• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahojky...Tak mně se Vítání taky líbilo...akorát jsem z toho projevu nic neměla, protože jsem se bála podívat na mamku, aby se nerozbrečela, ona byla docela na měkko....Ale jinak fajn...taky přihodím fotečky! Máme zase z jiného úhlu...:slight_smile:

mikso...ty fotky jsou jen pro ty, co se nechali v té kolébce, jak nás fotili všechny, tak ty jsou do zpravodaje....Určitě někdy zajdem na prochajdu, ještě jsme ani pořádně nepokecaly o porodech atd.....kdy ti to vyhovuje? Dopolko nebo odpoledne? Já bych nejraději, až bude manža v práci, abych neměla dlouhou chvíli, když je doma, tak většinou lítáme někde po návštěvách nebo spolu ven.
27. říj 2008 v 15:00  • Odpověz
toni...asi je to možné, že z porodky, já si tě teda ale nepamatuju... :unamused:
larro....holky jsou fakt úžasné, jsou to moc krásné dětičky!
27. říj 2008 v 15:04  • Odpověz
mischel-kdy tě propoušt.domů? já byla 25. na Jipce a 26.jsem byla už na oddělení,měla jsem pokoj 19 hned naproti jídelny.
27. říj 2008 v 15:16  • Odpověz
propouštěli nás 28.9...měla jsem pokoj č.17...já se ani moc v té porodce nerozhlížela a taky je pravda, že v civilu vypadáme docela jinak než v těch šílených košilích :grinning:
27. říj 2008 v 15:40  • Odpověz
ahoj holky všechny vás zdravím

Míšo mě by to taky vyhovovalo jak bude manžel v práci, dělá ranní a co šest týdnů má odpolední tak můžeme dopoledne jestli budeš chtít.
můžeme se třeba domluvit příští týden jak budeš chtít
27. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
mischel-tak to jsme určo seděli i spolu v jídelně :grinning: miksa.zdravím -Honzík poslouchá? :wink:
27. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
Toni ahoooj
Honzíček je naše zlatíčko je moc hodný, v noci krásně spinká , ale přes den jako kdy někdy spinká pěkně a někdy po 10 - 20 minutách a to je pak protivný, když nemá hlad a netrápí ho prdíky tak je hodný a veselý.
dost blinká tak doufám že se to brzy upraví jsou dny kdy ho nestíhám převlékat, je šílený hladovec pořád by jedl, strašně hltá a pak to vyhodí :frowning2:

jak se máš ty ? a co děti jak Adélka přijala brášku a co malý je hodný a jak spinká ? kojíš ?
27. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
miksa-Adélka hodně pomáhá,chce ho nosit ale máme strach jí ho ještě dávat,je malinký. Jinak kojím ale i přikrmuji-maléj je hodný,taky pláče jen když má hlad a ty prdíky :angry: noci je to jak kdy,někdy se probudí na papání a hned usne,jindy máme veselo i hodiu než usne a to je pro mě boj-jsem pak utahaná jak pes :unamused:
27. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
mischelinka,děkuji za poklonu.Ty máš taky moc krásné dětičky,už jsem ti to psala minule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Ty jsi z Rychvaldu,že?Já od tamtut pocházím,ale vůbec tě neznám.Třetím rokem bydlím v Orlové.Jinak toni78 je moje sestra.Takže v rodině ted máme dvě mimča :slight_smile: .
28. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahoj-Přidala jsem nové FOTO Tobiaska,jak vypadáme po měsíci :wink: :wink:
29. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
larro...Ano, jsem z Rychvaldu, bydlela jsem původně na Návrší, od 15 na Podlesí a od 20 na sídlišti. Ale budeme nejspíše úplně jiný ročník, proto se asi neznáme...
29. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím potřebuji poradu
doktorka mi říkala ať malému dávám černý čajík na 100 ml jednu kostku cukru ( nebo je velký hladovec a mléko mu nestačí a tak by jedl co hodinku ) tak dávám čajík jenže se mi zdá že má z něj problémy i manžel a babi si všimli že vždy po čaji má šílené větry tak mi tvrdí že ho ten černý čaj zatvrzuje myslíte že je to fakt ?
dávali jsme taky fenyklový a heřmánkový čajík a nedělal mu dobře.
kamarádka dávala malé ovocný čaj myslíte že by byl lepší ? nebo ještě něco z lékárny se podívám co myslíte ?
30. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
autor
Ahoj Sylvi,fuj,nedávej mu ten černý čaj!!!!!!!!!A pokud mu nedělá ani dobře fenyklový a heřmánkový čaj,tak mu opravdu kup ten ovocný.Já jsem používala černý čaj na koupání holek,jak byli miminka,když měli podrážděnou pokožku.
30. říj 2008 v 15:14  • Odpověz
Ahoj mikso...mně taky doporučila černý čaj, ale malá mi z něj hodně blinkala...tak používám ty granulované..Mám od Hippu fenyklový a od Hami "Pro celkovou pohodu", střídám jí to a zatím dobré. Ale teda ta jedna kostka cukru se mi zdá příliš!
1. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a jaký byl víkend ?

Míšo na procházku by jsme mohli jít v úterý kolem desáté vyhovuje ti to ? nebo by jsme mohli i zítra, ale já potřebuji zajít k Winklerové a chodím tam tak kolem půl jedenácté až jedenácté to tam nikdo není.
Miriam říkala že by mohla zítra že v úterý ne tak jak vám to bude pasovat když tak si ještě písneme na mobil.
přeji hezký zbytek víkendu
2. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
ahojte-miksa maléj je ted nachlazený,tak bereme kapičky jak do nosa tak na odhlenění :unamused: jinak,koliky nás trápí ale není to zase tak často jak u některých miminek,tak jsem ráda.Přes víkend jsme měli návštěvu,tak jsme si moc neodpočinuli-stále k nám někdo chodí,koukat se na Tobíka už mě to moc nebaví :sweat_smile: Co Honzík,už jsis zvykla?
3. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
ahojte Rychvaldanky,tak už to máme zasebou.Jsme na naše holky pyšní až bude chvilinka,přiložím fotky.
6. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím

dita gratuluji k narození miminkům a přeji jim hodně zdraví a štěstí do života :slight_smile:

Míšo děkuji ti za tip koupila jsem malému k vánocům ten hrací kobereček je hezký. :wink: jinak dneska mi nakonec ta kadeřnice nepřišla nectila se dobře, tak jsem to riskla a zašla k nám do kadeřnictví tak je tam nová paní a je velice šikovná mám melír a trošku jsem se nechala ostříhat tak se cítím lépe už jsem měla ty vlasy hrozné :wink:

toni malý je šikulka už jsme sehraní a nedala bych ho ani za nic jsem štastná že ho mám, jen nás pořád trápí větříky málo kdy se mi bez trubičky vykaká už nevím jak mu pomoct první balení probiotických kapiček nám krásně zabralo a bylo vše ok a pak jsme měli 10 dnů pauzu než nám známí dovezli další a ted je zase bereme 14 dnů a vůbec nezabírají tak už nevím jak Honzíčkovi pomoct ani probiotiky, ani sab ani homeopatika ani pupík zabírá jen trubička jenže jí musím používat 3x denně, mudra říkala že to vůbec nevadí, ale já bych byla radši kdyby kakal sám snad se to časem upraví. jinak je to náš šikula nádherně se směje vykládá začíná i hrát a každou chvíli se snaží posadit dneska v kočaru se mu to málem povedlo, jo a byla jsem u doktorka tak nám pomalinku vyráží zoubky :wink:
toni jak se daří vám už jste zdraví ?
6. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
miksa-ahoj,ještě pořád bojujeme s nachlazením :frowning2: a aby toho nebylo málo,Tobík chytl nějaký ekzém-má to po tvářičce a rukou,asi nějaká alergie. Sylvo-bacha na rekterní rourku,zrovna jsem se o tom bavila se známou a ta mi říkala že je hrozně návyková-její bratránek se do 7let nemohl bez ní vykadit,musel se léčit na chirurgii, já vím že to rve srdce když maléj řve ale zkus jinou metodu.
7. lis 2008 v 07:13  • Odpověz
toni já jsem taky nachlazená doufám že to nechytne malý.
já jsem se ptala mudry a říkala že ta rekterní rourka není návyková že musí tlačit sám tak že to nevadí to používat několikrát za den, a zatím mi to všichni potvrdili, my občas zkoušíme ho nechat ať sám bojuje jenže to je pak celý fialový a řve úplně šíleně a svíjí se tak pak mám strach. doufám že se to brzy upraví nebo jsem z toho neštastná a taky pořád blinká dneska už jsem ho převlékala 4x nevím co s tím, je to taky prej normální přibírá tak to prý je hlavní, on je hrozně živý když ho krmíme tak šíleně hltá kdyby jsme neměli protikolikovou láhev tak by se nám snad utopil a šíleně sebou hází nevydrží chvíli v klidu, dneska si nám už sedl je hrozně hbitý a pak to z něj jde ven tryskem. :frowning2:
7. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
miksa-Tobík někdy taky sebou šije u krmení,já vemu zavinovačku nebo velkou osušku,pořádně ho zavážu-úplně na těsno(ruce podél těla),řve ale za minutku se sklidní a je jak andílek-vyzkoušej to.Ty mimina mají pocit že je někdo drží.
7. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
vidím teda že tu probiráte prdíky no teda Sylvi já nevím ale aby si malý nezvykl na trubičku že mu vždycki pomůžes no a co vlastně ti řekla doktorka že se tak malý trápí? vysvětlila ti to? :slight_smile: A hlavně poradila? Jinak se omlouvám, že jsem se neukazala musíme se domluvit na určitou hodinu a den pro mně je spíš lepší odpoklední procházka no záleží na tobě jak budeš mít čas.
A jinak jak se všichni máte?
Toni malá taky ze sebou tak hodně šije někdy to je hrozné ale máš pravdu jak jí trochu přitisknu k sobě tak je klid :slight_smile:
No a naše princezna nám roste a je šikovná, příští týden by jsme měli jit k doktorce na kontrolu a na očkování tak čekám, kdy příjde pozvánka.
Sylvi ohledně těch křtin musíš mi napsat v jaké víře jste nebo já jsem v českobratrská husitská a Radim je v katolické a pak ti to povyprávím co se vše musí zařídít.
Jinak holky dávejte na sebe pozor i na ty svoje kuřátka. :slight_smile:
:slight_smile:
7. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
ahoj holky Honzíčka mám na procházcu s babičkou a dědou tak jdu pozdravit.

Miri ty křtiny asi nakonec nebudeme dělat.

jinak nás stále trápí prdíky a pořád blinkáme doktorka říkala že musíme vydržet že je to normálně zvláště u kluků, od 4 měsíce budeme dávat příkrmy tak to prý bude lepší, taky říkala doktorka že je to hodně tím širokým balením že nemůže tak kopat nožkama a pak má prdíky už se těším až to nebudeme muset nosit tedy doufám že jak tam půjdeme v prosinci na kontrolu že už to bude ok. jinak jsem tedy zkoušela malého zabalit při krmení do deky do zavinovačky se mi nevejde, ale neosvědčilo se to zuřil jak šílený on je poslední dobou vůbec vzteklina někdy sebou tak háže že ho nemůžu obléknout. jinak říkala doktorka i sestra at se nebojím že na tu hadičku není návyk že musí tlačit sám a proto že si nezvykne že hadička jen pomůže, ale za něj to neudělá, ale já věřím že je to tím širokým balením v sobotu jsem ho schválně celý den nedala a 2x kadil sám ach jo doufám že budeme v poho

jinak hoky malý je děsně protivný všechno strká do pusinky celé ručičky tam narve a slintá jak bernardýn tak jsem dělala srandu že mu rostou zoubky tak jsme se s manželem koukli a fakt prořezávají se mu dva dolní tak jsem šla k mudře jestli se mi to nezdá tak nezdá fakt už se tam něco děje.
10. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
Miri příští týden má manžel odpolední tak se můžeme domluvit na kočárkování na odpoledne :wink:
jinak manžel dělá samou ranní a co 6 týdnů odpolední tak mě spíše vyhovuje dopoledne, ale příští týden by to bylo supr tak si řekni kdy můžeš já né v pondělí a v pátek jinak zatím ostatní dny nic nemám
10. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky nikde nikdo jak se všechny máte ?
zítra jedeme do shoping parku ještě dokoupit dárečky k vánocům jinak už hodně máme nakoupené,
pro malého jsme koupili autosedačku, hrací deku, hrací domeček a autíčko a dneska jsem byla u jedné paní vyzkoušet to lehátko fisher price tak už jsem ho taky objednala je supr, objednala jsem to větší 0-18 kg ať nám déle vydrží nebo do 9 kg už bude pro nás za chvíli málo,
jinak jsem přestala dávat malému to široké balení a kadí a prdí jak divý :wink: tak nevím jestli se mám na to vyprdnout nebo ho dávat je to takový kompromis :wink:
ještě to blinkání kdyby se nám chtělo upravit už jsem z toho neštastná malý je pořád poblinkaný :frowning2:
11. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
ahojte,nikde nikdo?Nestíháte?Miksa-my něco málo už začneme nakupovat taky už tento měsíc-Tobíkovi jsme koupili domácí houpačku,tak už to má taky pod stromeček-pak dám do albíčka a taky z firmy fischer price. My máme kontrolu u ortppéda za 14dní,tak jsem zvědavá co nám řekne-balíme taky naširoko :wink:
13. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahojky
asi máte všechny dost práce že s ratolestmi no málo se tu už ukazujete naše beruška už začíná vytahovat roušky :slight_smile: . Už je šikovná chytne do ručičky chrastítko. No a největší prdel je jak si s ní někdo vykládá tak jak hrozně vyplazuje jazyk to je sranda :slight_smile: .
Jinak jakse všechny máte?
Miksa- jak se má Honzíček na ten příští týden by jsme se mohly domluvit záleží na tobě. :slight_smile:
Mischelinka- jak se daří Magdalence a pomáhá bratříček?
Toni a co tvoje mimi
Holky neuděláme si takový menší srazík co Vy na to?
13. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
miriluk-ahoj,Tobík je stále nachlazený,už mi ho je moc líto-je pláčtivéj když usne je to zázrak :slight_smile: Miksa-v albíčku mám tu houpačku :wink:
13. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím já jsem teď byla nemocná měla jsem zánět průdušek tak antibiotika naštěstí to malý nechytl.
Už máme doma to lehátko od fisher price je to do 18 kg teď je to lehátko pak sedátko a pak houpací křesílko, no je to na ježíška, ale už to dostal malý hned nebo stejně ještě tomu nerozumí a já to nevydržela, včera jsme byli v tesku tak jsem malému koupila supr čepičku a supr frajerský světřík tak je kořen, pak ho vyfotím a dám nové fotečky, jinak u nás se dvěře netrhnou dneska přijdou na návštěvu kamarádi z Řecka nebo přijeli na měsíc, zítra rodiče v pondělí teta a strejda a bratranci no a příští týden přijdou dvě kámošky a ještě bych chtěla jít konečně na procházku s Miriam a Anežkou tak máme docela plno.
jinak to naše blinkání už se nedalo vydržet už to byli hotové gejzíry a malý hodinu po krmení měl hlad tak jsem koupila nutrilon ar proti blinkání tak malý celý den neblinkal ani kapku tak jsem byla štěstím bez sebe, ale dlouho to netrvalo nebo zase se zatvrdl a nemohl se vykakat a to bylo trápení nešlo to ani hadičkou nebo měl úplně tvrdé hovínka, tak jsem byla u doktorky tak říkala at to dávám na půl tak to dávám a zatím to jde tak jsem zvědavá jak to bude dále. už aby jsme papali normálně :frowning2:

holky mějte se moc hezky a krásný víkend

Simi ty už mezi nás nechodíš ? už jsem tě dlouho neviděla :frowning2:
15. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
ahojte-my jsme na ty naše slavné,hnusné koliky koupili protikolikovou láhev,je i proti blinkání a hlavně na prdíky! Tak pokud s tím ještě bojujete-doporučuji :wink:
15. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.