• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Tak držím Míši pěstičky. :wink:
3. srp 2008 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky no nám se taky vede je mi ted pořád zle hrozně špatně se mi dýchá a ještě k tomu všemu mi před chvíli odvezli tatku do nemocnice tak ani nevím co se děje, včera byli u nás na návštěvě a udělalo se mu hodně blbě vypadal že zkolabuje tak šel domu pak říkala mamka že se pořád děsně potil a pštaně dýchal a zvracel a ráno šel k doktorce a ta ho hned nechala záchrankou odvést do nemocnice tak nevíme co se stalo, tak jsem volala manželovi nebo má auto v práci at skončí dříve a pojedeme tam jestli ho ovšem pustí nebo mají málo lidí tak se daří jak svina. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak doufám že ted ještě nezačnu rodit nebo nevím co dříve ach jo jak se daří tak se daří :frowning2:
4. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
miksa-ahoj a kde do Bohumína ti odvezli tatku? Už jsi nastoupila na mateřskou?Já nastupuji koncem srpna.
4. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahojky
Sylvi tak to ti teda nezávidí, ale doufám že bude vše ok.
Jinak my jsme měli už poslíčky tak uvidím kdy pojedem :slight_smile: cítím se zatím dobře, ale vedro ble ble.
Míšo a takové ty lízátka pro těhotné ti nepomůžou?
4. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky. Uz dva dny mi je krásně...přímo skvěle, tak mi nebylo dobré tři měsíce. Takže do nemocnice nemusím!!! :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: Tak snad jsem si to jenom nějak nevsugerovala z toho šíleného strachu z nemocnice. Ale moná jsem pišla na to, čím to bude....jsem toti zvyklá pít vodu z vodovodu, pop. ty zdravé, ovoícem slazené vody a minerálky....ted jsem to vysadila a piju jen Gravimilk, Mami drink a balenou vodu....tak mozná to bude tím, uz fakt nevím.

mikso...To mě moc mrzí, snad bude tátovi lépe, hlavně se nerozčiluj, at si nějak nezkomplikuješ porod....Dneska jsem tě viděla, šla jsi s manzelem asi z poradny, my tam zrovna mířili....a co jinak? Chystá se to na porod?

miri...Ty lízátka jsem kdysi měla, to bylo fajn, když se mi zvedl žaludek nějak najednou....ale ted to nebyla typická nevolnost...spíše nějaké překyselení nebo co... :frowning2: ...takové hodinové trápení, které muselo skončit zvracením :frowning2: , ale snad už je to za mnou...
A co ty? Už to máš za pár....to už se určitě na mimíska moc těšíš!!
4. srp 2008 v 15:23  • Odpověz
ahojte-holky jaký je postup když přecházíte z placené nemocenské na mateřskou?Jaké papíry je třeba vyřídit a kde? Já si to už nepamatuji u první dcery :sweat_smile: díík
4. srp 2008 v 15:30  • Odpověz
toni78....Tak to ti neporadím...já totiž nemám nárok ani na mateřskou :frowning2:
4. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahoj holky včera v poradně jsem měla zase pro změnu vysoký tlak asi z nervu, a jinak je všechno v pořádku a na porod se to ještě nechystá, v pondělí jdu zase do poradny bude tam primář Fiala a pak říkala doktorka že tam bude zase ona že se ještě uvidíme tak jsem zvědavá. jinak je mi zle hrozně špatně se mi dýchá, ale je to asi všechno dohromady vedro, těhu a hlavně stres kvůli tatkovi tak jsem úpně ko, celou noc jsem nespala a když jsem konečně usla tak přišla sms od kamarádky narodila se jí holka Petra 3/40 a 49 cm tak supr.
jinak tatka leží v Bohumíne na jipce a včera nám ještě nic neřekli tak tam jdeme dneska tak už snad budou vědět více a co se stalo. hlavně aby to bylo v pořádku nebo já jsem tak šíleně nervozní že ani se nedokážu nějak zabavit abych přišla na jiné myšlenky.

toni to taky nevím já budu mít rodičák a ten se vyřizuje až po porodu je to nějaké jiné než mateřská tak sama nevím je v tom chaos

miri tak se drž a dej pak hned nějaké info jak to vypadá držím palečky
5. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Míšo nezlob se, ale včera jsem tě vůbec neviděla měla jsi zavolat, byla jsem myšlenkami jinde tak jsem ani kolem sebe nekoukala, tak snad příště tě nepřehlédnu.
5. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
Přesto holky dík,já si už nějaké informace sehnala,tak uvidíme-já mateřskou budu čerpat a až po půl roce rodičovský :sweat_smile: je v tom vážně chaos :rolling_eyes: Miksa-tak polslíčky už máš??Hmmm
5. srp 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, nám se daří dobře, konečně mi je tak fajn, že se můžu opět učit.

Sylvi...budu ti moc držet palečky, ať je tatka v pořádku, to jsou pro tebe akorát stresy, ale co se dá dělat....musíš věřit, že bude všechno v pořádku. Ty už by si asi ráda rodila, co? :wink: Tak to jsem ráda, že Rejtová nemá dovču třeba měsíc....už tak se necítím nic moc, když vím, že tam není...
To je v klidu, už jste zacházeli za roh a my teprve vycházeli ze spořky :slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
ahojte,miksa tak už mám taky vozítko pro malého v alíčku :wink: já na poradně nepotkala nikoho známého, pokaždé tam jsou většinou cigošky :unamused:
5. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky... Sylvi, je mi líto, že máš teď takové starosti... ale všechno bude v pořádku, uvidíš!! Občas nakouknu, abych zjistila, jak, holky, pokračujete.. Moc vám všem držím palečky, aby vám všechno dobře dopadlo a už jste mohly ta svoje zlatíčka sevřít v náručí!! Sylvi, myslím na Tebe!! :wink:
5. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky holky
Míšo- už se moc ěšíme na malou doufám, že vše bude ok a nebudu se hodně trápit. Tak to je fajn, že Ti je už dobře.
Sylvi a co ti vlastně řek doktor na gyndě?
5. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz
ahoj holky děkuji za oporu jste zlaté, včera už jsem byla ko že už jsem ani nešla na net, byli jsme za tatkou tak už je mu mnohem lépe a musí se ted už šetřit měl ten kolabs ze stresu a přepracování a tak to srdíčko nevydrželo no bylo to takové varování jinak by nastal infarkt říkala paní doktorka, ještě má hodně vysoký tlak a puls, ale to se prý srovná tak bude muset odpočívat a více se šetřit, spadl mi kámen ze srdce že bude dobrej a že je mu už bylo lépe fakt ho tam rychle dali dokupy vypadal včera supr a starají se tam na té jipce o ně perfektně.

tak jsem dneska spala jako zabitá jak stres ze mě opadl tak jsem byla mrtva a usla jsem v devět večer a ted jsem vstávala až v devět ráno tak se hned cítím lépe :slight_smile:

Míšo to je dobře že je ti už lépe a neboj kdyby něco tak tam vždycky nějaký lékař na záskok bude :wink: já jdu v pondělí k primáři a pak tam zase doktorka bude říkala že se ještě uvidíme :wink: tak doufám že ještě nebudeme přenášet

Miri v pondělí jsme měla v poradně pro změnu hodně vysoký tlak, ale bylo to z toho rozrušení kvůli tatky nebo v pondělí ho odvezli, a jinak naštěstí bylo vše v pořádku a doktorka říkala že se miminku vede dobře a že se na svět zatím nechystá že to na porod zdaleka neypadá, tak abych nebyla těhu do vánoc :wink:
6. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Toni hezký kočárek to se bude dobře jezdit :grinning:
jinak poslíčky už mám, ale jen takové slabé tak snad se to brzy rozjede docela ráda už bych porodila :grinning:
pokaždé když jdu na wc tak hledám zátku jestli už a stále nic :angry:

Miri a jak ty? říkala jsi že už jste taky měli poslíčky? už se taky těšíš až to budeš mít za sebou že? byla by sranda kdyby jsme se potkali v porodnici :grinning:

Silvik ahoj už jsi u nás dlouho nebyla klidně vždycky přijd na pokec rádi tě uvidíme :grinning:
neboj až porodím tak někomu písnu a dá info
nemáš ted někdy v plánu navštívit Rychvald?
6. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Nazdárek holčiny :slight_smile:
Sylvi poslíčky už jsme měli tak jsem zvědavá, ale včera jsme byli kupovat auto na hory a byla tam jedna sestřička a dívala se na mně a říkala že mám ještě bříško furt nahoře tak teda nevím no a zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi teda řekne. A ještě ta sestřička říkala že ted jestli budu přenášet tak mně nechají jenom 2 dny že už to budou chtít vyvolat tak teda uvidíme. Tak to je už fajn že manžel je v poho aspoň budeš i ty v klidu.
Míšo a jak se cítíš ty?
Toni a jak ty se cítíš?
6. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Sylvi, teď se do Rychvaldu nechystám, naše mamča se totiž chystá příští týden na operaci kyčelního kloubu... bude nastupovat do nemocnice a pak bude minimálně měsíc v lázních.... takže nevím, jestli se ještě letos do Rychvaldu podíváme...
:frowning2:
6. srp 2008 ve 23:32  • Odpověz
mirulik-cítím divně,srdce mi stále bije jak o závod,dnes jsem si volala pro výsledky -železo a d-dimery pořád špatné, příští týden jedu opět na hematologii a budu si doma píchat clexan.Takže samá radost :angry: už se těším na porod a doufám že problémy vymizí!!!!!!!!!
7. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, já tu dneska měla na návštěvě taťku (žije v Brně), tak jsem se moc neučila, ale snad to brzo doženu...jinak je mi fajn, až mě to překvapuje. Snad už nám příští týden vymění ta okna nebo se zblázním!!! :rolling_eyes: ...už to fakt chci mít hotové, ať můžu chystat....teď mě odvézt do porodky, tak nemám mimi ani v čem odvézt. :frowning2:

miri....a proč by ti to po dvou dnech měli vyvolávat? To bych se nenechala...Termín porodu je v normě dva týdny před a dva po....Já doufám, že se vyvolávání nedočkám, ty porody jsou pak horší :frowning2:

mikso...To jsou dobré zprávy o taťkovi! :wink: Teď už určitě budeš klidnější...Hlavně teď pořád odpočívej a sbírej síly na ten velký den! Už jsi překonala strach z porodu? Já už pomalu ano, protože nemám moc času na to myslet...Ten kolotoč vyfotím, až bude přidělaný na postýlce, která bude až po výměně oken... :angry:
Já vím, že tam vždycky je nějaký dr., ale víš jak, rejtová mě zná, všechny mé potíže a trápení, tak bych byla jistější, kdyby tam byla ona.....ale k Fialovi jsem chodila leta a taky je suprový.

toni....Firkona má kamarádka a dost si ho chválí, je to jeden ze solidnějších Poláků a výhoda je prostorná korba...Přeju ti, ať ti je brzo lépe.
7. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky
no Míšo takhle mi to i neska řek doktor tak jsem zvědavá jak teda dopadnem.
7. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím, dneska se venku příjemně ochladilo tak je supr i když to asi nevydrží dlouho :cry:

Míšo to je dobře že se cítíš lépe, to ti věřím že už se nemůžeš dočkat oken at můžeš chystat věci na mimi já bych taky byla nervozní, ale neboj všechno to stihneš :grinning:

holky dneska je takové hezké magické datum akorát na porod co ? 8.8 to by šlo :grinning: :grinning: :grinning: kdyby to tak šlo naplánovat

toni tak to je blbé že to nemáš dobré držím palečky at jste oba v pořádku :frowning2:

miri taky jsi tak nervozní jako já ? to nemám ještě termín a už jsem nervní :grinning: a o okolí ani nemluvě ti pořád stresují volají píšou a ptají se no nevím jak budeme přenášet jak to bude vypadat to asi vypnu pc, mobil a všechno jinak bych zblbla
8. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
miksa-jééé,tobě se už to krátí-tiše závidím :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
toni krátí se to, ale právě ten konec mi přijde nejdelší strašně se to táhne a jsme tady všichni nervozni kdy už to přijde že už bych to brala hned kdyby to šlo

a to do termínu ještě hodně schází nevím jak budu vypadat pak to snad už ani spát nebudu jak budu nervozni

dneska jsem se dobře vyspala byla jsem jen 2x na wc což je rekord jinak chodím 7x i více a hned ráno jsem chytla průjem tak jsem se vyčistila a to se mi taky celé těhu nestalo chodím tak 1x za týden na velkou a to ještě z bídou tak si říkám že by to mohla být předzvěst :sweat_smile:
8. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
holky tatku už pustili domu z nemocnice tak jsme všichni rádi a konečně jsem se zklidnila, ale musí se hodně šetřit žádný stres a odpočívat a už bude brát léky na tlak a srdce a ještě ho ted čeká spoustu vyšetření má vysoký tlak a puls a slabé srdíčko, ale snad léky budou stačit když tak ještě pujde do třince na nějaký zákrok, ale to se uvidí až za měsíc ted ještě spoustu vyšetření a pak jde zase na jipku na 24 hod na pozorování a pak se uvidí
hlavně že je dobrý nebo jsme měli šílený strach, tak jsme dělali srandu že on už je doma z nemocnice tak že můžu nastoupit já do porodky
8. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
miksa-ten průjem máš z nervozity :grinning:
8. srp 2008 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky...tak mně je dneska fakt divně, začalo to už v noci...občas nějaký ten stah, jsem slabá jako moucha...chytají mě křeče do noh a už jsem dneska opět zvracela...naštěstí jen jednou!

No Sylvi....aby se to už neblížilo! :grinning: To se říká, že jakmile dostaneš průjem, že se tělo připravuje....Od kamarádky známná teď rodila a říkala, že v karviné je šílený nápor....že dávaly dokonce pátou postel do pokojů :confounded: ...to už je fakt moc.
8. srp 2008 v 19:35  • Odpověz
jojo,nejvíc mimina je podle doktorky přes léto ale 5 postelí na pokoji,to už je fakt moc :fearful:
9. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj maminy :wink:
tak jsem tady po dlouhé době :slight_smile: .

Sylvi,tak koukám,že už to máš za pár.Budu ti držet palce,ale to zvládneš!!Pak se mi ozvi,jak to budeš mít za sebou.Moje tel.číslo ti nechám na IP.Jinak jsem ještě stále v Rychvaldě.Počítám tak ještě 14 dní,no nevím.
9. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
ahoj ženský, tak zase po nějaký době se jdu na vás kouknout, jestli to už nějaký nemá za sebou a pořád jak čtu 2v1 :grinning: Takže Silvi ty jseš asi první na řadě,t ak držím taky pěstičky, ať to jde jak po másle. Kdoví , kdy se tady zase juknu. Jé vlastně koukám Mirulík by dneska měla rodit, tak snad to má na termín. UVidíme.Taky držím pěstičky. :wink:
9. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.