• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Silvi, jo tak takový zážitek před porodem ti nezávidím. ale třeba to u tebe bude rychlovka. Ale neboj, to zvládneš. Těch pár hodin bolesti za to škvrně stojí. Přežily jsme to všichni, přežiješ to i ty. a pak se ti to bude zdát, že to ani není možný, že si nedávno ještě chodila s pupkem a najednou je fazolka venku. :wink:
24. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
miksa-ahoj,máš dnes poradnu? Já mám,jdu kolem 13h.
25. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky

toni mám dneska poradnu chodím tak tak před 14 hodinou :grinning: tak se možná potkáme :grinning:
25. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahojky....
mikso...Tak to mi je líto, ze se to ještě neposunulo......navíc ten zázitek v porodce, no hrůza :confounded: , ale paní mohla být výjímečný prípad, ne kadý to tak má....bud v klidu, ty tam budeš mít manzela, ktreý ti bude určitě velkou oporou a půjde vám to hezky.....
Kočárek mám ted u rodičů, z pověrčivosti, ale az se tam dostanu, určitě ho vyfotím.... :wink:

Včera mi Viktorek odjel k mori, tak mi je moc smutno a bojím se o něho.....ale byl tak nadšený, ze jsem ani nestihla pred ním truchlit. Jinak se stále učím, uz mi z toho hrabe a uz jsem si i prodělala krizovku....ale ve čtvrtek u bude po všem....je jedno, jak to dopadne, hlavně at to je za mnou.....
Preji vám všem hezký den. :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky tak jsme doma z kontroly a tedy nic moc monitor není ok tak mám zítra kontrolu v porodnici a pokud nebude monitor dobrý tak tam zůstávám :frowning2:
dělala mi dneska zase hemiltona tak krvácím dneska nějak moc a bolí mě děsně břicho tak snad to k nečemu bude, jinak jsem tam dneska poslíčkovala jak blázen tak říkala že pomalinku se to chystá, ale jen velice pomalinku jsem otevřená na prst a a váhá prcka 3 600 tak to nebude žádný drobeček :grinning:
25. srp 2008 v 15:55  • Odpověz
Silvi a co na monitoru máš špatnýho, snad ne ozvy? No snad ti ten hemiloton pomůže, mě totiž pomohl. :slight_smile: a neboj se váhy mimča, mě taky ještě před porodem prokovali, že malá bude mít 3700a měla jen 3250g, tak to může být i u tebe. plus, mínus 500g na ultrazvuku je úplná normálka. :wink:
25. srp 2008 v 18:20  • Odpověz
Simi ahoj
prcek má moc rychlé srdíčko, pořád nad 170 a to že je hraniční že to není moc dobré tak říkala doktorka že si mě musí pořádně hlídat, a taky mám hodně pohyby pořád a takové silné nemohli dneska monitor ani natočit a jak mi dělala ultrazvuk tak říkala že to vidí, ale snad je to ok nebo si říkám kdyby to bylo moc zlé tak by mě ani nepustila domu, tak jí věřím že to bude dobré jen to chce hlídat, říkala že pupečník a tok je v pořádku,
já vím že ten ultrazvuk není zase tak přesný to už jsem slyšela z hodně stran jaké měli odhady váhy a pak to bylo jinak a minule mi i primář říkal že je to hodně nepřesné

dneska jsem měla takové šílené poslíčky myslela jsem jak jsem šla do poradny že tam nedojdu musela jsem to tři krát rozdýchávat asi jsem vypadala děsně jak jsem šla, ale ani se nikdo nezeptal jestli mi není třeba zle, a tak jsem byla přesvědčená že mi doktorka řekne že jedeme rodit že to už rodím a ona mi řekla to jsou jen poslíčci tak mě to zamrzelo a hlavně to dost bolelo tak si říkám jak asi bude vypadat porod :frowning2:
25. srp 2008 v 19:14  • Odpověz
JO tak to určo bude v poho, pač to by tě fakt doky neposíílal domů. já poslíčky neměla, tak ani nevím, jak to bolí. Ale fakt překvapuješ, já už fakt myslela, že tuhle dobou už budete 3. :grinning: A jakto že nemáš v albíčku novější fotečky, ani nevím jak vypadáš před porodem. :wink:
25. srp 2008 v 19:18  • Odpověz
čekám jestli hemilton pomůže minule jsem taky krvácela a odcházela zátka a nic a dneska zase krvácím , ale zátka neodchází, ale dneska krvácím o hodně více než posledně a bolí mě břicho děsně, tak si říkám jestli se něco děje nebo ne
bojím se že nerozeznám poslíčky od porodu, dneska jsem si myslela že to už je určitě ono a čekala jsem že pojedeme rovnou z poradny a nakonec nic,
byla tam paní co jí znám a jak mě viděla jak dýchám a vypadám tak říkala no to určitě pojedeš hned z ordinace no a nic, ale snad to poznám
25. srp 2008 v 19:18  • Odpověz
Já si myslím, že určo. Prostě musíš mít pravidelné kontrakce. Je pak dobré se naložit do vany a pokud ti ta horká voda nepomůže a nebude bolest ustupovat, tak to jsou ty pravé kontrakce. ta pravé kontrakce každá rodička pozná. taky jsem se bála, ale určo to poznáš. a když si nebudeš jistá, tak raději zajet 5x do porodnice, než nejet a pak málem rodit doma. :wink:
25. srp 2008 v 19:20  • Odpověz
Simi máš pravdu asi to poznám bude to zase jiné a kdyby něco tak je fakt lepší jed pět krát zbytečně než jednou pozdě
doktorka mi taky říkala at hlídám pohyby a celkový stav a kdyby něco že stačí když se mi něco nebude zdát tak at hned přijedu
zítra dám vědět jak jsme pořídili, no moc se mi nechce zůstat v nemocnici, ale pokud to nebude dobré tak nebudu nic riskovat a raději tam zůstanu a budeme pod dohledem,
kéž by jsme už rodili, manžel je nervozní taky říkal at už se něco děje že jinak se zblázní :frowning2:
dneska už volali moji rodiče i od manžela ( volají každý den i několikrát nebo mají starosti ) tak jak jsem jim řekla že už asi zůstaneme v nemocnici tak byli potešení nebo jsou nervozní at se něco nestane, a to jsme jim neřekli že ten monitor není už od soboty ok nebo to by šíleli tak jim vždy řekneme že je všechno dobré
25. srp 2008 v 19:27  • Odpověz
Tak Silvi, ještě jednou držím pěstičky, ať už to máte za sebou. Pak mi dej vědět, třá i na mobil. Jsem už taky za tebe nervozní. :wink:
25. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj maminy :slight_smile:
Tak koukám Sylvi,že dneska jsi tady zatím nebyla,tak snad už jsi po porodu :slight_smile: .Držím palečky :wink: !!
26. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zase tady :grinning:
dneska dopadl monitor hezky tak nás pustili domu a domluvili jsme se že to zatím nebudeme vyvolávat, ale budu chodit každý den do Karviné na monitor a prohlídky, říkala doktorka že ještě počkáme že se to možná rozběhne a pokud ne tak že to budeme řešit ve čtvrtek, tak snad se posuneme zatím pořád krvácím a odchází zátka tak snad.......
hned z Karviné jsme jeli do Ostravy do ikea tak jsme to tam prošmejdili a nakoupili až mě bolí nohy, dali jsme si dobrý oběd a ted si dám na chvíli vanu nebo jsem ko :grinning:
26. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
miksa-kurna snad do pátku porodíš!! :grinning: já myslím že ti to nakonec vyvolají(jinak v zářijovkách už opět rodí) tak šup,šup.
26. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
NO Sylvi, ty nás ale napínáš, aby tě ještě nepředběhal toni78? :slight_smile:
26. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
ahojte-tak dnes mi kooonečně dr. (interní) oznámila že porod bude císařákem,tak už konečně vím na čem jsem!!! Miksa-doufám že už máš Anetku u sebe :wink:
27. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky

Simi taky mě už to napadlo že mischelinka a toni mě předběhnou :grinning:

Toni bohužel ještě stále 2 v 1, Toni tak to je dobře že už víš na čem jsi, nebo ta nejistota je na nic, já už jsem taky dneska říkala že kdyby mi navrhli cisařák tak to snad odkývnu nebo už mě to taky moc nebaví

chtěla jsem napsat už dopoledne, ale jak jsme se vrátili z Karviné tak mi bylo tak zle že jsem šla spát a ted jsme tady měli na chvíli návštěvu, už je mi dobře jen mě děsně bolí záda, tak jdu hupsnout na míč a manžel bude masírovat, zase máme zítra monitor a kontrolu tak jsem zvědavá, už tomu pomalu nevěřím že porodím normálně asi se s tím vyvoláním budu muset smířit :rolling_eyes:
27. srp 2008 v 15:57  • Odpověz
ahojky holčiny.

Silvi, to snad ne, já si myslím, že si Anetka dá říct a půjde sama ven. :wink: Já jsem úplně na Mischelinku zapomněla, že taky čeká, jsem to ale máňa.

Toni, tak to si doktoři s tím rozhodnutím dávali na čas. Ale alespoň to budeš mít bez bolesti. :wink:
27. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
simipel-bez bolesti?? Té si tepr užiju až bude po všem :rolling_eyes: :rolling_eyes: miksa-tak to mě mrzí ale snad ti to vyvolají do konce týdne! :wink:
27. srp 2008 v 19:06  • Odpověz
NO jo já vlastně zapomněla, že po císaři to bolí až pak. Tak to si člověk fakt nevybere, jestli je lepší ten nebo ten porod. :frowning2: Hlavně,ale ať už to máte všichni za sebou a hlavně zdravé mimča a zdravé mamči. :wink: :slight_smile:
27. srp 2008 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky....jsem uplně v prdeli (jinak se to nedá bohuzel nazvat) :frowning2: , ve 13 mám státnice....myslete na mě prosím a drzte palce...ale nevím nevím....hlavně, at u to je za mnou.
28. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
Míšo,s tím tvým věčným učením,to určitě zvládneš :wink: Ahoj Sylvi,taky držím pěstičky!
28. srp 2008 v 08:39  • Odpověz
Míši,tak držíme pěstičky. To zvládneš, přece ses šrotila každou volnou chvilku. :wink:
28. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Holky, tak si Sylvu už nechali v nemocnici. Prej nemá mimíško pořád dobré ozvy, ta od rána má samé vyšetření. Mám vás pozdravovat a prej držte palce. Já je už mám úplně modrý. Ale věřím, že to holka zvládne a dneska porodí. Uvidíme. Budu průběžně informovat, podle toho, jak se mi Sylva ozve. :frowning2: :wink: :wink:
28. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
Tak holky znovu informuji, že Sylva je pořád 2v 1 a ještě asi dlouho bude. Prej zatím chodí každou chvíli na monitor (není moc dobrý). Dělali ji nějaký zátěžový test (nějaká oxytocilinový-prej ani neví,jak se jmenuje)a budou ji to dělat každý den a pokud to bude vše ok a do pondělka neporodí, tak ji to už vyvolají, tak to by měla krásné datum 1.záři. :slight_smile:
28. srp 2008 v 19:51  • Odpověz
tak nakukuji, jestli sylva už má malou u sebe a ono furt nic a dokonce jsou v nemocnici a jsou špatné ozvy.. jajaj.. sylvi, mooooooooc držím pěsti, hlavně, ať je vše ok.. :wink: :slight_smile:
28. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz
Taky držím palečky,to čekání musí být hrůza-ale 1.9 by bylo hezké datum :wink:
29. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, chudák Sylva....takový pocit nejistoty....snad se to samo rozeběhne a bude uz mít miminko u sebe....

Včera to všechno dobre dopadlo....Jsem Bc...dokonce s výborným prospěchem, známky 1,1,2,2.....tak se mi moc ulevilo, ale nervy to byly šílené. :slight_smile: ...Ted uz jsem klidná a můu se začít pripravovat na mimi.....uz je na čase :sweat_smile:
29. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak hlasím jsem zde malá je strašně šikovná máme s ní radost :slight_smile:
Chudák Sylva doufám že bude mít vše ok a bude vše v pořádku hlavně ať jsou zdraví. Jestli ji kontroluje primář dr. Fiala tak to bude mít supr on je strašně šikovný, ale i dr. Rejtová není špatná.
Míšo tak to ti teda gratulujem a ted se hlavněpřipravuj na malé, ale ty touž máš v malíčku tak není na co se chystat že??
29. srp 2008 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.