• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychvald-maminy

(Zamčená)
2. března 2010 
ahoj holky všechny zdravím :grinning:

Sabi tady máš odkaz na RC vše tam najdeš tak jukni
http://www.rcradovanek.cz/

Míšo, myslím že to nevadí pokud začnete chodit později, sice se všude píše že čím dříve tím lépe, ale já si myslím že to nebude vadit.
Já se taky těším na rodinné centrum určitě tam zajdem na zahájení a pak budeme chodit :grinning:
jinak Honzík roste jako z vody a je to pěkný čipera minutu nevydrží v klidu, nevydrží si hrát pořád jen lítá všechno krámuje, musíme mít oči všude ne je to malá tryskomyš a vše zkoumá, kam došáhne to vyháže no hrůůůza, ale jinak je zlatíčko.
zoubky máme 4 a klubou se další dva :wink:
jinak malý už nám nechce být v kočárku když spinká tak ano jinak zuří, vstává a nechce tam sedět, teď jezdíme pořád po výletech tak ho manžel věčně nosí na rukou musíme si opatřit krosničku, nebo jsme teď 3x za týden někde na horách a to je pak fuška.
za týden jde manžel na operaci zuby tak doufám že nebude dlouho ko :frowning2:

holky mějte se hezky a pusinku všem miminkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
ještě jsem zapomněla Honzík začíná pomalinku chodit :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky jak se máte a co je nového ? Jak se daří dětem ?
U nás všechno ok Honzík měl včera 9 měsíců, už máme 5 zoubků a papá všechno.
Jinak jak je teď hezky tak pořád výletujeme teď jsme byli Rožnov, Pustevny, Prašivá, Bumbálka, Bahenec, Turzovka, Lomná, a ještě se někam chystáme.
Jinak každý púátek chodíme plavčit už se i potápíme Honzík je šikulka :grinning:
v neděli jsme byli na slavnostní otevření Radovánka bylo to supr určitě budeme chodit, chtěla jsem jít včera , ale nevyšlo to nečekaná návštěva dneska jsme byli v Ostravě a odpoledne přijdou tchánovci tak doufám že to vyjde zítra.
Jsme pořád v jednom kole.
Mějte se hezky a dětem pusinku páček a pište
2. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky na těch www stránkách je napsáno že budou mít ukázkovou hodinu pillates nešla byste některá se mnou?
pořád nevím kde to vlastně je.
V pondělí v 17hodin
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky holky jak se vám daří co je nového ?
my jsme před chvíli došli z plavání a za chvíli budeme vařit .
jinak se máme dobře chodíme plavat a do radovánka a teď chci jít na kurz znaková řeč pro batolata

Sabi já nemám zatím o pilates zájem . Jinak centrum je u katolického kostela, jak je u cesty husitký kostel a jdeš cestou dolů tak dojdeš přímo k radovánku není problém to najít. :wink:
5. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
My toho ted máme plno svatební přípravy vrcholí takže dokupujem poslední maličkosti.
Pak mám ještě vyšetření s mimčem.
Včera jsem měla dokonce návštěvu od soc.pracovnice protože mě biologický otec sabči udal že se o ni nestarám.
Tak to mě svinák jeden pěkně namíchnul sabča bude mít 8.7. 2 roky a ještě na ni neposlal ani korunu a protože se mu nechce platit tak na mě háže špínu.
Tak jsem ji provedla at se podívá kam chce že mám všude čisto,dítě čisté ,navařeno,uklizeno byt mi krásně voní sabča má hraček že už to není kam dávat plno oblečení at se podívá kam chce.

No pochopíte to?Tak to jsem byla rudá vzteky.

Ale jinak se máme moc fajn.
10. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky holky, :slight_smile:
hlásím se po dlouhé době tak Anežka je šikula už má taky pět zubů, ale myslím si že jí rostou další papáme vše a taky nám mooooc chutná, nedávno jsme byli v zoo jéééé ta si to tam uř´žila ajak strašně koukala na zvířatka.
Sylvi mám dotaz a kdy je otevřen radovánek? Chtěla jsem tam jít s malou ale nevím kdy to mají otevřené a dokolika a jinak jak se vede a co Honzíček?
Sabi tak to ti teda nezávidím no je to hrůza a byla teda ta sociálka u tebe a co ti řekli?
Teda ty se budeš vdávát a kdy máš termín svatby.
Tak holky prodnešek se loučím chystáme se s malou na hory jedem na Slovensko už se mooooc těšíme tak se mějte a posiláme pusinky miminkám :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky všechny zdravím

Miri Honzík má také 5 zoubků, jinak začíná chodit, teď jsme byli nemocní zánět nosohrtanu no hrůza pěkně nás to vyděsilo, ještě není úplně zdravý potrvá to. Tak nám zakázali plavat to nás mrzí :frowning2:
jinak je malý šikulka krásně začíná žvaklat máma, táta, bába, děda, nejde .....
taky skoro všechno papkáme.
jinak my jezdíme taky na výlety hodně v zoo jsme taky byli teď máme v plánu zoo Olomouc jinak tady máš Webovky vše tam najdeš
www.rcradovanek.cz

Sabi tak to je sílá no nejhorší je že to pak pěkně ničí i děti. snad to bude brzy ok a neboj jestli přijde socka a bude všechno ok tak ještě bývalý se bude stydět.
je to strašné když se dělají takové problémy :frowning2:
byla jsi v pondělí na pilates a jaké to bylo ?
11. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
25. čer 2009 v 06:20  • Odpověz
Sabi mooc gratuluji přejí vám krásný společný život :grinning:
krásné fotečky sluší vám to
25. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Ahoj maminky :wink:
Koukám,že už tady nikdo nechodí. :unamused: Jak se máte a co dětičky??
30. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Sylvi,pěkné fotečky :wink: Honzíček roste jak z vody :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj Danuš, tady to nějak vázne není čas na psaní :frowning2:
snad přes zimu to bude lepší.
Honzík už chodí a v sobotu bude mít 11 měsíců hrozně rychle to letí za chvíli budeme slavit roček.
Je šikulka žvatlá a je to smíšek, ale zuřit umí taky hezky :grinning:
Teď jsme pořád někde na výletech tak na net chodím málo třeba využít pěkného počasí a hlavně toho že manžel je doma.
Jak se máš ty a co nového?
Co děti? Budeš někdy v Rychvaldě ?
Měj se hezky a zase napiš :wink:
30. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Ahoj maminy :slight_smile: jak se máte a co dětičky?Vidím,že už tady nikdo nechodí :frowning2:

Sylvi,do Rychvaldu jezdím málo není čas ani tady na to psaní.Tak Honzík už má roček,jo :wink: Viděla jsem fotky a je to šikulka :wink: Moje holky jsou zlobidla.Prostřední Natálka má zlomenou klíční kost.Koza spadla venku,tak až 7.října jdem s ní na kontrolu.Byli jste někde na dovolené?Já byla jen s tou nejstarší Denčou na Korsice.Bylo fakt super :slight_smile: :sunglasses:
Mějte se a někdo se ozvěte :wink:
30. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj Danuš ,
na koníka už moc nechodím není čas a nějak tady už holky nechodí každý má teď asi frmol .

Kde jsi viděla fotky ?

Oslavili jsme roček hezky, malý je šikulka hrozně rychle to všechno letí je to šidlo musíme mít oči všude je jako veverka všude vyleze , už sám lítá i po schodech .

My jsme na dovolené nebyli nikde, manžel má dlouhodobou nemocenskou , ale zato jsme pořád jezdili na výlety jak bylo hezky tak jsme sjezdili co se dalo a ještě doufám bude nějaké dobré počasí tak zase někam vyrazíme .

Ty jo na Korsice to muselo být supr taky bych někam jela :wink:

Měj se moc hezky a jak budeš mít čas písni páček
5. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahojky Sylvi,fotky jsem jen viděla ty tvoje co máš na koníku.A co Markéta už porodila nebo kdy to čeká?A už ví co budou mít??
7. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj Danuš , jo tak to jsem nepochopila myslela jsem že jsi viděla fotky z oslavy :wink:
Markéta s bráchou čekají holčičku - Barunku termín mají 5. listopadu , už se moc těší .
7. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojki je tu někdo z bohumína?koukala sem přímo tam ale je tam mrtvo
27. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Sylvi, koukala jsem, jak roste Honzík (velký šikula!!) a zjistila jsem, že na fotečce z pouti máte v záběru i naší Markétku :grinning:
28. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Ahojky maminy :wink:
jolana86 my tady není žádná z Bohumína jen z Orlové a Rychvaldu myslím,ale to vůbec nevadí klidně můžeš být tady s námi i když je tady taky občas mrtvo :slight_smile: Já bydlela v Bohumíně nějaký čas a i chodila na základku.
2. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
oprava :grinning: my tady nejsme žádná z Bohumína.Až ted si po sobě čtu co jsem to napsala :grinning: ale to jsi Jolano určitě pochopila :grinning:
2. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky kočky , konečně někdo napíše :grinning: :grinning: :grinning:

jolana vítám tě mezi námi vůbec nevadí že nebydlíš v Rychvaldě budeme rádi když se přidáš :grinning:
máš děti ? napiš něco o sobě :slight_smile:

Silvi tak to je supr to jsem si ani nevšimla :slight_smile: kdy přijedeš k rodičům ?

Dani ahooooj
2. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Ahojky Silvi,jak se máš?Jste zdraví?U nás doma už to nachlazení začíná :frowning2:
2. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj Danuš , my jsme byli nemocní tak před měsícem a teď se zatím držíme tak doufám že tomu tak i zůstane . :wink:
ale na bazén už nemůžeme chodit Honzíkovi chlor vyvolává laringitídy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak je to blbé tak nás to bavilo , ale nic se nedá dělat zdraví je přednější

byteček už máte celý hotový ?

holky mischelinka , miri nechodíte tady vůbec ?????

když tak písněte jak se máte :wink:
2. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Ahojky Silvi,jo byt už je dávno hotový jen třeba ještě dodělat menší drobnosti.Není čas na to :unamused: Tak to je škoda,že nemůžete chodit na bazén.My taky chodíme na bazén,ale ted jsme pěkně dlouho nebyly.Holky plavou rády.U nás jsou nachlazené jen ty dvě mladší Natálka s Nikolkou.
3. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj jak se mate je moc krasne byt tehotna jsem poprve a moc si to uzivam
11. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky holky, :slight_smile:
tak vítám nové členky a hlavně bronik no to těhotenství si užij a hlavně odpočívej, je to supr být těhotná já jsem si to taky užila a to hodně.
Silvi tak jak se vede? Jak budeš mít čas tak pak dej vědě tmohla bych pak přijít s malou.
No mi zrovna s malou chodíme na plavání jenom tak sami žádný kurz a je to supr ted jdem v útery i s manželem. No a hlavně se už těším na mikuláše jdeme s malou do Petřvaldu bude tak mikulášský den pro děti a bude tam Míša možná že máte její cd ta která má to cvičení s Míšou, je to supr a malá jak to slyší tak hned trsá. Jinak u Nás zatím nic nového. :slight_smile:
Tak zatím pa pa a zase se ozvem pa :slight_smile: pa
15. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
aHOJ HOLKY , :slight_smile:

přejí všem krásné vánoce plné zdraví , štěstí , lásky a pohody a do nového roku jen to nejlepší .

H + S + P :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoooooj holky , kde jste Miri , Mischelinka , Sabi , Larra ........Silvik .....
chodíte sem ještě někdo ????? :wink:
když tak písnete :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.