bych moc nechtěla
včera mě večer bolelo břicho jako bych měla dostat menstruaci a u toho i záda a celkově na nic, ale trvalo to chvíli pak to samo přešlo
já jsem byla první trimestr šíleně unavená, druhý jsem byla zase šíleně aktivní a plná sil a ted ten třetí už mě taky zmáhá, a měla jsem problémy se spaním nemohla jsem vůbec spát a ted je to pravý opak spala bych pořád vylezla jsem z postele v jedenáct a ted už se tam zase chystám už se mi zavírají oči :sweat_smile:
ještě jsem chtěla utřít prach a zamest, ale normálně se mi do toho vůbec nechce přitom to není žádná práce a je za 15 minut hotovo a já jsem tak líná, dokonce se mi už nechce ani malovat, to samé jsem měla na začátku
24. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz
Silvi ale to bude i tím počasím, já bych taky teď pořád spala.A víš, že bych si to i s tebou vyměnila a šla rodit. Jsem asi blázen,ale mě strašně hnalo do porodu ten pocit, až porodím jak všem tu novinu oznámím. :grinning:
24. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
miksa-ahoj,takže dnes jsem měla internu-tlak na h.....+krev taky :unamused: takže příští týden mám poradnu+opět krev na interně :frowning2: stále nevím jak budu rodit!
24. črc 2008 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky tak jsem se prospala a jsem tady zase

Simi tak to je supr já se bojím porodu a ty by jsi to vzala za mě, někdy si říkám kdyby to šlo jít spát a všechno to zaspat, ale zase chci zažít ten pocit tak se i těším, je to jak kdy někdy jsem nervozní a bojím se a jindy si zase říkám už by to mohlo přijít ted bych to chtěla, no jo jenže naplánovat to nejde jak to přijde tak to přijde

toni ahoj tak to je blbé že to pořád nevíš nejistota je na nic, to je mnohdy horší než nějaké špatné zprávy,
budu ti držet palečky at je to všechno ok a podle tvých představ
24. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
No já zase mám frmoly a to bych měla být už v klidu že? :wink: No každé útery chodím na cvičení a každý čtvrtek na kontrolu a dneska mi řek doktor že se mi čípek pomalu zkracuje tak jsem zvědavá. :wink:
Holky ani netušíte jak mně v poslední době bolí záda no hrůza.
Jinak jakse Vám vede a Sylvi jak se cítíč ty? :wink:
24. črc 2008 v 18:44  • Odpověz
nazdar Miri já už jsem si říkala co je s tebou
Miri já už se taky necítím dobře taky mě dost bolí záda bedra, a nemůžu už nikam dojít nebo mě prcek děsně tlačí, a poslední dny jsem hodně unavená a ospalá tak dost spím, asi už ke konci máme všechny stejné problémy
já chodím do poradny každé pondělí taky už každý týden :grinning: ted mi poprvé dělala monitor srdíčko a vždy jsem měla čípek 3cm a ted mám 2 cm tak nevím co to znamená, ale asi je to v pořádku nebo doktorka říkala že je všechno v naprostém pořádku :grinning:
ještě musíme chvíli vydržet a pak budeme mít mimča u sebe, už aby to bylo někdy už bych to chtěla mít za sebou snad už to nebude dlouho trvat :grinning:
24. črc 2008 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky.
mikso...To je jasné, ze uz jsi ted raději v klídku a do ničeho se ti moc nechce... :wink: :slight_smile: , však az se mimča narodí, budeme trajdat s kočárky. No ještě máš pred sebou měsíc....tak snad to všechno proběhne v porádku a trochu se ti uleví...
Já jsem teda unavená taky porád, k tomu učení se musím dokopávat a nejhorší je, si najít dobrou polohu....protoze malá prostestuje, kdyz jsem dlouho v jedné pozici....ale jinak, kromě stálého nočního blití, je mi fajn a cítím se štastná....
24. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky, jen nakukuju... zjišťuju, zda je Miksa ještě celá :slight_smile: :dizzy_face: Už to máš za pár, viď? :sweat_smile: Jinak zdravím i ostatní Rychvalďačky.... :wink:
24. črc 2008 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky jdu jen dočíst a pozdravit a pak zalezu do postele není mi dobře

Míšo to ještě máš problémy se zvracením to tedy dlouho no četla jsem že jsou vyjímky které to trápí až do porodu :frowning2: já jsem zvracela do pátého měsíce a pak už to bylo dobré :slight_smile:

silvik jsem stále kinder vajíčko 2 v 1 , ale už bych pomalinku chtěla rodit nebo se fakt cítím čím dál tím hůře představa že to ještě potrvá měsíc mě ničí, v noci mě dneska pořád budili bolesti břicha, ale takové divné to nebyli poslíčci to byl žaludek či co, a celkově je mi na nic pořád lítám na wc i co 5 minut mám pořád pocit že se počůrám i když jdu z wc, a prcek tlačí nemůžu nic dělat dneska musela uvařit babi a všechno uklidit já nejsem schopna dělat nic, a chvílema mám pocit že už musí hlavička vykouknout ty tlaky jsou šílené.
to je tak normální nebo je to známka blížícího se porodu?

zítra máme jít k rodičům na narozky no ani nejsem nadšená nebo nevím jak tam celé odpoledne usedím mám problém vydžet sedět půl hodky. tak uvidíme :cry:
25. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
miksa-díky,mě už je to jedno jak porodím hlavně at rodím v termínu at at jsme oba proboha zdraví!!!!!!! Z toho mám strach :unamused: Jinak jsem pod dohledem,příští týden mám jak poradnu tak interní vyš. Myslím že dr.Rejtová má pak dovču :confused:
25. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
toni to je jasné že je hlavní aby jste byli zdraví, neboj dobře to dopadne držím ti palce

to ani nevím že doktorka bude mít dovču tak kam půjdu? asi tam bude někdo jiný né? nebo mě pošle na kontrolu do Karviné možná, uvidíme jestli už nebudeme rodit :grinning:
25. črc 2008 v 17:10  • Odpověz
miksa-říkala mi že mě pozve ted 30. na poradnu že pak jede na dovolenou,tak nevíííím :confused:
26. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
ahoj kočky jak se máte?
tak jsme včerejší oslavu nakonec přečkali cítila jsem se dobře tak nebyl problém.
dneska už začíná být venku pěkný pařák, ted má být delší dobu vedro tak uvidíme jak to budeme zvládat
zítra jdu do poradny normálně se těším nebo se nemůžu dočkat co mi řeknou :grinning: já už bych rodila :wink:
včera večer mě bolelo bříško tak jsem se radovala že je to tady, ale pak jsem to zaspala a přešlo to, no jsem zvědavá jak budu rodit doopravdy jestli budu mít z toho taky takovou radost :wink:
moc už bych to chtěla mít za sebou a prcka u sebe, už se nemůžu dočkat až ho uvidím a pochovám :grinning:

holky miri a mischelinka jak se vám daří? a jaké máte plány na dnešek? já nic manžel je v práci tak na něj čekám a odpoledne pokud to bude dobré tak půjdeme na procházku pokud někam dojdu :frowning2:
27. črc 2008 v 09:34  • Odpověz
miksa-jééé ty se máš už to budeš mít za chvíli zasebou(porod) já jsi ještě počkám :fearful: snad mi ten srpen aspon rychle sletí,já nesnesu ty vedra a mám ještě ke všemu nizký tlak a musím si často lehnout a dát si nohy nahoru at někde nešvihnu :unamused:
27. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky u nás nikdo!
27. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
já si vás ještě musím dočíst :slight_smile: Ale kukněte na bazar to je někdo vyčuraný,já tam te´d přihodila tu svou skoro stejnou hrazdičku ať tu ženskou pěkně nas....
27. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
Tak Silvi,už míváš poslíčky?Jestli jsi tak aktivní a procházkuješ si,tak brzo porodíš :grinning: Já vden porodu ušla asi 5 km a večer jsem jela.Aco Miriluk,ta už asi porodila,ne?jj,pařáky v třetím trimestru,to je na zabití,malý se narodil na konci září,to byl záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se mějte hezky!
27. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz
ahoj holky jak se máte?

dneska jdu do poradny tak jsem zvědavá co bude nového, zase mě tak bolí záda a břicho a pořád nic :frowning2:

Karin ono to s těmi mými procházkami není zase tak slavné já jsem vždy plná energie že jdeme na procházku a pak ujdu 300 m. a skučím že mě bolí záda a břícho a že tak prcek tlačí že se mi chce na wc a jde se domů nebo koukám kde bych sedla, no ujít 5km tak do toho mám velice daleko to tak možná za měsíc ujdu, ale ne za den :grinning: :grinning: :grinning:

toni už bych to chtěla mít za sebou nemůžu se dočkat :wink: vždycky když mám poslíčky tak se raduji že úúúúž a zase nic :frowning2: no jsem 37 týden, ale už by to šlo :slight_smile:

večer hodím info jak jsem pochodila v poradně, a jsem zvědavá kam budu chodit když dr, bude mít dovolenou jestli mě pošle do Karviné nebo bude mít zástup :unamused:
28. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahojky, tak Silvi držím pěstičky, aby ti doky řekl už jen dobré zprávičky. a hlavně abys nepřenášela.

Vypadá to dneska na pařák, tak jsem zvědavá, co budeme s malou dělat. Teď se mi manžel vrátil z noční, tak jde chrupkat a co my? Se na sluníčku s malou upečeme.

Tak zatím pa holčiny.
28. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.