• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahoj Toni protikolikovou láhev už máme dávno byli nám tři týdny když jsme jí začali používat

holky jak vaší mimískové snášejí návštěvy ? Honzíček je tak veselý pořád se směje, výská, brouká, povídá a je zlatý, ale jakmile je u nás nějaká návštěva tak je mrzutý kňourá, pořád pláče a je protivný čím to je?
je to třeba tím že se mu tolik nevěnujeme a tak zuří, nebo nemá rád cizí lidi, má rád svůj klid co myslíte ?
15. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz
ahojky holky.

soráč, nějak jsem byla taky nemocná, měla jsem antibiotika, tak jsem jen tak sporadicky mrkla na koníka a když už tak psala na orlovou, petřvald

Jak koukám, tak vám mimča krásně rostou do krásy. Já vám tak baby závidím ty mrňouse. To já za půl roku a fičím do práce,hrom aby to vzal. se mi fakt nechce.

Sylvi, no já nevím, s tím HOnzíčkem a návštěvama, si ale myslím, že pokud se mu přes den maximálně věnujete a najednou, když příjde návštěva tak zájem trochu opadne, tak mimčo pozná,že se děje něco jiného a nelíbí se mu to. ale neboj, to se časem poddá a až si bude moci s nima poblbnout, tak se to změní.

No nic valím udělat snídani, zrovna se malá probudila, tak se zatím mějte holky.
17. lis 2008 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky zdravím jak se máte?
mě Honzíček spinká tak jsem se nudila tak už jsem zabalila vánoční dárky pro Honzíčka už máme nakoupeno autosedačku, to lehátko fisher prince pak taky od fisher autíčko a hrací piano, pak hrací kobereček nebo hrací deku každý tomu říká jinak, pak máme hrací domeček, 3 cd s písničkami pro děti, a ještě mi přijde hrající nočník a otisky tak udělám otisk ručky a nožky.
jinak jsem pořád nachlazená a venku je pěkně hnusně dneska už jsme měli problém ráno jsme potřebovali do Karviné tak jsme nenastartovali :frowning2:

jinak stále bojujeme s prdíkama a zvracením ten nutrilon jsem musela přestat dávát úplně nebo to byl horor Honzíček měl úplně tvrdé hovínka a to bylo trápení než se vykakal ani trubička nezabírala byl celý fialový a zápasili jsme s tím tři dny fuj :frowning2: :frowning2: :frowning2:
teď už je to lepší už aby jsme byli na příkrmech doufám že to bude lepší
18. lis 2008 v 16:33  • Odpověz
miksa-ahoj,jééé,kde jsi koupila ten otisk ručičky a nožičky??Já mám zatím jen minimum dárku-každopádně Tobísek má k Vánocům taky tu houpačku,pak jsem objednala klokánku tu využijem na 100% a dostane oblečení+n+jaké drobnůstky,na hračky má ještě fůru času.Jinak dnes jedu konečně na kontrolu po 6-nedělí, tak snad bude vše O.K :wink:
19. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
ahoj Toni tady máš webovky tam jsem všechno objednala a jsem velice spokojená

http://www.kocarky-lvicek.cz/
19. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
miksa-díííky,jinak kontrola dopadla dobře :wink:
20. lis 2008 v 07:16  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a co je nového?

my jdeme v úterý na poradnu a očkování,
mě začali bolet zuby tak budu muset asi zítra ráno k zubařce fuj fuj bojím bojííím, ale co se dá dělat nerada bych pak o víkendu běhala po pohotovostech

nikdo se tady neukáže asi máte všechny moc práce že ?! ostatně já taky jsem ráda že mi všichni pomáhají

mějte se hezky a pište
20. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
Ahoj mamky :wink:
Sylvi čtu,že máš taky problémy se zuby :confounded: .no já už musela jít minuli týden k zubařce,protože se mi začli drolit stoličky,ale strašně!!!Tak mi v jeden den opravila 5 zubů :astonished: .Ale na dvou mi bude muset už udělat korunky.Jdu ještě k zubaři v prosinci.Taky se dost bojím!!!!!!!!!!!!!!!Jinak si myslím,že to jsou následky po porodu.To tak bývá.A co Honzíček,jak ten se má?Nikolka už má dva zuby,mluví táta a máma a už chodí i v chodítku.Je to moc hodné dítko,jen aby ji to zůstalo :unamused:
21. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dneska byla u zubařky tak mi nakonec ten zub vytrhla už byl 2x léčený a už se drolí tak říkala že by bylo nejlepší ho vytrhnout než znova léčit a čím více by se rozvrtával tím hůře by se pak trhal tak jsem o jeden zub chudší :frowning2:
a po té injekci jsem jak pytlem praštěná jen bych spala :frowning2:

jinak Honzíček je naše zlatíčko nedala bych ho za nic na světě už si bez něj nedokážu představit život.
i když pořád blinká tak já jen peru a převlékám, ale snad z toho brzy vyrosteme :slight_smile:
21. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj maminky z Rychvaldu. Jsem sice z Českého Těšína, ale obracím se k vám s prosbou o radu. Po prvním nevydařeném těhu (spontánní potrat v 11t.) jsem po dlouhých pěti letech konečně opět těhotná - začínám 10.t.- a rozhodla jsem se změnit gynekoložku, abych i v tomhle směru udělala pro miminko maximum. Dostala jsem doporučení na Mudr.Rejtovou, která prý má ordinaci v Rychvaldu, ale nikde na netu nemůžu najít tel.číslo, ordinační h., jestli přijímá nové pacientky atd. - našla jsem jen, že má snad ambulanci v Orlové a pak v karvinské nemocnici? Budu také moc vděčná za Vaše názory, zkušenosti s touto paní doktorkou - něco už jsem četla v diskusi, ale jsem tu poprvé, tak se tím prokousávám pomalu :slight_smile:
Hledám gynekoložku, která není výborná jen po té odborné stránce, ale má dobrý přístup ke klientkám také po té lidské stránce - je komunikativní, není pro ni ztráta času vyslechnout, vysvětlit, poradit...Rozhodující je pro mě, aby také respektovala a podporovala mé rozhodnutí prožít těhotenství doma v klidu bez stresujích a rizikových faktorů v práci. Mám hodně psychicky i fyzicky náročnou práci s mentálně postiženými a od začátku těhu trpím silnými nevolnostmi po celý den. Současná doktorka mi však nechtěla hned na začátku nemocenskou vystavit s tím, že pokud je těhu zdravě založené, tak se udrží i při větší námaze a pokud ne, tak to tak má být :frowning2: No dost mě to sebralo, čekání na mimi těch pár let bylo vyčerpávajících a když konečně zase svitne naděje, tak se jí nemůžu max.věnovat...Navíc už nejsem nejmladší, abych si mohla dovolit další roky čekání. Nakonec jsem to ale vyřešila dočasně přes obvodní doktorku, která mi nemocenskou ochotně napsala, ale je to samozřejmě omezené, takže musím novou gynekoložku najít co nejrychleji.
Pokud byste měli dobrou zkušenost i s jinou gynekoložkou, prosím napište (třeba i přímo do mé ip). Děkuju moc všem! A přeji krásné předvánoční dny :slight_smile:
24. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky zdravím jak se máte ?

tak jsem dneska byla opět u zubařky pořád jsem zajížděla do té díry po vytrhnutém zubu a pořád se mi zdálo jako by tam něco bylo tak jsem pro jistotu zašla a dobře jsem udělala měla jsem tam kousek zubu ještě tam mi to vytrhla tak ještě štěstí že mi to tam nezarostlo.

venku už pěkně mrzne, ale zase dětem se spinká dobře mě Honzík venku spí jako andílek :slight_smile:

kamea už jsem ti napsala do IP
24. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky
tak venku je teda pěknázima brrrani semi nechce chodit ven. :slight_smile:
No Sylvi mně zubařčeká v pátek tak jsem zvědavá nějak mně bolí zubky ale to asi mám z toho kojeníj.
Malá užměla první očkovaní a úplně v pohoani neplakala byla hodnáno a na další jdeme16.12. tak uvidíme. No a vážíme 6,10kg.
A co jinak vaší drobečkové? :slight_smile:
Kamea já jsem senedávno přistěhovala do Rychvald a MUDr.Rejtovou znám jenom z jednoho dne a to jak jsem měla rodit ale mohu ti říct že je to velmi příjemná paní a vše ti vysvětlí.Podle mého názoru ale určitě ti napsala i Sylva já prozatím doktora mámv Orlové. :slight_smile:
Jinak holkymějtese fajna zase někdy
Páček shledáček :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahojte,tak my máme jestě jednu poslední kontrolu na ortopedii 22.12,cekáme az se vyvinou pořádně jadýrka v kyclích :wink: jinak jsme museli tomu nasemu mlému řvounovi pořídit klokánku(mám ji v albícku)tak tam je opravdu rád,má přehled kde se co děje a to se mu líbí :slight_smile: Jinak tady máme za chvili Mikuláse-co kupujete drobeckům? Vy asi uz přesnidávky co? My zatím nic :fearful:
27. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky....dlouho jsem nezaskočila, protože docela nestíhám...dětičky jsou teda moc hodné, ale přece jen, ta péče o dvě děti, to už je docela o něčem jiném... :confused:
Majdulka krásně roste, je pořád moc hodná, už třetím dnem spinkám e celou noc! Ťuk ťuk, snad to vydrží.

Moc gratuluju Ditě k holčičkám a přeju všechno nejlepší....a ať dělají mamce jen radost.
1. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
Jé, holky, tak nejsympatičtější maminkou Moravy prý byla zvolena holčina z Rychvaldu - Radana Vozňáková se synem!!! Myslím, že jí od vidění znám... je to super úspěch!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky zdravím jak se máte?

dneska jsme byli na kyčle tak to máme v pořádku už nemusíme nosit široké balení, taky už tolik neblinkáme a kakáme hurááááá doufám že se to udrží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nebo to bylo šílené Honzíček blinkal úplně pořád a samé gejzíry jeden den jsem to počítala tak 27x nestíhala jsem převlékat a když jsem mu dala nutrilon ar tak neblinkal jenže zase vůbec nekakal tak to bylo ještě horší tak po poradě se dvě lékařkami dělám odvar z heřmánku a do něj ten nutrilon ar a blinkáme málo a kakáme, taky už jsme začali dávat příkrmy kvůli tomu blinkání tak jsme tři dny dávali štávičku z jablíčka pak tři dny z mrkvičky teď jsem tři dny dávala banán a jablíčko a zítra budu zkoušet polívečku tak jsem zvědavá :wink:

jinak nám Honzíček roste jako z vody každý den se mění zrovna dneska má tři měsíce :slight_smile:

Toni já k Mikuláši dám malému nějakou hračku a přesnídávky a nějaké šťávičky :slight_smile:

Silvik tak to mě mrzí že jsem se nedívala možná bych paní znala :wink:
1. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
holky tak jsem si to našla na netu a tu holčinu znám bydlí tady dva paneláky před námi a její sestra je má spolužačka to je supr že vyhrál někdo z Rychvaldu, ale mrzí mě že jsem to neviděla v telce :wink:
1. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Sylvi, nevím, jestli to bylo v TV, mě o tom říkala mamka, že to vyhrála dívčina z Rychvaldu.... já ji znám, je to skoro můj ročník, pamatuju si, jak nám na různých školních akcích kouzlila.... byla fakt dobrá.... :grinning:

Honzíček je šikulka, s příkrmy už to bude zase jiné, jenom se divím, že dáváš příkrmy už teď, většinou se dávají nejdříve ve 4 měsících.... asi ti to doporučila mudra kvůli tomu blinkání, viď?
1. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
ahoj Silvi ano Radana i její sestra jsou kouzelnice vlastně celá rodina kouzlí :wink:

ano ty příkrmy dáváme kvůli tomu že jsme měli problémy s tím blinkáním a kakáním a taky kvůli toho že nejsme kojení :slight_smile:
snad už to teď bude lepší zatím je to ok pokud se zase něco nezvrtne

co jak ty se máš a už seč chystáš na vánoce? já už mám nakoupené všechny dárky a zabalené, okna umyté a pořádek dělám pořád tak to nehrotím a cukroví letos nepeču
2. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahojte mamky-tak tu holčinu Radanu taky znám jen z vidění,hmmm tak to je úspěch :wink: a kde jste ji na netu našli?? Jinak zítra jdeme na Mikuláše a 13.12 máme vítání občánku :wink:
2. pro 2008 v 17:21  • Odpověz
ahoj Toni já jsem zadala do vyhledávače její jméno a vyjelo mi to tam tak to prubni :wink:

vítání občánků už jsme měli :wink:
a budete dělat i křtiny ?
2. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
miksa-ahoj,jojo krtiny jsou taky v plánu (leden,unor) segra jde za kmotru,budem krtit i Adelku :wink:
3. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky po dlouhé době zdravím :slight_smile:
jak se všechny máte a co je nového?
my máme teď před vánocemi frmol, ale to máme asi všechny my jsme měli smůlu pokazilo se nám auto, rozbila jsem mobil pak nás vytopili sousedi a ještě do toho Honzíček měl problémy šíleně blinkal úplné gejzíry všechno co spapkal a ještě se nemohl chudák vykakat tak po dlouhém boji a poradami s lékaři jsme to vyřešili dávám odvar z heřmánku a do toho nutrilon ar, hipp jsme vysadili a začali jsme příkrmy a je to dobré už blinkáme málo a kakáme tak jsme moc rádi, jinak nám Honzíček roste jako z vody už má 6,5 kg a 64 cm jak budu mít čas tak dám nové fotečky.
stále k nám chodí hodně návštěv a ještě svátky tak mi ten čas tak rychle utíká že nestačím počítat dny,
cukroví letos nepeču něco málo jsem koupila, a dárky už mám všechny nakoupené a zabalené,
nejvíce dárků dostane Honzíček máme toho hafo :slight_smile:
teď v pátek jedeme do shoping parku tak si ještě budeme kupovat nějaké dárky pro sebe chceme nový jídelní servis takový ten hranatý a líbil by se mi žlutý nebo oranžový, pak příbory a ještě nějaké skleničky, sice máme takových věcí moc, ale jak je všechno v myčce tak schází tak musíme něco dokoupit,
jinak jsem dostala k vánocům nový mobil a ten už mám teď když jsem ten starý rozflákla
na vánoce už se těším, ale ještě to nebude to pravé ještě to Honzíček nebude moc vnímat až příští rok
mikuláše jsme mu dělali tak byl vydivený a koukal a smál se, ale pak byl protivný a podrážděný ještě je asi na takové věci moc malinký

mějte se všechny moooc hezky a napište jak jde život

Míšo kdy půjdeme na procházku? mohla bych příští týden co ty na to?
10. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky jak se všechny máte a jak jdou přípravy na vánoce?
my se máme dobře na Ježíška už se hrozně těšíme, už máme nazdobený stromeček tak Honzíček koukal co to je byl celý u vytržení, cukroví jsem letos nepekla tak stíhám, dárky už jsou všechny nakoupené zabalené tak už jen rozdat.

Přeji Vám všem krásné vánoce plné štěstí, lásky a pohody a štastný Nový rok 2009 a ať se vám všem splní všechny sny. přeje Honzíček, Sylva a Pavel :slight_smile:
22. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
ahojky,

už jsem tady mezi vámi dlouho nebyla.

Takže u nás je vše při starém. Elenka pořád zlobí, už je na čase, aby šla do školky, pač s ní šijou všichni čerti. :slight_smile: (ale to si ještě do června počkáme).Ale alespoň vím, že žiju. JInak by to byla nuda. Jinak dárečky už máme taky koupené,jen je zabalit.Ale letos to nějak nehrotíme. :wink:

Tak holky, pokud se tu už do vánoc neobjevím, tak Vám všem přeji na Vánoce plná bříška, spoustu dárků od Ježíška, pohodu a klid, tak jak to má být.Pak vykročte rovným krokem za tim krásným Novým rokem. :wink: :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
AHOJ MAMKY,TAK JÁ TAKY VŠEM PŘEJI VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2009,MNOHO ŠTĚSTÍČKA A ZDRAVÍČKA :slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahojte mamky-do Nového roku 2009 hoooodně štěstí,zdraví a lásky a at vaše zlatíčka rostou a jsou spokojené a štastně :wink: :wink:
30. pro 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky všechny vás zdravím a přeji všem jen to nej nej v novém roce hodně, zdraví, štěstí, lásky a pohody a t vám dětičky dělají jen samou radost.
1. led 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky jak se máte a jaké byli svátky?
u nás byli vánoce krásné Honzíček byl celý nadšený dostal tolik dárků že nevěděl co dříve a pak ani nemohl spinkat jak byl rozjetý, přidám nějaké fotečky.
Jinak to hrozně letí dneska máme 4 měsíce :slight_smile:
na Silvestra jsme byli doma myslela jsem že se malý vzbudí, ale spinkal jak zabitý.
teď sedíme doma Honzíček i já máme rýmečku a kašel, malému dávám na rýmu kapičky libenar a na kašel hedelix sirupek, no a asi zítra zajdu k mudře nemá sice teplotu, ale hrozně chrčí,
jak to děláte když mají mimískové rýmečku? já mu to čistím vatovýma tamponkama a hrozně zuří, jinak mám odsávačku takový ten balonek, ale nechce to úplně sebou hází když to vemu do ruky, jinak jsem četla o těch odsávačkách na vysavač co si o tom myslíte nebo máte někdo zkušenosti? strašně to na netu chválí, ale mě to přijde trošku drastické né?

co je jinak nového?
venku děsná sibérie tak každý zalezlý doma fuj fuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2009 v 18:06  • Odpověz
přidala jsem pár fotek tak jukněte :wink:
1. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.