• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Tak to já mám většinu věcí po Viktorkovi, ale protože to bude holčička, tak doukoupím samozřejmě nějaké šatečky apod :dizzy_face: a pak detaily jako nová přebalovací podložka na původní pult, košík na mimi a samozřejmě kočárek. Ale ještě nic nechystám, protože stejně bude rozbordelovaný byt, až budeme měnit ta okna, tak pak začnu chystat.Už se těším. Mám to miminko v bříšku taky hodně živé...Viktorek se jen tak lehounce převaloval, to teď to je síla, jaké dostávám rány, až mě to někdy v noci vzbudí. o rozežranosti mi nemulv, já teď zblajlza dvě misky zmrzliny :confounded: , to je rozhodně horší než polívka...Já jsem teď taky sama, manža je na noční... :frowning2: :cry:
15. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
Jo jo, na mimibazárku se dají sehnat super věcičky!! :grinning: Já už jsem v tomto opatrná, po Viktorkovi mám věciček na dvojčátka...v super stavu, miminko to za tu chviličku než vyroste nezničí, tak teď se budu krotit...A už máte vybraný kočárek?
15. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz
holky, můžu na chvíli k vám? :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz
můj manžel dělá ve vítkovicích technika a dělá jen ranní a co šest týdnu odpolední, vždycky v pátek jde dříve a tak dříve končí tak mi to tak vyhovuje, kde dělá tvůj manžel?

my kupujeme v plusu zmrzlinu je ji 2,5 kg je vanilková myslím že se jmenuje romanza nebo tak nějak a já se jí nemůžu dojíst je výborná, jak ji koupíme tak za týden není nebo pořád chodím do lednice dokud to nevyjím

my chceme taky druhé dítko tak pak budeme všechny věci schovávat, něco málo jsem dostala od švagrové, ale je to po třech dětech a ještě to ani neměla nové tak to není nic moc, ale na doma to nechám to je dobré a ven hezké nové, taky moje mamka šíleně nakupuje jak někam jde tak vždycky něco donese nemůže se dočkat je to jejich první vnuk tak to prožívají, tchýně to tak neprožívá mají tři vnuky tak nejsou tak natěšení, tím nemyslím že by se na mimi netěšili to ne to oni se těší myslím to spíše tak že oni nenakupují nic, ale dostaneme od babiček kočárek na pul, teda alespoň to říkali jestli to ještě platí, ale myslím že ano
15. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
misakri jasně pojd k nám na pokec,

kočárek se nám líbí tako ještě nejsme úplně rozhodnutí jakou barvu jestli světle a tmavě modrou, nebo oranžovo žlutý tak ještě uvidíme, vy už máte vybraný kočárek?
15. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz
misakri....No jasně, jak se máš? Vidím, že máš dítko zrovna v akčním věku! :slight_smile: :wink:
15. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz
právě psal manža čeká na zastávce v Ostravě na bus tak psal že bude asi veselo že se tam šíleně blýská fuj bojím bojím bouřky ještě že za chvíli bude manžel doma a to se nemusím bát, když jsem doma sama a je bouřka tak se šíleně bojím
15. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz
holky, teď jsem si přečetla tady na MK diskuzi k tomu dědulovi, co poranil svou ženu záchodovou štětkou a ona vykrvácela.. no to jsou hlody, člověk se fakt zasměje.. :grinning:
i když je to smutný.. :rolling_eyes:
tak to jsem nečetla tak se musím podívat už to jdu hledat
15. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz
no holky, před chviličkou jsem mišku uspala, dneska nezvykle brzo :grinning: , jinak je u nás zcela běžné chodit spát kolem 23hod a později.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:40  • Odpověz
miksa...Manža je strážník městské policie v Ostravě, při práci ještě studuje....my jsme taková rodinka studentíků... :sunglasses: ...takže dělá 12ky....denní, noční....pro rodinu je to fajn, protože má zase více volna a můžem něco podnikat...
jo jo, romanzu jsem teď taky měla, ale stracciatelu....To asi fakt budeš mít kluka, protože já když čekala Viktorka, tak jsem zmrliny jedla kila!! :grinning: Teď mě to chytne vyjímečně.

Po doma ti straší oblečky stačí, já mám některé dupky ještě po sobě :slight_smile: a jsou pořád dobré, kvalitní...Pokud nejsou oblečky zaprané, tak není problém. je fajn, že se babička tak těší! :dizzy_face:
Já mám vybraný Moon S3 ocean....byla to láska na první pohled. Rodiče i prarodiče taky chtějí přispět, tak jsem ráda, pomůže nám to
mik ve Volné diskuzi :wink:
misarki....Já to viděla ve zprávách a úplně mi z toho bylo blbě... :frowning2: :pensive:
15. kvě 2008 ve 22:41  • Odpověz
normálně bych zažalovala toho dědulu.. aon to ještě chce hodit na ošetřujícího doktora!!! to je vrchol toto.. bůhví, kdo mu to poradil.. :angry:
15. kvě 2008 ve 22:42  • Odpověz
holky, já vám to těhulkování normálně závidím.. to byla fakt krása :slight_smile:
snad se zadaří koncem roku :wink:
15. kvě 2008 ve 22:43  • Odpověz
misakri....tak to ti teda dává holčička zabrat :wink: , já musím zaklepat, že si mi viktor rychle zvykl na přesný režim a chodil v 19....to trvá dodnes. Ale měli jsme období, cca kolem jeho půl roku, kdy vstával v 4.30 a to byl horor! já měla v 8 uklizeno, uvařeno a m,ohla jsem koukat do zdi.... :confounded:
15. kvě 2008 ve 22:44  • Odpověz
už jsem koukala na tu diskuzi teda je to drsné, na zprávy jsem nehleděla tak mi to ušlo,

mischelinka tak to kouknu na net nebo nevím jak ten kočárek vypadá, ted jak se bavíme o té zmrzlině tak bych si teda dala, ale žádnou doma nemáme jedině že bych šla vykrást plus, já už raději nekupuji do zásoby nic nebo to pak sním a stejně není nic, první čtyři měsíce jsem nejedla vůbec to byl manžel neštastný nemohl do mě dostat ani minimum za to ted říká že bych snědla kona a dva řádky brambor
15. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
To ani není dědula, jako spíše vychlastaný hnusný člověk!!! :angry:
To chcete další mimi tak brzo? To já bych nezvládla :frowning2:
15. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
holky já se pro dnešek loučím jdu nachystat manželovi večeři tak za pět minut je tady, mějte se hezky a krásnou dobrou noc a zase zítra můžeme pokecat jestli budete mít čas pa
15. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz
mis, tohle nic není.. my měli problém se spánkem jako takovým, nespala nám vůbec, jen pláč a pláč.. to trvalo snad půl roku? nebo dýl? už fakt nevím přesně.. nespala přes den, nespala v noci :frowning2: , ale už je to naštěstí za námi a musím zaklepat, že jsem ráda, že spí tak, jak spí.. usne kolem 23 a spí i do 7 vkuse, takže kráááááááása :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz
mik krásnou dobrou noc, pohlaď mimíska :wink: :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 22:51  • Odpověz
a máme mateřskou jen na 2 roky, takže buď mimi nebo budu doma bez peněz, jesle nejsou, takže nebudu most jít do práce.. ale snad výjde to druhé dítě.. :wink: :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 22:53  • Odpověz
miksa....tak pa pa :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 22:54  • Odpověz
misa...Krááááásu si představuju teda trochu jinak!!! :sweat_smile: :grinning: Ale mě neber vážně, já měla opravdu mimořádně hodné dítě....právě mám obavu, jestli teď nebudu mít malého ďáblíka, protože už teď v bříšku cítím, jak je akční. Koukala jsem do albíčka, malá byla teda pořádný macík!!! :astonished: jaký byl porod? Viktor měl 3950g a docela bych si teď přála menší mimi... :cry:
Já budu teď doma bez peněz (ale totálně, ani sociálku, nic) 4 měsíce.....protože mi končí teď rodičák a do doby než nastoupím znovu na mateřskou....taky nevím, jak to zvládneme, budeme se muset uskromnit :unamused:
15. kvě 2008 ve 22:58  • Odpověz
no porod nic moc, nechali mě si to "vyžrat" skoro až do konce, furt si byli jisti, že ji porodím.. až začaly padat ozvy srdíčka, tak jsem šla na akutní císař a sami se divili, že je tak veliká a že bych ji neporodila :unamused: :rolling_eyes:
15. kvě 2008 ve 23:02  • Odpověz
a 3,95 je teda dost.. rodila jsi normálně? asi jo, že? tak to tě obdivuju.. :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 23:03  • Odpověz
a s těma penězma je to fakt na pytel.. já bych chtěla druhé dítko, ale manža moc ne, že to neutáhneme.. no uvidíme.. :wink:
15. kvě 2008 ve 23:04  • Odpověz
no tak to jsi se musela dost natrápit :frowning2: ....a rodila jsi v Karviné?
15. kvě 2008 ve 23:08  • Odpověz
Jo jo, klasicky, právě proto teď chci raději menší mimi...No, ale poku tě nechali trápit skoro až do konce, tak sis vlastně užila celý klasický porod, to ti nezávidím....Ono to "vylezeníů mimi už nebolelo, horší to šití pak :unamused:
15. kvě 2008 ve 23:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.