• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahoj holky všechny zdravím
dneska jsme s manželem měli dopoledne velký úklid, pak vaření pak nám přišla návštěva a ted jsme byli na procházce a na nákup a jsem ko tak dám sprchu a pak asi lehneme a pustíme nějaké pěkné dvd. Na zítra ani nemáme nic v plánu tak ještě nevím

Míšo to je mi líto že je ti zase zle, jestli to nebude lepší tak by jsi měla jít asi raději k lékaři a možná do té nemocnice na pozorování, držím pěsti ať je to brzy dobré, hlavně se pokus nestresovat i když to se mě dobře říká :frowning2:
snad budeš brzy ok,

holky tedy to je nápor v porodnici no to musí být docela husté pět postelí na pokoji, ale co se dá dělat když se ted rodí jak na běžícím páse, já jsem dneska koukala před námi v paneláku je jedna paní taky těhule a myslela jsem že čeká později než já měla malé bříško a dneska jsem jí potkala už s mimčem tak jsem koukala, přijde mi že všechny okolo mě rodí a já pořád nic že snad budu těhotná do vánoc, ale takové pocity jsou asi normální

Miri jak je ještě jsi doma ?

Danuš jasně dám vědět. Myslela jsem že už jsi doma že se neozýváš :grinning:

Simi stále jsem 2 v 1 a už bych se docela ráda chtěla rozdvojit, ale prckovi se zatím nechce. Říkala jsem si že jsi tady dlouho nebyla, jsi ted byla na dovolené né? A co malá jak se jí daří ?
9. srp 2008 v 17:50  • Odpověz
Včera jsme se vrátily z Lipníku. Byly jsme tam s kamarádkou a dětmi,ale jen na pár dní. Ale bylo supr. Celkem relax. Děti úplně vyměněné, klidné.. ale dneska mi už malá dává zase zabrat. Takže už jsme zase v starých kolejích.ale teď jsme už na malou opět dva, tak je to ok. :slight_smile:
9. srp 2008 v 17:56  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
tak já jsem ještě zatám doma, ale taky bych to chtěla mít za sebou strašně se mi to teť táhne je to hrůza.
Simipel a kde jste tam byli v tom LIpníku? U známých a nebotam máš rodinu?
No dneska jsme trochu připravily s manželem věci na okna tak jsme vše museli odtáhnout od oken ještě že tu je od manžela sestra tanám hodně pomohlůa no a zítra to pozakryváme a v poďo budem od rána dp večera sedět venku jak bezďáci :slight_smile: :grinning: Hlavně a´t o udělají podle plánu aby jsme vše pouklízely. Jinak se ted asi dva dny neli tři neukážu tak se zatím mějte
Zdravím všechny a Sylvi drž se možná že se potkáme v porodnici :grinning: :grinning: :slight_smile:
9. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
Mirulik, kámoška tam má rodinu -strejdu a tetu, tak jsme byly u nich. Jinak jakto že jsi ještě doma, jsem myslela, že se nám už pochlubíš mimčem. :wink: Snad ti to horké počasí pomůže k tomu, že už porodíš.
10. srp 2008 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem doma z poradny a je to všechno jak má být všechno je v pořádku otevřená na prst tak říkal pan doktror že se nám to hezky chystá na porod, tak uvažoval jestli mě má pozvat na kontrolu ted ve středu nebo až za týden v pondělí nebo říkal že do pondělka už to asi nejspíše bude tak říkal když tak se uvidíme v porodnici :grinning:

venku je dneska děsně jsem celá uchvácená tak si jdu dát sprchu :grinning:
11. srp 2008 v 16:05  • Odpověz
miksa-ahoj, no teda.....že bys už porodila do pondělka?No přeji ti to :wink:
11. srp 2008 v 18:05  • Odpověz
toni ahoj no sama jsem zvědavá jestli ano nebo budeme ještě přenášet
docela mě to potěšilo a nabilo tak lítám jak divá a jsem plná elánu, ale ještě si nic neslibuji u nás v srpnovkách jsou už taky holky otevřené a pořad nic
manžel je nějaký zmatený když jsem mu to řekla tak je celý nervozní celou dobu byl suverén a ted jak jde do tuhého tak má asi více strach než já, jenže on chudák je tak vyplašený že si myslí že už pojedeme dneska v noci tak jsem mu to rozmlouvala že takové žhavé to nebude :grinning:
11. srp 2008 v 18:12  • Odpověz
miksa-nooo,každé tělo je jiné,co ty víš :wink:
11. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky
mikso...Tak to gratuluju k otevírání!!! :grinning: :grinning: Je fajn vědět, že se něco děje, že? Budu na tebe moc myslet, uvidíš, že všechno dobře dopadne a už budeš mít miminko u sebe!! :wink:
12. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky jak se dneska máte?

Míšo děkuji už aby to bylo :grinning: nebo jak mě se to táhne to je děsné :grinning: hlavně když je manžel v práci tak jen chodím a uklízím a peru a pořád se snažím něco dělat abych nekoukala jen do stropu, ještě že manžel dělá ted jen ranní a je brzy doma

jak se cítíš už je to lepší? včera jsem byla v poradně tak tam byl primář Fiala je moc hodný a všechno mi vysvětlil je skvělý :grinning:

toni a jak se daří tobě už je ti lépe a už víš jak budeš rodit ? nebo tě nechávají pořád v nejistotě ?
12. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
miksa-ahoj,zítra mám poradnu a ve čtvrtek hematolog.ambulanci. Moje internistka trvá na císaři-dr.Rejtová je na 50:50 a pořád at zkusím rodit normál ale podle toho co mi řekla dr. z nemocnice at neriskuji,budu trvat asi na císaři...................bohužel :frowning2: Hlavně at jsme o.k a mám to už zasebou!!!!!
12. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
toni tak to je mi líto že tě tak trápí a pořádně nevíš na čem jsi, hlavně at to dobře dopadne a jste oba zdraví a porod at už tak nebo tak zvládneš neboj :wink: jen je hrozná ta nejistota a to když ti každý radí něco jiného to pak sama nevíš pro co se raději rozhodovat :frowning2:

držím ti palečky hlavně at jste oba fit a aby ti to uteklo nebo nejhorší je to čekání :wink:
12. srp 2008 v 11:16  • Odpověz
toni a nechtěla by jsi se třeba ještě ohledně toho poradit s primářem Fialou četla jsem o něm že je fakt kapacita tak třeba by ti pomohl, nevím doktorka Rejtová je taky myslím dobrá, ale primář bude asi lepší nevím to si myslím já a třeba by ti pomohl
12. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
mikso...Jo jo, Fiala je dobrý...chodila jsem k němu v prvním těhu....Já jdu do poradny zítra, nevíš, to už tam bude Dr. rejtová? Měli by mi poprvé dělat monitor, už se těším...
Jinak je mi fajn, to strašné blití přešlo, akorát mě chytly kyčle, a to stojí za to... :frowning2:
12. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
Míšo včera mi říkal primář že zítra už tam bude doktorka , tak to je dobře že už nebliješ

já mám poslíčky je to nepříjemné, ale zatím nic silného to není
mě všechno bolí nejhorší je vstanout z postele když dlouho ležím to mě taky bolí kyčle a sama ani nevím co všechno nejhorší je to večer a v noci když chodím na wc tak vstávám jako stará babka :grinning:
12. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz
miksa-díky ale já neporřebuji gynekolog. radu ale radu internisty,ten víc rozumí lidskému tělu než gynekolog. a embolka (vím ze zkušeností)není sranda a ta mi hrozí :frowning2: Budu se držet internisty,dr.Rejtová je hodná,stará se o mě opravdu dobře ale já budu trvat na císaři,stéjně už další dítě neplánuji :slight_smile: Já jsem hrozně zvědavá na tebe!! Klidně mi pak můžeš pisnout sms a já budu podávat zprávy holkám tady na koníkovi i v srpnovkách :slight_smile:
12. srp 2008 v 15:31  • Odpověz
mischelinka-já mám taky zítra poradnu.monitor se dělá od 36tt?
12. srp 2008 v 15:33  • Odpověz
toni jasně písnu ti sms a pak můžeš dát info stejně jsem si říkala že některé musím napsat aby dala info :grinning:

jo monitor se dělá od 36 týdne
12. srp 2008 v 17:53  • Odpověz
miksa-O.K :wink:
12. srp 2008 v 19:04  • Odpověz
ahojky holčiny, tak jak čtu Silvi, ty jsi už pomalu před vypuštěním duše. Já měla štěstí, že jsme neměla nikdy žádné poslíčky, takže ani nevím, co to je :grinning:

Toni, tak doufám, že u tebe taky to zakončení těhotenství proběhne v pořádku. :wink: Máš vybrané krásné jméno, taky jsem chtěla kdyby to byl kluk Tobias,Marian,...ale to bohužel neprošlo, ale naštěstí se nám narodila holčička.

U mě se asi projevila nějaká alergie, šíleně mě svědí a pálí oči, víčka mám úplně suché a rudé a nic mi nezabírá, prvně jsem myslela,že mám zánět spojivek,ale žádný hnis mi z očí neteče, takže to bude alergie jak bič. Ale fakt nevím na co, v životě jsem na nic netrpěla. :frowning2:
Jinak Elenka mě zlobí i nezlobí, tak jako dvouleté dítě.Jen jsem zvědavá, kdy se mi odnaučí chodit spát bez plýnek, přes den už po venku úplně v pohodě,ale přes spánek ne a ne se to naučit. Snad mi nebude chodit spát v plýnkách do puberty.

:grinning:
12. srp 2008 v 19:34  • Odpověz
miksa-tak jsem dorazila z poradny,malinký je o.k,čípek se mi krátí na 2cm..................noo,zítra mám hematologii tak jsem zvědavá.Jinak další poradnu mám 25.8-to ty už budeš chovat :wink:
13. srp 2008 v 15:28  • Odpověz
Ahojky, tak já na poradně taky všechno ok, čípek rovněž na 2 cm....stěry na streptokoka, monitor taky v pořádku. Dr. měla výbornou náladu....asi jí dovolená prospěla :grinning:
13. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
ahoj holky tak to je supr že jste vy i mimísci ok :grinning: :grinning: :grinning:

toni kéž by jsem už chovala bojím se že ještě budu přenášet :frowning2:

včera mě nebylo nějak moc dobře tak doufám že dneska už to bude ok,
má se ted ochladit tak to by mi vyhovovalo co jsem těhu tak nesnáším vedra děsně se potím a na to jsem nebyla zvyklá :wink:

Míšo tak ted už taky budeš chodit do poradny každý týden ?
14. srp 2008 v 09:04  • Odpověz
ahojte-miksa,tak jsem zpět z hematologie-krav sice nemám 100% ale hlavní je že nemusím do sebe píchat clexan :wink: dr. to prý riskne,jen mi předepsala silnější tablety.................no,co už nadělám!!
14. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
mikso...Jo jo, každý týden, hlavně si mě prý chce pohlídat kvůli té škole, ona ví, jak stresuju. :confounded: Vedra mě takly teď dost štvou...ale už se má teď výrazně ochladit...to se ti bude alespoň lépe rodit :wink:
14. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
Tak dneska nikdo? Ani Sylva? Sylvi, kde jsi.... nebo že bys už rodila? :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
ahoj holky jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
mám pocit že budu rodit až tak na vánoce :grinning:
zatím se nic neděje jen sem tam slabé poslíčky a to hned přejde :frowning2:
nebojte pak dám info

Miri jsi tady ještě nebo už v porodce ?

jak se jinak vám všem vede ?
16. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím a po víkendu jsme pořád 2 v 1 no nevím kdy se rozdvojíme :grinning:
dneska jdeme do poradny tak jsem zvědavá co bude nového :grinning:

jinak se ke mě doneslo že miriluk už má porozeno , ale více nevím nebo to ke došlo přes tři lidi tak jen vím že už má mimi více zatím ne kdybych se něco dověděla dám info :wink:

holky jak se máte a co je nového ?

Míšo jak se ti daří :grinning:
18. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
miksa-ahoj,ty jsi ještě kinder vajíčko?? No tedaaa :grinning: musíš Anetce domluvit-pouklízej si celý byt,snad se holka rozhoupe :grinning: držím moooooooooooooc palečky
18. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
ahojky,

hlásím, že jsem právě obdržela informaci, že Miriam má Anežku, 51 cm, 3,60 kg. anrodila se v pátek, přesně v termínu :slight_smile:
18. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.