• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
holky konečně se mi povedlo udělat album, ještě přijít na to jak dát popisek k fotkám a je to
15. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
holky ještě bych si chtěla do albíčka přidat počítadlo kolik do porodu nebo takovou tu křivku co mají holky v albech nevíte jak na to kde to najdu?
15. kvě 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
no Sylvi,máš pěkné fotky :sweat_smile: ,tak jsi to dokázala :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 15:50  • Odpověz
larra77 děkuji, nakonec to šlo bez problému, včera jsem tam vkládala více fotek najednou dneska jen po jedné tak to asi pro to nešlo, ještě bych chtěla to počítadlo. nevíš jak ho nastavit nebo jestli se to musí stáhnout a popřípadě kde?
jaký jsi měla dneska den? já nudný ráno jsme si přispali pak oběd a manžel šel do práce, pak jsem seděla u netu, přišli rodiče dali jsme si kafčo, pokecali a ostříhala jsem tatku a před chvíli odešli, tak já si dávám večeřku a sedím u netu a nějak se mi to dneska táhne když jsem nebyla ani venku. a ted na večer už se mi ven ani nikam nechce, jsem dneska nějaká přešlá asi zalezu do pelíšku a budu koukat na nějaké dívko nebo si číst.
15. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
Sylvi,tak to nevím,jak se tam dává to počitadlo.Dnes byla fakt nuda!!!Byla jsem akorát s nejstarší dcerou Denisou v obchodě koupit ji boty,bundu,nějaké trička i pro mě.Potřebuji ještě po porodě shodit asi tak 10kg :angry: :angry: :angry: !!!Po šestinedělce /asi za týden/si zase zajdu ke Grochovské napsat tabletky na hubnutí MERIDIA.Před otěhotněním jsem po nich loni zhubla 8kg.
15. kvě 2008 v 17:52  • Odpověz
tak to počítadlo už tam mám tak ještě metr, poradila mi jedna kočka ze srpnovek.

já jsem kdysi brala na hubnutí zlate vejce ( adipex retard ) a od té doby nemám na nic odvahu stačilo mi to málem jsem skončila v nemocnici na ipce tak raději už nic neberu
15. kvě 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
No tak ty zlaté vejce,bych v životě nedala do pusy!!!!!!!!!Ta meridia je bez problémová a šetrnější!!!!I co znám lidi si na ni nestěžovali a byli s ní spokojeni např.ji užívá delší dobu i moje švagrová a je v poho,nikdy s ní neměla žádný problém ani já!!!
15. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz
tak to je supr, neznám jí ještě jsem nic neslyšela nebo je to tím že už těm práškum nevěnuji pozornost,

říkala jsem tvoji segře ať jde na pokec s námi tak ještě neodepsala tak uvidíme jestli se přidá.
15. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz
ahojky.. danko, ty ses přestěhovala do rychvaldu???
holky, já taky asi do 10 let bydlela v rychvaldu.. když jedete na michálkovice, dole pod kostelem u rybníků.. :wink: :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz
no jupí už tam mám i ten metr tak už jsem konečně spokojená, vlastně ještě ne do pasu bych chtěla dát fotku at je mi více vidět do tváře takhle je to daleko tak ještě s tím musím něco udělat
15. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
tak a ted jsem to totálně pomrvila metr už nemám a počítadlo mám nějaké špatné tak nevím co jsem s tím udělala tak zase vše od znova ach jo, alespoň si to natrénuji
15. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
No Sylvi,co tam pořád vyvádíš na tom albíčku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Ahoj Míšo,co ty tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jsem ráda!!!Nepřestěhovala jsem se do Rychvaldu,bydlela jsem tam od mala a asi 2 a půl roku bydlím v Orlové.
15. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz
no já koukám do regionů a najednou vidím RYCHVALD, tak kukám a tady ty.. :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz
larra 77 pořád se mi něco nelíbí a pak to mrvím úplně, jdu kouknout na ulici a pak zase dojdu tak zatím páček
mik, velikáááááá gratulace k těhulkování.. :wink: :slight_smile:
autor
Jdu okoupat děti.zatím pa
15. kvě 2008 v 18:53  • Odpověz
holky jsem tady nazpátek dneska seriál ulice je takový deprimující že jsem se raději vrátila k netu. nebo jsem tu první část probrečela a nedělá mi to dobře, tak raději pokecám tady

larra77 tak koukám že já jsem tady a zase jsi ty pryč, snad se tady potkáme později
15. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz
no tak to jsem to moc nevylepšila tu fotku, nevíte jak to mám udělat abych tam měla blíže tvář aby bylo do ní vidět? mám dneska samý problém pořád všechno předělávám
15. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já dnešek doslova proflákala, manža byl doma, tak se věnoval malému.
mikso...opravdu tě neznám, ale teď už si budu všímat, až půjdu ven a možná se potkáme a konečně i poznáme :slight_smile: . Vidím, že se ti povedlo udělat si albíčko, i když ses natrápila :slight_smile: Já si taky album musím rozšířit. Koukám, že máme společné oblíbené destinace, my byli v r. 06 taky v Tunisku, loni v Řecku a tam bylo super.... :dizzy_face: Škoda, že letos nikam nevyrazíme...chtěli jsme s malým aspoň do Itálie, ale to jsem ještě nevěděla, že bude miminko, tak jsme se rozhodli, že raději za ty peníze vyměníme ta okna! :grinning:
miriluk....n Určitě si mě bude pamatovat....Jmenovala jsem se Míša Zwingerová, bydleli jsme hned naproti...pak naši postavili dům, tak jsme se odstěhovali...(v roce 2001) Když mu mě ukážeš na fotce v mém albu, bude nejspíš vědět. Mně to teď říkala babi, že se radim oženil a čeká rodinu (ta bydlí hned vedle Lukovských....má takového bílého smradlavého pudla :grinning: ) A to se stěhujete do bytu ke tchýni?
15. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz
mischelinka ahoooj já jsem si taky říkala že si ted budu více všímat a určitě se někde potkáme a poznáme, tak kdyby něco tak se budeme k sobě hned hlásit :slight_smile:
my hrozně rádi cestujeme kdyby to šlo tak pořád někde jezdíme, chodíme i na výlety skoro každý víkend a jak je volno tak pořád, letos nejedeme k moři nebo nemám na to odvahu tak možná pojedeme do Jeseníku , ale to ještě uvidíme a když to nevyjde tak pak si vyrazíme někam s prckem
15. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
miksa...no však jasně, teď už musíme být opatrné, i když mi moře bude chybět. Já tam vždycky načerpám sílu na celý další rok a už v prosinci se vždycky hrozně těším, až vyrazíme :slight_smile: ale jezdili jsme bez Viktora, přece jen...byla to dovolená :grinning: a s malým dítětem se blbě chodí po památkách. A co jinak? jak se cítíš? Mně se to střídá...vždycky jsem dva týdny ok a pak příjdou kritické 4 dny, kdy furt zvracím, je mi zle a nejraději bych nevylezla z postele.
15. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
mischelinka já jsem měla první čtyři měsíce velké problémy to jsem ústavičně zvracela ve dne i v noci, měla jsem šílené migrény a výkyvy nálad, pořád jsem byla unavená a ospalá neschopná cokoliv dělat, a jak přišel pátý měsíc tak se to všechno otočilo už nezvracím, cítím se dobře, jsem plná energie, sem tam mě pozlobí alergie a astma , ale jinak to je supr, tak doufám že se to udrží co nejdéle, zatím jsem přibrala 1 kg tak je to supr, na začátku jsem dost zhubla, ale nevadí to jelikož jsem obézní tak mě chválili, ted už to asi poroste nahoru, ale zatím je to supr jsem 26 týden a kilo nahoře tak jsem ráda, uvidíme jak se to všechno bude dále vyvíjet. jsem ráda že je tenhle server když mám nějaké depky nebo strachy tak hned s někým pokecám a uklidním se a taky mi hodně pomáhá ten předporodní kurz vždy jak mám nějaké trápení tak se hned optám a PA mi to všechno ráda vysvětlí je fakt skvělá.
15. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz
mikso....Mně u prvního těhu bylo špatně celou dobu, bylo to celkově jiné....hlavně ten strach, přece jen jsem byla mladinká, nic jsme neměli, budoucnost nejistá....nevěděla jsem, jak zvládneme dítě. Teď zažívám opak....jsem hrozně šťastná a chtěla bych se nejlépe vznášet, kdybych měla křídla! :dizzy_face: :wink: Moc se na miminko těšíme a psychicky i ty nevolnosti snáším dobře. Mám taky nahoře teď 1kg. vždycky ale kilčo přiberu, pak týden bliju, něco shodím a tak pořád dokola. Ale to příjde, a za pár měsíců neprojdu dveřma, u prvního děcka jsem přibrala 15kg. :confused: , ale už 10 jsem nechala v porodnici...zbytek se ztratil do 6ti týdnů...tak se tím vůbec nestresuju. Akorát mám teda už docela velké bříško......
není to tu špatné (hlavně kvůli vám :wink: :slight_smile: ), já ještě hodně chodím na www.dama.cz....tak jsou taky perfektní těhu diskuze a skvělá grafika
15. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
aojte-vidím že už probíráte tabletky na hubnutí.takže adipex i meridia jsou svinstva,měli by se brát pod dohledem lékaře a po užítí pláta si nechat změřit tlak-tyto tablety mají hoodně vedlejších účinků a po každém balení by měla být týdenní pauza.Já brala taky meridii ale jen balení a půl-po domluvě s lékařkou už nikdy!!Přečtětě si letáky. :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
toni78...Taky mě z toho naskočila husí kůže...já mám z takových léků strach... :frowning2: ...To raději držím dietu a cvičím.
15. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky zkuste homeopatika za měsíc 2cm v bocích+2kg dole....poradí Vám v Havířově na Šumbarku-tinktury od Naděje....Když tak písněte na IP.
15. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
mischelinka na dama.cz taky občas zajdu, ale jen si to tam pročíst do diskuzí se tam nezapojuji, pak ještě občas zajdu na chytrazena.cz, ale nejvíce mi vyhovuje koník, my se taky na miminko hrozně moc těšíme nemůžeme se dočkat až bude prcek s námi, už máme nachystanou celou výbavičku, postýlku, už jen tašku do porodnice a kočárek, ale to má zatím ještě čas to až tak v červenci,
prcek kope jak o život, je to zvláštní poslední dobou se hlásí vždy ve stejný čas a stejně dlouho vždy začne kolem sedmé večer kope do jedné, pak se ozve až tak po desáté ráno, a pak kolem čtvrté to, ale záleží co dělám, jsem zvědavá jestli bude mít takový režim i po narození,
teda já jsem tak rozežraná ted jsem dovařila zeleninovou polévku a už vyjídám, hlavně to vařím nebo čekám na manžela až přijde z práce tak at neusnu a taky ráno se mi nechce hned vařit tak to jen ohřeju, zítra manžel jde do práce na 12 a vstáváme kolem deváté tak než se dám dohromady tak on vyráží do práce

toni78 to máš pravdu já už jsem taky vyléčená z těch prášku, já jsem po adipexu zkolabovala a pak mi doktor řekl že jsem se mohla zabít že je to velice nebezpečné brát tyhle léky tak už raději dále od nich
15. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz
kuliskaa....většinou jsme tady těhotné :wink: :slight_smile: Teď budeme rády přibírat
15. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
ještě jsem zapomněla ráda chodím i na babinet.cz, a poslední dobou jsou mé oblíbené stránky mimibazar pořád něco dražím a nakupuji a nakupuji, už máme pro prcka tři bedny plné hraček, jsem šílená, ale nemůžu si pomoct jak něco vidím tak to musím koupit, a věciček máme tolik že ani nevím jestli je stihneme vynosit asi budu často převlékat,
ze začátku jsem měla strach že nic nemáme a jak to všechno pořídíme a ted je toho hafo už to není pomalu kam dávat, děsím se že nám za chvíli pochybí místo
15. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.