• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
toni...Ahoj, překvapivě ještě držím pohromadě, i když už to je docela maso, mám pocit, že to může přijít kdykoliv...U Viktorka to bylo ráz na ráz a jelo se rodit...Teď mám pocit, že se už dlouho tak nějak připravuju a akorát mě to znervózňuje.
To je fajn, že se to Sylvě nepotvrdilo, aspoň něco pozitivního... :wink:
12. zář 2008 v 16:58  • Odpověz
mischel-myslím že do týdne porodíš :wink:
12. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
To je dobře, že se to nepotvrdilo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Toni, pokud to teda není tajné, proč jdeš na císaře? :slight_smile:
13. zář 2008 v 00:18  • Odpověz
Sylvi, držím palečky, ať jsi brzičko v pořádku.... máš, holka, smůlu... ale neboj, Honzíček ti to všechno vynahradí..... :dizzy_face:
13. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
kacabaja-kvůli srdci a kvůli špatné krvi-mám vysokou hladinu d-dimerů a hrozí mi taky u porodu(kdybych rodila normálně) embolie :unamused:
13. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
Toni a první porod proběhl normálně nebo byl taky císař?
13. zář 2008 v 15:24  • Odpověz
silvik-první byl taky císař :frowning2: ale to jsem krvácela 2 dny před TP,jinak celé těhu v naprostém pořádku. Toto těhu je úplně jiné než první a bohužel přibyl problém zdravotní-ale co už,maléj musí stéjně nějak ven.
13. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
Toni, ono je to jedno, zda to bude přirozeně nebo císařem, hlavně že budete oba v pořádku. :slight_smile:
14. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz
JO, Toni, Kacabaja má pravdu.... jen mě zajímalo, jestli jdeš na toho císaře prvně.... :wink:
Sylvi, tak co je s tebou, ještě jsi v nemocnici? :confused:
14. zář 2008 ve 22:50  • Odpověz
ahojte-bude to 2 císař a ze začátku mi bylo líto že neporodím přirozeně ale ted mám takové problémy s dýcháním že se už na něj Těšíííím,těhotenství je krásná věc ale už at je maléj venku.......nezvládám :confounded:
15. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,
konec těhu je fakt náročny, já taky sotva chodila... a to po mě chtěla kamarádka, abych jí šla ještě na svatbu :grinning: , to bych fakt nedala. Ještě k tomu bych už na sebe nic hezkého nenatáhla, měla jsem obr břuch. :grinning:

Nevíte, co je se Sylvou? Už je doma?
16. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky. Já stále 2v1, ale už se to chystá....Dneska mám termín :unamused: , jdu do poradny, tak snad mi neudělá toho Hamiltona, to bych nerada.....
Nevíte něco nového o Sylvě? Já ji nechci moc psát, ať ji nějak nestresuju, chudinku...ale myslím na ni často...
17. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky tak už nás pustili domů embolie ani tromboza se nepotvrdila tak mi řekli že to mám poporodní depresi a pro to je mi tak zle tak snad to brzy přejde. Zatím vůbec nic nestíhám ani poslat fotky. snad to bude časem lepší, je to náročné takové mimi a to mám ještě doma manžela a ten se vším pomáhá tak já se jen starám o malého a on o celou domácnost bojím se že jak půjde do práce tak budu mimo :frowning2:

Míšo to to letí za chvíli budeš mít Magdalenku u sebe, já jsem taky na tebe myslela že jsem tě chtěla ještě vidět a povědět ti všechno, ale už to nevyjde. držím ti palečky at máš rychlý a dobrý porod a malou u sebe :wink:

Toni tobě už to taky uteče budu držet palečky at je taky všechno v pořádku :wink:

Miri chodíš tady máš čas nebo jsi na tom jako já že nestíháš ani jít v klidu na wc?
17. zář 2008 v 10:29  • Odpověz
miksa-ahoj,no konečně jsi doma,ted už to bude lepší uvidíš,malého zvládneš-za chvili už budeš mít v malíčku co kdy potřebuje :wink: já mám dnes poslední poradnu,tak snad bude vše o.k :slight_smile:
17. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz
Sylvi, to je dobře, že se to nepotvrdilo. :slight_smile: Neboj, všechno zvládneš :slight_smile: , my měli taky tatínka po porodu doma, byl s námi 14 dní, dost jsem se bála, že to pak sama nezvládnu, Bája byla hodně uplakané mimi, pořád byla vzhůru, spala fakt minimálně....ale zvládla jsem to, ani nevím jak, sice jsem furt lítala jen kolem ní, nic jiného jsem ze začátku nestíhala, ale nějak to prostě šlo.
17. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahojte-take dnes jsem byla v poradně a sekci mám naplánovanou na 25.9 kolem 9:30h.u aby to bylo jooo a maléj podle utz.váí asi 3.70kg uffff,to bude cvalda
17. zář 2008 v 18:56  • Odpověz
Toni, mi říkali, že malá bude mít tak cca 3 kg a nakonec měla 3,82 kg :grinning: ... podle toho utz se fakt nemůžeš moc řídit, prý stačí trošku něco špatně změřit a už má úplně jinou váhu :slight_smile: ...tím jsem tě nechtěla postrašit, že by měl ještě více :slight_smile: , ale že může mít klidně o hodně méně. I když někde jsem četla, že druhé dítě bývá větší než to první... jaké míry měla dcerka?
17. zář 2008 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky,těhulky,držím palce,ať máte brzy svá malá ,zdravá mimča u sebe!Sylvi ahoj,Tobě hodně sil a ať už to brzy přejde! :wink: Je fajn,že už jste zas u taťky doma a že se o vás tak hezky stará.
17. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz
kacabaja-dcera měla 3,25kg a narodila se v termíně ale ted............... :grinning: nechce se mi věřit že maléj bude takovéj cvalík :grinning:
18. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
Sylvi, to je fajn, že už jsi doma.... :wink: A neboj, holky mají pravdu, za chvíli už to bude v pohodě, najedete na určitý rytmus, budete se více a více vzájemně poznávat.....teď je to i o nervozitě, teda já aspoň při první dcerce nervozní byla, zda to všechno dělám dobře, tak jak se má... ale za pár dní už budeš v klidu a budeš si broučka užívat.... :dizzy_face: :dizzy_face: Když můžeš, tak odpočívej, tělo to potřebuje, když budeš odpočatá, tak i pohled na svět bude veselejší :grinning: :grinning:
18. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky.
Moc moc vítám Sylvu a doufám, že už bude všechno v pohodě a že si konečně začneš pořádně užívat mateřství :wink: , no už se určitě nepotkáme, protože mně se to šíleně blíží....
Včera na poradně asi naposledy....Porodní cesty připravené, otevřená na 1 cm, zítra mám zajít ještě na jeden monitor a pak o víkendu Karviná, kde se rozhodne, co a jak. Jsem unavená šíleně, už mě bolí i chodit....
Ale psychicky jsem úplně v pohodě, strach z porodu mě nějak přešel nebo co... :unamused: :sunglasses:
18. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
Ahojky kočandy :slight_smile:
nemohla jsem se ozvat byla jsem nemocná teda nachlazenáa tento týden jsem byla u našich doma v Orlové šla jsem ukázat malou borůvku do práce a pak na Městský úřad a pochodila jsem po obchodech :slight_smile:
Tak holky Vám se to teda už blíží tak Vám držíme palečky at Vámto dobře dopadne a ať máte dobrý porod :wink:
Sylvinko a co se ti stalo? Co ti bylo že jsi šla do nemocnice? Jinak jak se ti vede s malým vše je v pořádku? My se máme fajn jenom ta nemoc tobylo hrozné ale ted je vše v pořádku jenom mám ještě opar jak byk. :slight_smile: Dneska jsme byli na nožičkách a vše je v pořádku tak kontrola zase za 3 měsíce. Jo a málá má už náušničky. Tak dám fotečku do albíčka.
Tak holky opatrujte se a dávejte na sebe pozor!!!! :slight_smile:
Tak pa pa
18. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím

Míšo už ti to uteče pořád na tebe myslím a čekám kdy přijde sms že je Majdalenka už na světě už se těším :grinning:
držím palečky ať máš dobrý a rychlý porod :wink:

Miri ahoj už jsme se dlouho neviděli, no já mám zatím ve všem chaos moc nestíhám a mám pořád pocit že všechno dělám špatně. nemám moc mléka tak dokrmuji tak se mi zdál malý pořád hladový tak jsem krmila a krmila až chudák dostal takové větry že nám včera řval 5 hodin v kuse bobek můj malý, mám se ještě hodně co učit. dneska přijde švagrová má tři děti tak je zkušená matka a je laktační poradkyně tak přijde poradit se vším aby jsme to lépe zvládali.
byla jsme v nemocnici nebo mám pořád šílené potíže s dýcháním nemůžu dýchat a astma je prej v pořádku tak měli podezření na embolii nebo trombozu, ale naštěstí se to nepotvrdilo tak to mám prej všechno z psychiky prej poporodní deprese a něco už říkají že mi možná zastaví kojení že to může být i laktační psychoza. mám pořád deprese a úzkost a nemůžu dýchat tak jsem dostala léky na uklidnění a uvidí se co bude dále tak doufám že to bude brzy dobré nebo je to nepříjemné.

Miri jak ty všechno stíháš a kojíš a jak ti malá spinká ? já mám zatím doma manžela tak jsem ráda jinak nevím, ale snad se taky srovnáme a budu stíhat. je to pro mě náročné malý přes den hodně pláče v noci je to lepší, naučili jsme si ho na nošení a chování a spinkání u nás v postýlce a ted šibal jak nosíme tak spinka a jak ho položíme tak vřeští a je to pořád dokola. :frowning2:
hodně ho trápí větry tak jsme začali dávat kapičky, a rektarní trubičku a cvičíme a mast pupíček, ale mám pocit že nic nezabírá, doktorka říkala že je to z těch příkrmů, švagrová říkala že mě rozkojí a bude zase dobře tak snad jo :grinning: :grinning:

pořád chci dát fotečky a nestíhám tak snad už brzy budou
19. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
ahojky.

Sylvi, tak to je úplně normální, že nestíháš. Já si někdy připadám, že nestíhám ani ve dvou letech toho mojeho raracha. :grinning: Ty prdíky má malý určo z těch příkrmů, já byla s malou přesně na tom jako ty. Musela jsem hned po příchodu z porodnice přikrmovat a malá chudák se vrtěla jak žížala a pořád řvala a nemohla proto pořádně spinkat. šli jsme i na ultrazvuk a tam nám řekli, že je malá doopravdy šíleně naplinovaná, že to už dlouho neviděli. tak jako ty jsme používali trubičku, kapečky,ale nic moc účinek. :frowning2: Ale to všechno spolu určitě zvládnete, nejhorší jsou ty první týdny. Tak držím palečky.

Míšo a tobě přeji jak už jsem ti psala do IP rychlý porod a hlavně dlouho nepřenášet. :wink:
19. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
Holky přidala jsem fotečky Honzíčka tak se můžete podívat :grinning:
19. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
JO už koukák,moc hezké. Jo kde jsou ty doby. Ten čas tak letí. Proto si Honzíčka užívej jak jen můžeš. :wink:
19. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
ahoj Sylvo,Honzík je šikulka :wink: :wink: a ty jsi taky parádně zhodila(já vím to ta nemocnice) ale sluší Ti to.
19. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky...Tak na srdíčku dneska všechno ok, v neděli mám nástup do porodnice, tak uvidíme, jestli se to do té doby rozeběhne, ale je mi fajn.

Sylvi....Honzíček je nádherný, a jak psala Toni, moc ti to sluší....to to mateřství :wink: :slight_smile: . Neboj, brzy si najedete na nějaký režim, více se poznáte a všechno půjde lépe..uvidíš. Je jasné, že musíš být unavená, mě to taky brzo čeká, tak teď odpočívám, co to jde....ale nejde se bohužel dospat do zásoby... :frowning2:
19. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
mischelin-já mám nástup do Karviné na sekci 25.9 v 6:50,hlásit se mám u dr.Rejtové, možná se tam setkáme ale pokud porodíš v pondělí,tak to tě akurát ve čtvrtek pustí domů.
19. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
toni78....No uvidíme...já osobně si myslím, že pojedu ještě dřív, než v tu neděli...
19. zář 2008 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.