• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
mischel-to je možné a už ti to přeju at to máte zasebou :wink:
19. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky holky,
Já vám taky přeju ať to máte rychle za sebou a ať máte své ratolesti už u sebe. :wink:
Sylvi nic si z toho nedělej hlavně buď v poho a nestresuj se tady taky bydlí jedná sousedka která porodila kluka a má taky problémy s prdíkama a taky dokrmuje stratila mléko. Je super že máš manžela doma aspoň ti pomúže jinak dávej na sebe hlavně ted v těch šestinedělí pozor. :wink:
No mně pomáhá od manžela mamka je to velká pomoc. Jinak malá my spinká co 4 hodiny a večer jí nakojímo půl desáte a spinká mi do půl čtvrté tak je strasšně šikovná. Jo a Sylvinko mohly by jsme se pak domluvot na to koupání alemyslím si že je ještě brzy tak jak budeš mít čas tak si dáme zcuka a konečně se za prve poznáme a domluvíme se na ten bazén co ty na to?
A holky jestli by jste chtěli tak by jste mohly s námi chodit co Vy na to? :slight_smile:
Míšo držím pěstičky ale ty to určitě zvládneš :slight_smile:
19. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
ahoj Miri na plavání chceme chodit tak by jsem byla ráda kdyby jsme chodili spolu, ale je ještě brzy a musíme zjistit kam by jsme chodili dá se do Bohumína do Bobše nebo pak do Orlové do Kenny tam chodí kamarádka a strašně si to tam chválí. zjistíme všechno a pak se rozhodneme.
Miri ty kojíš ? a jak koupeš malou jak to snáší? nám malý sám ve vaničce vyvádí a jak si manžel napustí velkou vanu a jde tam s ním tak se mu tam líbí
jinak my se snažíme rozkojit aby jsme tak netrpěli na prdíky zatím nemám mléko, ale švagrová je laktační poradkyně tak se mnou dělá věci co by mě ani nenapadli a říká že mléko bude že se rozkojím jen to chce čas, nebo když mu dávám z láhve tak to vyhltne polovinu vyblinká a pak má ještě šílené větry a nespí, tak jsme začali krmit přes suplementor a je to mnohem lepší je to sice nepohodlné láhev byla pro mě pohodlnější, ale pokud se malá zpraví tak to bude supr :wink:
21. zář 2008 v 08:42  • Odpověz
Ahojky
to je jisté zjistíme vše kolem toho a vyberem si ok. A vlastně v kolkika se může chodit na plavání s dítětem?
No Sylvi koupání má malá strašně ráda a hlavně jak jí koupetatínek to je teda balada :slight_smile: Jo ještě kojím a jsem moc ráda ale sem tam dám malé i čajík někdy si semnou malá hraje víš. No už se těším jak se poznáme ráda bych Vás viděla. A kde vlastně bydlíš v Ostravě já ani nevím.
Tak a co vlastně naše holky Míša a Toni? Že by se něco už dělo??? Tak jim držíme pěstičky
Tak zatím pa pa :wink:
22. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahojte-mischelin je určo už v porodnici,já mám nástup ve čtvrtek :wink: tak snad to dopadne vše dobře-držte palce
22. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky tak už je to tady došla sms od mischelinky

S velku radostí oznamujeme, že se nám dnes v 05.05 narodila krásná a zdravá holčička Magdalenka ( 3450 g a 51 cm )

moooc gratuluji je to supr už se těším na fotky
22. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
ahojky holky,

Tak už to má holka za sebou, tak se taky přidávám s gratulací. :wink: :slight_smile: To je hrozné holky, nedávno jste všechny měla bříška a teď už mimča držíte v náručí.

Tak už jen Toni. :wink:
22. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
ahoj-jééé tak mischelin porodila :wink: tak to velká gratulace,ve čtvrtek půjde akorát domů a já na příjem :confounded:
22. zář 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jsem tady opět po dlouhé době :sweat_smile: a samé novinky.Zároven gratuluji mischelince k holčičce!! :slight_smile:

Sylvi,tak co,jak to zvládáš s Honzíkem?Je moc hezoučky :slight_smile:
23. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
Mischelince velká gratulace k Magdalénce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
ahojky holky jak se daří ?

Honzíček spinká tak na chvíli sedím na netu, včera nám spinkal tak krásně usnul v sedm večer a vzbudil se o půl druhé tak jsme přebalili a nakrmili a usnul ve dvě a spinkal do šesti a mám pocit že by vydržel ještě déle, ale jeli jsme k lékaři tak jsem ho musela vzbudit, kéž by nám tak spinkal pořád, ale to asi bude různé jednou dobré podruhé blbé.
Jinak už se pomalinku začínám srovnávat a taky jsem začala příjmat pomoc okolí chtěla jsem všechno zvládnout sama a po nikom nic nechtěla a už mi bylo vysvětleno že musím tu pomoc přijmout a hned se cítím lépe a jsem i vyspaná, na víkend jsem tady měla švagrovou hodně mi pomohla, včera dvě hodky vozili moji rodiče a dneska tchánovci a zítra říkala prababi že povozí tak supr alespon si odpočinu je to třeba ani jsem neměla tušení jak mimi vyčerpá.

Danuš mám pocit že jak jsem jela dneska autem že jsem tě zahlédla šla jsi od hrušky k bankomatu ?!

Toni už se ti to blíží už se na mimi těšíš že ? držím palečky at je všechno dobré a budeš taky štastná mamina

už se těším na fotky malé Magdalénky :grinning: :grinning: :grinning: už jsem říkala honzíčkovi že má nevěstu :grinning: a smál se u toho jako by tomu rozuměl

Holky Honzíček nám roste jako z vody už má 4 a půl kila a je každý den větší a jiný strašně se mění je to nádherné ho mít nedala bych ho ani za nic :grinning:

už plánujeme druhé (samozřejmě né hned tak za dva tři roky jak to vyjde )a to jsem říkala už nikdy a už dneska vím že se budu těšit na druhé :grinning:
23. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Jé ahoj,Sylvi,to je fajn,že je ti lépe,tak ať se vám s malým hezky daří!A ještě kuk na fotečky :slight_smile: Málem bych zapomněla Mischel....mooooc gratuluji k malé,hodně síly a ať je vám spolu krásně!
23. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz
Honzíček je sladký,okatý malý kulíšek :slight_smile: já úplně závidím,už nemám nárok :frowning2:
23. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
Ahoj Sylvi,tak to jsem asi včera byla já,jak jsi mě viděla v Rychvaldě,byla jsem na gyndě.
24. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahojte-jdu se s váma rozloučit,zítra nastupuji k sekci,zprávu o nás vám dá ségra nebo Sylva :wink: pokud to můj stihne dá i do albíčka hned zítra i fotečku :wink: držte palce a mějte se tu hezky :wink:
24. zář 2008 v 16:17  • Odpověz
Držíme palečky a už se těšíme na fotečku miminka. :dizzy_face:
25. zář 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
AHOJ MAMKY,TAKŽE SEGRA toni78 UŽ TO MÁ ZA SEBOU.TOBIASEK VÁŽÍ 4,10KG,ALE VÝŠKU JSME NEROZUMĚLI.DÁM PAK JEŠTĚ VĚDĚT.JINAK VŠE V POHO.
25. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
Tak to Toni moc gratuluji k narození Tobiaska. :wink: Teď už jen aby dělal jen samou radost.
25. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky taky moooc gratulujeme Toni k miminku a přejeme mu hodně zdraví a štěstí do života :grinning:

psala mi malý Tobis má 4.10 kg a 51 cm
25. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz
ježišmarjáááááá ženský, já jsem ani nepogratulovala maminám....
tak to hned napravuju... mischelince gratuluji k magdalence :slight_smile: :slight_smile: a toni posílám velikou gratulaci k tobiáškovi :slight_smile: :slight_smile: .. to je tak kráááásné, holky moooooc gratuluju.. :wink: :slight_smile:
25. zář 2008 v 16:04  • Odpověz
Toni, moc gratuluji k Tobiáskovi :slight_smile: . Je nádherný. :dizzy_face:
25. zář 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
Ahoj mamky,tak jsem se včera byla podívat za ségrou toni v porodnici na mimi,tak vypadá úplně jinak než na fotce co má v albíčku.Je to malý fešák!!!Jinak,jak se máte?
28. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a co je nového?
Míšo a Toni už jste doma?
Miri jak ti spinká malá?
nám přes den malý spinka jak kdy někdy skoro vůbec po deseti minutách a někdy třeba tři hodiny a v noci nám tak vždy usne kolem osmé, sedmé nebo deváté je to různé a spí tak do půl druhé pak tak hodinku a půl nespí a pak už se budí po dvou hodinách.
Miri kojíš? my jsme na umělé výživě dávám hypoalergenní Hipp malý má dost prdíky tak mi známá dovezla ze Slovenska probiotické kapičky tady stojí 627 a tam 250 tak jsme jí dali 300 oplatí se to, ale ještě je nebereme musím se ještě poradit s doktorkou.
Miri zjistila jsem že tady na sídlišti by mělo být nějaké cvičení pro miminka zjistím více a mohli by jsme chodit
29. zář 2008 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky, od včerejška jsme doma...měli jsme ještě žloutenku, teď nemám moc času, tak jen ve zkratce....porod byl........a teď se podržte.............perfektní!!! Madlenka je moc moc hodné mimi....jenom spinká, papká, kouká.....je to zlatíčko, užívám si jí.....teď se zatím ještě zybydlujeme doma, včera u nás byli naši, dneska babi.....takže nemám moc čas psát, ale hned jak to půjde, napíšu podrobnosti.

Gratuluju Toni k mimískovi, v porodce jsem ji nějak nezaznamenala... :frowning2:
29. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
V noci z neděle na pondělí jsem začala cítit nějaké tlaky v podbřišku, asi kolem půlnoci jsem si byla jistá, že to bude ono...ale nijak zvlášť velká bolest to nebyla, spíš jako při menses. Když to bylo po 10 minutách (cca kolem 2hod), tak jsem vzbudila manžu a fičeli jsme. Ve 3.30 kontrakce po 5ti minutách, ale pořád snesitelné....na příjmu jsem se smála a vtipkovala se sestrama...pak mě prohlédl Dr. (Gebauer, mimochodem byl skvělý!!!), ve 4.00 jsem byla otevřená na 8cm, což jsem nečekala...a začal šrumec, sestry rychle chystaly sál, převlékaly manžu, já se na porod vůbec necítila a pořád čekala ty strašné bolesti. Během vyprazdňování mi rupla voda, bolesti zesílily, tak poslední 4-5 kontrakcí teprve fest bolely....začala jsem rodit, malá šla prostě sama, už nečekala ani na kontrakci a prostě se tlačila....manža zvonil na sestru, ta přiběhla, malou jsem vytlačila v 5.05....pak teprve přiběhl doktor. Šití minimální, radost obrovská....
Porod byl prostě pro mě krásný zážitek, nevím, jestli to bylo těmi homeopatiky, nebo tím, že byl druhý, ale zůstává mi na něj krásná vzpomínka....Nikdy jsem si nemyslela, že to budu moct vůbec někdy říct, zvláště po mé hrozné zkušenosti s prvním porodem.....

A maličká moje je úžasná. Moc hodné mimi, hezky spinká, na kojení se budí co 3-4 hodinky. Jsem prostě moc šťastná, ty pocity jsou tak jiné než u Viktorka.....až teď jsem zjistila, že jsem byla tenkrát moc mladá a tak nějak ještě psychicky nevyzrálá.....Zato teď si to užívám.
Přidávám foto do galerky.
29. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahoj,ségru toni pustí asi ve středu.
29. zář 2008 ve 23:25  • Odpověz
Ahojte-už jsme doma :wink:
30. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky.

Jak čtu Míšo, tak to ti fakt můžeme takový porod závidět. :wink: Kéž bych měla taky druhý porod takový skvělý, teda pokud se pustíme do druhého. :slight_smile: a ještě k tomu takovou šikulku. Moc ji to fakt sluší a ještě tak hodná.

Vítám doma Toni!Tak až budeš mít více času, tak šup sem s novýma fotečkama.
30. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
Míšo, těžce závidím :slight_smile:... takový suprový porod... Malá je kouzelná. :dizzy_face:

Toni, vítej doma a těšíme se na fotečky.
30. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
Ahoj,
Mišo,gratuluji k Magdalence a je opravdu nádherná!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.