• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
Čauky
tak to jo asi fakt bude lepší jak veme jednorázovku a pak uvidíme no jsem strašně zvědavá, ale mohlo by se začít už oteplovat moc mně to nebaví venku musíme se taky někdy sejít jak bude pěkně. :slight_smile:
Sylvi a už máte naplánovanou dovolenou? :wink:
My zatím né ale budem jezdit na chalupu na Slovensko už se těším tam je docela divočina žádný obchod, hospoda a lidi je to tam supprrrrrr :wink:
tak ahojky :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Miri, je smutné že jsme tady samy dvě :frowning2: ale snad se zase někdo přidá

my nějak moc neplánujeme dovolenou, známí nás pozvali do řecka tak pojedeme buď tam nebo někam na poslední chvíli uvidíme, ale někam určitě pojedeme

já se taky těším na plavko, už aby bylo lépe ať můžeme vyrazit, to počasí je o ničem ani nejsme moc venku a doma se to táhne, malý je raději venku i lépe pak spinká

ahojky a zase písni
17. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj,
všechny zdravíme a posíláme odkaz na stránky kde pro nás můžete hlasovat.
Pokud pošlete hlas nebo předáte odkaz známým aby nám taky přidali hlásek tak moooc děkujeme.

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/34629/soutezici-jarolim-jan.html
19. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak asi fakt jsme tu zůstaly jenom my dvě ani larra se už tu ani neobjeví no škoda asi mají holky toho mnoho.
Tak jak se máte Sylvinko to počasí ale stojí za prd že? Škoda že se už neoteplí až se můžem někdy sejít a pokecat :wink: .
Jinak Anežka nám roste a jak kecá a nervuje se to je sranda :slight_smile: :wink: :slight_smile: :grinning: . Je malá šikulka.
A jak se má malý Honzík kdy jdete na další prevenar joa kde jsi koupila malému plyvka tady v Rychvaldě v tom sluníčku?
Tak zatím pa pa :slight_smile: :frowning2:
24. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj Miri,
Honzík taky roste jako z vody přijde mi že je c den to větší a jinačí, je šikulka, ale když se mu něco nelíbí tak se taky umí pěkně vztekat, jinak už musím mít oči všude už leze všechno rabuje a bere, když otevřu spížku hned je u ní a kam dosáhne tak všechno vyháže hrůůůza, ale je to supr je s ním sranda, ale někdy mám nervy při přebalování a oblékání nebo pořád zdrhá.
Plavky jsem koupila v Bohumíně ve quelle, sluníčko je tady už zrušený je tady anglický sekáč, ale mají tam dobré věci už jsem tam něco nakoupila.
Jinak počasí mě taky štve už bych byla raději kdyby bylo krásně to by se lépe vozilo i mamin by bylo venku více.
Dneska jsem potkala Míšu a Magdalenku je už taky veliká a šikovná :slight_smile:
na další prevenar jdeme 3.4 a pak až ve dvou letech
Jinak Honzík taky žvatlá a žvatlá je to sranda
Jak budeš moct tak zajdem na procházku a domluvíme plavání
zatím páček a posíláme pusinku Anežce :wink:
24. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojky holky,

tak zas nakukuji a vidím, že to tady nějak prořídlo. :frowning2:

Koukám, že vám děti dělají jen samou radost a hlavně nechápu, že ten čas tak letí. To není možné Silvi, že už máš doma půlroční mimčo. To je fakt hnus jak ten čas letí. :frowning2:

Mě už za 2měsíce končí rodičák a alou do práce a Elenka do školky. To bude teda záhul. Ani si to nedovedu představit to ranní vstávání, když my zronva s Elen nejsme ranní ptáčata. :frowning2:

Tak nic zase valím do naší diskuze, tak se holky mějte krásně a užívejete si mateřství. :dizzy_face:
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj miri už jednou jsem ti tady nechávala vzkaz a teď koukám že tady není jsom z toho zmaten :astonished: :astonished:
kdy půjdeme plavat nechceš jít už tento nebo příští pátek? už se těším a jsem zvědavá jak malý bude reagovat, ale zároveň se i trošku bojím,
jo budeš kupovat pernamentku nebo jak to budeš dělat a budeš si to nechávat proplácet pojištovnou? já už jsem vše vybrala na prevenar tak asi ne chtěl jsem to vzít na babi a dědu, ale nejspíše to nepůjde :rolling_eyes:

jak se jinak holky máte a jaké byli velikonoce?
¨
mischelinka ozvi se a zajdem na prochajdu

¨dani už tady nechodíš?
13. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile: Sylvi,chodím tady už dost málo :unamused: Jak ty se máš a co Honzíček?
14. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
SYlvinko já už na plavání chodím ale vždy ve čtvrtek ale jednou se můžem domluvit spolu a pojedem busem ale dej vědět. Jinak jak se máš a jak ti roste brouček?
Naše sluníčko Anežka roste rychle a už nám vyrostly další dva zoubky a to nahoře. No a jak je pěkně tak jsme na zahradě a rozhodla jsem se že si udělám skalku a tak na ní makám :slight_smile: už se mi to pomalu rýsuje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak zatím pa pa a mějte se a posíláme Honzíčkovi velkou pusinku pa pa :sunglasses:
28. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj Miri,
my se máme dobře Honzík roste jako z vody v pátek má 8 měsíců hrozně rychle to letí. Je šikulka už se snaží chodit je hrozný čipera nic nenechá na pokoji všechno bere zkoumá tak musíme mít oči všude, teď momentálně šli hračky stranou a nejvíce se mu líbí ovládače, televize, věž, dvd a vše co není ke hraní.
Dolní zoubky už taky máme a horní se začínají klubat.
Jinak my chodíme na plavání každý pátek přes toho bobše máme pernamentku na 10x a moc se nám to líbí Honzík je nadšený a já taky je to skvělé. Budeme teď chodit každý pátek do 12. června pak to končí a budeme pokračovat v září, nebo chci aby se naučil i potápět atd tak budeme pokračovat tak a je mezi dětmi a lektorka je skvělá.
Od června chci chodit do mateřského centra tak uvidíme jak to ještě bude.
Jinak my se chystáme do aquparku o víkendu i s manželem, nebo pátky s námi nechodí to je v práci tak si to vynahradíme přes týden nebo víkend kdy se nám chce.
Je supr že je už venku tak hezky jsme pořád někde v terénu Honzíkovi se líbí na písku a houpačky, dneska jsme byli u kamarádky zítra přijde zase jedna k nám, na čtvrtek jsme domluvení s maminama na hřiště a tak to šíleně letí.
Jak budeš na sídlišti dej vědět a stavíš se nebo zajdem na prochajdu.
Klidně dej vědět a přijď na kafčo Anežku vem samozřejmě sebou.

Ahoj Dani, jsem ráda že jsi se ozvala, já tady teď taky málo chodím nějak není čas a když je venku tak krásně tak jsme raději pořád venku než sedět doma u pc.
Co je nového no už jsis to asi přečetla Honzík bude mít 8 msíců, běhá po čtyřech jak divý staví se a už má snahu udělat nějaké krůčky dva tři udělá pak sedne na prdelku tak mám pocit že brzy bude chodit.
Máme zatím dva zoubky dva se klubou, chodíme plavčit je to skvělé.
Co jinak holky jak se vám daří? Kdy budeš v Rychvaldě? Zajdem pod lípu tam chodíme teď často na klouzajdu a houpačku.
Co segra už dlouho se mi neozvala? Pozdravuj jí a ať napíše.

Mischelinka jak se daří tobě a co Majdalenka?
28. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky já v rychvaldu bydlela půl roku pak se odstěhovala k příteli do heřmanic.Ale doktorku jsme si nechaly Winklerovou.
Pokud byste měli něco domluveného rádi se k vám připojíme.
2. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Mikso já tě znám nebydlíš náhodou na středové?Já bydlela středová 1524
2. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Nebudete chtít někdo kotatko až se nám narodí?
2. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj sabinecka, vítám tě mezi námi :grinning: :grinning: :grinning:
poslední dobou nás tady ubývá tak jsem ráda že se někdo přidá :grinning:
koukala jsem na fotky tak od vidění tě taky znám :wink:
jinak máš pravdu bydlím na středové :slight_smile:
jakto že jsi se přestěhovala?
jinak my určitě koťátko chtít nebudeme , ale zeptám se tchýně jestli nechce mají kraliky, slepice, dva pejsky a měli i kočičky, ale měli na ně smůlu vždy to nedopadlo dobře :frowning2:

mohli by jsme domluvit nějaký srazík co vy na to holky?

miri co že se neozýváš?

dneska jsme byli plavčit , ale bylo hodně lidí :slight_smile:
2. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
přidala jsem nějaké nové fotky :wink: tak jukněte
2. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Odstěhovala jsem se k novému příteli ten minulý vztah byl o ničem.
Jsem ráda že ten vztah mám za sebou ted jsem štastná.
2. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Ahoj maminky :wink:
sabinecka,vítám tě mezi námi :slight_smile: Já pocházím z Rychvaldu,ale už třetím rokem bydlím v Orlové.Tebe neznám ani z vidění,ale snad se někdy setkáme a pokecáme :wink:
Sylvi,pěkné fotky.Honzíček vám roste,jak z vody :slight_smile: Odkud znáš Markétu?Máš ji na fotce.Bydlí zamnou v baráku.Někdy se domluvíme a já bych třeba dorazila do Rychvaldu nebo klidně přijed ty.
6. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
sabinecko,budete mít miminko,jak koukám,tak moc gratuluji :wink:
6. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky....nakukuji, v rychlosti jsem vás prolítla.
Vítám novou maminku!

U nás všechno dobré, akorát teď měla Mája 3 dny dost zvýšenou teplotu (jinak nic), tak jsme se báli, jestli to nebude šestá nemoc :unamused: , ale vyrážka nikde.
Počasí je na nic, ale aspoň nás nemusí mrzet, že nechodíme ven, ale nechci to podcenit.

Sylvi....dneska jsem si volala do Orlové na plavčo a je to úterý a čtvrtek od 11, což mi naprosto nevyhovuje....protože bychom nestihli vyzvednout Viktorka ze školky. Jak to je v Bohumíně....mohla bys mi k tomu napsat něco bližšího?
6. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás zdravím

Dani můj brácha žije s Markétkou, čekají miminko tak je to potencionální švagrová :grinning: :grinning: :grinning:

už dlouho jsi mezi námi nebyla, jak budeš v Rychvaldě dej info a sejdeme se :grinning:

Míšo plavání je každý pátek, jsme rozdělení do skupinek a každá skupinka má jiný čas začátku my máme 10.10 a trvá lekce tak 20 - 30 minut, musíš se nahlásit předem pokud chceš pošli mi email a pošlu ti tam vše co mi napsali včetně cen, atd
ale 12. června to končí a bude až v září, my jsme tam velice spokojení tak můžu jen doporučit
6. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Sylvi,tak to jsem nevěděla ani ,že máš bráchu :slight_smile: Tak v rodině budete mít další mimčo,že?Tak to jim gratuluji :wink: A kdy má termín?Jo a četla jsi to co jsem ti psala na IP?
6. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Dani jsem ráda že přibude mimčo v rodině a né jedno i bratránek čeká mimi, mají termín někdy v listopadu a u bratránka v září tak bude veselo.
Ano četla jsem to ještě jsem nestihla ti napsat neboj napíšu.
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Sylvi,však až budeš mít čas,tak mi pisni na IP :wink: Tolik miminek najednou :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Děkuji za gratulace čekáme mimi.V úterý jsme byli na ultrazvuku a krásně nám bušilo srdíčko takže vše vypadá v pořádku.
Holky dejte vědět kdyby jste si šli s mimčama někam sednout určitě se k vám připojíme při té příležitosti bych si aspon zkontrolovala byteček. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky,
tak vítám sabinečku :slight_smile: .
Sylvi moc se omlouvám že jsem se neozvalal dělala jsem skalku na zahradě a neměla jsem čas jinak ted už to mám tak klidně by jsme mohli podniknout ten srazík co vy na to?
No teda pěkně se to teda rozrostla říkala jsem si jenom kuknu a hele kolik je nás tady :slight_smile:
Tak holky pište :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Anežka je šikulka už nám papá vše a chtěla by už nejraději chodit sama :wink:
tak zatím pa pa a ANEŽKA posílá pusinky Honzíčkovi :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky včera se nám narodili kotátka kdyby měl někdo zájem dejte vědět jsou to dvě holky a jen chlapeček fotky mám v albíčku.
Je to obyčejná kočka domácí v rodokmenu asi bude mít kočku divokou má typické dlouhé uši a nádherně dlouhý ocásek jako kočka divoká ale je to výborný lovec myší a je naučená na písek takže kotátka taky na písek naučíme tak dejte vědět odložíme vám je. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím

Miri teď mám nasmlouváno toho moc tak zatím nebudu nic domlouvat musím vyřídit nějaké resty, a teď jak je hezky jsme pořád někde v terénu manžel je teď doma tak jezdíme pořád na výlety. až mi to bude vyhovovat dám vědět.
chodíte ještě plavat? my ano a je to supr 12. června končí a pak budeme pokračovat v září, chodíme i sami s malým a manželem malý je šikulka.
roste jako z vody taky už se snaží chodit už za chvíli mu to půjde kolem postele stolu atd chodí už pěkně, jinak taky papá všechno je to jedlík po mě.

sabi ptala jsem se na koťátka, ale nikdo nechce, švagrová zase nabízí pejsky k prodeje , ale taky o nikom zatím nevím
13. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
zatím má 4 zoubky a klube se další.
jinak tady v Rychvaldě budou otvírat rodinné centrum tak určitě budeme chodit, půjdeme i na zahájení se podívat, holky máte v plánu tam taky chodit?
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
A kdy to budou zahajovat?
14. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky...zdravím....
Sylvi, tak nám to teď nevyšlo s tím plavčem, protože Mája měla trošku rýmu, tak jsme to nechtěli riskovat.......Myslím, že to uř teď kašleme, když to v červnu končí.....pokud stihnou opravit čapkárnu, tak bychom v létě zkusili chodit tam.....a do Bohumína potom až v září, ale to nám už bude rok, tak snad to nebude nějaký problém....Navíc se manžel teď učí na státnice, takže není ani moc času......a snažím se být s děckama poříád někde, ať ho nerušíme.
Do rodinného centra se už moc těšíme....!!! :slight_smile: , určitě chodit budeme, super, že to je skoro za barákem.....

Jinak u nás všechno ok, zuby nemáme, pořád krásně spinká 2 x denně a celou noc....jako hodinky.....je moc hodná a dělá nám radost.
Mějte se hezky....
18. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.