• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahoj miri. Díky moc...Tak to je fajn, ze je maličká tak hodná....Nevím, jestli jsi to tu nějak rozebírala....ale jaký byl vůbec porod? Jak to probíhalo? S porodkou spokojená?
Nechceš si dát do albíčka nějaké fotky malinké.....? Ráda bych se koukla, jaká je to šikulka.
No, chystat jsem spíš myslela jako začít prát oblečky atd. nakopupeno mám všechno, ale ještě nemáme ani postýlku postavenou, a hlavně ty oblečky teda...ale u se zítra do toho pustím.
29. srp 2008 v 18:57  • Odpověz
Ahojky holky,

Míši gratuluji k titulu, tak teď si už hoď jen nohy na stůl a relaxuj. Už na to máš jen pár dní, než se vaší domácností polyne miminkovský pláč.

Koukám Miriluk, máš novou fotečku. No KOnečně.

Jinak Sylva se mi zatím neozvala,tak počítám, že pořád beze změny. :frowning2:
30. srp 2008 v 07:15  • Odpověz
Tak holky aktuálně, Sylva už asi dneska porodí, pač ji ráno dali tabletku na vyvolání, za chvíli valí na klystýr. Prej musí dneska porodit,pač monitor atd. má špatný, tak prej snad to nebude dlouho trvat. Tak držme pěstičky. Budu zase informovat. :wink:
30. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
simi....děkuji moc....jsem štastná!!!!!

Tak, ze by Sylva dneska uz byla maminkou? Klidně to můze být az zítra....mojí mamce ta tabletka zabrala az druhý den....budu na ni moc myslet!!!! :wink:
30. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
ahojte-nooo,snad tabletka zaučínkuje,mě nepomohla-měla jsem 2 :confused: každopádně Sylvi,držím moooc palečky!!
30. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem tady jenom na skok.
Míšo porod byl v poho ale ten den kdy jsem si myslela že to bude ono tak to bylo pro mně dost děsné , myslela jsem si že porodím 14.8. ale měli jsme poslíčky co 20 minut a furt tak jsem se vyděsila a jeli jsme do porodnice tam mi dali tabletku a nic. tak jsem tam byla jeden den a to stálo za to jak tam ty baby řvaly a nebudu jasně jmenovat které no hrůza. Ráno byla vizita a kontrolovaly ozvy a doktor říkal jestli chci tam zůstat a nebo jed dom a já raději dom ani se mi doktor nedivil. No a pak 15.8. v 14:30 my praskla voda a to byla šupa tak jsme znova jeli do porodnice no a v 15:30 jsem byla přichystaná na vyšetření a pak mi dali klistýr a pak to začlo. Manžel byl semnou u porodu byla jsem strašně ráda hodně mně podpořil. A v 20:33 se malá narodila avážila 3650 g a měřila 51 cm a ani jsem nevědělakde jsem jí měla. Během těhotenství jsem měla strašně malé bříško a každý říkalže bude drobná a vidíte jakou jí máme berušku naši :slight_smile:
No Sylvěteda držím pěstičky až jí to uteče. :wink:
Hoky dala jsem tam fotečky tak se kukněte. :slight_smile:
30. srp 2008 v 19:53  • Odpověz
Sylvi, taky držím palečky, ať už to máš za sebou a v náručí svíráš svého drobečka... ale třeba už to máš za sebou... :wink:
30. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj miri. Malinká je nádherná, moc se vám povedla... :wink: Tak to docela šlo, ten tvůj porod....Myslím, ze Sylva to asi bude mít horší, kdyz uz jí tak dlouho trápí a zádné zprávy :frowning2:
31. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
ahojte-ta Sylva se teda ale trápí,chudák.....držím palečky,snad se už brzo ozve!
31. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojky, tak se zatím Sylva neozvala, tak ji raději nevolám a čekám, až se mi ozve holka jedna. No snad to už má za sebou. :wink:
31. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
ahojky holky.. no koukám, že o sylvě zatím nic.. tak snad už to mají holky za sebou a jen si užívají jedna druhou.. :wink: :slight_smile:
31. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
Takže čerstvé informace. Sylva je pořád 2v1.Tabletka nezabrala, další ji nechtějí dát, prej snad zítra. a pokud se to nerozběhne, tak asi bude muset císařem. Ale snad se ji fazolka umoudří a vyjdne na svět sama.Už je z toho Sylva na mrtvici. Už ji to tam nebaví, nejraději by to už měla za sebou. :unamused: :slight_smile:
31. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
jééé, se malé fakt nějak nechce ven :unamused:
31. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
Chudák Sylva,ta už musí být z toho zoufalá,proč to tak ti dr zdržují,at jí udělají císař a je pokoj :unamused:
1. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
Tak co, Sylvi, pořád tě trápí? Dneska je takové hezké datum..... :wink:
1. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz
Sylvi dotoho,já dnes byla na poradně a budu mít na 100% císaře-datum bude kolem 20-22.9,tak at tam ještě neležíš :grinning: nééé,blbéj for-držím palečky at porodíš ještě dnes :wink:
1. zář 2008 v 16:06  • Odpověz
HOLKY-Sylva porodila a né holčičku Anetku ale kluka HONZIKA :grinning: 3750kg a 50cm v 15:40.
1. zář 2008 v 18:43  • Odpověz
ještě Sylva psala že měla těžký porod a malého vytahovali zvonem,tak prý má šišatou hlavičku ale co,hlavička se srovná,hlavně že jsou o.k :wink:
1. zář 2008 v 19:18  • Odpověz
Jo taky mi ta zpráva přišla, že mají chlapečka, tak jsem z toho vedle. :slight_smile: Ale hlavně, že jsou už všichni tři spolu. Jestli je to kluk nebo holka.Takže přeji malému Honzíkovi do života hodně štěstíčka, zdravíčka a ty nejhodnější rodiče pod sluncem. :grinning:
1. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahojky,
jééé tak to je supr hlavně ať jsu zdraví bobci. Tak to má už konečně Sylva za sebou.
A holky jak se vede Vám Toni už se ti to taky blíží že?
Míšo a kdy máš tedy ty termín porodu? :wink:
2. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
miriluk-jojo,blíží,jdu císařem takže kolem 20.9 mě ufiknou :grinning:
2. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
Silvi,tak blahopřeji k Honzíkovi,ať krásně rostete!Ahlavně ať jste zdraví a ty jsi v pohodě ahoooooj :slight_smile:
2. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
Pozdravuje Vás Sylva,má už malého u sebe,jinak až dorazí domů,dá do albíka fotečky :wink:
2. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky...Taky mi Sylva psala, že mají Honzíčka....je to paráda!!!! Aspoň nebude přeholkováno..... :wink: To mi je líto, že měla těžký porod, ale snad se z toho brzo vzpamatují a budou si užívat jen hezké chvilky.

toni....tak to budeme nejspíš spolu v porodnici ( jestli teda budeš rodit v karviné).....já mám termín kolem 20.9., tak uvidíme.....
2. zář 2008 v 18:35  • Odpověz
A už jsem konečně vyfotila kočárek, mám ho v galerce....Ta barva je ve skutečnosti mnohem jasnjěší :grinning:
2. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz
jééééééééé, anetka už je na světě a je to honzík... to je šok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
noco, hlavně, že jsou oba v pořádku a zdraví.. takže sylvi velikáááááá gratulace k synáčkovi, ať krásně roste a dělá vám jen samou radost.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2008 v 00:40  • Odpověz
mischelinka-ahoj,počítám že mě vemou 22.9,to je pondělí a nechají si mě tam ten týden,to by bylo fajn kdyby jsi tam byla taky :wink: ale já budu stéjně ležet na pokoji jak placek :grinning:
3. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
misakri-ty jsi měla císař že? Když ti píchali do zad jehlu,v jaké poloze jsi ležela? Rodila jsi v Karviné?
3. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
Sylvi, tak mooooooooooooooooooc gratuluju k synáčkovi!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, ať vám dělá jenom radost, ať je zdravý a krásně vám roste!!!!! Už se těším, že se v Rychvaldě potkáme s kočárem!!! Moc se na Honzíka těším :wink: :wink:
3. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
Jo, a malej si vybral super datum, to bude malý školáček!!!! :grinning:
3. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.