• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
toni kéž by já už tomu ani sama nevěřím že porodím, ale je fakt že je jisté že ven to musí :grinning:
tak snad se dočkám a to čekání bude stát za to
jinak v sobotu mám přijít na kontrolu do porodnice a pokud bude všechno dobré tak mě pustí domu a další kontrolu mám 25 tady v Rychvaldě, ale to už snad budeme rozdvojení :grinning:
20. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahoj mikso....Tak to máš podobně jako já s Viktorkem.....Mně Fiala 25.5 (den termínu dle MS) řekl, že to na porod nevypadá.....a že mám 28.5 přijít taky na kontrolu do nemocnice......Viktorek se narodil 27.5. Uvidíš, že to bude každou chvílí....už se těším...(to se mi to těší, když budeš rodit ty :wink: :grinning: )
Drž se... :slight_smile:
20. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Míšo já se taky moc těším a zároven se i bojím tak nějak všechno dokupy :grinning: ale hrozně se těším na to až mi mimi dají to musí být nádherný pocit to se nedá asi ani popsat na to se hrozně moc těším :grinning:
a taky na to když to budeme všem oznamovat a už aby to bylo :wink:

taky si říkám že to musí být každým dnem, ale je to tak dlouhé, ale je to i pro to že ted už více méně sedím doma a nudím se a tak se to táhne a pořád čekáme kdy to přijde a každý den si říkáme jestli už to dneska bude však to znáš a výsledek je že nic jen se to táhne, ale zase si užívám poslední chvíle z bříškem :grinning:

dneska mi taky volali známí tak říkali neboj ono to už bude každou chvíli ted se ti to zdá dlouho a za chvíli pojedeš, mají pravdu pak řeknu že to uteklo :wink:

ještě aby ten porod utekl a nějak jsme to zvládli, :frowning2:
20. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
Míšo a jak to vypadá s kočárkem už ho máš doma ?

já jsem ted udělala úklid a ted se vrhnu na vaření, prcek se dneska děsně boulí nějak se mu to asi už nelíbí :astonished:
20. srp 2008 v 11:20  • Odpověz
Neboj se, já vím, že to je těžké hlavě poručit....ale říkej si potom u porodu, že i ta nejhorší hodina má jen 60 minut.... :sweat_smile: a všechno velmi rychle pomine. Já, co chodím ještě na jednu diskuzi, tak tam holky rodí úplně nádherně...bez nástřihu, šup šup, se snesitelnými bolestmi....tak si říkám, že bych i já mohla mít takový porod, proč ne... :confused:
Hlavně pořádně odpočívej, choď brzy spát večer......ať se ti nestane jako mně, že jsem do 1 koukala na bednu a pak ve 3 jela do porodky a byla hotová a nevyspalá na porod. :frowning2: ...pak už jsem neměla sílu. Užívej si poslední chvíle s bříškem, já už ted vím, že mi bude chybět.... :cry: ....dneska jdu do poradny, tak snad všechno ok....ještě potřebuju týden
20. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz
Kočárek má dojít na prodejnu 25.8. a kdo ví jestli...každopádně nám mají z Chicca volat....mám z toho obavy, protože ho moc chci a nemám ani vyhlídnutý jiný typ.... :frowning2: , který by přišel v úvahu....Více než 10 000 nedám a ty jiné, co se mi líbí, to je všechno tak 15 a výše :frowning2: ...Raději na to ani nemyslím, že by neměl přijít....(je to už totiž druhý termín :rolling_eyes: ) a budu to řešit pak.
20. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak se nám narodila holčička Anežka váží 3650 g a měří 51 cm a přišla na svět 15.8. 2008 v 20:33 hod po 5 hodinovém ale krásném trápení.
:slight_smile: Dneska jsme přišlydom z porodnice dom a teď nám to začne ale tio krásné.
Sylvi a vůbec se neboj rodila jsem v Karviné a rodil mně primář pan Fiala super a nejvíc mně podpořil manžel byl skvělej a hlavně mi pomoch při kontrakcích. Byla jsem ráda že tam byl. :slight_smile:
20. srp 2008 v 15:22  • Odpověz
ahojky,

tak ještě jednou mirulik moc gratuluji k narození dcerušky. tak jak čtu, tak celkem rychlý porod. tak to je moc dobře. hlavně doma moc nestresuj, že nic nestíháš, hlavně odpočívej, kdy jen můžeš.

Sylvi a co ty, pořád nic?
20. srp 2008 v 17:44  • Odpověz
Ahoj miri.
Moc tobě i manželovi gratuluju k narození miminka....a preju Anezce všechno nejlepší do života, hlavně zdravíčko a fajn lidi kolem sebe.
Take porod byl pohodový? To rády slyšíme... :wink: :slight_smile:
20. srp 2008 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky

Miri moooc gratuluji k narození Anežky at je zdravá a dělá vám jen samou radost :grinning:

tak to jsi měla dobrý a rychlý porod, doufám že nám se taky zadaří :wink:
byla jsem minule u primáře na kontrole tak je moc hodný, uvidíme kdo vyjde zrovna na nás

holky držte nám palečky at už je to brzy a rychle :grinning: nebo dneska už jsem hotová bříško zavazí, tlačí je velké jsem nemotorná no celkově o ničem už toho mám docela dost už se těším až to setřesu :astonished:

Míšo držím palce at ti to s kočárkem vyjde, jedině ho pak zkusit sehnat jinde nebo přes internet to by možná neměl být problém
20. srp 2008 v 19:07  • Odpověz
Sylvi...bohužel to problém je :frowning2: ...protože pro celou republiku je jen jeden dovozce a nemají ho nikde....všude čekají na 25.8. a na kočár jsou poradníky...no mazec...ale snad to dobre dopadne.
Dneska na gyndě ok....stěry na toho streptokoka mi vyšly ok, ale stejně mi dala nějaké tablety na vkládání kvůli nějaké prevence či co....ale nějak jsem se nezeptala, co presně... :sweat_smile: Malá se na monitoru dneska šíleně mlela, takže nic moc...
Neboj, už to bude brzy a budeš mít berušku u sebe... :wink:
20. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj Míšo tak to je tedy síla ani bych neřekla že v dnešní době může být ještě takový problém snad ti to vyjde a kočárek budete mít , pak dej vědět jak jsi dopadla. No možná jsi měla kočárek už objednat hned na začátku těhu , ale to jsi zase asi nevěděla že s tím je takový problém , to by mě taky nenapadlo. snad to vyjde a nebudeš muset volit jinou variantu :frowning2:

jak se jinak holky máte ?

Miri jak budeš mít čas pošli mi nějaké ty fotečky :grinning:
21. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
No Sylvi, co ty tu ještě děláš, už šupajdi rodit, dneska je na porod supr počasí, žádné dusno, tak akorát. :slight_smile:
Jinak u nás vše při starém. Malá pořád tloustne, už je z ní pěkná kulička. na 2roky má kolem 16kg a 90cm, tak jsem zvědavá, kdy to její nabírání přestane a to se ji už snažím omezovat příjem jídla. :angry:
21. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
miksa-vážně,už to přeháníš :grinning: :grinning: :grinning: když porodíš ty,tak mě už to taky uteče :wink: domlouvej malé at nedělá fooory :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
ahojky holky.. koukám k vám po delší době.. :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
sylvi, koukám, že TP se blííííží.. tak držím pěsti, ať je to rychlovka.. :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
ahoj holky ted jsem se smála tomu co jste napsali já bych jela do porodnice hned, ale prckovi se nějak nechce dělá fory dělá si prostě co chce :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj Míšo už jsem tě dlouho neviděla :wink: jeden termín jsme měli včera a druhý je v sobotu a ne a ne se dočkat :sweat_smile:
21. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
to je fakt.. každá maminy by brala porodit i pár dní před TP, ale když se dětičkám nechce, tak prostě NIC nebude.. :grinning:
21. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
no ale snad nebudeš moc přenášet.. i když kdo ví, může to na tebe přijít ještě dneska, teď už to je fakt na přírodě a na prckovi.. :wink: :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
jééé a teď koukám, že miriluk už porodila, takže velikááááááá gratulace k anežce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
krásné míry teda.. :wink: :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz
nazdárek holky tak hlásím stále 2 v 1

dneska tady lítám a uklízím jak šílená uvažuji že bych hupla i na okna, ale to se mi moc nechce tak ještě uvidím :grinning:

zítra máme kontrolu v porodnici tak jsem zvědavá co bude nového :wink:

mějte všechny hezký den :grinning:
22. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj Sylvi,já myslím,že si tě tam už zítra nechají :grinning: Tak ať to jde lehce a rychle!A HOOOOOJ :astonished:
22. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz
Karin já myslím že asi ne nebo první termín jsme měli 20 a zítra máme druhý termín a doktorka říkala že pokud bude všechno dobré že pujdu jen na monitor a že k ní 25 v pondělí tak si myslím že si ještě počkáme, však pak dám vědět jak jsem dopadla

zrovna jsem se dověděla že se známé narodil syn v šest ráno že jí odvezli na Fakultku do Ostravy a byl cisařák tak nevím co se stalo jestli to bylo nějaké akutní více nevím tak snad jsou oba ok
22. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz
Tak že to dopadlo dobře!No a s těma oknama to bys večer možná porodila :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky tak hlásím že jsme stále 2 v 1

byli jsme v té porodnici tak na porod to zdaleka ještě nevypadá děloha je klidná ani známka stahu :angry: tak máme přijít zase zítra
jsem celá nesvá nebo prcek měl rychlé srdíčko přes 170 a to není moc dobré, ale říkal pan doktor at se nestresuji a kdybyby se mi cokoliv nezdálo tak raději hned přijed tak snad to bude ok, tak jsem i ráda že zítra tam jdeme zase

jinak se v karviné rodí jak o život viděli jsme tři čerstvé miminka no krása, a všude plno sestra říkala že neví kam dříve skočit že mají totálně narváno
:grinning:
23. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Sylvi,teda malé se u tebe tak líbí :grinning: No hlavně nestresuj,zítra ať si tě tam už nechají kurňa :grinning: Adoufám,že budeš mít trochu komfort,při tom jejich spěchu :angry: Tak ahoooooj a držte se! :slight_smile:
23. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
miksa-znáš fajru?Nevím jestli chodí taky do srpnovek -dlouho se mi neozvala,nevíš zda už porodila?
23. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz
ahojky, no Silvi, to snad není možné, pořád 2v1. :angry: Prďolka si ale dává na čas. Už je to otrava pořád poslouchat, kdy už porodíš, co? Já už ten konec přímo nesnášela a ještě když člověk přenáší, tak paráda.
23. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky tak už jsme doma z porodnice tak dneska byl monitor lepší než včera, ale úplně dobrý nebyl, zase zítra jdu do poradny a na monitor a uvidí se co se mnou :frowning2:

a můžu říct jsem k smrti vyděšená dneska tam rodila paní a mě je ji tak líto je už tam od včerejška včera vypadala v pohodě, ale jak jsem jí viděla dneska tak už tedy vypadala hrozně pořád prodýchavala kontrakce a skučela, křičela a vydávala zvuky že mě je jí tak líto, pořád se tak na mě dívala a já na ní, pak jí sestry vzali do sprchy tak jí nejdříve řekli že tam bude 20 minut dali jí tam míč pak tam začala křičet tak jí po pěti minutách táhli ven pak jí doktor vyšetřoval tak chuděra křičela jsem táááák vyděšená pomoc já snad neporodím

chudák tam byla sama manžel seděl na chodbě a hrál si s mobilem a jen si tam stěžoval že už to dlouho trvá že od včerejška já jsem myslela že mu kopnu do dupy proč tam není s ní :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
i když možná nechce zase je každý jiný :frowning2:

celou cestu jsem z Karviné jsem byla protivná nebo se bojím že to nezvládnu, tak jsem jen vrčela na manžela že my ženské musíme trpět a oni nic atd tak jsem úplně bez nálady :rolling_eyes:
24. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
Toni znám fajru, ale nevím zda už porodila nebo ne, jinak chodí do srpnovek, ale koukala jsem tam na dnešek a včerejšek, ale nebyla tam tak nic nevím :wink:

Simi no je to trošku otravné jak se pořád všichni ptají beru to mají starost, ale je to fakt na palici ty věčné telefony atd jedu z monitoru a už volají naši a hned tchýně a musím každý den podávat hlášení co a jak a je to otravné, i když zase chápu že mají starost já bych se taky ptala :wink:

Míšo jak budeš mít čas tak můžeš přidat fotečky kočárku, jsem na něj zvědavá :grinning:
24. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.