• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
toni nějak nás neposlouchá už jsme jí s manželem domlouvali celý víkend :grinning: :grinning: :grinning: dělá si co chce :grinning:

ted zrovna peru a uklízím snažím se pořád něco dělat, ale je mi to prd platné, možná by to chtělo umýt okna, ale to se mi zase nechce :wink:
nic nezabírá ani sex ani procházky :slight_smile: ještě není asi ten správný čas

chtěli by jsme porodit devatenástvého nebo by to bylo hezké
já jsem 19.4
manžel je 19.3
a prcek by byl 19.8 no nebylo by to hezké :grinning: :grinning: :grinning:

ale chtít mužem že :frowning2:
18. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
jééé no supr tak už tady máme info o Miriam tak moc gratuluji :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
AHOJ MAMINY,
SYLVI,CO TU JEŠTĚ DĚLÁŠ :grinning: ?JAK DLOUHO UŽ PŘENÁŠÍŠ?

MIRI,MOC GRATULUJI K HOLČIČCE :slight_smile:
18. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
mirulik-taky moc gratuluji a tiše závidím :wink: miksa-možná tě to chytne ještě dnes :wink:
18. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
ahoj Danuš ještě nepřenáším mám jeden termín 20.8 a druhý 23.8
jsem šíleně nedočkavá už bych to chtěla mít za sebou a mimi u sebe :grinning:
18. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
SYLVI A JÁ MYSLELA,ŽE UŽ PŘENÁŠIŠ.TAK TI PŘEJI AT UŽ TO MÁŠ ZA SEBOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PAK SE MI TEDY OZVI.A TA MIRIAM PŘENÁŠELA ASI PĚKNĚ DLOUHO CO,JAK SE TAK DÍVÁM,ŽE?

TONI MÁŠ NA IP ZPRÁVU :sweat_smile:
18. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
Danuš co já vím tak přenášela týden :frowning2:
já doufám že ještě my nebudeme přenášet nebo už ted se to šíleně vleče a jsme všichni nervozní a ještě přenášet brrr :cry:
je to ted na konci děsné dlouhé úplně neskutečně se to vleče :angry:
neboj určitě se ozvu
18. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
SYLVI A MĚ SE TO TAK VLEKLO TŘIKKRÁT,NO HRŮZA!!!!!A TO JSEM SI JEŠTĚ MYSLELA,ŽE U TŘETÍHO PORODU BUDU RODIT,TAK O TÝDEN DŘÍVE.ŠÍLENĚ JSEM SE MÝLILA,JEŠTĚ 10 DNÍ JSEM PŘENÁŠELA,ALE ZA TO POROD PAK BYLA RYCHLOVKA.A TY JEDEŠ DO KARVINÉ?
18. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
Danuš jdeme do porodnice do Karviné byli jsme se tam podívat a je to tam hezké personál příjemný tak snad bude všechno dobré. já se porodu dost bojím i když ted už méně, ale stejně obavy jsou tak už to chci mít za sebou, mě strašili na začátku že potratím pak že to nedonosím předčasně porodím tak jsem si byla jistá že do 40 týdne nevydržím a vidíš nakonec se ještě bojím že budu přenášet :confounded:
18. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
Zdravím,

Tak Mirulik taky mocinko gratuluji k narození dcerušky.

Silvi, tak už to máš za pár, tak ti držím palečky, ať tě to do toho zítřka chytne, ať vám to datum výjde. Škoda, že si ten porod člověk nemůže naplánovat na určité datum, jedině, že by byl doky vstřícný a vyvolal ti to už zítra, tak jako kámošce, chtěla rodit třináctého a rodila. :wink:
18. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
Miriam měla termín 15.8., takež nepřenášela ani den. teda pokud jí ho nezměnili, ale co já vím, tak měla 15.8.
18. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
petrakrutik mě právě říkala že měla termín 9, ale to je jedno hlavně že jsou holky obě v pohodě a zdravé :grinning:
nebo nevím i možná já jsem to popletla podle toho co měla napsáno v pase, ale je to fakt jedno :grinning:

Simi zdravím už jsem tě tady dlouho neviděla, no mě se prcek tak děsně ted kroutí v bříšku to tu dlouho nebylo tak se možná něco začne dít :grinning: z jedné stranky se nemůžu dočkat a chci už rodit a z druhé stránky mám strach z porodu no nejsem já trouba :astonished: :astonished: :astonished:

my jsme si tak říkali že by to mohlo vyjít to datum, ale naplánovat to nejde a datum není to hlavní nejvíce si přejeme at je všechno v pořádku to je to hlavní :grinning:
18. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že máme první rychvaldské miminko!!! :slight_smile: To jsou fajn zprávy....teď už to půjde jedno po druhém.
mikso....Vidím, že už by jsi opravdu nejraději už rodila...no jo, datum by to bylo hezké.....mně by se zase líbilo 22.9....29.9...nebo až 1.10 :grinning: ....ale vyvolávat bych si to určitě kvůli tomu nenechala...miminka moc dobře ví, kdy mají přijít na svět.....nehledě na to, že bych mu třeba tímto úplně změnila horoskop atd. :rolling_eyes:
A co na poradně? už se to nějak pohlo?

Mně je fajn, stále šrotím a šrotím, už mi z toho hrabe....dneska měnili ta okna, zítra jen ty dodělávky a pak to dát všechno tady do kupy....ale to budu jenom radit :grinning: ....a byli moc šikovní, skoro žádný binec....měnili nám jenom dvě místnosti, tak téměř všechno se vlezlo do obýváku, takže pohoda...
Drž se, budu netrpělivě čekat na zpávy o novém miminku!
18. srp 2008 v 17:42  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím

včera v poradně všechno dobré a doktorka říkala že na porod to stále nevypadá tak jdu v sobotu na kontrolu do porodnice a v pondělí tady do ordinace

včera mi udělala Hamiltona tak jsem celé odpoledne trošku krvácela a od večera pomalinku odchází hlenová zátka tak uvidíme jak to bude dále jestli se to rozběhne nebo ne :astonished: pobolívá mě pořád bříško, ale jen slabě a vždy to přejde tak čekám a čekám co bude dále :confused: :confused:

Míšo tak to je supr že už máš okna hotové já jsem včera na tebe myslela když jsem šla okolo a nosili staré okna, ted už budeš moct pomalinku chystat věci pro miminko :grinning: , to je dobře že nenadělali moc binec to jste měli dobrou firmu tak si to ted alespon dáš pomalinku dohromady :wink:
19. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
Jé tak to je Sylvi supr, že už ti odchází hlenová zátka, to budeš rodit co by dub. teda doufám, mě odešla hlenová zátka v pondělí odpoledne a ve středu odpoledne už byla malá na světě. ale mě odešla najednou a ne po kouskách, si teda myslím. Takže holka držím pěsti, už je to tady. Hurá. Další mimčo na cestě. :grinning:
19. srp 2008 v 09:14  • Odpověz
miksa-ahoj,dr, ti dělala Hamiltona?? Uff-to muselo být nepříjemné :frowning2:
19. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky,

Miriam, velká gratulace k dcerušce. :dizzy_face:

Sylvi, tak šup na schody a mimi bude venku co by dup :grinning:, i chlap prý pomáhá :grinning: . Držím pěstičky, aby mimčo vykouklo co nejdříve a hlavně rychle :slight_smile:. Ale jestli tě už pobolívá břicho, tak už se asi něco děje :slight_smile: . Mě taky nejdříve bolelo, jako při MS a pak trošku více a více...a pak na náš vykoukla Bájula, za chviličku už to budou 2 roky :sweat_smile:, ten čas tak letí... :slight_smile:
19. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky jste hodné že držíte pěstičky :grinning: už aby to bylo

mě odchází zátka po kouskách jen tak nenápadně, ale asi se to rozjede, jinak ten hmat byl nepříjemný dost to bolelo ještě hodinu a pul po tom jsem nemohla pořádně chodit fuj :grinning:

dneska se asi vrhnu na úklid a manžela :grinning: on je chudák tak vyděšený je nervozní a bojí se aby bylo všechno dobré včera jdyž jsem ho volala na wc že krvácím tak málem volal záchranku, tak jsem ho zastavila at nedělá paniku že mě doktorka upozornila na to že budu krvácet tak pak chudák zklidnil :wink:

kacabaja mě bříško pobolívá jako při ms už dlouho a jde mi to do zad a pořád nic vždy to přejde samo nebo po sprše,

ale ještě něco včera večer jsem bojovala se šílenou zácpou až mi bylo zle a dneska ráno hned zase průjem jsem proměnlivá :angry:
19. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
JO tak to se tělo krásně připavuje na porod. Už jen aby ti praskla voda a máš ukázkový rozjezd. :wink:
19. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
Simi kéž už by to bylo brzy :grinning:

ale tak snad už to nebude dlouho trvat, podle screningu máme termín 20.8 a to je zítra a podle poslední menstruace máme termín 23.8

hlavně když nebudeme ještě přenášet :angry:

Simi máš v pase hezkou fotečku :grinning: já jsem tam taky chtěla dát jen tvář ne celou postavu, ale nevím jak na to :frowning2:
19. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
Silvi, tak to tě asi moc nepotěším, já měla taky dva termíny a rodila jsem až po tom druhém. ale tobě to snad vyjde na ten první. :wink:

Jinak tu fotečku si musíš oříznout jak potřebuješ a pak až ji vložit.
19. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Simi aha tak to neumím ořezávat fotky v jakém programu to děláš ? já je umím jen celkově zmenšit :slight_smile:
19. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
Dělám to v programu XnView. Když tak mi zkus nějakou tvou fotku poslat a já ji zkusím ořezat a zase ti ji poslat zpátky.
19. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
No mikso...Tak to už bude coby dup....Od Hamiltona to většinou je do dvou dnů....já si to asi nenechám udělat, já se bojím :frowning2: ...to u bych musela fest penášet.No jsem na tebe zvědavá... :wink: a přeju ti hezký porod bez komplikací, hlavně, ať jste oba v pořádku.
19. srp 2008 v 16:32  • Odpověz
Jo Silvi, mě ho taky dělali, ani mě na to neupozornili, že ho budou dělat, jen prej mě zase jen prohlídnou a prd. Udělali ho a do dvou dnů byla elenka na světe, jak píše mischelinka. Ale myslím si, že je to individuální.
19. srp 2008 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky

tak odpoledne jsem měla pěkné poslíčky tak jsem si dala vanu a jsou fuč :rolling_eyes:

mě taky doktorka předem neřekla o tom že mi to udělá, ale je to tak asi lepší nebo bych se bála a tak to bylo bez varování a je to , jinak žádné změny zátka odchází velice pomalinku sem tam kousíček a je jednou hnědá pak taková průhledná a posledně byla naružovělá

ráno se ozvu a kdyby ne tak je to jasné :slight_smile:
19. srp 2008 v 19:19  • Odpověz
miksa-tak držím palečky at se ti poslíci pořádně rozjedou-manža at má připravené auto :wink: :wink:
19. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
AHOJ HOLČINY!Koukám,že se rozrůstáte :slight_smile: Vše nej k holčičce,Miriam!A Silvi,snad zítra už bude malá na světě!Určitě dej vědět,co je s tebou :astonished: ANEBO VLASTNĚ NE,AŤ UŽ JSI V PORODNICI :grinning:
19. srp 2008 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky tak hlásím že jsme měli klidnou noc stále 2 v 1 :grinning: ale dneska jsem se tak dobře vyspala jako dlouho ne ani na wc jsem moc nechodila :grinning:

já budu asi těhu až do vánoc :frowning2: no jo alespon si to pořádně užiju, dneska máme podle screningu termín :grinning:

jdu se vrhnout na praní a uklid a pak sem dorazím užijte si hezký den
20. srp 2008 v 08:51  • Odpověz
miksa-do konce týdne porodíš :slight_smile:
20. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.