• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahoj mamky,koukám,že už hezky probíráte miminkovské problémy úplně všechny :slight_smile: Dodatečně všem přeju vše nej k mimiskům,jestli jsem na někoho zapomněla :wink:
My měli stejný problém,s tím blinkáním,každý den jsem převlíkala§Prý to bylo tím,že Zuzka moc hltala,ale spíše vzduch,tak potom blinkala a pak měla zas dříve hlad.Trvalo jí to dobré čtyři měsíce§Kapky jsme měli sab simplex,ale taky nicmoc,prostě až se mimčo začne víc hýbat,tak se to upraví :unamused:
V noci jsem vstávala často,a v pátém měsíci už jsem to nevydržela a dala ji kaši nutrilon na noc a přes den kojila.
Teď pijeme Sunar a chutná nám :slight_smile:
Tak hodně sil,mamky,mějte se krásně :slight_smile: ahooooooj
14. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
no teda pěkně jste se tu rozjely. No už teda máme po křtinách byly nádherné Anežka si i zaspívala a pak rychle v kostele usla byla moooooc šikovná. :slight_smile:
Sylvi nojá jsem byla nedávno taky na kontrole s kyčlemi a máme vče v poho a máme přijít za 3 měsíce no já balím na široko mámtakové kalhotky švagrovka mi je koupila v bohumíně v jednom obchůdku rpo děti a jsou skvělé dám tam dvě plinky a pak separační. A když tek třeba jakto počůrá a nebo pokaká tak dám pamprsku a na to dvě plinky a je to to samé. Tak záleží na tobě jak chceš jestli budeš dám ti číslo na tu paní. No a vlastně jestli z náš Bouhumín tak v je to FALADA pan Pavelek možná že to z náš. No a mají tam vše já jsem scháněla ten vak do autosedačky pro malou emitexu a tam ho mají je to takový malý obchůdek a mají tam vše.
No a jak se bavíte o tom blinkání tak nejste sami mně zase malá stašně blinkala jak byla nachlazená bobenek a někdy jak rychle hltavě jedla.
Sylvi mám dotaz jak si u doktorky Winklerové píše ti do toho zdravotního průkazu?? :frowning2:
No a my zatím jenom malou kojíme a zítra budeme mít 2 měsíce :slight_smile:
Tak zatím holky pa pa a zase se ozvu
:slight_smile:
14. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky tak jsme byli na kontrole po v 6 týdnech a je všechno v pořádku malý už má 5 kg, jinak s tím blinkáním mi dala homeopatika a jinak říkala že je to tím že ho jednak přecpeme a on sebou pořád háže a hrozně hltá tak že je to tím a pak něco že ještě není dovyvinutá ta záklopka tak říkala že se to upraví.
Jinak my dáváme ten Hipp hypoalergení protože jsem astmatik a alergik tak kvůli toho jinak je taky hodně drahý jeden stojí 400 s máme to na 5 dnů tak hrůza nestíháme nakupovat a účet se tenčí. teď , ale na něj byla výborná akce 1 + 1 zdarma tak máme zásoby. jinak říkala doktorka že pokud tak hltá a je pořád nenasycený tak že by vyblinkal každý a poradila mi dát do mléka malou lžičku měkkého tvarohu že pak to zahustí a nevyblinká ještě uvidíme co udělají ty homeopatika.

Miri do průkazky mi nepíše nic, jinak my dáváme jen pampersky jsem líná prát látkovky. jinak ten obchůdek neznám, ale ráda bych se tam zajela podívat kde ho najdu nebo mi pošli číslo a já se domluvím. byla jsem pár krát v obchůdku který je dobrý a je skoro naproti stavebního družstva není to náhodou on ?

včera jsem byla na kontrole po šestinedělí, ale dr. má dovolenou tak jdu za týden, pořád bych se chtěla s malým okoupat ve velké vaně, ale mám žlutý výtok tak se bojím aby pak něco nechytl tak ještě asi počkám
jak to bude teď s menstruací kdy jí mám čekat nebo teď nevím, po porodu jsem krvácela tři týdny a ted mám ten výtok, jo holky za jak dlouho můžu používat menstruační kalíšek ? asi ještě budu muset počkat co ? nebo to tam mám ještě celé opuchlé a takové celé jiné než před tím tak ani nevím zda bych tam ten kalíšek dala :frowning2:
14. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
Sylvi....tak vítání občánků máme 25.10....a bude to vést ta nejlepší zastupitelka!!! :wink: :grinning: ...tak se tam uvidíme!Pozvánka ti ještě příjde....
14. říj 2008 v 18:46  • Odpověz
Míšo tak to je supr už se těším, tak se tam asi všichni potkáme možná i Miriam to bude mít s námi :grinning:
14. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
Míšo a jak budeš strojit malou a vás ? půjdete asi nějak slavnostněji že ? já vůbec nevím co na sebe a na malého já mám všechno velké a manžel malé tak ještě uvidíme
14. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
hojte-tak vy se už chystáte na vítání občánků? 25.10 bude mít maléj měsíc,tak na vás budu myslet :wink:
15. říj 2008 v 08:25  • Odpověz
Sylvi, já jen doufám, že manželovi v práci vymění šichtu, v tu sobotu totiž slouží :frowning2: , jinak bychom museli až později a to už by byla malá velká...tak snad to klapne.
Madlenka půjde určitě nastrojená, chtěla jsem ji ještě v zavinovačce (mám takovou slavnostní), ale to by nešlo vidět oblečení, tak půje asi jen "v civilu" :wink: :grinning: ...já mám bohužel všechno malé a nechci nic nového kupovat, když ještě nejsem na své postavě.....tak to vidím na kalhotový kostým, který jsem si kupovala před třemna lety, když jsem byla ještě silnější....manžel určitě v košili a kalhotech....
15. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahojky
no Sylvi nevím přesně kde to je já Bohumín moc neznám.
No a na vítaní občanků nejdem nic nám nepříšlo je to nějaké divné ale nám to nevadí.
Jinak jak se máte? Mi jedem ted o víkendu na rodinnou sešlost do Lomné tak se mooocc těšíme budem aspoň na čerstvém vzduchu.
No a dneska má Anežka 2 měsíce bobek. :slight_smile:
15. říj 2008 v 17:09  • Odpověz
ahoj holky

Miri nám ještě taky nedošla žádná pozvánka, ale to ještě dojde neboj.
jinak Anežce vše nej k dvou měsícům to to letí :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo já vůbec nevím co budeme oblékat malému a taky uvažuji nad zavinovačkou mám takovou hezkou tak uvidíme mám supr ryflíky jenže z jedněch už vyrostl má je krátké, ale zase v zavinovačce by to nebylo vidět a ty druhé má zase pro změnu moc veliké :frowning2: tak ještě nevím
15. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
Holky, nestresujte, pozvánky příjdou.....dneska jsem viděla seznam, jsme tam všechny. :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
ahojte-já bych taky brala nějaké cvičení pro malého,na ty jeho prdíky at se maléj netrápí :unamused:
17. říj 2008 v 05:04  • Odpověz
miksa-jak jste natom s váhou? přibíráte dost?
17. říj 2008 v 05:05  • Odpověz
ahoj holky zdravím vás všechny

Toni my už máme 5 kg malý je pěkný cvalík za chvíli ho neunesu. Krásně přibíráme, ale nekojíme jsme na tom hippu. jinak my taky válčíme s prdíkama cvičíme, používáme krém pupíček, pak sab simplex, nějaké homeopatika a probiotické kapi¨čky, ale stejně se mi zdá nejlepší trubička ta hned zabere.
jinak jsem začala malého méně krmit tak už tak moc nezvrací asi byl opravdu přecpaný :frowning2:

Holky už mi přišla pozvánka na vítání občánků tak jsem ráda jinak já asi půjdu v černých kalhotech a košili a manžel v obleku nebo se mi nechce nic kupovat. jinak nevím co obléknout malému asi něco bílého jinak mám skvělé ryfličky, ale jedny má malé a druhé moc velké, jinak holky mám doma zavinovačku s madeirovou krajkou takovou hezkou bohatou hodí se to na kluka to vzít ? mám spíše pocit že by to bylo lepší na holčinku.
jinak holky berete sebou na vítání občánků někoho z rodiny ? u nás chtějí jít rodiče tak je asi vezmeme.

Míšo tak co vymění manželovi tu šichtu ? to by byla škoda, ale to snad pochopí a nebudou mu dělat problémy

Miri a my se konečně uvidíme osobně už se těším :grinning:
17. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
Ahojky...pozvánka taky došla...my tam budeme nejmladší, zvali by nás až po 6ti týdnech, ale já říkala, že to zmákneme, chceme už jít teď s váma.
Manžel se to dozví až dneska na šichtě, ale má něco pro šéfa :grinning: , tak snad mu vyhoví....
Sylvi, oblečení neřeš....kdybys viděla, v čem tam někteří rodiče chodí, tak bys koukala...Myslím, že černé kalhoty a košile je dobrá volba! :wink:
Já mám právě taky luxusní zavinovačku, tchýňka by mi ji naškrobila, ale asi ji dávat nebudu, protože chci, aby jí šlo vidět oblečení....Ale někdy miminka v zavinovačách chodí a vypadá to krásně...jak kluci tak holčičky.My půjdeme nejspíš v bílém, jestli babi stihne dodělat šaty...jinak budeme muset vymyslet něco jiného... :unamused:
Určitě rodiče vemte, to je běžné....já nevím, jestli s náma budou chtít jít...
17. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
Ahojky holky, :slight_smile:
tak už máme po křtinách měli jsme je teď v sobotu a pak jsme šli všichni k našim na obídek moc mi pomohli mamka uvařila skvělý oběd. Jinak jsme dostali pozvání na vítaní občánků tak se tam holky uvidíme poprvé ještě jsem Vás neviděla, ale užse na Vás těším .
A jak se vlastně máte nikdo se tu ani neukáže.
Toni a jak to zvládáš s Tobiáškem?
Tak jo holky takse zase ukážem tak zatím pa pa :slight_smile:
22. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
miri-zvládáme to dobře,Tobík je docela hodné dítko.Jinak máme dnes poradnu,tak jsem zvědavá,hlavně na váhu :wink:
23. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
Tak jsme doma z poradny-Tobiasek je zdravoučký a nic mu nechybí a na to že nám je 1 měsíc,vážíme 5kg :grinning:
23. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahojky
miri...Tak to je fajn, že jste si hezky užili křtiny!! Už se taky těším, že se zítra poznáme osobně....
Majda je zatím moc hodná,a le dost blinká, protože se prý přepíjí, ale prospívá jhezky, už máme dvě brady......
toni....teda tak to máš pořádného chlapa!!!! My jdeme do poradny až 4.11. v 6ti týdnech, tak jsem taky zvědavá
24. říj 2008 v 15:04  • Odpověz
přihodila jsem nějaké fotečky mojí holčičky..
24. říj 2008 v 15:18  • Odpověz
mischelin-Magdalénka je šikulka :wink:
24. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
holky-od kterého měsíce dáváte dítka ležet na bříško(pást koníčky)
24. říj 2008 v 16:35  • Odpověz
toni...Já malou pokládám na bříško na chviličku skoro každý den...jí se to moc líbí a když se třeba kroutí, protože si nemůže brknout, tak jí to pomáhá...
24. říj 2008 v 17:37  • Odpověz
nooo holky....................sluší vám to na Vítání občánku a vaším drobečkům :wink: mischelin-já tě znám snad z porodnice :grinning: jsi mi moooc povědomá :wink:
25. říj 2008 v 17:39  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím jak se máte a co je nového ?
přidala jsem nové fotečky do alba je tam i vítání občánků které jsme měli dneska bylo to moc hezké a setkali jsme se tam i holky koníkovky tak jsem taky přidala fotku.

dneska se mi vítání občánků tak líbilo že jsem říkala že mám chuť nakonec udělat ty křtiny no uvidíme.

Miri jak dlouho jste zařizovali křtiny a co to všechno obnáší ? do ip ti pošlu číslo na mobil a pak se nějak domluvíme a zajdeme na procházku. malá Anežka je krásná.

Míšo malé Magdalénce to taky hrozně moc slušelo je šikulka.
taky se někdy musíme domluvit na procházku aby jsme mohli více pokecat, škoda že už je teď zima léto by bylo lepší.
jinak jak jsi se ptala na babičku tak co je malý tak supr strašně mi se vším pomáhá pere, vaří nakoupit chodí a už i vozila kočárek snaží se tak se vztahy mezi námi upravili tak jsem ráda nebo jsme čekali že jak bude malý že to bude hotová kalamita a právě naopak jen doufám že to vydrží.
jinak nám malý taky pořád hrozně blinká nestíháme prát pořád převlékáme, užíváme na to homeopatika, ale mě přijde že nepomáhají, pak mi doktorka poradila dát na mléka lžičku měkkého tvarohu že to zahustí a nebude blinkat jenže stejně blinká, ale zase mám pocit že ho to více zasytí nebo malý je děsný hladovec krmil by se co hodku nebo hodku a půl a pak je přepapaný a blinká ještě více.
25. říj 2008 v 17:41  • Odpověz
Míšo chtěla jsem se zeptat jak je to s těmi fotkami ? jak říkala Iveta kdy budou k vyzvednutí nebo jsme se nenechali fotit v kolébce tak nevím jestli se to týká i nás jak tam fotili společně nebo se to týká jen těch co se nechali fotit v kolébce ?
25. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Sylvi,moc pěkné fotečky.Honzík je šikulka :slight_smile: .Já jsem taky přidala pár fotek do albíčka.Už jsi volala na to plavání?
26. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky jak se máte ?

Danuš děkuji za pochvalu Honzík je šikulka jsme moc rádi že ho máme už si život bez něj nedokážu představit.
ještě jsem na plavání nevolala chci se ještě domluvit s Miriam že by jsme chodili spolu.
Danuš máš u dětí nějaký režim ? mě ho každý doporučuje že je to velice důležité, ale já to nějak neumím dát dokupy, večerní je v pohodě ten máme, ale přes den to je horší nebo každý den máme jiný malý spinká a budí se pokaždé jinak, pak často někde jezdíme pořád návštěvy atd tak nevím, malý mi v noci spinká krásně celou noc, ale přes den je to horší někdy spinká pěkně a někdy po deseti minutách a pak je protivný nebo je přetažený tak nevím jak s tím režimem :frowning2:

Miri ty máš u malé nějaký režim ?
26. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
Danuš malá je krásná to šíleně letí už to není to malinké miminko které jsem viděla, jinak holky jsou všechny šikovné taky vám to sluší :slight_smile:
26. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
Sylvi,taky dík za pochvalu :slight_smile: .U nás je taky režim různý,ale snažíme se ho nějak dodržovat.
26. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.