• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Ahoj holky, dlouho jsem nebyla....prostě nestíhám...a večer jsem tak unavená, že nemám na pc ani pomyšlení.
Jak se všechny máte, co dětičky....zkusím vás v rychlosti proletět, ať zhruba vím, co je nového.... :grinning:
1. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak se s některými uvidíme na očkování 3.2. Mám z toho strach, viktorek mi dost horečkoval po každém očku....
V pátek jdeme na ples, tak snad už bude malá do té doby dobrá....
1. únor 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Jinak u nás nic nového malinká roste a roste dám pak nějaké fotečky do alba tak se pak kukněte.
Zítra pádíme na očkování. Tak se tam určitě s někým potkám
Sylvi tak co teda s tím plaváním rozhodla jsem se do toho bohumína co ty na to?
Zatím pa pa
:slight_smile:
2. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj holky zdravím

Miri já bych taky brala ten Bohumín, navíc tam se nemusíme tak dlouho dopředu objednávat tak je to lepší.
Tak bereme Bohumín.
Kdy začneme chodit?
Aby jsme to mohli domluvit?
Příští týden dopoledne nebudeme kočárkovat a domluvíme se?
2. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
sylvi, promiň, že jsem ti nenapsala, ale měla jsem dneska fofr....ale příjemný.. :grinning: , kadeřnice a pak koupit šatičky na ples....
Já o tom Prevenaru neuvažuju, malá zatím nebyla ani jednou nemocná, ani rýmečka....viktorek mi na záněty oušek taky nijak netrpěl...takže já ty penízky investuju jinam...
2. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky jak se daří a co je nového?

Miri, Mischelinka - jak jste dopadli po očkování? já jsem nakonec prevenar dala , ale Honzíček je hotový celou noc měl 39 teplotku teď má 38 a pomalinku to jde dolů, ale je bobek tak protivný a uplakaný nic ho nebaví a nezajíma máme problém ho zabavit, ani spinkat nechce, dostal dobance do obou nožiček tak to má celé opuchlé, doufám že bude brzy fit,
zítra jsme měli jít na návštěvu tak jsme to zrušili ať je alespoň dva dny v klidu, já mám o něj takový strach jsem panikař v noci jsem chtěla volat záchranku, ještě že manžel není zmatkař tak mě brzdil že je to normální :frowning2:

posílám pusinku našim andílkům a napiště jak se daří :wink:
4. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Sylvi,
k té teplotě, myslím, že k očkování by takhle vysoká teplota neměla být, třeba to bude něco jiného - nachlazení, šestá nemoc .... u očkování by snad měla být jen lehce zvýšená, ale 39 mě už příjde docela dost....

Markétku jsem teď taky měla v teplotách, celou noc jsme u ní seděla a přikládala studené obklady na čelo (nurofen nám nijak zvlášť nezabral), byla jsem taky hotová, nevyspaná - Markétka už je OK, zato já mám chřipajznu v kombinaci s angínou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
ahoj Silvi teda teď jsi mě vyděsila co je to šestá nemoc? malý už neměl teplotku a teď jsem ho měřila a má zase 38 jsem z toho na nervy tolik se o něj bojím, já jsem taky nechtěla jít spát a seděla jsem u postýlky a manžel mě pořád tahal do postele že malý bude ok, ale já mám strach on je klidnější já jsem hned panikař
4. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
Sylvi, neboj, není to nic strašného, jen jsou vysoké teploty, tak třetí den teploty ustoupí a děťátko se osype... to je šestá nemoc... nevím, mě to prostě udivuje, že má malý k očkování takové teploty... ale třeba jo... tak se nestresuj, poslechni manžílka, dávej lék na teplotku a uvidíš, že to bude dobrý.... :wink: :wink:
4. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
Silvi děkuji, už jsem to nastudovala na netu, možná to bude nebo malý blinká samé hleny a myslím že se mu začíná dělat něco za ouškem, uvidíme co bude dále, no měřila jsem mu teplotu tak zase opadla po čípku tak má 37/5 a teď si tady spokojeně hraje. doufám že mu to vydrží :slight_smile:
já jsem děsný zmatkař
ráno jsem volala mudře tak říkala ať nestresuji že to může být po očkování jelikož dostal dvě očkování hexu a prevenar , ale kdyby to do zítřka nebylo dobré máme přijít a donést moč no nevím jak jí nachytám, ale nějak to snad zvládneme
4. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojky
Syilvinko já tě zcela chápu já bych měla taky strach o Anežku,ale je to tak a jkaještě dostaldvě dávky teda ty píchance tak se nedá divit že má teploty. Víš jak jsem já chytala moč? Ze začátku to byla kovbojka dávala jsem ji na nočník pak do pekáče když jsem jí kojila noto byla prdel no nevěděla jsem jak ji chytnout moč a pak jsem na to přišla. :grinning: Jak se mi probudila Anežka okamžitě jsem jí vzala a rychle rozbalila a dala na nočník a čekala jestli bude čůrat a stalo se. :grinning: jééééto jsem byla ráda :slight_smile:
Málá s očkovaním v poho jenom měla horečku tak jsem jí dala ialgin a bylo.
Sylvi spí Ti malý přes den? Mně anulka spinká jeno půlhodiny a něky hoďku.
Toni a co malý? Jak se Vám vede?
Večer se zase ukážu teda jestli bude času :slight_smile:
Tak zatím pa pa :slight_smile:
5. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj holky zdravím

Miri malý už je dneska dobrý, ale bylo to, včera měl ještě skoro celý den 38 a byl hrozně protivný pořád plakal nešlo ho utišit ani zabavit no hrůza, v noci ještě kňoural a dneska už je dobrý teplota už není a je už veselý, tak jsme byli na hodku kočárkovat, a dostali jsme penízky na dárek tak jsme mu koupili tatrovku takové to velké auto tak tady s taťkou řádí je úplně u vytržení.
jinak v noci mě spí malý dobře tak od půl 10 do 7 - 8 rána, ale přes den je to už slabota v kočárku pospí hodinku a doma tak 10 - 20 minut dvě hodinky nebo hodinku velice málo to tak jednou do týdne.
dneska dopoledne spinkal dvě hodky, ale to proto že včera vůbec přes den nespal a pořád plakal tak dneska to dohání.
malý dneska už neměl teplotu tak jsme moč nepotřebovali jinak bych to prubla na nočník no byla by to asi komedie nebo jsme ho prubli dát na nočník tak ho studěl tak hned řval a utikal :wink:
jinak se mi Honzík sotva vejde do kočárku je tam jak sardinka jak na delku tak na šířku, ono kdyby nebyl ve fusaku a kombineze tak by bylo místa dost, ale tak se ani neotočí
máme 7700 a 70 cm už je kus chlapa
myslím že jak bude pořádně sám sedět tak hned půjde do sporťáku
5. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
Čauec
tak teprve ted mi malá usla tak jsem zvědavá kdy se vzbudí :slight_smile: Ale ne byla strašně šikovná v 16:30 jsem uspala malou a dala jsem ji hlídat babči a jeli jsme do makra nakupovat a malá se vzbudila až 18:15 takse aspoň prospala. :grinning:
Sylvimalá má taky 7700g ale výšku nevímt o jsem jí ani neměřila
A co jinak nového? :slight_smile:
5. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky....tak Magda má 6400g a 65cm....Očkování jsme zvládly perfektrně, neměla ani zvýšenou teplotku, nabyla protivná, takže paráda......
Plesík jsme si krásně užili, už jsem se potřebovala odreagovat...Sice jsem na malou dost myslela....chodila na wc odstříkávat, aby mi nepraskla prsa...ale hlídání zvládla skvěle, spinkala od 19.30 do 5 (spala by déle, kdyby ji můj přiožralý mažel nevzbudil :grinning: ), pak od 7 do 9.30 a potom si ji vzala tchýňka na procházku, tak jsme se krásně vyspali....

Sylvi...doufám, že už je Honzíček v pořádku....Určitě to bylo z toho očkování, mně Viktorek špatně snášel veškerá očkování, taky jsme mívali horečku a byl šíleně protivný...Navíc Honzík dostal těch dávek rovnou více, není se čemu divit....
9. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky, malý už je dobrý měli jsme dva dny teploty a ještě pak byl dva dny šíleně protivný, ale už je naštěstí ok, za necelý měsíc jdeme na druhý prevenar tak už se bojím, ale snad bude dobrý teď měl dvě očkování a teď už to bude zase po jednom.
jinak se máme dobře, ale stále v poklusu, nějak všechno nestíhám, čas mi letí hrozně rychle a jsem rozlítaná na všechny strany.
teď v neděli jdeme na oslavu tchýně má 60 a tchán 65 tak už se těším.

Míšo to je dobře že ples dopadl dobře, my už se měsíc chystáme do kina, ale ještě jsme tam nezašli, hlídání není problém, ale nám už se večer nikam nechce jít.

koukám že nám zlatíčka pěkně rostou to je supr :slight_smile:

jak bude čas přidám zase nějaké fotečky

Miri kdy chceš začít chodit plavčit?
Když budeme chodit do Bohumína tam je to lepší v tom že se to nemusí tak dlouho dopředu zamlouvat a to se mi líbí.
Já bych tak chtěla březen - duben v podstatě je mi to jedno tak se musíme domluvit

Míšo nebudeš s Majdou taky chodit s námi plavčit?
10. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
Sylvi....tak vám se nechce do kina, jo?? :grinning: Co budete dělat za deset let??? :sunglasses: :sunglasses: Já vím,jje to náročné, mám pocit, že taky nevím, kam dřív skočit....a máš pravu, čas utíká tak rychle...až mi to je někdy líto, že už ty dětičky tak rychle rostou.
Na plavání určitě teď chodit nebudeme a kdyžtak až bude starší...
Kdy zajdeme ven na prochajdu? já bych mohla v pátek....
10. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak jsem tak proletěla internetové stranky a fakt je to lepší to plavání v Bohumíně, No a raději by jsme asi mohly začít chodit v tom dubnu coty na to bude už doufám trochu tepleji až nám neonemocní drobečkové ? Sylvi chtěla jsem se zeptat na jak dlouho budeš na rodičovské dovolené už ses rozhodla?
Jinak u nás nic nového, ale je fakt že to strašně letí :sunglasses: :sunglasses: No jenom tože v neděli malá slaví 6 měsíců :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky zdravím :grinning: :grinning: :grinning:

Mischelinka pokud bude v pátek hezky tak ráda půjdu na procházku, už dlouho jsme se neviděli tak pokecáme, tento týden jsme venku moc nebyli nebo je pořád hnusně, tak jsme každý den celé dopoledne u babi a dědy :wink:
tak si napíše jak uvidíme jak bude v pátek

Miri já mám mateřskou na 3 roky, a taky jsem tak myslela že by stačil duben bude hezky, nebo taky nechci aby děti byli pořád nastydlé, kamarádka co chodí teď plavat říkala že je to o ničem že malá je pořád nemocná že dobere lekce a že bude chodit až bude teplo

jinak přidám nějaké fotečky, hrozně to letí za chvíli máme půl roku, zrovna dneska jsem říkala manželovi že nám malý roste před očima že si ho ani neužijeme a bude velký
11. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
holky přidala jsem nějaké fotečky tak juknete, ale mám to nějak zpřeházeno tím že jsem něco ubrala a něco přidala atd :grinning:
11. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak se hlásím po delši době teď jsme měli hodně na pilno oslavovala jsem narozeniny minulý týden a teď ještě pokračujeme s dneškem :slight_smile: a to i s taťkou měl taky narozeniny.
Sylvi no já taky jsem šla na rodičovskou dovolenou na ty 3 roky aspoň si malou užiju a budem teda chodit na to plavání a výlety už se mooooc těším a co jinak u Vás nového?
Toni co je s tebou máš hodně práce s malým, že se ani neukážeš?

22. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahoj mamky :slight_smile: tak jsem tady taky po dlouhé době.Jak se máte a co vaše miminečka?
22. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
ahoj holky, my jsme nastydlí máme rýmu a kašel.
Jasně Miri na plavání budeme chodit už se těším. My taky plánujeme už výlety těším se.
Na plavko, ale až od dubna nebo malý má pořád rýmu a kašel tak by byl pořád nemocný.
Teď třetího jdeme na druhý prevenar doufám že to nebude tak kruté jako posledně.
My budeme s manželem slavit narozky taky dohromady.
Za týden má malý půl roku, hrozně to letí připravuji malou oslavičku.
Jinak zoubky nás zlobí a zlobí a pořád se žádný nevyklubal.
Jinak máme už hodně příkrmy a malý baští jako divý.

Ahoj Danuš, už dlouho jsi tady nebyla :grinning:
řekni prosím segře ať mi napíše na email chtěla bych pokecat, děkuji
Nikolka už ti za chvíli bude chodit co?
Nám malý už krásně sedí, přetáčí se ze zad na bříško a opačně a pomalinku zkouší lést po čtyřech, ale zatím padá má těžkou dupku, ale zkouší zkouší :grinning: :grinning: :grinning:

Mischelinka jak se máš a co Majdalenka?

holky budete používat chodítko? já nevím zda kupovat nebo ne?! četla jsem že je to nebezpečné a nevhodné tak nevím.
22. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
Sylvinko a Honzíčku ještě jednou děkuji za přání pro Anežku jsi hodná že jsis vzpomněla. :slight_smile: No a chodítko už malá používá ale má takové obyčejné má tam telefon a takové chrastítko hlavně aby se naučila chodit ale už lítá dopředu a dozadu je strašně šikovná. :slight_smile:
A co jinak nového jak roste maly Honzíček?:
tak zatím pa pa :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte a co je nového? :grinning:

Miri my na vás myslíme často Honzíčkovi vždy říkám že budeme chodit plavčit a včera jsme koukali na fotky, Anežka je šikulka. V chodítku jí to sluší a pěkně jde, my chodítko asi pořizovat nebudeme.
V neděli jsme dělali malou oslavičku na půl ročku :grinning:
Dneska jsme byli na druhý prevenar tak se bojím ať není taková hrůza jako posledně, ale posledně měl dvě očkování dneska už jedno tak snad bude ok :wink:
Jinak Honzíček má 8200 g a 80 cm roste už je veliký.
Už sám si sedne a jak se má čeho přidržet tak se sám postaví tak jsme museli v postýlce rošt dát dolů nebo by nám vypadl, jo a pěkně začíná lést po čtyřech zatím jen dozadu.
Miri kolik měří a váží Anežka? a kolik máte zoubů? a ještě kojíš?
my zatím zoubek pořád nemám pořád ho zlobí a neleze žádný :frowning2:
3. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky
Sylvi, Anežka váží 8 kg ale výšku jsem ještě neměřila. :slight_smile: No a zoubky má dva a to dole. No a v kokjení ještě pokračujem. A teď pomalu s Anežkou začínáme dělat paci paci, a bum bum a čteme jí pohádky no i když tomu nerozumí ale to nevadí.
Honzíček je teda šikula tak to se teda učí rychle. :slight_smile:
Včera jsme byli venku s malou na procházce bylo krásně a teplo ale dneska se to odpoledne zvrtlo no škoda ale šla tchýně :slight_smile:

5. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky všechny vás zdravím.

Miri tak to máte supr že už máte dva zoubky, já čekám že každým dnem se nějaký prorazí každé ráno hned kontroluji, co dáváš na zoubky? Já calgel a jak je fakt nejhůře , ale vyjímečně tak dám jak už nevím co tak sirup paralen nebo nurofen, jinak dávám kousátka, pak nachladím dudlíka, nebo prsty a masíruji a taky máme kartáčky na masáž, ale přijde mi že nic nepomáhá :frowning2:
My taky občas čteme pohádky máme takové úplně jednoduché pro nejmenší, ale asi taky tomu moc nerozumí, ale poslouchá a kouká na obrázky. Jinak dneska dopoledne bylo krásně škoda že se to zvrtlo.
včera jsem v quelle koupila Honzíkovi plavky, ještě potřebuji plenky do vody, ale nebím kde je koupit.
Miri jaké používáte plenky? My tesko fialové nebo tady z penny jsou dobré používáme už 9-18 kg, jsou to číslo 4, trojky už mu zařazávali. Minule jsme koupili v Orlové v bazárku skoro o polovinu levné pleny třetí jakost, ale už bych je nekoupila přebalovali jsme co deset minut hned byli pročůrané.

Holky pozdravuje vás všechny Petra ( toni 78 ) už tady na koně nechodí :frowning2:
dneska mi poslala fotky Tobíka je šikulka taky roste jako z vody :wink:

Mischelinka jak se máte?
5. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
co se svámi děje nikdo tu nechodí to Vám dají ti malí takovou práci? :slight_smile: Ne dělám si prdel já to znám.
Sylvi já kupuju plenky euro shoper v hypernově jsou fajné a já jsem s nimi spokojená :slight_smile: .A vlastně kdy jdeš na kontrolu s malým my až v 8 měsíci, jsem teda zvědavá kolik bude vážit no a v neděli má pricezna 7 měsíců.Je to naše šikulka už nám doma i zhodila květináč jak řádí v tom chodítku no musíme dávat velký pozor. :slight_smile:
Jo děkuji za pozdravod Petry.
13. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky, já vždy juknu a nikdo nic nepíše tak pak vymizím.

Miri nám malý taky řádí musíme dávat pozor leze po čtyřech a všechno bere včera převrhnul květináč a hrabkal se v hlíně a když jsme mu to vzali tak dělal virvál. Jinak se nám stalo že na sebe ze stolu převrhnul hrníček s kávou naštěstí byla studená jinak nechci ani pomyslet, tak už na stole nic nenecháváme sice ho hlídáme, ale on je nějak rychlejší než my, už se bojím až bude chodit to bude teprve fičák :grinning:
My jsme teď byli na druhý prevenar a 3.4 jdeme na třetí prevenar a pak máme taky poradnu v osmi měsících.
Hrozně to letí malý roste jako z vody je to hrůza přijde mi co den to větší a šikovnější tak supr kecá pořád mele a mele, ale jak chci ať to někomu ukáže tak prd :frowning2:
Miri pak se musíme domluvit na to plavání mě je to v podstatě jedno kdy začneme chodit no aby už nebyla nějaká velká zima aby prcci nebyli nemocní.
Posíláme Anežce pusinku :slight_smile:
13. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Nazdárek
asi Sylvi jsme tu zůstaly jenom my dvě :slight_smile: .
Jak bylo tedka Honzíčkovi po tom očkovámí jakto zvládnul bylo to lepší? :wink: Už at se oteplí až můžem zajít na to plavání jsem strašně zvědává jaké to bude :slight_smile: myslím že se teda můžem přeběžně domluvit na ten duben co ty na to?
Anežka to je teda číslo s manželem se hodně teda nasmějem co někdy vyvede :grinning: :grinning:
Děkujem a taky posíláme pusinky :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj Miri taky se mi to tak jeví že jsme tady zůstali jenom my dvě. My taky s malým užijeme hodně srandy pořád je veselo včera pořád říkal dokola gojígojígojí a hajaja hajaja a kecal celý den, a taky vždy něco vyvede nebo udělá že se musíme řehnit.
Souhlasím duben taky to tak vidím, už se těším a jsem zvědavá jak se to malému bude líbit. Budeme rovnou brát pernamentku nebo jednorázový vstup aby jsme viděli jak se to bude dětem líbit? Já počítám že možná poprvé bude zděšený moc vody moc lidí, ale myslím že pak to bude ok.
Očkování teď už bylo lepší teplota nebyla jen byl dva dny podrážděný protivný, hlavně že zase neměl 39. Ještě jdeme na poslední prevenar 3.4 a pak až ve dvou letech.
16. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.