• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahoj Sylvo-maléj Honzík už je šikula a sluší Vám to na fotečce :wink: jinak já odsávám hadičkama,tou jednoduchou odsávačkou a zatím nám to stačí-jinak u nás holky z říjnovek používají tu odsávačku na vysavač a moc si jí pochvalují,tak nevím. U nás Vánoce proběhli taky v poho a celého Silvestra maléj prospal,tak jsme se i pobavill :wink:
1. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoj holky jak se máte? a co je nového?
nikdo nic nepíše asi nemáte čas že?
Miri a Míšo jak se máte a co holky jak rostou?
Honzíček už má 4 měsíce, 7 kg a 65 cm

v pátek jsem byla s Honzíčkem u mudry nebo má pořád rýmu a děsný kašel a hrozně chrčí tak dostal kapky na kašel tusin a na rýmu otrivin a prý to nic není že to chrčí ty hleny že je neumí odkašlat, ale asi ty kapičky budou dobré každou chvíli blinká samé hleny a vypadá už lépe, taky doktorka říkala ať s ním chodíme normálně ven já se bojím aby nedostal zápal plic, chodíte ven s dětmi když jsou nachlazené?
3. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj toni tak jsem si pořídila tu odsávačku ty hadičky a zdá se mi mnohem lepší malému jsem s tím pěkně vyčistila nosánek, ještě uvažuji na tu na ten vysavač, ale to by tak chtělo prubnout , ale podle toho co o ní píší tak se mi zdá dobrá
jak se jinak máš a co malý a co Adelka pomáhá? musí být nadšená že má doma mimi :slight_smile:
5. led 2009 v 18:17  • Odpověz
toni koukala jsem na fotečky malý Tobík už je taky pěkný šikulka, na vítání občánků vám to všem moc sluší
5. led 2009 v 18:19  • Odpověz
miksa-díky. Adélka pomáhá,musí :slight_smile: jinak já s Tobískem chodím ven jen kdy je to nutné, v Bohumíně je hnusné ovzdusi z těch nasích továren,takze to neriskujeme. Jinak dnes máme poradnu + ockovani tak jsem zvědavá hlavně na tu váhu :grinning:
6. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky,
já Vás vítám v tom Novém roce a přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a ať nám ti drobečkové pěkně rostou a dělají nám samou radost.
Hlásím se teda po dlouhé době. Malá mi před měsícem chytla velké horečky a tušila jsem co to je lezly ji dva zoubky a to dole tak že máme dvy zuby :slight_smile: jinak je hodná a papáme polívky, přesnidávky a kašičky a zatím ji to vše chutná a do toho j ještě kojím. No a Vánoce jsme měli krásné malá dostala hodně dárečků a byla hodná ale pak usla. A silvestra borůvka usla až v 22 hod a spala až do rána tak jenom jak byla půlnoc tak jsme ji šli dát s manželem pusinky. :wink:
Sylvi mám dotaz uvažovala jsi o tom plavání já bych teda chodila a co ty? Jaké jsou teda podmínky v Bohumíně a jaké v Orlové zjišťovala jsi to?
Včera jsem byla s malou na 2 vakcíně a v poho a další návštěva je až 5. února. A byla jsem pěšo manžel má ranní tak jsme si udělaly malou procházku bylo fajně.
Jinak děvčata loučím se a zase se ukážu tak zatím pa pa :slight_smile:
6. led 2009 v 18:12  • Odpověz
Přidala jsem fotky kukněte se :slight_smile:
6. led 2009 v 18:54  • Odpověz
miriluk-ta tvoje princezna je ale sikulka :wink:
9. led 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím jak se máte?

Miri ahoooj, koukala jsem na fotečky Anežka je kouzelná je šikulka :slight_smile: .
Na plavání budu chodit určitě chtěla bych tak začít duben - květen podle toho kdy to bude začínat, nebo teď by byli děti pořád nemocné.
Ještě nevím kam chodit zatím jsem vyzvěděla něco od kamarádek a jedna chodí do Bobše a druhá do Orlové do Kenny a obě si to moc pochvalují, mě láká spíše ta Orlová, ale pokud bys chtěla Bohumín není problém, myslím si že to je tak zhruba všude stejné.
Ještě to musíme zjistit a hlavně dopředu zamluvit nebo pak je tam hned plno.
My jsme ted byli nastydlí malý měl rýmu a kašel, a taky jsme ted byli na očkování dostal druhou hexu na třetí jdeme 3.2 a taky nás už zlobí zoubky tak včera celý den proplakal tak nevím jestli to bylo více očkování nebo zoubky.
Jinak jsme na příkrmech a papká jako divý dáváme štávičky, přesnídávky, polívečky a miluje kaše, ale ty dávám málo nebo po nich nemůže kakat
Už jsme měli 4 měsíce 7 kg a 65 cm je to náš malý šikulka.
Vánoce jsme měli nádherné malý byl nadšený.
Napiš ještě ohledně toho plavání jestli je ti to jedno nebo máš nějaké požadavky a pak to zamluvíme, už se těším malý má vodičku rád.
Pozdravuj doma tchýni a Radima a Anežce pusinku pa a napiš

Toni ahoooj tak co jak jste dopadli v poradně ? jakou máte váhu?
9. led 2009 v 10:10  • Odpověz
Miri mluvila jsem s kámoškou chodí už delší dobu s malou do Kenny v Orlové a moc si to tam chválí, říkala mi že pokud chceme začít chodit na jaře je nejvyšší čas to zamluvit že pak nebude místo je plno a velký zájem, tak by bylo nejlepší kdyby jsme se sešli a domluvili se a už to raději objednali.
co ty na to ?
9. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahooj-v poradně nás dr. trochu vystrasila,maléj měl jít na opraci s tříselnou kýlou ale u urologa se nastěstí nepotvrdila.... :wink: jinak Tobísek vází 6.56kg-a máme nové foto v albícku :wink: HEZKY VIKEND
10. led 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a co je nového?

přidala jsem nějaké fotečky :wink:

Toni tak to je dobře že se to nakonec nepotvrdilo a nemusíte na operaci :slight_smile:
a koukám že malý taky roste jako z vody je šikulka :slight_smile: sluší vám to všem
11. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky,

tak vás jdu zase po delší době pozdravit.

U nás vše při starém. Malá dělá pořád lumpárny a konečně jsme už úplně bez plínek.Sice pozdě, ale přece. Dala mi to jako dáreček k vánocům. :slight_smile: To je najednou pohodička. Samo že se sem tam stane nehoda,ale to jen když se večer hodně napije,ale snažíme se ji dávat jen trošinku čaje.

KOukám, že vám děti rostou do krásy. Ten čas tak letí, za chvíli se ani nenadáme a už vám začnou pomalu chodit.

My už za 5měsíců končí rodičák, malá pošupajdí v červnu do školky. Tak vám řeknu, že se mi fakt do práce nechce. Pro mě a Elenku bude ranní vstávání úplnou pohromou. Nejsme vůbec ranní ptáčata. :frowning2:
12. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Sylvi já jsem ale ťululu my se možná uvidíme toho 3.2 u doktorky jdu s malou na další očkování. Tak se pak domluvíme ale chodila bych asi do Orlové s malou na plavání. Už se moooc těším.
Toni tak to je dobře že nejde malý na operaci bobek :slight_smile:
Simipel pak dej prosimtě vědět jestli se už něco narodilo Petře Cibulcové ju? Díky
Tak a holky co tak náhodou malý srazík co vy na to? :slight_smile:
12. led 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojky,

Jo Petka už porodila 11.1. chlapečka Patrika. ŠLa ale nakonec císařem. Více nevím, jen co napsala její sestra na koníka na diskuzi Orlová..... Pak nás asi sama poinformuje.

Kdybyste dělali nějaký srazík, tak se klidně s Elenkou přidáme. Pokud nebude vadit, že už nemám mimi, ale spíše slečnu. :slight_smile:
12. led 2009 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím
jak se máte?

to by bylo príma udělat srazík, jen škoda že je kosa a nedá se sedět venku v létě někde na terase to bude lepší, ale i tak se můžeme sejít a Simi ty s Elenkou přijd samozřejmě taky rádi vás uvidíme :wink:
Simi a co druhé mimi? když ti bude končit mateřská tak bys alespon nemusela hledat práci,. stejně je to problém tady žádná práce není :frowning2:

Miri tak to se tam možná potkáme, ale já málo kdy chodím v termínu nebo je tam vždy šíleně lidí, tak jelikož jsem ze sídliště tak vždy den předem nebo den po termínu jak jdu okolo a nahlédnu a nikdo tam není tak jdu, sama sestřička mi to tak navrhla že jak chodím okolo at se zastavím at nemusíme dlouho čekat že na poradně je vždy plno mamin.
druhého jdeme na kontrolu kyčlí tak jsem zvědavá snad to bude ok, minule to bylo dobré i široké balení nám už vysadili :slight_smile:

Miri tak by jsme vzali ti Orlovou, já ještě pozjišťuji a když tak už si zamluvíme termíny co ty na to? ebo pak nebude volno je tam děsný nával
13. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Čauec
jo Silvi pozjišťuj a pak se přidám, a jaktože jdeš na nožičky kolikrát jste byli? My jenom dvakrát a pak už né. :wink:
Simipel jo děkuji mně to napadlo já jsem se kukla na Orlová....ale přesto děkuji.
No holky to je jisté že ten srazík až se trochu oteplí.
Simi určitě i s tebou a s Elenkou, ale ještě tě neznám ale ráda tě poznám :slight_smile:
Tak zatím pa pa
13. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Silvi, no rodičák mi končí už v červnu, takže valím do práce a Elenka do školky, bude to mazec. Nad druhým pořád uvažujeme, takže do práce musím tak jako tak, pač těhotná jaksi nejsem. :slight_smile: ale asi ještě tak rok počkáme a pak se uvidí. Bud zůstaneme u jednoho nebo ne. Ale kdyby mimi tak do 35let bych to chtěla stihnout. Takže ještě 3roky času ser rozhodnout co a jak. :wink:
13. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
Miri my jsme byli na kyčle v 6 týdnech, pak ve 3 měsících a teď jdeme v 5 měsících, nosili jsme široké balení tak asi proto je kontrola častější, teď už ho nemusíme nosit tak doufám že to bude stále ok :grinning:
tak to plavko domluvíme já už se těším, jen mi malý pořád blinká tak doufám že se ještě upraví aby to tam neházel do bazénku to by nás tam pak rádi neviděli :frowning2:

Simi však neboj to určo stihneš :wink:

jakmile bude venku trošku přijatelně tak se sejdem na pokec ráda vás všechny uvidím

mischelinka je je s tebou? chodíš ještě mezi nás? asi nemáš moc času :frowning2:
13. led 2009 v 17:50  • Odpověz
ahojte-miksy stále máte problémy s nozickami? my uz nemusíme chodit :wink:
14. led 2009 v 07:27  • Odpověz
ahoj toni, už nemáme problémy ani široké balení už nemusíme nosit, ale ještě nás raději pozval na kontrolu :wink:
14. led 2009 v 09:46  • Odpověz
aha-my máme akorát kontrolu na utz, u urologa s tou kýlou ale až v dubnu
14. led 2009 v 11:01  • Odpověz
jukněte přidala jsem fotečky :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj Miri, tak už jsem to pozjišťovala

jeden kurz co by byl pro nás aktuální začíná v březnu a pak další v květnu, objednat se musíme co nejdříve, pokud by jsme chtěli březen tak 6. 2. v pátek je zápis na ten březen, ale museli už by jsme příští týden zavolat a objednat a dát datumy narození, rodné čísla atd záloha je 1 000,- jinak to stojí 1 840,- je toho 16 lekcí dva x za týden

plavečky pro děti, koupací čepice a brýle pro nás se tam dají zakoupit

říkala že vždy v každé lekci je cvičení na suchu pak cvičení v bazénku a jedna lekce trvá 1 hodinu 20 minut

tak si to nech projít hlavou a domluvíme se na kdy se objednáme pokud březen tak by jsme museli už příští týden to řešit, říkala že mají hrozně plno tak čím dříve tím lépe

dej vědět jak jsi se rozhodla
16. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahoj Miri, dneska jsem mluvila s holkami co navštěvují cvičení a plavání v Bohumíně tak si to taky velice chválí, nebo prej jim zase nevyhovovala Orlová že je tam chladněji na bazénku a nejsou tam schody jen žebřík tak je to složité a je tam povinná čepice a brýle a to zase v bobši není, tak jsem psala dotazy tak mi došla taková odpověď jo ještě v kenny nenahradí lekce když nemůžeš přijít když je třeba prcek nemocný v bobši to prej když doneseš potvrzení od lékaře nahradí

tak mi to zase leží v hlavně musíme se rozhodnou, nejlepší by bylo sejít se a pokecat a domluvit se

dobrý den, cvičení kojenců probíhá ve čtvrtky dopoledne v 9.00 , herna už je otevřena od 8.30. Objednávat na cvičení se nemusíte, je třeba si vzít podložku např. fixis, dítě body a holé nožky, vy nějaké sportovnější oblečení.cena je 70 kč/jednorázově nebo měsíční permanentka 240,-kč. Lekce plavání probíhají do 6 měsíců věku dítěte ve výukové vaně v cmr bobeš. cena jednoráz. je 240,-kč, pak jsou permanentky - 5 lekcí za 1150,- kč, 8 lekcí za 1760,- kč. Potřebujete osušky, tričko na ramínka. Je třeba si donést potvrzení od dětské lékařky, že je dítě schopno navštěvovat tyto lekce a objednat se u lektorky na tel. 604800100 a ona vám dá termín. Od 6 měsíců nahoru probíhá plavání v Aquacentru v Bohumíně dopoledne v pátky. Pokud budete chtít jít plavat ten konkrétní pátek, je třeba poslat sms nebo zavolat lektorce na číslo 604800100 a uvést, že chcete jít plavat, měsíc a rok narození vašeho dítěte, kontakt a poznámku - jdeme poprvé.SMS se posílá ve čtrvtek do 12. hod, pak vám příjde sms s časem v kolik vám začíná lekce plavání. Je to čas, kdy už máte být ve vodě, takže si počítejte tak půl hodiny k převlékání a zakoupení lekce. Více informací vám sdělíme na tel. čísle 604388853. Nashledanou a přejeme hezký zbytek dne - cmr bobeš.
20. led 2009 v 17:16  • Odpověz
Miri, Míšo, Toni a Danko prostě všechny chtěla jsem se zeptat dávali jste nebo budete dávat mimískům očkování prevenar???
já se pořád rozhoduji někdo říká že je to výborné někdo že na nic ono každý má na to jiný názor, pověste jak jste na tom vy???
děkuji
20. led 2009 v 17:18  • Odpověz
miksa-ahoj-u nás v říjnovkách je přímo dětská sestra a ta to chce své malé naočkovat,já jdu 6.2 na další očkování tak se chci na to zeptat své dětské dr. jaké to má výhody a nevýhody-jinak prevenar se očkuje ve 4 dávkách a většinou se očkují dětí které jsou často nemocné(záněty středouší,bronchitidy) ,jinak u dětí které často nemocné nejsou,je to prý defkto k ničemu :unamused: tak nevím.
21. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
jinak orientační cena je 2000kč-nevím jak je to s pojištovnou
21. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj Toni ano jsou toho 4 dávky první už jsme prošvihli takže by jsme dostali 3, a jedna stojí kolem dvou tisíc, jedna by se dala prej vzít na proplacení u pojištovny na manžela jelikož máme všichni stejnou, ale přesně zjištěno to nemám, je to tak kdo často trpí záněty středního ucha a průduškáři a u nás to je tak manžel měl celé dětství problémy se zánětem středního ucha z moji strany jsme zase všichni alergici, astmatici a bronchitici a malý se mi nastydl a už měsíc kašle a chrčí a nemůžeme se toho zbavit tak bude taky nejspíše trpět na průdušky tak to zvažuji a já se spíše přikláním k tomu to dát a manžel zase že ne že tolik do něj cpát taky není dobré no dobré to fakt není, ale já se o něj tak bojím, třetího jdeme na očkování tak si to do té doby musím promyslet očkovalo by se to současně

toni nebudeš chodit do bobše plavat a cvičit?

co jinak vy holky nikdo tady nechodí???
21. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
miksa-bobse zvazuji taky,tak uvidime(měla se mi ozvat kamaradka)-no kdyz máte v rodině takovou dg. tak malého naockujte. :wink:
22. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.